דיג'ימון טיימרס – הסוף.

אז זהו, זה הגיע. הסוף של העונה השלישית של דיג'ימון, דיג'ימון טיימרס. עם שני פרקים אחרונים מדהימים במיוחד, ואפילו סרט, אתם מקבלים את הסוף של העונה המדהימה הזו ישר לסוף השבוע!
ההורדה היא טורנט של החצי השני של הסדרה (26-51) אז אם אתם רוצים להוריד רק את שני הפרקים האחרונים, אל תשכחו לסמן בטורנט שאתם רוצים רק אותם.
כמו כן, אני חייבת לציין, שלא מזמן כשראיתי את הפרק האחרון שוב, פשוט בכיתי. ממש אבל. אז אל תתביישו עם דמעה (או יותר) תזלוג לכם במהלך הפרק האחרון. אפילו כשתרגמתי אותו לא הצלחתי לעצור את הדמעות. זה רק מוכיח לכם כמה שהסדרה הזו מדהימה…
ואני כמובן אזדקק לעזרה בשיתוף כל הבאץ' הזה, אז כמובן, אל תשכחו לשתף!!


כמו כן, בנוסף לפרקים, אני מביאה לכם היום גם את הסרט השני של דיג'ימון טיימרס, "דיג'ימון טיימרס: בריחת הדיג'ימון אקספרס"!!!
הסרט מתרחש כחצי שנה אחרי סוף העונה. נכון שהוא נראה תלוש מהמציאות ולא מתחבר, אבל אל תנסו להתעמק בזה יותר מדי כי לא תצליחו למצוא תשובה.
הסרט עצמו מספר על דיג'ימון רכבת בשם לוקומון שיצא משליטה, וכמובן שהטיימרים האמיצים שלנו יוצאים אחריו כדי להחזיר אותו לעולם הדיגיטלי ולהשכין שלום על העולם האמיתי. אבל כמובן שיש לסיפור הזה גם צד אפל, מה שגרם ללוקומון להגיע לעולם האמיתי מלכתחילה… דבר הגורם לנו גם להיחשף עוד קצת לעבר של רוקי ♥
אגב, אל תתבאסו שה"סרט" הזה הוא רק חצי שעה… לא אני החלטתי XD

ועכשיו לחפירת סוף פרוייקט הרגילה…
נכון שהפעם זה באמת לא היה מזמן (חודש וחצי בערך? XD) אבל אני זוכרת את הפרסום של הפרק הראשון כאילו הוא היה רק אתמול. אני אפילו זוכרת איזו תמונה שמתי לפרק – תמונה של רוקי עם צל של רנאמון מאחוריה בחיזיון של טאקאטו.
העונה הזו, היא ללא ספק אחת העונות הכי מוצלחות שיצאו לדיג'ימון אי פעם, לדעתי. אני נהנתי מכל רגע בתרגום שלה, בתזמון, בקריוקים שהכנתי… אני לא זוכרת מתי נהנתי ככה מפרוייקט. אני אפילו לא בטוחה אם מבאמבו בלייד נהנתי ככה, ובאמבו בלייד זו אנימת הנושא של הקבוצה XD
ברגע זה אני רוצה להודות לכל מי שעזר לי לאורך הדרך בתרגום – ומי שעזר לי יודע. כמו כן, לאנשים שכנראה לא יודעים שהם עזרו ולא ידעו בחיים – כותבי ערכים כאלו והאחרים בדיג'ימון וויקי, ופוזיטרון קאנון שתרגם את העונה לאנגלית בו נעזרתי ברגעים שלא הצלחתי למצוא את עצמי ביפנית.
וכמובן, לכם, הצופים – שהייתם איתי מהרגע שהתחלתי, ואתם עדיין כאן עכשיו בסוף. נכון, לא הגבתם כזה הרבה, אבל זה באמת לא הפריע לי. אני ראיתי את כמות ההורדות בטורנט וידעתי בדיוק כמה אנשים הולכים להנות מהסדרה הנפלאה הזו. ואם כבר טורנט, עוד תודה לכם, לכל הצופים שמשתפים! בזכותכם כולם זוכים להוריד דיג'ימון מהר! תמשיכו כך!
ועכשיו אחרי ששמעתם כל כך הרבה ממני, אני רוצה לשמוע מכם, הצופים! כל מי שלא הגיב עד עכשיו (וכמובן גם מי שכן XD), אני רוצה שתגיבו! שתגידו מה אתם חושבים! ממה הכי נהנתם? איזה טיימר הכי אהבתם? איזה דיג'ימון הכי אהבתם? וכל שאר הדברים שעולים לכם לראש! בשביל זה אפשר להגיב באתר! אני לא מאמינה שכל מי שהוריד פשוט ראה ולא היה לו שום דעה על זה… אני רוצה לשמוע את דעתכם!

