דיג'ימון פרונטיאר – הסוף.

הפעם זה הגיע הרבה יותר מהר משחשבתי. פחות מחודשיים מפרסום הפרק הראשון, אני כאן כדי להביא לכם את חמשת הפרקים האחרונים של דיג'ימון פרונטיאר! אני לא רוצה לספיילר יותר מדי, אז פשוט תורידו ותראו!
כמובן שהפרקים האלו נמצאים תחת הבאץ' של ה-25 פרקים השניים (26-50), אז אם אתם רוצים רק אותם תסמנו בטורנט שזה מה שאתם רוצים. למרות שאני מעדיפה שתורידו הכל ותשתפו X3
זהו, עכשיו לכל העונות שהיו בארץ יש תרגום איכותי לעברית!


ועכשיו, כמה מילים על הפרוייקט, מבחינת פנסאב:
זה עבר לי מהר. באמת. לא האמנתי אפילו לרגע אחד מאז שהתחלתי את פרונטיאר שאני אספיק לסיים את העונה הזו לפני שאני מתגייסת. אבל איכשהו, הפרקים ממש זרמו לי, נהנתי לתרגם אותם והיו ימים שאפילו תרגמתי שני פרקים ביום! באמת שהפתעתי אפילו את עצמי, אבל זה רק מוכיח שבאמת אין -שום דבר- העומד בפני הרצון.
בנימה זו אני רוצה להודות שוב, לכותבי ערכים כאלו ואחרים ב-Digimon Wiki שעזרו לי מאוד מבחינת השמות ותרגום המתקפות; ל-PositronCannon ו-LordStarfish שתרגמו את פרונטיאר לאנגלית, ונעזרתי בהם כשלא הצלחתי למצוא את עצמי כ"כ ביפנית. היו להם גם כל מיני הערות על דברים כאלו ואחרים שגם עזרו לי מבחינת דברים עלילתיים בתרגום עצמו.
גם לחבריי מ-AHO מגיעה תודה על שעזרו לי מדי פעם בניסוח של משפטים כאלו ואחרים, ובכלל על התמיכה הנפשית שהם נותנים, ותמיד נמצאים שם בזמן שאני מתרגמת.
ולכם – כל הצופים שתמכו בי ושיתפו את הפרקים כדי שכולם יוכלו לקבל את פרונטיאר כמה שיותר מהר. אם לא אתם, אני בטוחה שהיה לוקח לי הרבה זמן לתרגם את העונה הזו!
תודה מיוחדת לכל הצופים הקבועים שגם תמיד הגיבו, גם אם זה רק בתודה או גם בדעה על הפרק! זה תמיד חימם לי את הלב (:

ועכשיו – כמו בטיימרס – אני רוצה לשמוע אתכם! אין מצב שעל כל פרק יש בערך 70 מורידים, אבל היחידים שהם מגיבים הם בדיוק אותם 3-4 אנשים (אני חולה עליכם ואתם יודעים את זה, אבל אני רוצה לראות מה כולם חושבים! XD). בקיצור, אני רוצה לדעת – מה אתם חשבתם על העונה הזו? מכל הבחינות, גם מבחינת התרגום ובעיקר מבחינת העלילה – מה אתם חושבים היה טוב בעונה, מה רע, איזה דמות הכי אהבתם, איזה לוחם אגדי הכי אהבתם, וכל מה שאתם רק מצליחים להעלות על ראשכם! אני רוצה לשמוע! אני גם רוצה לראות פעם אחת, פעם אחת שאנשים הם לא כפויי טובה עד כדי כך שאפילו בפוסט האחרון לסדרה שהם ראו הם לא מגיבים!
קדימה, נראה אתכם עוקפים את כמות התגובות שהייתה בסוף בטיימרס!

