שבעת חטאי המוות

שיר פתיחה ראשון:

שיר סיום ראשון:

שיר פתיחה שני:

שיר סיום שני:

עונה 2 שיר סיום ראשון:

עונה 2 שיר פתיחה שני:

עונה 2 שיר סיום שני:

עונה 3 שיר פתיחה ראשון:

עונה 3 שיר סיום ראשון:

עונה 3 שיר פתיחה שני:

עונה 4 שיר פתיחה ראשון:

עונה 4 שיר סיום ראשון:

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

13 תגובות

 1. בהתחלה ממש לא אהבתי את שיר הסיום של עונה 2 אבל אחרי כמה פרקים הוא פשוט יפה, בעיקר הפזמון. הוא מתנגן לי בראש כל היום חח.
  והאפקט שבחרת לעשות ממש מתאים ונעים לעין 🙂
  לעומת זאת, השירים החדשים… שיר הסיום עוד סבבה אבל הפתיח… לא יודע לא מתאים… (אני מדבר על השירים עצמם כן? חח)
  אגב, הפתיח הראשון של עונה 2 חסר. או שזה בכוונה?

  0
  0
  • אני ממש אוהבת את הסיום הראשון של עונה 2. התאהבתי בו בשמיעה ראשונה! אני השני לא אהבתי בכלל, לא הצלחתי להתחבר אליו כל זמן השידור שלו. אבל לדעתי הפתיח השני של עונה 2 יותר טוב מהראשון.
   הפתיח הראשון של עונה 1 לא נמצא כי מעולם לא קודדתי אותו בנפרד מחוץ לפרק. אז אין לי קובץ שלו נפרד. הסיבה שבכלל יש פינת קריוקי היא שאני פשוט בד"כ ממש מתלהבת רק מהקריוקים + אספקטים אחרים בשיר, אז גם כשאין אף חלק אחר בפרק מוכן אני מקודדת רק את השירים כדי שיהיו לי ושאתלהב. עם החטאים העבודה הייתה איטנסיבית ולחוצה, במיוחד בהתחלה כשעוד לא התרגלתי לזה, ולכן לא קודדתי מעולם את הפתיח הראשון בנפרד. אפילו זה שהסיום הראשון קודד זה רק כי באותו שבוע שהוא יצא (פרק 2), אמרתי שיש סיום חדש ויכול להיות שיהיה עיכוב, ומישהי ביקשה לראות את הסיום.

   0
   0
   • הפתיח השני של עונה 2 דווקא נשמע לי כאילו המציאו אותו על המקום חח. הלחן שלו לא יושב לי בראש וזה קצת הורס לי את ההתחלה אחרי שהקריין אומר "…ושמם 'שבעת חטאי המוות'". השיר הראשון של עונה 2 לעומתו ממש עשה לי צמרמורת בכל פעם.
    לגבי השיר שאמרתי שחסר, התכוונתי לשיר הראשון של עונה 2 ולא עונה 1, אז נראה לי התבלבלת (שכן הוא מופיע פה ותכלס בגללו התחלתי לראות את הסדרה). לא ממש הבנתי למה את צריכה קובץ נפרד, הרי יש לך כבר את הפרקים מקודדים כך שאת יכולה פשוט לחתוך את השיר מהפרק לא?

    0
    0
    • כןכן התבלבלתי, הכוונה הייתה לעונה 2.
     נראה שלא הבנת אבל את מה שהסברתי. כשאני עובדת על סדרה ומכינה בה קודם את השירים, אני מקודדת רק אותם – החיתוך של השיר וכל זה נעשה בזמן הקידוד עצמו, ככה שזה כאילו אני מקודדת פרק אבל בעצם קודדתי רק את השיר.
     לעומת זאת, לקחת שיר מפרק שהוא כבר מוכן – הפרק כבר עבר את הקידוד שלו. לחתוך אותו עוד פעם, לא משנה באיזה דרך, פשוט תוריד מהאיכות של הוידאו, אז אני לא אוהבת לעשות את זה.

     0
     0
 2. הבנתי שזו שיטת העבודה שלך פשוט תהיתי למה לא פשוט לחתוך את השיר מהפרק. לא חשבתי על ההורדה באיכות, אבל בתור אחת שיודעת לקודד כמו שצריך האיכות לא כזה תיפגע כמו בקידוד הרצחני של הצפיה הישירה. מה גם בקידוד נורמלי אדם ממוצע לא ממש יבחין בהבדל אלא אם יראה את שתי הגרסאות אחת ליד השניה. אבל זה כבר לשיקולך את מבינה בזה הרבה יותר טוב ממני 🙂

  0
  0
  • ממתי אתה מכיר אותי בתור מישהי שעושה דברים בשביל אחרים וחושבת מה הם יבחינו או לא? P:
   אני מבחינה, וזה מספיק מבחינתי. ולא משנה כמה אתה אשף בקידוד, ברגע שאתה לוקח משהו מוכן ועושה בו איזשהו שינוי – אתה תאבד מהאיכות. חוץ מזה, שברגע שגם זה יעלה לצפיה זה אפילו יהרס עוד יותר.

   0
   0
 3. הסיום הרביעי והפתיח הראשון הכי טובים

  0
  0
 4. מה עם השיר סיום של העונה הרביעית?

  0
  0
 5. אני הכי אוהב את הפתיחה של העונה חמש אני מכור לשיר הזה

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*