כדי לתת לכם קצת השראה, אני גם אענה על כל השאלות האלו (:
בעונה הזו הכי נהנתי מ… הכל. זו עונה מדהימה. נכון שיש פרק פה פרק שם שקצת פחות טובים מהאחרים, אבל בעיקרון אני חושבת שהעונה הזו עשויה טוב, וגם ממש לא רק לילדים.
הטיימר(ית) שאני הכי אוהבת, אם לא הצלחתם לנחש את זה עד עכשיו (XD), זו… רוקי! אני חושבת שהדמות של רוקי היא דמות שבנויה ממש טוב. אני חושבת שרוקי היא גם האחת שעברה את השינוי הכי גדול, ובכל זאת לא איבדה ממה שיש לה בהתחלה. ובלי קשר הדמות שלה ממש מגניבה. הצלחתי להתחבר אליה ממש בקלות כי בהרבה היבטים היא מזכירה לי את עצמי, לול.
ולדיג'ימון שאני הכי אוהבת… שוב, אם עדיין אחרי כל הפוסטים האלו לא הצלחתם לנחש, זה לא אחר מאשר…. טריאמון! הוא פשוט מקסים! הוא כזה מתוק, חסר דאגות מצד אחד, אבל כל כך נאמן ומתחשב מצד שני. ה"מומאנטאי" שלו כובש אותי בכל פעם מחדש! שלא לדבר על זה שגארגומון הוא אחת ההתפתחויות הכי מגניבות שקיימות! XD טריאמון הוא בהחלט אחד הדיג'ימונים הכי אהובים עלי, וזו קטגוריה שמאוד קשה להכנס אליה אצלי… D;
זהו. עכשיו תורכם!

ועכשיו קצת לגבי העונה הבאה…
העונה הבאה, אם אתם יודעים ואם לא, נקראת Digimon Frontier. בחרתי לתרגם את השם כ"דיג'ימון פרונטיאר".
למה פרונטיאר ולא פרונטיר? הנה לכם הסבר:
המילה Frontier באנגלית, שפירושה "גבול", ונהגת "פרונטיר", לא קשורה בשום צורה ודרך לעונה, חוץ מהעובדה שהיא מופיעה בשם. אין בתוך העונה שום הקשר לשם (בניגוד לעונה 3 בה "טיימר" זה מושג מאוד חשוב). כמו כן, גם לקרוא לזה "דיג'ימון גבול" נשמע מפגר וחסר משמעות. אי לכך ובהתאם לזאת, החלטתי להצמד להגייה היפנית (Furontia), ולקרוא לעונה בעברית דיג'ימון פרונטיאר.
אה, ואגב, ממש לא אכפת לי אם זה לא מוצא חן בעיניכם, כי ההחלטה כבר התקבלה והיא לא הולכת להשתנות XD
עכשיו לעונה עצמה – בתוך העונה אנחנו הולכים לראות קונספט שונה לדיג'ימון ממה שראינו עד עכשיו. אם זה טוב או לא טוב, יש חילוקי דעות. אני אישית חושבת שהעונה הזו היא בין העונות הכי פחות טובות שיש לדיג'ימון, אבל ברמה העקרונית והכללית היא לא זוועתית או נוראית, והיא חמודה מאוד.
אתם מוזמנים להמשיך את ההרפתקה איתנו בעולם הדיגיטלי ולשפוט בעצמכם (:

זהו, כאן נגמר הפוסט החגיגי לכבוד סיום הפרוייקט "דיג'ימון טיימרס". עדיין מחכה לתשובות שלכם על ה"סקר", אז אל תשכחו להגיב! D;

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

62 תגובות

 1. ליה,
  הערכה עצומה ותודה ענקית על הפרויקט הזה – דיג'ימון טיימרס.
  איזה סוף, זה באמת מרגש.
  תודה גדולה לך. ולכל מי שהיה חלק – העוזרים בפרויקט שחלקם ידועים וחלקם לא. האתרים השונים. והמשתפים כמובן.
  בנוגע לסקר, וואי זה קשה.
  הטיימר האהוב עליי..אני אוהב את כולם. אבל רוקי וטאקאטו מקום ראשון. אם אני צריך להחליט מי מביניהם?כנראה שטאקאטו.
  הדיג'ימון האהוב ביותר?גילמון!אין על גילמון. הוא הפך את הסדרה הזו למדהימה.
  יש הרבה דברים שנהנתי מהם. אחת הדברים האהובים עליי זה אימפמון. ולא מפתיע שרוקי וראנמון דואגות לו. יש להם דברים משותפים. בהתחלה הוא רע ועושים דברים שובבים, אח"כ מול הדווה סוס, ובסוף כמה רע לו מה שהוא עשה לג'ורי וליאמון. אחת הסצנות החזקות זה שהוא חוזר למאמנים שלו ואז הולך לכסח את הדי ריפר עם האקדח של מאקו. זה דיג'ימון טיימרס בעיני.
  ואיך אפשר בלי קולומון?שהנעים את זמננו ב"קולו" ובשירים מצחיקים. צריך מישהו אופטימי ושמח כל הזמן בחבורה.

