דיג'ימון הרפתקה: (2020), פרק 41

שלום לכולם~
מקווה שהשבוע עבר עליכם בנעימים ושגם היום האחרון שלו יעבור לכם בקלות~
כמובן שהיום אני כאן עם פרק נוסף של דיג'ימון, לא בדיוק קליל כמו הקודמים. מי שזוכר טוב את העונה המקורית יכול לראות שזה אינטרפטציה אחרת לרעיון דומה שהיה בפרק מסוים שם. בכל אופן יש הרבה מטאקרו שזה תמיד נחמד 3:
אז תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה~
ליה

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 תגובות

 1. תודה רבה ליה 🙂

  שני הפרקים הקודמים באמת הרגישו קצת כמו פילרים אבל היו חמודים בסך הכל. אני ממש זוכר את הפרק הזה בסדרה המקורית עם פיקודווימון.

  דבר שקצת מפריע לי בעונה הנוכחית הוא שהדיג'ימונים בה פחות תבוניים. בעונות הקודמות כל דיג'ימון אותו החבורה פגשה היה בעל דעת ויכל לדבר ולהרגיש ופה הרבה מאוד דיג'ימונים קצת רדודים וחסרי אופי ואפילו לא מדברים רק עושים קולות בדומה לפוקימון..

  0
  0
  • בבקשה~

   אני לא ממש מסכימה. בעונה הקודמת בכללי הם פגשו הרבה פחות דיג'ימונים (נגיד גנאי היה דמות יותר ראשית) ואלה שהם פגשו היו לרוב נבלים אז הגיוני שהם יהיו יותר ורבליים/הגיוניים (למרות שגם פה יש יוצאי דופן, נניח מוגנדראמון שהיה חלק מה-4 הכי חזקים בקושי דיבר).
   לעומת זאת בעונה הזו הם פוגשים הרבהההההה יותר דיג'ימונים ועוזרים להם, וכן לפעמים יש כאלה שלא מדברים או רק עושים קולות אבל גם בעונה הראשונה זה לא היה חסר (סניימון למשל לא דיבר גם שם וגם קוואגאמון, והדיג'ימוני צפרדע/ראשן מהפרק ההוא גם עשו קולות כמו פוקימון תוך כדי הדיבור הרגיל שלהם, קצת כמו הדיג'ימון הראשי בפרק הזה).
   אבל עדיין גם בעונה הזו כל דיג'ימון "ראשי" שפוגשים מדבר בצורה קוהרנטית וברורה, אם זו מארינאנג'מון או לאומון, או נסתכל בפרקים האחרונים אז בורגמון, גולמון והקטנים הוורודים האלה מהפרק הקודם. פשוט יש גם המון דיג'ימונים שהם יותר "ניצבים" וזה הגיוני לי שלא יתנו להם לדבר כי אין פשוט זמן להכניס אותם.

   1
   0
 2. פרק מהמם!
  הוא גם ממש חמוד אבל גם די אפל… פרק מאתגר בהחלט.
  כיף לראות את טאקרו מתפתח כדמות, וגם את פאטאמון 3>
  אני ממש סקרן לגבי הפרק המקביל שהזכרת מהסדרה המקורית, אפשר לצפות בו בנפרד? איזה פרק זה?
  כמדי שבוע, תודה רבה על הפרק! 3>

  1
  0
  • בבקשה 3>
   מניחה שאתה יכול, אבל גם כנראה שיהיו המון דברים שלא יהיו הכי ברורים בגלל שסיפור המסגרת ממש שונה?
   בכל מקרה מדובר בפרק 22~

   1
   0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*