שאלות ותשובות

עמוד קטן עם תשובות לכמה שאלות מוכרות שאנחנו מקבלים.

מה הקטע של השם? מה הוא אומר בכלל?
“אנטילייסנס סאבס” או “AntyLicense Subs” אומר “תרגומים נגד רישיון”. כשאנימה נקנות במדינה מסוימות, זה אומר שהיא מקבלת לייסנס – רישיון. הקבוצה התחילה בגלל שהאנימה קאטקיו היטמן ריבורן! (Katekyo Hitman Reborn!) קיבלה לייסנס, וכל הקבוצות שתרגמו אותה הפסיקו. אז אנחנו החלטנו לתרגם את הפרקים (בסוף תרגמנו רק פרק אחד), ומכאן בא השם.
מה זה טורנט? איך אני יכול להוריד את זה?
כבר ענו על זה יותר טוב מאיתנו – כאן.
האם תתרגמו את האנימה ~הכנס כאן שם של אנימה~?
אנחנו נתרגם אנימות שאנחנו אוהבים כדי שגם אחרים יוכלו להנות מהם, אבל לא נתרגם אנימות על פי בקשת הצופים, זה נוגד את רעיון הפאנסאב לדעתנו.
מתי יוצא הפרק הבא של ~הכנס כאן שם של אנימה~?
כשהוא יצא. בדרך כלל אנחנו כותבים בכל פוסט שיוצא מתי יצא הפרק שאחריו, לפעמים גם בפוסטים של אנימה אחרת. תקראו את הפוסטים. זה לא כזה קשה. כמו כן, בתפריט הימני יש איזור שנקרא “תמונת מצב פרוייקטים” – זה המקום הטוב ביותר להתעדכן בזמני הוצאה ותכנונים.
אפשר לעזור לכם איכשהו?
אנחנו תמיד צריכים עזרה, אתם מוזמנים להסתכל פה.
הפרקים שלכם לא מתנגנים לי טוב, מה לעשות?
להוריד K-Lite, ולנגן עם Media Player Classic.
אני רוצה לגבות את הפרקים שלכם! מותר לי?
בעיקרון, אנחנו לא נגד גיבויים. אך יש לנו כמה תנאים בעניין:
1. במקום בו אתם מפרסמים את הגיבוי, שיהיה קרדיט ברור לקבוצה שלנו, בו כתוב בדיוק AntyLicense Subs ולא איזשהו חרבוש אחר (כגון ALS SUB שכבר ראינו), וקישור לאתר.
2. אם מדובר בגיבוי שהוא גיבוי של הורדה ולא של צפיה, אז שהקובץ שמורידים יהיה הקובץ המקורי שניתן להורדה באתר. כלומר, הקובץ שניתן להוריד אצלנו בטורנט או להוריד דרך מקומות שלא מקודדים מחדש את ההורדה כמו גוגל דרייב או מגה. דוגמא להורדה שהיא לא האיכות המקורית: ההורדה של Openload, או כל הורדה של פרקים שלנו שמצאתם באתר אחר.
3. ששמות הקבצים ישארו כמו שהם.
האם תתרגמו גם את שאר העונות של דיג'ימון?
לא. נתרגם איזה עונה ו/או סרט שנרצה. תוכלו לדעת על ידי מבט בפרוייקטים המתוכננים.
האם תתרגמו את הסרט הראשון של דיג'ימון הרפתקה 02 ( Digimon Hurricane Touchdown / Supreme Evolution! The Golden Digimentals)?
לא.
באיזה סדר צריך לראות את הסדרות והסרטים של דיג'ימון?
לא כל הסדרות של דיג’ימון קשורות אחת לשניה. אתם יכולים לראות כל עונה בנפרד אם אתם רוצים (חוץ מעונות 1-2 וטרי שקשורות אחת לשניה). הסדר המקובל לצפיה הוא כזה:
– דיג’ימון הרפתקה – סרט
– דיג’ימון הרפתקה – הסדרה
– דיג’ימון הרפתקה – משחק המלחמה שלנו
– דיג’ימון הרפתקה 02
– דיג’ימון הרפתקה 02 – דיאבולומון מכה שנית
– דיג’ימון הרפתקה טרי.
– דיג’ימון טיימרס
*אחרי פרק 15 של הסדרה – דיג’ימון טיימס – קרב ההרפתקנים
– דיג’ימון טיימרס – בריחת הדיג’ימון אקספרס
– דיג’ימון פרונטיאר
*אחרי פרק 14 של הסדרה – דיג’ימון פרונטיאר – תחיית הדיג’ימונים העתיקים
– דיג’ימון סייברס
– דיג’ימון סייברס – סרט
– דיג’ימון: התפתחות-X

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

162 תגובות

 1. שלום ראיתי שאתם בקושי מפרסמים פרקים בהורדה ישירה ויש לי רעיון: העלאה ליוטיוב בקושי לוקחת זמן ונורא נוח לצפות ביוטיוב אולי תנסו את האפשרות הזאת?

  • א. אם תקרא את העמוד גם תבין למה אין הורדות ישירות.
   ב. אי אפשר להעלות ליוטיוב פרקים שלמים, ואין לנו ראש לשבת ולחתוך אותם, ובכל מקרה יוטיוב ימחקו לנו אותם כי הם מוחקים כל דבר שמפר זכויות יוצרים, והם ימחקו את זה גם ככה.
   ג. צפיה ישירה (לא משנה אם זה יוטיוב או מקום אחר) הורסת את האיכות של הפרק. אין סיבה לראות את האנימות שאנחנו מתרגמים באיכות נחותה.

 2. מאיפה השגתם את הרקעים המישתנים?
  ואם מאפשר לפרסם אותם בדף משלהם?

  • איזה רקעים? לא הבנתי למה את מתכוונת.

