דבורת מכתבים, פרק 14

שבוע טוב לכולם.
כמו בכל יום ראשון, אני כאן כדי להביא לכם פרק נוסף של דבורת מכתבים. הפעם מדובר בפרק 14, בו נכיר דמות חדשה שקשורה לכוורת, ונזכה לעוד הצצה לחייו של גושו שלנו.
סטייק מקבל הרבה זמן מסך בפרק, כמו שמגיע לו.
כמו כן, יש לנו בפרק שיר פתיחה ושיר סיום חדשים! השיר פתיחה החדש הוא הפתיח האהוב עליי ביותר של טגאמי באצ'י, משתי העונות. הוא מציג את העולם של הסדרה והחשיבות של מכתבים בצורה כל כך מדהימה, והשיר עצמו רק מוסיף לזה. אני כל כך אוהבת את השיר הזה, באמת.
את הסיום אני פחות אוהבת לעומת זאת, אך עדיין יש לי כמה דברים מעניינים לספר עליו. בטח תהיתם לעצמכם למה בתחילת השיר יש מין מסך שמראה קטעים מהפרק. ובכן, כשטגאמי באצ'י שודר בטלוויזיה, לא היה את החלק של ההקדמה לפרק הבא כמו שיש בפרקים שאני מפרסמת (שהגיעו מהמהדורה הביתית). אז בעצם כל ההקדמה לפרק הבא נעשתה באמצעות תמונות בתחילת כל שיר סיום. אבל בהוצאה הזו, מאחר וכן יש קדימונים, פשוט החליפו את התמונות לתמונות מהפרק שהיה במקום מהפרק הבא. גם בשיר הסיום הראשון כך היה הדבר בתחילת השיר, פשוט משום מה עבור השיר הראשון השקיעו ופשוט הוסיפו עוד תמונה בהתחלה במקום לעשות את מה שעשו פה חח (התמונה של אמא של לאג ולאג בתור תינוק יושבים מחוץ לבית שלהם).
אז תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה.
ליה.

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

7 תגובות

 1. תודה רבה לך
  היה פרק מצוין!

  2
  0
 2. הוספתי לפוסט כמה מילים על השירים החדשים כי משום מה שכחתי לעשות את זה, ריפ

  0
  0
 3. אתגעגע לשיר פתיחה הראשון אבל גם זה יפה מאוד!
  חוץ מזה יום ראשון השבוז תמיד ניראה יפה יותר עם פרק של דבורת המכתבים 🙂
  תודה 3>

  1
  0
 4. תודה רבה
  ^_^

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*