ארץ לעולם לא המובטחת עונה 2, פרק 8

Avatar

שלום לכולם~
פרק 8 של נברלנד. אחרי 8 פרקים, סוף סוף קיבלנו את ה”תוכן המקורי” שהאנימה הבטיחה לנו! תוכן שהוא באמת מקורי, ולא סתם משהו שלקחו מהסוף של המנגה והשתמשו בו בצורה נוראית.
אז כן, תתכוננו, הפעם יש פרק אשכרה מעניין! אפילו אני נהנתי ממנו קצת. פרק אחד כמובן לא מפצה על כמה שהאדפטציה הזו גרועה, אבל אם בשלושת הפרקים שנשארו לנו נמשיך לקבל תוכן מקורי ומעניין, אני בהחלט אהיה מרוצה.
מזכירה לכם שהפרוייקט נעשה בשיתוף פעולה מלא עם Paradise Subs. ואנחנו נשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה!
תהנו,
ליה.

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

Avatar

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

31 תגובות

 1. Avatar
  יקיר או יקיר

  אריגטו גוזיימס!!!

  2
  0
 2. Avatar

  אני חושב שזה דווקא סבבה כי המטרה שלהם היא כנראה לעשות אדיפטציה לתוכן המקורי שלהם ולא לספר את המנגה מהתחלה הם כנראה הרגישו צורך לתת איזושהי נקודת התחלה ולא להפיל על הצופים הכל.. ככה שזה לגיטימי לדעתי.. תודה רבה על הפרק🙂

  0
  0
  • Avatar

   הם יכלו לספר משהו מקורי מההתחלה. אם הם לא רצו לספר את הסיפור של המנגה היה עדיף אם היו מתעלמים ממנו לגמרי. בגלל שהם לא התעלמו ממנו לא רק שהם עשו לו עוול משווע, הם גם הרסו עם ספויילרים נוראיים לכל מי שכן ירצה לקרוא את המנגה בעתיד.

   1
   0
  • Avatar

   לא צריך לבוא ולהצדיק כל בחירה של סטודיו בפני מישהי שלא אוהבת את מה שהם עשו כל שבוע מחדש.
   אפשר גם לא להסכים בשקט ^^

   2
   0
   • Avatar

    נכון, ובכל זאת זכותי להביע את דעתי כמו שלך מותר להגיד מה צריך ומה לא למרות שאנחנו לא מסכימים. חוץ מזה עוד לא יצא לי להביע דעה על בחירה של סטודיו עד עכשיו🙃

    1
    0
    • Avatar

     מותר בהחלט, סתם נמאס לי כבר לראות את כל הצדקנים האלה שכל הזמן באים ומנסים להגיד למה האנימה דווקא בסדר ולמה אנחנו צריכות להפסיק להתלונן עליה

     1
     0
     • Avatar

      אוקיי אז הכל טוב לא הטפתי לכן סהכ הבעתי את דעתי.. חוץ מזה לא התכוונתי שכאדפטציה גרועה (בתור מישהו שלא קרא את המנגה הייתי מאוד מבולבל) אלא שהסיבה שהיא נעשתה ככה מובנת לי. אני לא מכיר את הבעלים של הסטודיו והוא לא חבר שלי אז אין לי מה לגונן עליו או להצדיק אותו 😂 בכל מקרה, בלי קשר, שתדעו שאני מאוד מעריך את העבודה שלכן אז תודה רבה.. ואל תשאלו למה אני מגיב בשעה 4:30 לפנות בוקר כי זו סיבה מאוד עצובה ☹

      1
      0
 3. Avatar

  וואו הפרק הזה היה ממש טוב לדעתי!!!
  למה נורמן חולה עדיין לא ברור לי (מקווה שנדע בהמשך)
  והסצנות הראשונות היו די מהירות מידי
  אבל וואו הרגש בפרק הזה היה מדהים!!!!
  תודה רבה על התרגום!!!

  2
  0
  • Avatar

   מהפרקים הקודמים כבר ברור למה הוא חולה. זה בגלל מה שעשו להם בלמדא. גם האחרים חולים.
   ובבקשה.

   1
   0
   • Avatar

    אבל לפי מה שהם הראו לא עשו על נורמן ניסויים, אני יודעת שזה מה שהם עושים לו במנגה אבל באנימה זה נראה שלא עשו עליו אף ניסוי כמו האחרים ועושים לו רק מבחנים.

    1
    0
    • Avatar

     להפך, הפרק הזה הראה את זה אפילו יותר בבירור – לא ראית את הכוס עם המלא תרופות שהייתה לידו כשהוא אכל בלמדא?
     למה שילד בריא יצטרך תרופות?
     זה כי הם בדקו את ההשפעה של הכדורים האלה או מה שזה לא יהיה עליו.

     1
     0
     • Avatar
      Mugiwara no Tony D. Stark

      כן אבל האמת שזה בלבל…
      לפני פרק או שניים אמרו שעליו לא עשו ניסויים ואז בפרק הזה מסתבר שכן,,, סתירה קטנה ודבילית שיכלה להיפטר אם היו מוחקים שורה אחת מהטקסט של הפרק הקודם/ זה שלפניו.