  אחח קשה שזה נגמר באמת. אבל זה הזמן. מעניין איך יהיה הסרט.
  מחכה כבר להרפתקה הבאה – דיג'ימון פרונטיאר. שיהיה בהצלחה!

  0
  0
 2. שכחתי לציין שני דברים שהם אולי קטנים אבל חשובים ועושים הבדל:
  1. השירים – במיוחד BIGGEST DREAMER. הכל פשוט התחבר נפלא בשירים – המנגינה, המילים, הקליפ עצמו.
  2. בסוף כל פרק,אחרי השיר הסיום כשאומרים מה קורה בפרק הבא, אז הם אומרים "גם אתה צריך לשאוף להיות טיימר". זה היה מגניב. עוד חלק קטן שהפך את העונה הזו למעולה.

  0
  0
  • אני מסכימה. אני מתה על המשפט הזה שהם אמרו בסוף כל פעם חח

   0
   0
  • שכחתי דבר אחד מצחיק בטיימרס(מצחיק שנזכרתי בזה אחרי שראיתי את הפרק הראשון של פרונטיאר) וזה המעברונים.
   היה מצחיק לראות את הדיג'ימונים בצורה המוזרה שעשו אותם במעברונים.

   0
   0
   • כןןןןןן זה היה אייקאץ' כזה גאוני! האייקאץ' הכי גאוני שיש לדיג'ימון בכללי נראה לי XD
    (של העונות הראשונות מעפן, של הרביעית חמוד, ולחמישית אין לפי מה שאני זוכרת XD)

    0
    0
 3. וואי עונה מדהימה !!!
  וליה זה לא שלא הגיבו לך הרבה, זאת את!
  פשוט קצב רצחני של הוצאות שהרבה זמן לא נראה בארץ אם בכלל~~
  הדיג'ימון האוב עלי?!
  שני דיג'מונים שנורא התחברתי הם: אימפמון,וטאירמון.
  טיראמון- הוא הדיג'ימון הכי אנושי ורגיש שאני זוכר, והוא דיי חכם לא כמו גילמון~~ ,ואני מת על מומנטאי שלו^^

  אימפומון- אהבתי שהוא היה דיג'ימון שובב וקצת רע שנתטש את המאמן שלו כי התנהגו עליו כצעצוע, ובפרקים הראשונים הוא היה באד אס רציני יחסית לרמת טירון היה לו פה של רמת מושלם;), והוא עבר הרבה שינויים ותהפוכות הוא לא נשאר כפי שהוא היה אז הוא דיג'ימון מצטיין ולשעבר באד אס^^

  הטיימר שהכי אהבתי?!
  דווקא רוקי לא יודע יש בה משהו קר ומנוקר ומתנשא בהתחלה וזה מה שאהבתי בה שהיא הישתנתה אך עדיין נשאר קצת מה רוקי של ההתחלה^^

  ויש לי שאלה אחרונה אם מישהו יענה לי אני יהיה מרוצה…
  הדרי פר הזה נראה האוייב הכי מאיים וחזק מכל ארבעת העונות שאני זוכר(1-4) ?!
  האם אני צודק או טועה בגדול?!

  0
  0
  • אני גם חושבת שהדי-ריפר בתכלס היה האויב הכי קשה…
   בכל שאר העונות רוב האויבים הם פשוט איזה דיג'ימון חזק, אבל ההשפעה שלהם על מה שהולך והדרך בה הם "עושים רע" הרבה פחות גרועה מהדי-ריפר…

   0
   0
 4. יש לי שאלה קצת לא קשורה ולא נעים לי אבל אני בכל זאת ישאל אממ את חושבת שתרגמי תעונה 5.. כי תמיד רציתי לראות אותה בתרגום לעברית ואני ממש אשמח עם תרגמי תעונה הזאת..

  0
  0
  • כן, אחרי עונה 4~

   0
   0
   • ויש לי עוד שאלה על מה בכלל מסופר העונה ה6 לא הבנתי כלום מהעונה הזאת חוץ מזה שהכל שם ניראה כמו לגו חחח

    0
    0
    • חחח
     בעונה 6 יש לה דיג'יכלי מיוחד שנקרא קרוס לואודר, וזה מאפשר להם לבחור דיג'ימונים ואז לשלב בינהם – פעולה שנקראת "דיג'יקרוס"
     ככה שבמקום התפתחויות יש שילובים מעוותים של הדיג'ימונים…