   • יותר נכון להגיד הלוגואים שהתחלפו פה…..
    וגם הלוגו הנוכחי.., מאיפה השגתם אותם????
    ש. דיג’ימון זה פרוייקט הדגל שלכם?

    • באתר הקודם אלו היו תמונות ספונסר מהאנימה של באמבו בלייד שאני פשוט עיצבתי אותם בתור לוגו.
     וכאן זו סתם תמונה שעיצבתי בתור לוגו XD
     ולא, באמבו בלייד זו אנימת הדגל שלנו. פשוט סיימנו לתרגם אותה מזמן.

 3. שאלה/הערה קטנה לגבי הסרטים של דיג’ימון.

  אלו הסרטים של דיג’ימון:
  1. Digimon Adventure Movie
  2. Digimon_Adventure_Bokura_No_War_Game
  3. *לא תורגם אצלכם – Digimon Adventure 02: Digimon Hurricane Touchdown / Supreme Evolution! The Golden Digimentals
  4. Digimon_Adventure_Zero_Two_Diablomon_No_Gyakushuu

  עם זאת, בסרטים של דיג’ימון בעברית ובאנגלית לקחו את שלושת הסרטים הראשונים ואיחודו ביניהם לסרט אחד – Digimon the movie.
  כמובן שהבנתי שאתם הולכים לפי הגרסה ביפנית, כי בכ”ז יש קטעים שנחתכו בעקבות האיחוד (לצערי).
  אבל אתם פירסמתם את סרט 4 – נקמתו של דיאבולומון (או דיאבולומון מכה שנית) בלי שפירסמתם את סרט 3, שהוא קשור בעלילה ובגיבורים (בסרט 3 כבר מופיעים הגיבורים של דיג’ימון 2).

  הנקודה שלי היא שכדאי להעלות את הסרט ה-3.
  וסתם שתדעו יש את הסרט המאוחד (Digimon the movie) ברחבי הרשת בעברית ובאנגלית.

  דבר אחרון – אשמח אם תעלו גם את הסרטים של דיג’ימון 3 כשתהיה לכך הזדמנות.

  וכמובן כל הכבוד ותודה רבה על ההשקעה לכל הצוות!

  • אין שום קשר בין הסרט הרביעי לסרט השלישי.
   את העובדה שלופמון הפך לרשע בגלל דיאבולומון – המציאו בדיבוב. זה לא באמת קרה. הסרט השלישי לא קשור לשום סרט או לעלילה ולכן לא לראות אותו זו לא כזו אבדה.
   בדיבוב, כשאיחדו את הסרטים, היו חייבים לקשר איכשהו את הסרט הזה למה שהיה קודם, לכן המציאו את כל העניין של הוירוס.

 4. היי. זאת לא שאלה אבל רק רציתי להגיד שאני ממששש שמחה שאתם מתרגמים את דיג’ימון! הלוואי שהיו עוד אנשים שמתרגמים סדרות נוסטלגיות מההתחלה ^^
  תמשיכו כך XD

 5. יש לי שאלה, האם תתרגמי את כל סרטי דיג’ימון חוץ מהסרט שהיה החלק השלישי בארה”ב?כלומר את הספיישלים הקצרים בתלת מימד ואת הסרט Digimon X-Evolution? סליחה אם כבר שאלו את זה ותודה רבה רבה רבה על כל הפרקים של דיג’ימון שאת מוציאה, החודש שתרגמת את העונה השלישית עד עכשיו עבר לי מאוד מהר ואני בצבא, הזמן שם עובר לאט… ^^

 6. אולי תתרגמו את משבר דרקון או קאקשי
  זה אנימות שהרבה אוהבים ולא תירגמו

  נ.ב תודה על כל הפרקים שהוצאתם

 7. כתבתם שאם מישהו יעלה את הפרקים אז תשימו אותם באתר.. איך אני יכול לעזור לכם בזה?

 8. היי, כתבתם שלא תתרגמו את הסרט השלישי של דיג’ימון, ולא את העונה השישית… רציתי לשאול למה?
  הבנתי שכתבת שהסרט השלישי לא חשוב מבחינת עלילה, אבל עדיין זה קצת כמו לתרגם סדרה ולדלג על פרק רק כי אפשר להמשיך לראות בלעדיו… זה מרגיש קצת כמו פרוייקט לא שלם.
  וגם מכיוון שאתם עושים עבודה כל כך טובה עם דיג’ימון ותרגמתם הכל חוץ מזה, לא נראה לי שמישהו אחר יתעסק עם לתרגם את הסדרה הזאת, לכן מה שאתם מדלגים עליו כנראה לא יתורגם בכלל, וזה קצת מבאס. במיוחד אם את אומרת שבדיבוב שינו פרטים בסרט והמציאו דברים, מעניין לראות את המקורי…
  מה בעצם הסיבה שהסרט לא יתורגם? ואם יש עונה שישית לדיג’ימון, למה החלטתם לא לתרגם אותה?
  כמובן אתם עושים את זה בהתנדבות ולא חייבים כלום, אז אני לא באה בטענות, אבל פשוט מעניין אותי למה החלטתם לא לתרגם את זה…

  • אמנם אני לא יכול לדבר בשם ליה(tsunamy wave), אבל ההחלטה לא לתרגם את עונה 6 (xros wars) היא שזו עונה פשוט גרועה, והסוף המאולץ (והדי הזוי/מטופש) פשוט הורס את מהות הסדרה שגדלנו עליה. אם תלכי ממש כמה פוסטים אחורה תראי שהיא גם כתבה משהו בסגנון הזה באחת התגובות (נראה לי בפוסט סיום של פרונטיאר)

   לגבי סרט 3, זה ממש לא כמו שציינת. הסרטים בדיג’ימון לא חשובים לסדרה וגם לא חשובים אחד כלפי השני. בואי נקרא לזה פשוט “ספיישל” כי זה מה שזה בערך. כך שזה לא כמו לתרגם משהו ולדלג על פרק (אז זה באמת היה הזוי).
   בדומה לתשובה הקודמת, הסרט הזה, שהוא פשוט סוג של ספיישל/פרק/סרט צדדי לעונה, לא משמעותי. מכיוון שהביצוע שלו כ”כ גרוע ולא מאפיין באמת את המהות של דיגי’מון, לכן גם כאן נפל הפור והוחלט לא לתרגם את זה.