ושוב, כדי לתת לכם השראה, אני גם ארשום את דעתי.
אז ככה, האמת, שזה היה פחות גרוע ממה שחשבתי שזה יהיה. כן, העניין שאין להם שותפים עדיין מעצבן אותי, ובהחלט מעצבן אותי שקצת אחרי החצי של הסדרה היחידים שעושים משהו הם קוג'י וטאקויה, כי זה אחד הדברים שאני הכי שונאת בסדרות (שיש מלא דמויות ראשיות אבל פתאום מבליטים רק שניים). בנוסף על זה גם היה את הילדותיות הדי מחליאה בהתחלה, ואת ה-10 פרקים בערך של האבירים המלכותיים שפשוט היו אותו הדבר… כן, זה בערך מסכם למה פרונטיאר זו עונה רעה מבחינתי.
אבל, ויש אבל – יש לה גם צדדים חיוביים. אני אתחיל מזה שהסרטוני התפתחות דווקא היו ממש טובים, נהנתי לצפות בהם. קו העלילה בכללי לא היה נורא כ"כ (אם מתייחסים לקו עלילה נטו, בלי כל הילדותיות שהוסיפו עליו), ובכלל נקודת האור שלי בעונה הזו הוא לא אחר מאשר קואיצ'י! הוא פשוט מקסים! אני מודה שכל העניין של "תאומים שלא מודעים על הקיום אחד של השני" זה דבר די הזוי, וזה שאבא של קוג'י סיפר לו שהאמא האמיתית שלו מתה (כשהיא לא) זה ממש מרושע… אבל זה לא משנה את העובדה שקואיצ'י הוא פשוט דמות מדהימה. יש לו עומק יותר מלכל הדמויות ביחד.
ברצינות, אתם הבנתם מה הייתה הבעיה של איזומי? כאילו, היא לא אהבה להתחבר עם הילדים בכיתה שלה, אבל… למה? לא באמת הייתה לה איזה סיבה… זה היה די טיפשי.
של ג'ונפיי וטומוקי היו קצת יותר מובנים, אבל היו די טיפשיים גם כן, או שפשוט העבירו אותם בצורה טיפשית. כנ"ל לטאקויה וקוג'י… טאקויה לא מסתדר עם אחיו הקטן! איזה קטע! כמו כל הילדים בני ה-10 בעולם הזה!!! וקוג'י… טוב, זה באמת די מרושע שעובדים עליך אם אמא שלך חיה או לא, אבל מלכתחילה הוא לא הכיר אותה (כנראה, אם הוא לא ידע גם על קואיצ'י) ככה שזה הופך את כל העניין למפגר גם כן.
בקיצור, קואיצ'י אחלה, והשאר סבירים מבחינת דמות אבל העבר שלהם כתוב בצורה טיפשית. לול.
ולגבי איזה לוחם אני הכי אוהבת… אני חושבת שאת ראנאמון. לא יודעת, היא חמודה XD אה, ואת שוטסמון שהיא מגניבה.
ועוד נקודת אור שיש בפרונטיאר שפשוט אי אפשר להתעלם ממנה – המוזיקה. השיר רקע של ההיפר-התפתחות נשמה כזה אדיר!!! גם של ההתפתחות הרגילה ממש טוב.
את הפתיחה לא ממש אהבתי, אבל הסיום הראשון ממש נחמד ואת הסיום השני אני ממש אוהבת X3

ועכשיו, קצת לגבי העונה הבאה.
העונה הבאה, הנקראת דיג'ימון סייברס (שוב, תרגמתי כך כי לשם אין פירוש עלילתי וזה לא באמת חשוב) היא העונה הכי אהובה עלי יחד עם טיימרס. היא כבר לא מוגדרת כקודומו (אנימת ילדים) אלא כשונן (אנימה לנערים/ילדים בוגרים יותר), ואין הוכחה טובה מהעובדה שהגילאים של הראשיים הם שני בנים בני 14 ובת אחת בת 18. שוב יש שותפים שהם דיג'ימונים, יש פוליטיקה, יש עלילה, וזו פשוט עונה מדהימה, לדעתי. כמובן שהפעם אין איך להמנע מזה, ואני באמת אתגייס לפני שאסיים אותה. אבל הסברים על כל העניין הזה תקבלו בפוסט על הפרק הראשון של העונה. מי שם לב שכבר נוסף לוגו של סייברס? P:

(כן לא הייתה לי תמונת ראש של קייסרלאומון, תתמודדו!)
אז זהו, בזה נגמר הפוסט החגיגי של סוף פרונטיאר. אני עדיין מצפה לתגובות, אז חסר לכם שלא תכתבו לי תגובה!!!
כמו כן, צפו ביום-יומיים הבאים את לפוסט שיכיל את הפרק הראשון של סייברס, ואת כל מה שהולך לקרות לALS מעתה והלאה אחרי הגיוס שלי.

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

136 תגובות

 1. תודה רבה מזל טוב על הסייום המהיר עדיים לא הספקתי לצפות בפרקים 37 ומלה.
  ואני עדיים לא החלטתי מי הכי האבתי אני הגיב שוב אחרה שהסיים לצפות בסדרה.

  0
  0
 2. שני!! נו אז זהו זה זה נגמר וימלכה מתי הספקת לתרגם עשר פרקים?!