     0
     0
 5. לא לא לא לא לא לא לא לא זה לא נגמר!!!!!! לא רוצה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! איזה באסה אוקיי ועכשיו לקצת חפירה…. תודה לך ליה ולכל הצוות על התרגום המדהים!! אני נהנה מכל רגע…! כל הכבוד על ההשקעה והמסירות…! אתם פשוט ענקיים וכל הכבוד תודה לכם על התרגום ועל העבודה הנפלאה…. ועכשיו לחלק איזה דמות הכי אהבתי אני הכי אהבתי את רוקי אני תמידאוהב תבעייתים XD את רוקי מהבני אדם ואת אימפמון מהדיג'ימונים…..חחחח הוא הרג אותי שהוא קפץ מעל מכונית ואכל לילדה את הגלידה הוא כזה ילד XD XD XD שהוא התפתח לבלזבומון הוא היה קמת רע בכל זאת הייתה לא התחייבות אבל אחרי זה הוא נהיה טוב 🙂 אז אני אקצר תודה רבה לכם על העונה הזאת ניפגש בעונה הבאה 😉 תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 6. תגידו..זה רק אצלי או שהטורנטים החדשים (50-51) והסרט לא מורידים כלום ולא בשיתוף?
  גם ב-ANIMEBIT(הארכיון טורנטים של ALS) כתוב 0 משתפים ו-0 מורידים….מוזר

  0
  0
  • כן גם אצלי ההורדה פשוט לא זזה

   0
   0
  • יש שיתוף, פשוט אני היחידה כרגע שמשתפת וכל השאר רק מורידים (ומשתפים את החלקים שהם כבר הוריד, מכאן שהשיתוף נמוך)
   ולגבי אנימה ביט – הוא מתעדכן רק כל 5~7 שעות, אז מן הסתם שלא יראו שיש משתפים או מורידים בינתיים.

   0
   0
   • זה מסביר למה יש לי רק משתף 1 טוב אוףףף איזה באסה דווקא היום אמא שלי ביום חופש מהעבודה וחזרתי מהצבא והיא הכינה שניצלים טוב נוו לא משנה 🙁

    0
    0
 7. WOW
  את מכונה רעה!
  איזה קצב מטורף! אני מעולם לא ראיתי דבר כזה!

  מזל טוב לסיום עוד עונה של דיג'י!
  אני לא יודע מה יקרה קודם, לך יגמר החשק לתרגם דיג'י, או שיפן לא תעמוד הקצב שלך!
  (LOL ממש מוזר לראות את המילה "שיפן")

  טוב, אז עוד חודש וחצי עוד פעם 😛

  0
  0
 8. תודה ליה

  הדמות האובה היא
  טקטו
  והדיגימון האוב הוא איך לא
  קולומון עים הקלו
  וגם טריאמון עים המומנטי
  בקרוב העונה שגורמת לילדים ליבכות היא דיגימון 4!!!!
  דרך אגב ליה מתי הסרט?

  0
  0
 9. דרך אגב ליה אני ממליץ לתרגם את הפרקים האחרונים של עונה 6 או7 עים אני לא תואה כי שם כול הדמויות של כול העונות מיתחדים!!!!

  0
  0
 10. אני ממש מודה לך על התרגום הסוווופר מהיר שלך לעונה הזאת וכמעט ולא הצלחתי לעמוד בקצב שהוצאת פרקים בעונה הזאת! XD
  אני חייב לומר שזו לא אחת העונות האהובות עליי אלא דווקא העונה הרביעית היא בין השתיים שאהובות עליי (העונה ה-1 וה-4)
  בעונה הזו הכי נהנתי מהכל עד לקטע שלאומון מת וקאטו~סאן נכנסה לדיכאון….
  הדיג'ימון האהוב עליי זאת רנאמון המדהימה ואני הכי אוהב את ההתפתחות שלה יחד עם רוקי-סאקוימון,אבל אני אוהב גם את טריאמון המאמי ואת גילמון שלמדתי לאהוב אותו רק אחרי שתירגמת את העונה הזו..
  אני לא ממש אוהב את אחד הטיימרים במיוחד אני אוהב את כולם באותה מידה..
  אני כבר לא יכול לחכות שתתחילי לתרגם את העונה הבאה

  0
  0
 11. וואו תודה על עוד עונה מדהימה של דיג'ימון.
  העונה הזאת היא בתכלס העונה הכי פחות אהובה עליי מכל העונות, פרוניטיאר היא בין האהובות עליי, חזק ואמץ! אני מצפה לשיא האיכות כמו תמיד (;

  0
  0
 12. תודה ליה!@ את גדולה ו כול הצוות גם ו תודה עם שני הפרקים ן הסרט!@!@!@!@!@@!!

  0
  0
 13. ליה יש לי שאלה לא קשורה האם את מתרגמת את הסדרות מיפנית? אם כן אכפת לך לספר איך למדת אותה?

  0
  0
  • אני מתרגמת מיפנית, אבל לא 100% כי עדיין יש המון מושגים שאני לא יודעת, אז לחלק מהדברים אני נעזרת בתרגום באנגלית.
   לגבי איך למדתי… בורכתי בכישרון לשפות מלידה. אני יודעת אנגלית שוטפת כבר בערך מגיל 11, שזה בערך הגיל בו התחלתי לראות אנימות עם כתוביות באנגלית. משם זה פשוט התגלגל, ראיתי המון אנימות והשפה פשוט נקלטה אצלי. להבין אפשר לומר שאני מבינה הרבה מאוד, אבל לדבר לא ממש XD

   0
   0
 14. את צודקת לגבי אנימהביט שלוקח לו זמן להתעדכן.