   אל תשכחי שכל עונה בדיג’ימון עומדת בפני עצמה (להוציא 1-2 שהן קשורות והן די הבסיס, אבל אפשר לראות דיג’ימון גם סתם עונה 3,5 או סתם עונה 4 וכו’). כך שזה לא המצב שהפרויקט לא מושלם היות וכל עונה היא סדרת דיג’ימון בפני עצמה (ובאמת יש דברים הרבה יותר גרועים כמו להוציא סדרה מסוימת מפרק X בלי שום קשר לפרקים הקודמים שהם כן משמעותיים וקשורים עלילתית, ובלי שום קישור לתרגומים אחרים, אפילו לא באנגלית, כך שרק צופים שהספיקו לצפות בהוצאות של קבוצות קודמות או שיכולים לעקוב באנגלית יכולים להנות מהתרגומים – זה בעיני להפוך פרויקט למשהו לא שלם ולתרגם regardless לצופים , דבר שכאן הוא לא המצב כי הסרט הוא רק ספיישל שכן אפשר לוותר עליו (נגיד לא תראי ספיישל מסוים של וואן פיס לא ישנה משהו,נכון?) וכמו שציינתי כל עונה עומדת בפני עצמה.)
   כמו כן, בפאנסב המהות הוא שמתרגמים מה שאוהבים. ולפעמים לקחת פרויקט שיוציא לך את החשק לעבוד עליו, עלול להיות בעוכריך.

  • עומר הגיב לך תגובה שבערך מסכמת את הכל, אני רק אחדד כמה דברים.
   לגבי הסרט – הוא חרא סרט. הוא לא קשור לכלום – זה שלא ראית אותו לא אומר שחסר לך משהו מבחינה עלילתית.
   אבל לא תרגמתי אותו לא בגלל שהוא לא קשור לכלום, אלא בגלל שהוא חרא סרט. הוא הורס את דיג’ימון בשבילי, לכן אני לא מתכוונת לעבוד על אפילו שניה ממנו.
   ואותו כנ”ל לעונה השישית. זו עונה גרועה ממש שמזלזלת באינטיליגנציה של הצופים בצורה כ”כ בוטה… היא סבבה כדי להעביר איתה את הזמן וכדי “להשלים את הפאנדום”, אבל אני ממש לא מתכוונת לראות אותה שוב או אפילו לחשוב עליה, כי זו פשוט סדרה גרועה.
   וזהו.

   • קודם כל רציתי להגיד תודה, התחלתי לראות את העונה הראשונה, התרגום מעולה וממש כיף לראות. 🙂 אני ממש שמחה שהחלטתם לתרגם את זה.

    בקשר לתגובה:
    כן אני מבינה שהסרט גרוע, אבל בטוח יש הרבה אנשים שאוהבים את דיג’ימון והיה מעניין אותם לראות גם את זה בכל זאת… זאת אומרת, אתם כבר ראיתם אותו ואז החלטתם לא לתרגם, אבל הקטע הוא שכן עניין אתכם לצפות בו. אם גדלת על דיג’ימון, אז יש סיכוי טוב שכבר ראית אותו בעברית לפני שנים, וידעת על מה הוא ועל זה שהוא גרוע. האם ראית אותו בכל זאת שוב גם ביפנית? אם כן, למה? רוב הסיכויים בגלל שזה עניין אותך לראות את המקורי, למרות שכבר הכרת את זה וידעת שהוא גרוע… גם אם לא ראית אותו פעמיים – הסרט הזה הוא גם סוג של נוסטלגיה בשביל הרבה אנשים בישראל שאוהבים דיג’ימון… וגם בטוח יש כאלה שזה מעניין אותם, חרא של סרט זה עניין של דעה.
    אני מבינה את הקטע שלא מתרגמים משהו שלא אוהבים, אבל מדובר פה בסרט שהוא בערך באורך של פרק (או קצת יותר), ובגלל שתרגמתם את כל שאר הדברים שקשורים לדיג’ימון ואת כל שאר הספיישלים, רוב הסיכויים שאף קבוצה לא תתרגם את זה אף פעם… את העונה השישית יש סיכוי שמישהו אחר יתרגם, אבל ספיישל פצפון עם דמויות של העונה השניה, זה משהו שכנראה שאם לא תתרגמו, לא יתורגם אף פעם, כי אף אחד אחר לא יתעסק עם העונות הראשונות של דיג’ימון. אז בגלל שהוא גם ככה לא ארוך והוא רק אחד, זה היה נחמד אם הייתם שוקלים לתרגם אותו בכל זאת למרות שהוא לא מעניין (זה גם נוסטלגי, וגם יש הרבה מעריצים של דיג’ימון שזה מעניין אותם, אחרת זה לא היה בשאלות הנפוצות… וגם זה מעניין לראות את המקור, במיוחד אחרי שאמרת שהוא קצת שונה).
    אני יודעת שכרגע אין לך זמן ואתם עסוקים עם פרוייקטים אחרים, אבל אחרי שתסיימו עם העונה החמישית, אם יהיה לך זמן, הייתי שמחה אם היית יכולה לחשוב על זה שוב לפני שתתחילו פרוייקט חדש. זה כמובן בסדר אם תחליטי שלא, אבל זה יהיה נחמד אם תוכלי רק לשקול את זה קצת מחדש. 🙂