      0
      0
     • Avatar

      כן, כי זה כל הפואנטה, שהוא שיקר להם…. בגלל זה גם אמה אמרה שהוא מסתיר משהו.
      חוץ מזה, זה לא הפעם הראשונה שהאנימה מבלבלת ולא יודעת להעביר דברים כמו שצריך ¯/_(ツ)_\¯

      1
      0
     • Avatar

      כן אבל הייתי רוצה שיראו אנימציה שעשו עליו ניסוים, חשבתי שהתרופות אמורות להראות את זה.
      עדין לא הבנתי אם נורמן כזה גאון למה שיעשו עליו ניסויים?
      אבל תודה רבה על ההסבר!!

      0
      0
     • Avatar

      כל הפואנטה של החווה של למדא זה לנסות לייצר בשר *טוב* לשדים בצורה המונית, בלי לגדל ילדים באמת. יכול להיות שהתרופות היו נגיד תרופות שמשפרות תכונה אחת, והחוקרים רצו לבדוק שהן לא מורידות מהחוכמה שלו או משהו.
      יש כל מיני אפשרויות. בסופו של דבר הוא לא נלקח לשם רק כי הוא חכם. הם ניסו להשתמש בחוכמה שלו למטרות שלהם לייצור בשר, זה כל הקטע של הניסויים. אחרת למה לקחו אותו לשם? סתם לעשות לו מבחנים ולראות שהוא באמת גאון? הוא לא פתר להם משהו מיוחד (הם הביאו לו דברים שהם ידעו את התשובות שלהם)

      0
      0
     • Avatar

      אה אוקי עכשיו הבנתי
      תודה רבה!!!
      אגב איך מצטרפים לדיסקורד של האתר?

      0
      0
     • Avatar

      יש בתפריט למעלה כפתור שרשום עליו “דיסקורד”.

      0
      0
 4. Avatar

  תודה על הפרק הפרק היה עצוב שכאילו השדים דומים קצת לבני אדם הם גם צריכים לשרוד מימשו והקטע עם השרפה והשדים הופכים למפלצות היה מאוד עצוב אני מבין את הכוונה של נורמן כי הרי השדים אוכלים בני אדם בסדרה אבל הוא חשב יותר לעומק וגם ההתחלה שנורמן הגיע למקום של המדע היה עצוב תודה על הפרק ועל התרגום

  0
  0
 5. Avatar
  Mugiwara no Tony D. Stark

  תודה על התרגום!
  איי, איזה כייף זה לחזור לימים שבהם הסדרה הזאת הייתה תענוג טהור לצפייה (מתייחס לעונה 1)… אז כן, הפרק לדעתי היה ממש טוב, ממש מרגש, וממש משמח, למרות שאם זאת עדיין יש לי 2 תלונות קטנות:
  1. כל הקטע של החור בעלילה על האם עשו מחקר על נורמן או לא שכבר דיברו עליו פה בתגובות (לפני פרק או שניים נורמן אמר שעליו ספייציפית לא עשו ניסויים בלמדא ופה מגלים שכן).
  2. בחייאת, בחייאת (רוצה לכתוב את השם של הסטודיו אבל שכחתי אותו), היו לכם שנתיים לעשות אנימציה ל- 11 פרקים של אנימה דיי נטולת אקשן וקרבות, הייתם חייבים להשתמש ב- CGI לשד הענק עם שש הרגליים? ומילא אם זה לפחות היה CGI טוב, אבל הוא ממש בלט מיתוך המסך וזה היה מאוד מכוער.
  אבל באמת שאלה תלונות יחסית מאוד קטנות ואם בפרקים הבאים נוכל לקבל ביצוע ברמה כזאת ומעלה זה יהיה מעולה כי אני לפחות אוכל לשמוח מהסיום של סדרה שבמקור כל-כך אהבתי ובמהלך העונה הזאת פשוט נהרסה לי…
  בכול אופן, שוב תודה על ההשקעה.

  1
  0
  • Avatar

   בבקשה~
   בנוגע ל-1 (כבר הגבתי למעלה אבל אגיב גם פה בטיפה יותר פירוט): הוא אמר שלא עשו עליו ניסויים בכוונה. הוא שיקר בכוונה לאמה וריי כדי שלא ידאגו. מה נראה לך אמה הייתה עושה אם היא הייתה שומעת שהוא חולה במחלה שתהרוג אותו בטרם עת? היא הייתה עוד יותר מפריעה לו בתוכנית שלו.

   2
   0
 6. Avatar

  תודה רבה על הפרק יאלופים!!!!!!!

  1
  0
 7. Avatar

  תודה תודה תודה תודה תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2
  0
 8. Avatar

  שיוואו אני כל שבוע מחכה רק לכם שתוציאו את הפרק ממש תודה לכםםםםםם

  2
  0
 9. Avatar

  תודה רבה
  ^_^

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*