  אבל לגבי הטורנט משהו מוזר. אני כבר 2-3 שעות מנסה להוריד ותקוע על 0.0 (שימי לב, הגבתי בשעה 12:00).
  גם טענתי את הטורנטים מחדש לבדוק שאין בעיות.
  שניהם תקועים על 0.0 – הסרט והפרקים.
  גם אם מישהו אחד משתף זה אמור להתפצל בין כולם. ומספיק שמישהו הוריד חתיכה מהפאזל, הוא משתף את החתיכה הזו.
  וזה עדין על 0.0.
  בנוסף לכך, ב-UTORRENT למטה יש את לשונית המידע שמראה שהזמינות על 0 (כלומר ה-BAR של זה אדום לגמרי). וגם בלשונית של הטראקרים כתוב animebit.net/announce לא מחובר.
  את משתפת את הקבצים דרך שרת או משהו?כי אם כן זה עלול להסביר למה אין לי הורדה.

  כמו שאמרתי גם טענתי את הטורנט מחדש (מחיקה והוספה מחדש) וגם ניסיתי להוריד טורנט מטראקר אחר ושם זה יורד והכל טוב.
  בהתחלה חשבתי שזה שאת משתפת קבצים רבים (26 בטורנט אחד) זה מקשה..אבל זה קרה גם בפעם הקודמת שעשית איחוד וזה עבד בסדר (וכן אני זוכר טוב XD זה היה יחסית לא כזה מזמן). ובלי קשר, זה לא מסביר את העובדה שגם הסרט על 0.0

  אז..את יכולה לבדוק שהכל באמת תקין?שאין בעיות?מישהו יכול גם לאשר שיש לו חלקים של הקבצים?כי זה באמת מוזר…

  0
  0
  • באמת מוזר. אני רואה בלשונית של היוטורנט את כל המורידים, ורובם ההורדה כבר התחילה אצלם (עברה את ה0.0). יכול להיות שהטראק של הביטורנט עמוס, אבל באמת שלא עשיתי שום דבר שונה הפעם משאר הפעמים כשהכנתי את הטורנט. אני אנסה להוסיף עוד טראקרים, אולי זה יעזור.

   0
   0
   • זה מוזר כי ב-יוטורנט זה כותב לי בתוך ה-BAR של האחוזים – "מוריד 0.0%", אז כנראה זו הסיבה שכתוב אצל כולם מורידים..אבל עדין לא ברור לי למה זה על 0.0 הרי את משתפת…ההסבר היחיד שיש לי כרגע זה שהטראקר של אנימהביט כתוב שם "לא מחובר".

    טוב אני אחכה עוד קצת, אם יהיה או לא יהיה שינוי כלשהו, אני אכתוב כאן

    0
    0
    • נכון שהשיתוף אמור להתחלק בין כולם אבל יש "סדר" מסוים ולא תמיד כולם מקבלים. יש הרבה שהסרט אצלם כבר על 40% (לפי מה שהיוטורנט מראה לי)
     תנסה לעשות UPDATE לטראקרים

     0
     0
     • עשיתי UPDATE לטראקרים. אפילו ניסיתי למחוק ולהוסיף מחדש…
      מה גם שעכשיו עשיתי זאת שוב, וניסיתי לעשות RESEED לפרקים שיש לי (כלומר אמרתי לטורנט להוריד את כל ה-26 קבצים ולשים אותם בתיקיה שבה שמרתי את כל הטורנטים, כך שזה אמור לטעון את כל הקבצים שיש לי) וזה לא עשה ריסייד..
      מוזר שיש אנשים שיש להם יותר מ-40% בסרט ובפרקים, זה אומר שה-40 אחוזים האלה הם אמורים לשתף..אין מצב שאני עדין נשאר על 0.0 (שזה גם פרצוף המום O.O).

      אני גם לא בטוח שהפתרון זה ליצור את הטורנט מחדש מפני שאמרת שעשית הכל אותו דבר..

      שמישהו פה יגיד אם הוא הצליח להוריד וכל זה…

      0
      0
     • בפרקים האנשים עוד לא הגיעו ל-40% (כנראה שהם מורידים את כל הפרקים)
      אבל בסרט כן… זה באמת מוזר, אני באמת רואה שיש מישהו אחד שיש לו 0.0 וזה כנראה אתה… ולכל האחרים יש יותר…
      האמת שראיתי שיצא עדכון ליוטורנט, תנסה לעדכן אותו אולי זה יעזור…

      0
      0
     • טוב, אין לי מושג מה קרה, אבל עשיתי רסטרט למחשב, הסרתי יוטורנט והתקנתי מחדש, וזה עובד.
      הסרט יורד בקצב נפלא, וגם הפרקים.