    והבנתי מה שאמרת על העונה השישית… עצוב שכשיש הרבה עונות לסדרות, אז מתישהו יש עונה שהורסת לגמרי. :/ מרוב שלא יודעים מה לחדש, עושים שטויות (כמו בייבלייד עידן המשהו, או העונה הטריליון של פוקימון)…

    • טוב אני אתחיל לאט לאט, כי לא נראה לי שאת מבינה…
     נתחיל בלמה ראיתי שוב את הסרט ביפנית…
     אז ככה, הדיבוב הרס הרבה מדיג’ימון, וחשבתי שהוא הרס גם את הסרט. האם הסרט ביפנית יותר טוב ממה שעשו ממנו בדיבוב? כן, כמובן. האם זה אומר שהסרט טוב בפני עצמו? ממש לא.
     אני לא כאן כדי לרצות מעריצים של דיג’ימון או אנשים שחשים צורך מטורף בנוסטלגיה. אני מתרגמת דיג’ימון כי זו סדרה שאני אוהבת. בדיוק כשמו שתרגמתי את באמבו בלייד, באקאנו וכל שאר האנימות שאנחנו מתרגמים פה באלס. הכל קרה כי אני אוהבת את הסדרה, ולא אכפת לי לשבת מול אותם 5 שניות במשך שעה כדי שהתרגום יצא מושלם. וגם אחרי זה אני יכולה להמשיך לעשות עוד מרתונים של הסדרות האלה ושעדיין לא יימאס לי.
     אני מתרגמת כי אני רוצה לחלוק את האהבה שלי לסדרה עם אחרים. אני לא עושה את זה בכסף, ואפילו לא אכפת לי אם יש מורידים או אין מורידים. אני עושה את זה מתוך הנאה ואהבה לאנימה נטו.

     • קודם כל- כל הכבוד על ההשקעה ועל התרגומים.
      אני לא רוצה להתערב או משו אבל אני חולה על דיג’ימון והתחלתי לראות את הסדרה והתרגומים נפלאים ומושקעים, אבל עכשיו שקראתי שאת לא הולכת לתרגם את העונה השישית זה קצת מבאס. כי לראות סדרה שלמה בלי לראות עונה אפילו שהיא מבאסת זה קצת הורס את הכיף. אולי בכל זאת תתרגמי לנו את העונה השישית?

     • טוב, הולכת פה פשוט מלחמת חפירות!
      חחח היא אמרה שלא וזהו 🙂

  • לפי דעתי אפשר לראות את הסרט בתרגום לאנגלית מיוטיוב (מה שעשיתי). הסרט נחמד, הרבה יותר טוב מהדיבוב, קצת חבל שלא הכנסתם אותו, אבל החלטה שלכם…

 9. את יכולה בבקשה לשתף את הטורנט של דיג’ימון טיימרס פרקים 1-25? אף אחד לא משתף ואי אפשר להוריד אותו, נראה לי שהוא מת, את יכולה לעשות טורנט חדש לזה בבקשה?

 10. אין כלום, זה כותב “finding peers”, וזה לא מוריד כלום אפילו אחוז אחד לא, ואפילו בטראקרים יש רק טראק אחד וכתוב בטראק “לא הייתה אפשרות לבצע חיבור מאחר שמחשב היעד דחה אותו באופן פעיל” וגם בעמיתים אין אף אחד, איך זה יכול להיות?

  • כנראה יש אצלך בעיה. אצלי הכל עובד וזה אפילו משתף לאחרים ברגעים אלו ממש.

 11. אם אני מציע לכם אנימה לתרגום יש מצב שתוכלו לראות אותה ואז להחליט אם אתם אוהבים או לא? כי אם אתם תאהבו את האנימה אתם תתרגמו אותה נכון?

  • אנחנו אוהבים המון אנימות. זה אומר שאנחנו מתרגמים את כולן? לא.
   האנימות שאנחנו מתרגמים אלו אנימות שאנחנו אוהבים באופן מיוחד. אנימות שאנחנו מסוגלים לשבת שעות ולראות בלי שיימאס לנו, פעם אחר פעם.
   אתה תמיד יכול להמליץ לנו לצפות באנימה, תמיד נחמד להחשף לאנימות חדשות. אבל הסיכוי שנתרגם אותה אח”כ הוא ממש קלוש. וגם אם כן נחליט לתרגם אותה זה כנראה יהיה עוד המון המון זמן.
   בקיצור, בא לך להמליץ על אנימה לצפיה, בכיף חח. אבל אל תפתח ציפיות שתראה אותה מתורגמת.

 12. היי קודם כול רציתי להגיד שאת עושה עבודת קודש מאוד קשה למצוא תרגום לדיג’ימון וזאת אחת האנימות הכי אהובות עליי ואת מתרגמת אותה בצורה נפלאה אני מאוד אוהבת גם את פינת הקריוקי
  רציתי לשאול האם תעלו גם שירים שהם לא שירי פתיחה כמו השיר של קואיצ’י “כנפיים שבורות” או השיר של ביאלזמון/איפמון “פולש שחור” וכדומה

  • לא. פינת הקריוקי נועדה לשירים שעשינו להם קריוקי.
   לשירים שהזכרת לא הכנו קריוקי, לכן הם לא מופיעים בפינה. אבל מאוד קל למצוא אותם ביוטיוב, ככה שתמיד תוכל לשמוע אותם אם אתה רוצה (:

 13. אני לא משלה את עצמי, אבל מה הסיכוי שתתרגמי בליץ’ בעתיד?

 14. יש לי שאלה הורדתי את הסדרה דיגימון טיימרס וזה פותח לי את זה בקובץ MKV
  שיניתי את זה לכל סוג אחר של קובץ וזה עדיין לא עבד תוכלו לעזור לי

  • לא יודע למה החלטת שצריך לשנות את הסיומת…זה אמור להיות MKV. בכל מקרה ממליץ לך להוריד את הקובץ מחדש וכמו שכתוב למעלה – תתקין CCCP ותנגן את הקובץ ב-MPC.