  0
  0
  • חחח הגבתי ורק אז קראתי את המגילת עצמאות אז אני יגיב לכך עכשיו
   מה שאני חשבתי על העונה הזאת זה שהיא נותנת סוג של נקודת תפנית שונה לעלילה שפתאום זה לא הבן והדיג'ימון זה שהבן אדם בעצמו הוא דיג'ימון ולכן קרא פה שינוי משמעותי ביחס לעונות האחרת אני מאוד אהבתי את העונה הזאת (ברור שלא יותר מהעונה הראשונה אבל עדיין) אהבתי אותה הרבההההה יותר מהעונה השנייה אתם פשוט לא יכולים להבין כמה שאני מתעב את העונה השנייה ולפעמים אני מנסה לדמיין שהיא לא קיימת..חחח העונה הזאת פשוט נתנה קו פעולה חדש משהו שלא חשבו שיקרה שהם בעצם הפכו להיות דיג'ימון מכל העונות של דיג'ימון מבחינת דירוג מכל העונות היא מקבלת אצלי מקום שלישי אני מאוד אהבתי תסיפור אפילו שכמה דברים עיצבנו אותי למשל שי "קייסרגריימון" או "מאגנהגרורומון" נו באמת לא יוכולתם למצוא שמות קצת יותר מקוריים ? ^__^ חח לדעתי העלילה מאו ד מענינת שוב לא יותר מטיימרס או העונה הראשונה שאלה שתי העונות שהכי אהבתי אז אני יקצר תודה רבה שאת משקיעה את הזמן שלך!!!! בתירגום סדרות שכולם אוהבים !!! וזה שאת לא כועסת שיש למשל 50 לחיצות של הורדה אבל 3 תגובות ! בקיצר אחרי חפירה כזאת אני יסכם במילה אחת ת-ו-ד-ה ל-ך
   ובהצלחה בצבא !!! שרק תעלי ותצליחי
   ~סוף חפירה~

   0
   0
   • ~פתיחה חדשה~
    זה היה לי מוצף מדי חחחחחח ועכשיו לדמות שהכי אהבתי אני הכי אהבתי את קואיצי בגלל שהוא כזה שקט בצד כזה מסתורי אפילו אפשר לומר לדעתי מה שהיה טוב בעונה זה שאחרי שהם הביסו את קרובימון הם הופתעו (מתתתת על קטעים כאלה!!!) אני גם אבתי את קוג'י גם הוא כזה מסתורי וחוץ מזה מתתתת על הבעייתים ^^___^^^ אים יש עוד משהו שאהבתי זה הקטע עים סראפימון אין אני מת על פאטאמון !!! הדמות שהכי פחות אהבתי זה ג'ונפיי לא יודע למה הוא כזה מעצבן כזה אבל בלוחם האגדי שהכי אהבתי זה צאק'מון כי יש לו פנים של נוכל כזה חחח סתם הכי אהבתי את וולפמון הוא הכי מאאאגניב
    ~סוף חפירה חלק 2~

    0
    0
 3. ואו פשוט ואו אין מה לאמר את המתרגמת הכי מהירה ברשת!
  תקשיבי אני חייב לאמר לך שדבר ראשון זה ברור שכשמישו אוהב את מה שהוא עושה הוא יעשה את זה בצורה מהירה וב100% עבודה טובה
  אבל ממש לא ציפיתי שאני אקבל 5 פרקים ביום יומיים ברצף!
  אני מאוד שמח שתירגמת את כל 4 העונות האלה כי דיג'ימון באמת הייתה הסידרה האהובה עליי ביותר בילדות אהבתי יותר את העונות2 עד 4 כי לא כל כך זכרתי את הראשונה וכגיליתי את האתר והתחלתי להוריד פרקים זה באמת החזיר אותי לילדות ונהנתי מכל שניה של צפיה!
  הייתי מאוד מאוד רוצה שתתרגמי שאת העונות 5 ו 6 עד הסוף במיוחד ביגלל מה שקורה ב 6 (*ספוילר*:איחוד הדיג'יגורליים הראשיים וכמה משניים מכל העונות)
  אבל אני מבין שאת צריכה להתגייס ואני מבין שההשקע שהייתה ב 4 עונות
  הראשונות תהפוך להשקע של פעם בשבוע (רק אם באמת יהיה לך כוח)
  ואני מאוד מאוד מקווה שתחזרי לתרגם בעוד שנתיים בסוף השירות הצבאי שלך!
  בקיצור ולסיכום ממש ממש ממש הרבה הרבה הרבה תודה על 4 עונות ניפלאות
  אני מאחל לך גיוס קל והרבה הצלחה בצה"ל 🙂

  0
  0
  • תודה (:
   אגב, אני לא הולכת לתרגם את עונה 6 (בייחוד בגלל הטמטום שקורה בסוף והורס עוד יותר הכל, אבל בלי קשר גם שאר העונה גרועה רצח), אבל אני כן הולכת לתרגם את 5 כי זו פשוט עונה מדהימה (אם היית קורא את כל מה שכתבתי היית יודע XD)
   אגב, אני הולכת לעשות 3 שנים שירות חח.