      תודה D:

      0
      0
 15. וואו תודה, נראה כאילו ממש נועדת לתרגם יש לך את זה ותודה לך על התרגומים, את ממש עושה חשק להתחיל ללמוד את השפה ואולי גם לתרגם.

  0
  0
 16. את לא מבינה כמה את עוזרת לאנשים!!
  באמת תודה רבה על כל התרגומים
  ואם באלך באמת? העונה הרביעית לפי דעתי הכי יפה מכולם ממליץ לך לתרגם אותה !!!
  אני לא התאפקתי וכבר ראיתי את כולה =[
  בהצלחה!!! ושוב תודה רבה!!

  0
  0
 17. יש לי שאלה מישהו פה יודע איך לשתף תקובץ אם הוא סיים?

  0
  0
  • להשאיר את הטורנט פתוח ולא למחוק את ההורדה (:

   0
   0
   • 1. לא למחוק את הטורנט מהתוכנה
    2. לא להזיז את הטורנט (אפשר להעתיק למקום אחר, אבל אם אתה עושה לקובץ גזור הדבק למקום אחר, תצטרך לעשות לו רייסיד (כלומר לשתף מחדש).
    3. לוודא שה-BAR בקובץ הרלוונטי בתוכנה (איפה שהאחוזים) בצבע ירוק וכתוב משתף או העלאה.

    0
    0
 18. מזל טוב על סיוםפ הפרויקט. לא סימתי לראות אתץ האנימה בתרגום שלך אבל ראיתי אותה כבר בתרגום אנגלית.
  בכל מקרה לשאולתיך: הכי אהבתי את גילמון ובמיוחד את התפחות האחרונה שלו.
  הטיימר הזה שהופיע בסביבות פרק 30 שעזר לרוקי כשהיתה בעולם הדיגטלי- הכי אהבתי אותו.
  שכחתי את שמו.
  נ.ב מקווה שגם שאר האנימות יתקדמו מהר כמו הפרויקט הזה.

  0
  0
  • לטיימר הזה קוראים ריו. והדיג'ימון שלו הוא סייברדרמון.
   הם קצת נפרדו בעולם הדיגיטלי לקצת זמן, אבל הוא מופיע בתכיפות בשליש האחרון של העונה – נלחם הרבה עם שאר הטיימרים, בעיקר בעולם האמיתי.

   0
   0
 19. קודם כל תודה ענקית לתרגום עונה שלמה פלוס שני סרטים של דיג'ימון בחודש וחצי, הרגשתי כאילו חזרתי לכיתה ג' וראיתי אחר הצהריים כל יום פרק, רק שהפעם זה ביפנית ולפעמים כמו עכשיו, אני רואה את זה בלילה.
  בהצלחה בטיול ליפן, אם הבנתי נכון את טסה, השאלה לכמה זמן?האם את תקני מוצרי דיג'ימון שם? 😛
  הכי אהבתי דווקא את מאריאנג'מון בתור הדיג'ימון האהוב וממש רציתי לראות אותו נלחם יותר מאשר להפריח לבבות…לא כל יום את פוגשת דיג'ימון ברמת על שנכנס לך לתוך הכיס…
  ועוד דבר אחרון, יש לי שאלה אנוכית, אולי מאוד, האם תוכלי לסיים לתרגם את פרסונה 4 עד הסוף ואז להתחיל את העונה הרביעית? או לעשות את שניהם במקביל? אני ממש רוצה לראות פרסונה 4 אבל בתרגום שלך, ולא של אף אחד אחר.<3

  0
  0
  • לול.
   אני טסה ליפן לשבועיים. אם אני אמצא שם דברים של דיג'ימון זה יהיה כנראה רק של העונה השישית הזוועתית… אבל אם לא, אני בטוח אקנה! XD
   מצחיק גם שאני הולכת להיות בכל המקומות שהזכירו בעונה השלישית… שינג'וקו וכל זה P: לחפש את הבית של גילמון? XD
   ולגבי פרסונה 4 – זה פרוייקט שלא רק אני עובדת עליו, ובגלל זה הוא מתעכב. אני עובדת על הכל במקביל, פשוט בגלל שדיג'ימון זה תלוי רק בי אז זה יוצא יותר מהר.

   0
   0
   • תהני ביפן, מתי את טסה?
    הייתי שם לפני שנתיים בפסח בטיול מאורגן, הייתי גם בשינג'וקו וראיתי את תחנת הטלוויזיה של פוג'י ועוד דברים מהסדרה.
    זה היה הטיול שהכי נהנתי ממנו ואני בטוח שגם את תהני.:)