 15. חיפשתי ולא מצאתי האם יש את העונה השניה של דיג’ימון מתורגם? מצאתי רק מפרק 20 ומשו..

 16. היי רציתי לשאול אם את מבינה בדיגימון מה זה ההתפתחות שריון הזו לא ממש הבנתי אם נשווה להתפתחויות הרגילות יש את האלוף, האולטימטיבי והמגה.. באיזה רמה זו ההתפתחות שריון? ואם זה לא אחת מהרמות האלה אז בין מה למה היא?

  • בעיקרון זו רמה נפרדת שלא נכנסת בסקאלה הרגילה של מבוגר-מושלם-על. נוטים אבל להחשיב אותה מבחינת הכוח של הדיג׳ימונים שיש בה (רובם, לא כולם) כרמת מבוגר (אלוף בדיבוב). כמובן שזה לא תמיד בדיוק, אבל כמו שאמרתי זו רמב נפרדת שהדיג׳ימונים שבה פשוט נחשבים ברמת ״שריון״.

 17. שבוע טוב! תגידי מה היה לפני מה? דיגימון 1 או 3? אני באמצע 3 עכשיו והם אומרים שם שאף אחד לא היה בעולם הדיגיטלי אף פעם ואחרי העלילה של 1 ו2 כבר כולם ידעו שהדיגימונים אמיתיים אז מה הולך שם?

  • אני אתחיל ואומר שלא כל העונות קשורות אחת לשניה. זה נכון שלעונה 1 ו-2 יש קשר עלילתי, אבל את 3, 4 ו-5 אתה יכול לראות גם בלי לראות אף עונה אחרת.
   בעיקרון בעונה 3, דיג’ימון הוא משחק. בעולם של עונה 3 עונות 1 ו-2 בעצם היו פשוט סתם סדרת טלוויזיה, ולא משהו שקרה באמת.

 18. היי יש לי שאלה ראיתי בכל מיני אתרים שיש התפתחות-על לדיגימונים של העונה הראשונה והם לא מופיעים בעונה הראשונה אז איפה הם מופיעים?

 19. ליה יאלופה את זו שמתרגמת הכל מיפנית לעברית?

 20. תודה!! 🙂 איך את משלבת שירות צבאי עם אחזקת אתר? בטח ממש קשה לך..

  • זה באמת לא פשוט, אבל אני אוהבת את האתר ואת הפאנסאב לכן אני משתדלת כמה שאפשר לעדכן ולהחזיק אותו (:

 21. דבר ראשון אני מודה לכם על על העבודה הקשה שאתם עושים…
  דבר שני רציתי לשאול:
  האם אתם מבקשים את הרשות של המקורות שלכם או שאתם פשוט לוקחים ומתרגמים??

  • המקורות שלנו הם אך ורק הפרק עצמו. ולא, אנחנו לא שואלים את יוצרי האנימה ביפן.
   למה? ובכן, הסיבה האמיתית היא שכנראה הם יגידו לא. אבל אנחנו נותנים לעצמו לגיטימציה כי גם כנראה הם לא מודעים לקיומם של אנשים שצופים באנימה בישראל, או מעוניינים בלמכור את האנימה שלהם לכאן. כזכור בישראל קונים רק דיבוב אנגלי וממנו מדבבים לעברית, כך שהיפנים לא מרוויחים כלום מזה שאיזושהי אנימה מדובבת אצלנו.
   אנחנו מספקים את המקור עם כתוביות בעברית, זה הכל. לא מתיימרים להיות היוצרים של הסדרות, ולא מתכוונים להרוויח על זה כסף.

 22. אתם יכולים לתרגם את משבר דרקון או Madan no Ou to Vanadis

 23. אולי אתם מעוניינים לתרגם את Densetsu no Yuusha no Densetsu אנימה ממש יפה

 24. חולה עליכם

  פליז תעשו צפיה ישירה לכל הפרקים ????
  זה ממש לא הורס ואני אוהב לצפות בצפיה ישירה. מבחינתי ואני חושב שגם מבחינת עוד המון צפיה ישירה הרבה יותר קל ולא ממש הורס את החוויה פליז ותודה

 25. אתם יכולים לתרגם את האנימות משבר דרקון או אדון קשת וואנאדיס או החריג בתיכון הקסם
  הם אנימות מאוד יפות וזה לא יקשה עליכם כי יש לכם רק 2
  תודה רבה

  • יש אתר אחר שמתרגם את החריג בתיכון הקסם, אתה יכול לשאול אותם אם הם יתרגמו גם את מה שאתה מציע

 26. משתתפת בבקשה של יקיר

 27. כשdigimon adventure tri יצא, אתם הולכים לתרגם את זה?

   • יש!!!! אגב, מתי אתם כאילו תתרגמו את זה? (אחרי שיצא תרגום באנגלית? או אחרי שהאנימה תצא או משהו כזה)

    • הסרטים יוצאים לקולנוע בסביבות סוף נובמבר, זה אומר שייקח לפחות חמישה חודשים-חצי שנה עד שיהיה RAW זמין לעבוד עליו. לכן, זה יקרה עוד הרבה זמן.

 28. שלום רציתי לשאול באיזה תוכנת כתוביות אתם משתמשים
  אשמח לתשובה

 29. יש הגבלת גיל להצטרפות?

 30. אני רואה את הסרט הראשון בין פרק 29 ל30. זה דווקא יוצר אחלה קישורים.

  בכל מקרה, את יודעת מתי כדאי לי לראות את הסרט הראשון של דיג’ימון 02 שלא תירגמת? אני בקרוב מסיים את העונה הראשונה והסרטים שלה, ואין לי מושג אם לחכות איתו לסוף העונה השנייה או שצריך לראות אותו כזה באמצע.

  • ביפן הוא יצא אחרי פרק 14. אבל אני כבר לא כ”כ זוכרת מה הולך בפרקים כדי להגיד לך אם זה באמת הזמן הנכון לראות אותו.

