אשליות!

אתם חושבים שאתם הוזים?! האם אתם חושבים שזו רק אשליה?! הזיה?! גם אני חושב!

אז, אני שוב פה. חשבתם שנפטרתם ממני? אז לא, לא כל כך מהר. ליה תצטרך לחכות עוד קצת כדי להכריז שהיא שוב לבד בקבוצה. למרות שזה יראה ככה בקרוב, אני תכף אסביר הכל 3:
כפי שאתם יודעים, כשאני פה זה סימן שיוצא עוד פרק של פרסונה וכך זה גם הפעם, גם אם הפרויקט מוכרז כ"מושלם", כי בעצם יש את פרק 26! המכונה "True End" מאחר והוא מכיל את הסוף האמיתי של המשחק.
זה לא אומר שהסוף של פרק 25 לא אמיתי, הוא כן, העניין הוא שבמשחק לאחר שמגיעים לסוף של פרק 25 ניתן להתחיל את המשחק מההתחלה ורק מי שמשלים אותו שוב מגיע לסוף האמיתי, המוצג בפרק 26. באלכם להרגיש שחקנים אמיתיים?! צפו בכל האנימה שוב! *תוהה כמה אנשים באמת ילכו לעשות את זה*
בכל אופן, הפרק מסביר עוד כמה דברים וקצוות שנותרו פתוחים.
הסיבה לעיכוב עם הפרק וגם עם פרק 25 דאז היא, כפי שליה הסבירה אז בפוסט, היא שנאבד לי כל הרצון לפאנסאב. קורה, פאנסאב זו עבודה קשה ואני עושה עוד הרבה דברים. על כל אופן, החשק חזר אליי ובגדול וביום חמישי ישבתי מהערב עד מאוחר בלילה וגם בשישי בבוקר ותרגמתי את כל פרק 26, שהוא פרק ארוך מהרגיל, באורך חצי שעה! ניצלתי פשוט את העובדה שגם החשק חזר וגם סוף סוף יש לי זמן 3: (כי, טוב, החשק חזר רק לפני כמה ימים).
אז למרות שליה כבר עשתה פוסט סיכום, אעשה גם אני אחד D: מאחר ואנחנו מסיימים עם האניהמ הזו מבחינתנו אחת ולתמיד היום O:
אודה לקארין, שתרגמה את רוב הסדרה באופן מעולה ותאכל'ס מגיעה לה יותר כבוד ממני XD עשתה אחלה עבודה ואפילו עמדה עם ליה בהתחלה בקצב היציאה של הפרקים ביפן בצורה מרשימה! אם את רואה את זה קארין, סחטיין עלייך.
ללילו, שעזרה בתחילת הסדרה בטייפ ובשאר הירקות וגם עזרה לי כדי להבין כל מיני דברים שהסברתי לכם פה, במהלך הסדרה וגם עזרה באופן כללי להחליט איך לתרגם, ובמיוחד עזרה לי הפעם כשהיינו צריכים יחד לתרגם משפטים מיפנית שהמתרגמים אמריקאים פשוט לא תרגמו נכון XD בלעדיה לא היה היום פרק. לילו, אם את רואה את זה, את אדם מופלא 3>
אודה לליה, שמנהלת את הקבוצה המדהימה הזו כבר 6 שנים! ויותר מזה, שקיבלה את הפרק אתמול וכבר היום הוא יוצא לצפייה! תשמעו, הבן אדם תותחית פשוט. לה מגיעה הכי הרבה ריספקט פה, כן? D:
ואחרון חביב לי, שאפילו שאני לא המעריץ הכי גדול של פרסונה, התנדבתי לעזור לליה לתרגם את הפרקים שנותרו 3:

אז בעצם, זה הפוסט האחרון שאפרסם פה משהו שקשור לפרסונה והבכלל הפוסט האחרון שיתפרסם פה שקשור לפרסונה. אנחנו מודעים לריימיק, לסרט ולכל השטויות האחרות של הפרנצ'יז, אבל קארין הייתה זו שרצתה את זה במקור והיא כבר לא חלק מהקבוצה ומי שכן בקבוצה (שזה ליה ואני) מעדיפים לעבוד על דברים אחרים. אז כן, לא יהיה עוד שום דבר שקשור לפרסונה. תהנו מהפרק הזה, הוא בהחלט חמוד.

בכל הנוגע אליי ואל מה שאעשה בהמשך בקבוצה, אני יוצא לעבוד על הפרויקטים שלי. הפרויקטים שאתם רואים במתוכננים הם של ליה, לי יש תכנונים אחרים. אז אתם תראו אותי נעלם שוב מהבלוג בזמן הקרוב, אבל זה ממש לא אומר שאני לא עובד מתחת לפני השטח 😉 אני מסתכל על התגובות שלכם ואגיב לכם בשמחה! כל שאר הפרטים הם סודיים, פשוט תדעו שמחכה לכם הפתעה! 3:

אז זה הסוף של הפוסט החופר. דיברתי על הפרק, דיברתי על למה הוא התעכב, נתתי את תודתי לכולם ואמרתי לכם מה יקרה בהמשך. עוד משהו לא ברור? מוזמנים לשאול בתגובות!

Torrent | Mega

להתראות פרסונה! אני אתגעגע אליך! אל צ'יה! ואל אמאגי! ואל ריסה! אל כל השאר לא. ובמיוחד לא ליו, תמצא לך אישיות בנאדם.

About Egao

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

5 תגובות

 1. חח אחלה פוסט סיכום.
  כל הכבוד על הסיום הרשמי מבחינתכם לפחות של פרויקט פרסונה. למרות השינויים שקרו לאורך הזמן, וזה בסדר, הייתה התמדה ורצון להמשיך, והנה עובדה שזה פרוייקט מוגמר ובצורה טובה.
  תמשיכו לעסוק בפאנסב ובקצב ובנוחות שלכם (פאנסב זה גם תחביב והנאה ולא רק עבודה באיזשהו מובן, אז תהנו מזה), והרבה הצלחה בשאר הפרויקטים.

  0
  0
 2. תודה רבה!

  0
  0
 3. תודה רבה על הפררק

  0
  0
 4. תודה על הפרק הזה וגם על השאר-עשיתם עבודה ממש טובה, לרוב אני לא צופה בפאאנסב עברי אבל החלטתי לחרוג ממנהגי ולתת לכם צ'אנס. נראה שלא טעיתי 😀

  0
  0
 5. תודה רבה 🙂

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*