    0
    0
 20. ליה, את ענקית.
  אני ממש, ממש מודה לך על התרגום של העונה השלישית של דיג'ימון, אני לא יכולה לתאר לך עד כמה…..!
  את, וכל הצוות שלך עשיתם עבודה מדהימה!!!!!!!!!! כי אני תמיד רציתי לראות את העונות שבאו אחרי אדבנצ'ר ולא לממש התחשק לי לראות אותן באנגלית……
  אז………………..
  הטיימר האהוב עליי הוא ג'ן, כי הוא תמיד כזה רגוע ומחושב, וביחד עם זה הוא גם תמיד דואג לאחרים ועוזר להם.
  הדיג'ימונים האהובים עליי הם:
  קולומון(או קולו-צ'אן כמו שאני אוהבת לקרוא לו..)
  אימפמון- כי כזה חמוד בצורה שנוגעת ללב….., בין היתר כי הוא כימעט תמיד ילד קטן…
  וטריאמון….. עם המומאנטאי הזה שלו גורם לחיים להיות יותר נסבלים..חחח…. הוא לוקח את הכל באיזי… ולא אכפת לו מה קורה, הוא תמיד יהיה באיזי ש'לו…
  אחד מהקטעים האהובים עליי בעונה… זה הקטע שאימפמון חוזר הביתה ומתאחד מחדש אם אאי ומקו…..
  כל הסידרה אני אומרת עליו: "איזה חמוד……" על האופי שלו…., כי הוא מזכיר לי קצת את עצמי…=)

  0
  0
 21. לא יודעאיך אפשר לאהוב את ג'ין והמומנטאי,הדמויות הכי מעצבנות בסדרה בעיני חח
  אני אהבתי את גילמון ואימפמון,והקטע הכי טוב זה שאימפמון קיבל את האקדח ממאקו והציל את כולם,גם קולמון חמוד עם הקולו שלו חח.
  אהבתי את רוקי,אבל מאז שנכנסו לעולם הדיגימונים היא נעשתה מעפנה.
  בעבר התייחסתי לעונה הזאת כעונה הכי טובה מ 4 העונות שראיתי,אבל עכשיו היא נראית לי עונה סבירה ולא יותר מזה,וילדותית מאוד ביחס לשאר העונות,יכול להיות שאני חושב כך מכיוון שהתבגרתי מהפעם האחרונה שראיתי את זה.

  0
  0
  • לול, אני לא יודעת אם לאחרונה ראית את העונות האחרות גם (ולא רק את זאת)
   אבל שתי העונות הראשונות, וגם הרביעית, ילדותיות ברמה מטורפת, אולי אפילו מזו XD

   0
   0
 22. תודה רבה!
  על כל העונה שתרגמת (איזה מהירות!) {ובכלל על כל התרגומים שלך}

  הטיימר שהכי אהבתי הוא ג'ן פשוט בגלל שהוא היחיד שחושב בצורה הגיונית שם,
  וגם בגלל הדיג'ימון שלו טריאמון
  לא ממש אהבתי את העונה הזאת,
  למרות שהיו שם הרבה דברים נחמדים
  כל הזמן יש שם מבוגרים שעושים בשבילם את העבודה (נכון לא את כל העבודה
  אבל עדיין בלי כל המבוגרים האלה הכל היה נגמר ממש מהר ולא בצורה טובה)

  דבר טוב נוסף שהיה בעונה שהדיג'ימונים לא התפתחו כל פעם את כל השלבים אלה
  ישר קפצו להתפתחות האחרונה ככה שלא העברנו יותר מדי זמן סתם בלראות דברים
  שחוזרים על עצמם.

  הדיג'מונים בעונה הזאת נראו לי הרבה יותר חלשים מבעונה הראשונה

  שוב תודה רבה!!!

  0
  0
 23. תודה אתם הכי טובים!

  0
  0
 24. טוב ליה הרגע סיימתי לראות את העונה המדהימה הזאת וכמובן קשה לא לבכות , בכל זאת אני מרגיש שאני רואה את העונה הזאת הרבה יותר זמן מכמו שכולם אומרים חודש וחצי אצלי זה מרגיש כמו חצי שנה אבל בקצב שאין כמוהו עם מתרגמת מעולה!
  טוב ונהנתי בכללי מכל העונה הזאת אבל בעיקר מקולומון חחח ומגילמון שניהם ממש חמודים ומגניבים.
  הטיימר שהכי אהבתי הוא טאקאטו מכיוון שהוא ייתן הכל מעצמו בשביל מי שהוא אוהב זה מה שאהבתי מאוד אצלו.
  ולבסוף תודה רבה לך ליה על עונה מדהימה לא פחות ממך שישבת והשקעת כל כך הרבה פשוט תודה רבה לך!!!!!!!