   • אם יהיה לך זמן ותוכלי לבדוק לי זה יהיה ממש נחמד P:.

    • את הפרקים אין לי בעיה לבדוק, אבל את הסרט אני לא מתכוונת לראות עוד פעם בחיים חח.

     • Egao

      באופן ממש מצחיק, משום מה יש לי את הקלטת של הסרט מדובב בבית XD

     • יש לי אותו גם מדובב, הוא לא כזה נורא כמו שליה עושה ממנו p:

     • מה שעשו לסרט בדיבוב:
      – חתכו חלקים
      – שינו ת’עלילה
      – ניסו להכניס היגיון שגם ככה אין בו

      אתה צודק, הוא הרבה יותר נורא ממה שאני עושה ממנו D:

  • אתה אמור לראות אותו אחרי פרק 13 נראה לי. וכן, הדיבוב של זה כל כך נוראי, כשתראה את היפני תראה שהעלילה מתרכזת במשהו אחר לגמרי, הסרט הרבה יותר ארוך והרבה יותר מעניין, והעלילה בו הרבה יותר עצובה.

 31. היי שלום רציתי לדעת האם יש סיכוי שתתרגמו את Shigatsu wa Kimi no Uso?

  • Egao

   “אנחנו נתרגם אנימות שאנחנו אוהבים כדי שגם אחרים יוכלו להנות מהם, אבל לא נתרגם אנימות על פי בקשת הצופים, זה נוגד את רעיון הפנסאב לדעתנו.” (מהעמוד פה למעלה).
   בכ”מ, אני די בטוח שEasy-Subs מתרגמים את זה.

 32. מתי יוצא הפרק האחרון של לאב לייב?

  • Egao

   “כשהוא יצא. בדרך כלל אנחנו כותבים בכל פוסט שיוצא מתי יצא הפרק שאחריו, לפעמים גם בפוסטים של אנימה אחרת. תקראו את הפוסטים. זה לא כזה קשה.”

 33. איזה מה”האקים” יצאקודם? זה שתרגמתם או אחד אחר? :S

 34. אתם יכולים לתרגם את האנימה Food Wars! Shokugeki no Soma האנימה הזאת ממש טובה ומצחיקה אז אני מבקש שתתרגמו אותה בבקשה

  • Egao

   מצחיק שאתה מבקש באותו עמוד שרשום בו “אנחנו נתרגם אנימות שאנחנו אוהבים כדי שגם אחרים יוכלו להנות מהם, אבל לא נתרגם אנימות על פי בקשת הצופים, זה נוגד את רעיון הפאנסאב לדעתנו.”
   רק היית צריך לקרוא ולא היית צריך לחכות לתשובה הזו.

 35. יצאה עונה שניה לזריחתה של יונה
  אתם הולכים לתרגם אותה? בבקשה פליז!!! זו אחת האנימות הטובות שראיתי עם עלילה מעולה ודמויות מצחיקות בבקשה עדין נישארנו במתח מעונה אחת אני מוכנה לחכות כמה זמן שצריך ….
  בבקשה תחשבו על זה
  תודה רבהההההההההה

 36. מה אתם לא מתרגמים את שבעת החטאים עונה 2

  יצא כבר הפרק הראשון עם אתם לא ידועים

 37. האא והפרק השני של שבעת החטאים יוצא בעוד יומים

  http://anichart.net/summer

  זה קשור של אתר שמראה בדיוק מתי יוצא אנימה איזה פרק ובאיזה שעה

  • Egao

   יאא, איזה מזל שהצופים אומרים לנו מה לעשות. כנראה אנחנו באמת לא מספיק אינטיליגנטיים בשביל לדעת דברים כאלה – זה לא כאילו מנהלת האתר כבר יותר מעשר שנים בתחום האנימנגה והקבוצה בפרט 8 שנים. באמת מזל שאתה אומר לנו דברים כאלה, מיד ממהרים לתרגם לך אדוני היקר שלא משלם שקל או אפילו אומר תודה, זה לא כאילו יש לנו חיים לנהל ופאנסאב זה רק תחביב!
   ובקיצור, נתרגם בקרוב כשימצא לזה הזמן בין שאר הדברים שעושים. עשה טובה ואל תגיב באתר יותר, תודה.

 38. ובאיזה שעה*

 39. אתם תתרגמו את העונה השניה של יונה היא יצאה לא מזמן Akatsuki no Yona: Sono Se niwa כבר יש 3 פרקים

  • זה לא עונה שניה. זו Ova. את הפרק הראשון כבר תרגמנו (זה האובה הראשונה באתר). לשני הפרקים האחרים אין הורדה זמינה של המקור (הפרק בלי הכתוביות) לכן אין באפשרותנו לתרגם. כשיהיה מקור זמין, נתרגם אותם.

 40. איך מורידים מטורנט?
  קראתי באתר ויקיפדיה אבל לא הבנתי.
  אני רוצה להוריד את פרק 4 של קופליון.

 41. רציתי לדעת אם תתרגמו את לאב לייב החדש אני לא ממש זוכר איך קוראים לו אבל כנראה שאתם יודעים על מה אני מדבר. תתרגמו אותו או לא?

 42. תתרגמו בבקשה את הסדרה
  אדון קשת וואנאדיס

 43. יצאה עונה 2 לשבעת חטאי המוות אם כן מתי הצפי ?

  • לא יצאה, אין צפי.
   זה עמוד האנימה בMAL:
   https://myanimelist.net/anime/34577/Nanatsu_no_Taizai_2
   בצד יש Aired ו-Premiered. כפי שאפשר לראות, אין שם תאריכים. מוזמן להכנס לעמוד הזה מדי פעם ולראות אם הוסיפו לשם תאריך או לא. כל תאריך שקראת במקום אחר – כנראה מומצא.

