בקרוב אהפוך אלייך, פרק 7

Avatar

שלום לכולם~
עוד יום חמישי הגיע, ואני כאן עם עוד פרק של יאגאקימי.
בפרק הפעם נזכה סוף סוף להכיר יותר את סאיאקה. נלמד קצת על העבר שלה, אבל גם לא מעט על ההווה שלה… וכמה זה חשוב למצוא בחיים מישהו מבוגר ממך שמראה לך שלהיות מי שאתה גם בתור בוגר זה נורמלי ובסדר לגמרי.
אז תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה~
ליה.

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

Avatar

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

13 תגובות

 1. Avatar

  תודה רבה לך !

  0
  1
 2. Avatar

  עוד פרק ותרגום טובים מסדרה ופאנסאב מעולים, תודה!
  לא יודעת אם אני אוהבת את סיאקה, אבל אולי אני מבינה אותה יותר. חבל שלא מראים את הצד הזה שלה יותר, כי בלי זה היא ניראת מאוד קרה.

  0
  0
  • Avatar

   בבקשה (:
   אני דווקא חושבת שהדרך הצגה הזו היא מציאותית ביותר. הרבה פעמים אלה שנראים מבחוץ קרים/מתנשאים בפועל לא באמת כאלה, או לא כאלה מזדון בכל אופן, ויש להם הרבה מעבר… והחזות הקרה היא יותר כמו מנגנון ההגנה שלהם.
   זה לא אומר שאני חושבת שזה בסדר להיות מניאק מתנשא, אבל אני גם לא חושבת שסאיאקה עשתה משהו שיתן לה את התואר הזה. האם קרה ליו? כן. אבל זכותה, לול, זה לא פשע. היא גם לא עברה איתה קווים אדומים (לא מילולית ובטח שלא פיזית) אז בכלל אני לא רואה את זה כפשע כזה נורא.

   0
   0
   • Avatar

    כנראה, גם סתם קצת קשה לי לשים את האצבע על הסיבה שקשה לי להתחבר אליה.
    יכול להיות שזה בגלל שמציינים קשר חזק בינה לבין טוקו, אבל אנחנו לא רואים את זה מספיק כדי להבין מה הולך שם. או שזה קשור לזה שכפי שטוקו אמרה – סאיאקה אוהבת את הצד ה”מושלם” שלה. זה לא דבר רע, וגם לא בטוח שזה נכון, אבל זה עדין יוצר איזשהו רושם על הדמות.

    מה שכן יפה בסאיאקה (אבל זה בקשר הבניה שלה כדמות), זה שבהרבה ספרים וסרטים מנסים ליצור דמויות מהסוג הזה – שיוצרות לעצמן תדמית של סנוביות וקשות. יכול להיות שקשה להתחבר אליה בגלל שהתרגלנו לדמויות האלה, שלא עושות עבודה מי יודע מה ולא צריך להפעיל את השכל כדי להבין מה הן. לעומתם, וגם באופן כללי – סאיאקה היא דמות סופר ריאליסטית.

    0
    0
    • Avatar

     זה לגמרי טבעי לא להתחבר לדמות, גם אם את לא מצליחה להסביר למה, זה לגיטימי. אם כי כמובן שמעניין אותי למה חח.
     לגבי מה שטוקו אמרה, לדעתי טוקו חיה בסרט חח. טוקו בטוחה שסאיאקה לא יודעת עליה האמיתית, כשסאיאקה בבירור כן (היא גם יודעת על אחותה, גם אמרה ליו שהיא לא קונה את השטויות וכו’). אני כן מסכימה שלא הרחיבו לנו על הקשר שלהן הרבה, אבל ממה שכן הראו כן אפשר לראות (לדעתי בכל אופן) שהן קרובות.

     עם הנקודה השניה אני מסכימה לגמרי.

     0
     0
     • Avatar

      אולי טוקו באמת לא יודעת שסאיאקה יודעת, אבל ניראלי שהיא כן מכירה אותה מספיק כדי לדעת מה היא אוהבת בה. גם רואים את זה כשסאיאקה מדברת עם בעלת בית הקפה – הדברים שהיא אמרה שהיא אוהבת בטוקו נבעו מזה שהיא מחקה את אחותה (חוץ מהפנים שלה;))

      0
      0
 3. Avatar

  תודה רבה על הפרק! אני מרגיש ממש רע בשביל סאיאקה… לפני כשנתיים הייתי בנעליים שלה והתאהבתי במישהי שהייתה חברה נורא חשובה לי, כשהתוודיתי בעצם הרסתי את כל מערכת היחסים שהייתה לנו ואנחנו לא מדברים יותר. הפרק הזה גרם לי לחשוב שאולי היה טוב יותר אם הייתי עושה עבודה טובה יותר בלהסתיר את הרגשות שלי כמו שסאיאקה בחרה לעשות. אני חושב שזה הפרק הכי אהוב עליי בסדרה עד עכשיו.

  0
  0
  • Avatar

   מצטערת לשמוע על מה שקרה לך ):
   לגבי המסקנה שלקחת מהפרק, זה אכן יכול להיות אבל גם כמובן שזה מאוד מאוד מורכב. אני חושבת שזה מאוד תלוי גם בחוזקה שצריך כדי להשאר עם הרגשות מוסתרים. בכל מקרה, אני שמחה שנהנת מהפרק!

   0
   0
 4. Avatar

  תודה רבה
  ^_^

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*