  0
  0
 25. טוב אז כפי שרשמתי בהרבה פוסטים קודמים, עוד לא התחלתי בכלל לראות את העונה הזאת, אני מעדיף למצוא לי איזה יומיומיים בהם אוכל לראות את כל העונה ברצף D: ולמרות זאת אני לא יכול שלא להתרגש כשאני כותב לך תודה על סיום העונה הזאת כי זו העונה היחידה שלא ראיתי בשלמותה (בכל שאר 3 העונות לא פספסתי אפילו פרק אחד!!), ניתקו לי את Fox Kids בדיוק מתי שכולם חזרו לעולם האמיתי והייתי צריך להשלים עם העובדה שאני לעולם לא אשלים את הסוף של העונה הזאת, כשראיתי את האתר שלך לפני שנה בערך (עוד בפרקים הראשונים של דיג'ימון ההרפתקה, באתר הישן) לא יכולתי שלא לחלום על הרגע שבו תתרגמי את הפרקים האלו, העונה הראשונה לקחה לך יותר מחצי שנה והשנייה לקחה גם חצי שנה ככה שהרבה תקווה בקשר למועד של פרקי הסיום לא הייתה לי אבל אז החלטת שבגלל שסיימת בצפר את מכניסה להילוך חמישי ובתוך חודש ו-20 יום הוצאת את 2 הפרקים האחרונים של דיג'ימון ההרפתקה 02, 3 סרטים ואת כל דיג'ימון טיימרס!! (בנוסף ל-3 פרקים של סדרות אחרות). כשכתבת בפוסט הסיום של העונה השנייה שאת כנראה תפסיקי את העונה הזאת באמצע, כבר תיארתי לי איך את פורשת מתרגום בדיוק כשהחבר'ה חוזרים לעולם האמיתי והמזל הנאחס שלי מכה שנית אבל זה לא קרה ובזכותך אני אוכל להשלים סוף סוף את העונה הזאת!!
  בקשר לשאלות שלך אני אנסה לענות מהזיכרון שלי של העונה הזאת מלפני איזה 10 שנים…
  הכי אהבתי בעונה הזאת זה את ההתחלה שהם משתמשים בקלפים לקרבות הדיג'ימונים ומשתמשים בכל מיני חיזוקים וטכניקות, חבל שזנחו את זה במהלך העונה…
  הטיימר(ית) שהכי אהבתי היא רוקי (ריקה לשעבר חחח) כי היא לא ילדה קטנה כמו השניים האחרים היא יותר בוגרת מהם והיה לי יותר קל התתחבר אלייה..
  הדיג'ימון שהכי אהבתי הוא מגידרמון למרות שהוא מופיע רק לפרק אחד (האמנם?) אבל הוא אפל כזה והוא בכללי גם אחד המגניבים, גם גלנטמון היה אחד הסוסים גם אותו אהבתי מאוד
  לא האמנתי שיום אחרי שסיימת את העונה הזאת תפרסמי כבר את הפרק הראשון של פרונטיאר ואת פשוט לא עוצרת עם כל התרגומים, בחיים לא ראיתי קבוצת פאנסב (ועוד של ילדה אחת!) עם קצב כזה מטורף ואני לא חושב שאי פעם מישהו יצליח להשוות את מה שעשית כאן, אני לא יודע עד כמה אנשים מעריכים כאן את העבודה שעשית בפחות מחודשיים האחרונים אבל אני חייב להזכיר שוב את העובדה שלפני חודשיים בדיוק היינו עוד בפרק 44 של דיג'ימון ההרפתקה 02!!! זו ללא ספק עובדה שצריכה להיכנס להיכל התהילה של הפנסאב הישראלי.
  כנראה שאת העונה הזאת כבר לא תסיימי לפני שתתגייסי (פחות מחודשיים במהלכן את עוד טסה ליפן [קולולולו תהני :] ) אבל העיקר שסיימת את העונה השלישית שלי אישית הייתה הכי חשובה מעבר לאהבה שלי לעונה, יש לי תקווה שאחרי שתתגייסי ותסיימי טירונות וקורס יהיה לך זמן לחזור אליינו ולהמשיך לעשות מה שאף אחד לא יכול לעשות יותר טוב ממך, לתרגם את דיג'ימון ותגיעי לעונה החמישית שאומרים שהיא גם אחת הטובות ואת כל הסרטים של דיג'י אבל גם אם זה לא יקרה את תמיד תישארי מספר 1!
  אוהבים אותך פה כולם, תודה רבה על העונה ובכלל על דיג'י ♥

  נ.ב. בעודי קורא את השורות האלו אני מרענן את האתר בכרטיסיה אחרת כדי לבדוק בדיוק את התאריכים של ההוצאות של לפני חודשיים ואני רואה שפרסמת כבר את הפרק השני של פרונטיאר, פשוט אין לתאר במילים את העבודה שאת עושה, באמת שאת ענקית!!

  0
  0
  • וואי, בהחלט תגובה מרגשת (:
   אני מקווה שתנה מהצפיה שלך בטיימרס, כי זו אכן עונה מדהימה וגם לי היה מאוד חשוב לסיים אותה.
   וזו לא קבוצה של ילדה אחת… אבל דיג'ימון זה בהחלט פרוייקט של ילדה אחת XD

   0
   0
   • אולי הקבוצה היא לא של ילדה אחת, אבל אם תראי את היחס שחרורים בחודשיים האחרונים (60 שחרורים שלך ש-3 מהם זה סרטים), לעומת 4-5 שחרורים של כל שאר הצוות, זה יחס מדהים!!
    ושוב תודה חחח

    0
    0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*