 44. שלום איך אני נרשמת לאתר אני מתכוונת שאני יכולה לקבל התרעה על פרקים שאתם מוציאים?

 45. מתי תתחילו לעלות את העונה הראשונה של לאב לייב! סאנשיין! אני משש מחכה לזה

 46. הי, הבנתי שלא תתרגמו את דיג’ימון פיוז’ן אך האם תוכלי לתת לנו מקור(עדיפות לדיבוב אנגלית) אם ידוע לך על כזה בבקשה?

 47. היי ^^
  יש מצב אתם מתרגמים את האנימה The Idolm@ster Cinderella Girls?
  יש 2 עונות והן תורגמו לאנגלית ואיכשהו אף אחד עדיין לא תרגם אותן לעברית.. אז תהיו הראשונים שכן? 😛

 48. מה עם עונה שניה של שבעת חטאי המוות ? הבנתי שהיא התחילה לצאת או תצא בזמן הקרוב

 49. היי. אני לא ממש יודע איך לנסח את השאלה אבל נגיד הורדתי בטורנט משהו ואני רוצה לשתף אותו, אבל בגלל מחסור במקום בהארדיסק אין לי ברירה אלא להעביר את כל הפרקים לכונן אחר או לכונן חיצוני. יש בכלל אפשרות להמשיך לשתף את אותו הטורנט? כי אם אני אצור טורנט משלי אז זה בטח לא יהיה מקושר למה שאת משתפת. מקווה שניסחתי את זה בצורה מובנת חח

  • אפשר, אפשר!
   דבר ראשון, לך לטורנט של מה שאתה רוצה להעביר ותעצור אותו (תלחץ על הריבוע שעושה STOP). אחר כך, תעביר את הקובץ. לאחר מכן, בטורנט שוב, תלחץ מקש ימני על הטורנט לך לAdvanced ואז Set download location ותבחר את המיקום החדש. אחר כך תעשה PLAY שוב לטורנט, וזה אמור לעבוד ^^
   (ההוראות באנגלית כי הטורנט שלי באנגלית. אם שלך בעברית, אני בטוחה שתסתדר עדיין חח)
   תודה רבה על הרצון לשתף!

   • תודה על המענה 🙂 זה יעבוד כל עוד לא מחקתי את הטורנט מהרשימה נכון? כי לפעמים אין ממש ברירה ואני מוריד בנגלות כל כמה פרקים לכוננים שונים ובשביל לטעון את רשימת הקבצים שבטורנט ספציפי אני צריך למחוק אותו ואז להוסיף מחדש (נגיד 5 פרקים לכונן d וכשמסיים אני מוחק, טוען את הטורנט שוב ומוריד עוד כמה פרקים לכונן e) אז מה שיוצא בסוף שהטורנט המשותף לא מכיל את כל הקבצים וגם אי אפשר שאותו טורנט יופיע פעמיים ברשימה

    • בעיקרון, אם כבר מחקת את הטורנט ואתה רוצה להפעיל אותו שוב כדי לשתף, פשוט כשאתה פותח את הטורנט תכוון את “ההורדה” לאיפה שכל הפרקים נמצאים. באפשרויות תסמן שהטורנט לא יתחיל להוריד מיד. אחר כך, על הטורנט עצמו תלחץ מקש ימני ותבחר בForce recheck ואז זה אוטומטית יוודא שכל הקבצים נמצאים. אחר כך תעשה לטורנט פליי וזה (:

 50. אם אני יוצר טורנט אבל מסיבה כלשהי הפרק המקורי שעל המחשב נמחק, זה אומר שהטורנט עצמו ימות? (מבלי לשחזר שוב ולהעביר לאותו מיקום של תיקייה)

 51. לא בטוחה שזה קשור לכאן
  אבל ראיתי בפוסט של הייקיו שהייתה קבוצה שתרגמה את העונה הראשונה ואת אהבת את התרגום שלה.
  אז רציתי לדעת שני דברים בקשר לזה:
  1. האם כל התרגומים שלהם באותה איכות? (או מספיק כדי שתחשבי איכותי)
  2. יש לך המלצות על אתרי פאנסאב עברי באיכות טובה?

  תודה מראש

  • 1. צפיתי רק בהייקיו, אז לא יכולה להגיד. אבל אנשים אחרים אומרים שגם התרגומים האחרים שלהם טובים.
   2. KAT, Paradise Subs, Tokyo Subs, Anime Hoo

 52. יש לי שאלה מה הייתה האמת שהמפקד אמר לאנשים שראו בפרק ואחרון ואם יש המשך כי איך זה נגמר ככה??

  • הוא סיפר להם מה זה אומר שהבנות הן קופליון בעצם. שהן לא בנות אדם רגילות וכו’. אני מניחה שזה מה שהוא אמר, בכל אופן.
   ואם יש המשך זה רק במנגה/בנובלים, אין אנימת המשך.

 53. אתם עומדים לתרגם את הייקיו עונה שלישית כי אני ממש רוצה לראות את העונה הזאת ואני לא יכול כי יש רק באנגלית וזה קשה להבין ככה

 54. אממ... תקראו לי אברהם

  ייתכן ששאלו אותכם בעבר, ואני יודע שזאת שאלה די מעצבנת, אבל החלטתכם אם לענות או לא. אקבל את החלטתכם ואני מבין מהיכן היא נובעת

  השאלה שלא היא, האם תמשיכו מתישהו להוציא הוצאות ללאב לייב סאנשיין…?

  תודה מראש

  • אממ... תקראו לי אברהם

   דרך אגב, חשבתי ששתי סימני קריאה לא תקינים בשפה העברית, לא?
   שלוש או אחד(רוב הפעמים)

   • 1. כבר אמרנו בעבר שכן. כדאי לך לעבור ולקרוא את הפוסטים שאנחנו כותבים (במיוחד את הפוסטים שקשורים לאנימות שיש להן המשך)
    2. זה חלק מהשם. בשמות אין חוקים.

 55. רציתי לשאול, תרגמתם כמעט את כל העונות והסרטים של לאב לייב (אני לא יודעת אם יש עוד), אז למה לא תרגמתם את לאב לייב סאנשיין עונה שנייה? כי את הראשונה כן תרגמתם

 56. ראיתי עכשיו את דיג’ימון התפתחות x, וטיפה הסתבכתי. מה היה פרוייקט התיבה הזה, לאתחל את העולם הדיגיטלי? למחוק את כל הדיג’ימונים? לא ממש הבנתי.
  גם כל הקטע של הנוגדן x, מה הוא בדיוק עושה, ואיזה צרות הוא גרם שהדיג’ימונים האחרים כל כך שנאו אותם? והוא מעניק חיים (הנוגדן שמטאלגארורומון העביר לפוקימון בחייה אותו)?
  הקטע של העולם הישן והעולם החדש, היו כאילו שני עולמות דיגיטליים? או שזה אותו אחד פשוט הסרט הוא במצב של מעבר מבין לחדש.
  עד פה השאלות שאפשר לענות עליהם, עכשיו אלה שסתם אשמח לשמוע את התאוריות והדעות שלכם עליהם.
  איפה שאר האבירים המלכותיים? יש שם את המקומות שלהם אבל הם לא מופיעים (התאוריה שלי זה שהם גם בגדו או משהו כזה ביגדראסיל ונהרגו כ”י אומגמון או מישהו אחר (אולי יגדראסיל עצמו))
  איך מטאלגארורומון ודיוקמון חזרו לחיים אחרי שהם מתו? מאיפה דיוקמון השיר נוגדן x, איך מטאלגארורומון נשאר עם נוגדן x למרות שהוא העביר את שלו לטוקומון? דורון יכול לחזור להיות אלפאמון? הוא עדיין עם נוגדן x כמו מטאלגארורומון או שלא בגלל שהוא העביר אותו לאומגמון? מגנמון נשאר בסוף או שהוא עזב (בגלל שהוא כעס עליהם שהם בגדו ביגדראסיל). שאר האבירים המלכותיים חזרו?
  טוב נראלי שחפרתי מספיק עם שאלות.
  ובכללי זה היה אחלה של סרט (כבר כמה פעמים שאני רואה אותו ונהנה)

  • האמת שעבר המון זמן מאז שצפיתי בסרט, ואני לא זוכרת הרבה ממנו חוץ מזה שאכן היו בו המון אלמנטים מבלבלים, שאולי אפשר לקרוא להם אפילו “חורים בעלילה”. לפחות לגבי האבירים אני יכולה להגיד שב*רוב* המדיה בו הם מופיעים, כמעט אף פעם לא רואים את כולם/כולם לוקחים חלק בסיפור.
   בכל מקרה, אני שמחה לשמוע שאתה נהנה מהסרט (:

   • אבל כל פעם שהם מופיעים וחסרים אבירים, אף פעם הם לא הוזכרו או משהו כזה. כאילו היה את אלו שהופיעו, וזהו, לא היה ידוע לדמויות האחרות (ולצופים, אלו שלא מכירים את האבירים המלכותיים) שיש עוד אבירים מלכותיים. בסרט הזה רואים שאמורים להיות עוד אבירים, והם פשוט לא נמצאים (הצגים האלה שהם הופיעו בהם בדיון שלהם. שם רואים שחסר צג אחד שמתמלא בהמשך ע”י אלפאמון, אבל כל שאר הצגים נמצאים וריקים כל הזמן).

 57. אתם תתרגמו את הייקיו עונה שלישית כי אני ממש רוצה לראות את העונה האחרונה ובאנגלית זה ממש לא כיף וגם תרגמתם מעולה את העונה השנייה ואת שבעת חטאי המוות אז בבקשה תחשבו על לתרגם את זה!!!!!!!!!!!!!!

 58. מאוד אהבתי את התרגום שלכם ל7 חטאי המוות ולאחר שנגמרה העונה יצא סרט ב18.8 אתם תוכלו לתרגם אותו בבקשה בשבילי ובשביל כלל המעריצים?? אין לכם מתחרים!!! רק שתדעו

 59. אתם הולכים לתרגם את הסרט של שבעת חטאי המוות?

 60. מתי תתרגמו את הסרט של 7DS?

 61. יש לי סבלנות כי אני לא רוצה לצפות בתרגום האיום של נטפליקס, אז בסך הכל שאלתי להערכתכם *מתי* יצא לכם לתרגם אותו? חוץ מיזה שגם לא לכולם יש נטפליקס אז התגובה הזאת דיי חצופה ומתנשאת כאילו זה מובן מאליו שלכולם יש נטפליקס. אני אוהבת את התרגום של אתרי הסאב שיודעים לתרגם אנימה כמו שצריך ואתם האתר שמתרגם את הסדרה אז מצאתי לנכון לשאול איפה בסדר העדיפויות שלכם. אני אחכה כמה שצריך.

  • אם הייתה לי הערכה הייתי נותנת אותה. אין לי סיבה להסתיר, נכון?
   וגם לי אין נטפליקס, אז לתקוף אותי בטוח לא יעזור. אמרתי נטפליקס כי הם המקור הרשמי והחוקי, אבל כל מה שיש אצלם יש גם להשגה בדרך פיראטית אם תחפשי מספיק טוב. ולכן אמרתי, שאם אין לך סבלנות תוכלי למצוא איך לצפות בזה עם כתוביות בעברית. זה שהתרגום שלהם גרוע אני מסכימה, ואם את מעדיפה לחכות אז סלאמתק. כמו שאמרתי בהתחלה, אין לי הערכה, אחרת הייתי אומרת. כמו כן, לקרוא את הצ’אט כנראה היה עוזר במקרה הזה.

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*