   0
   0
 4. כן ליה, THAT'S ME
  אעה אוקיי קשה לי להגיב ממש על כל הפרקים, כי, טוב, אני בקושי פעילה.
  אבל עקבתי אחרי הכל וסיימתי.
  בהגדרות שלי כרגע, זה היה כזה "אומייגאד קואיצ'י כזה ביאסססססססס"
  אממ.. כן XD
  הוא הילד האהוב עליי מבין כולם >: מההתחלה. כאילו, עוד זכרתי שאהבתי אותו ממש כשראיתי את זה לפני שנים רבות, לול.
  והשני הוא קוג'י.
  והם כאלה שיפפפפפפפפפפפפפפפ
  היה קטע שאני יכולה להישבע שלורדנייטמון שיפף ביניהם. באמת!
  תאומים יפים שלי >:
  (ועד כאן למושגים שהכרתי בקייפופ XD)
  אני חייבת להגיד ליה, שאת מדהימה. באמת, אני לא יודעת איך את מצליחה לעשות את הכל בקצב כל כך מהיר, ולהישאר כזאת איכותית. התרגום שלך מדהים, ואת יודעת את זה, נכון? >:
  אין לי ממש הערות על זה כי מודה, לא התעמקתי יותר מדי לול לא היה לי כוח >:
  אה כן, מזל טוב על סיום הסדרה! D:
  אמם
  לוחם אהוב…. האמת שאני כמוך גם כאן XD בערך. האהובה עליי היא שוטסמון ואחר כך ראנאמון לולז וגם לייבמון. כי. ככההה ;;
  האמת?
  כשצפיתי לקראת סוף הסדרה, הבנתי למה אמרת לפחות שזאת העונה הפחות אהובה עלייך. הסוף היה… מע :
  גם אני שנאתי את הדגש הזה ששמו רק של טאקויה וקוג'י. זה מעצבן רצח.
  וגם הילדותיות.
  מעולם לא ראיתי את העונה החמישית, אבל אני סומכת עלייך שאת יודעת על מה את מדברת ^^
  אל תתגייסי לי ליההההההה ;;;;;;;;;;;;
  טוב טוב נראלי סיימתי לחפור.
  את יודעת שאני אוהבת אותך, נכון? <3

  0
  0
  • לילווווווווווווווווווווו ♥♥♥
   לא ידעתי שאת רואה!!! אני שמחה שנהנת X33
   אגב, לורדנייטמון בהחלט שיפף בינהם חחחח

   0
   0
   • ברור שאני רואה
    גם אם אני לא אגיב (מה שסביר להניח יקרה ;;" )
    ואז כשתתגייסי…
    אל תתגייסי נו ;;;;;;;; במיוחד עם המצב עכשיו ;;;;;
    אני דואגת לך ;;;;;;;;;;;;;;

    0
    0
    • וואו רגע מה למה זה חתך לי חלקים מהתגובה O______O

     0
     0
     • *נסיון לשחזור*
      ברור שאני רואה 3>
      וכן נו אני ידעתיייייי!!
      הוא ראה מה שאני ראיתי… הרבה… לפניו… /בורחת לפינה חשוכה/
      נו מה אני אעשה, המוח שלי התעוות בחצי שנה האחרונה ;;"
      וכמובן שנהניתי!
      ואני גם אצפה בעונה הבאה שתתרגמי 3>
      גם אם אני לא אגיב (מה שסביר להניח שיקרה ;; )
      ואז כשתתגייסי…
      אל תתגייסי נו ;;;;;;;; במיוחד עם המצב עכשיו ;;;;;
      אני דואגת לך ;;;;;;;;;;;;;;

      0
      0
     • אל תדאגי, אני אהיה בסדר, זה לא שאני הולכת לעשות תפקיד חשוב או משהו, רק להיות לוחמת! (XD)
      אגב, יכול להיות שבעונה הבאה יהיה לך זמן להגיב פעם ב, כי הפרקים לא יצאו כל כך מהר כמו בשתי העונות האחרונות.
      אני אשמח אם תגיבי! ;ם;

      0
      0
     • THAT'S MY POINT HERE GASH

      ואני אנסה <3 <3

      0
      0
 5. תודה רבהההההההההההההההההההה!!!
  אולי תתחילי לתרגם את וואן פיס או את hunter X hunter?? בקשההה

  0
  0
  • ש: האם תתרגמו את האנימה ~הכנס כאן שם של אנימה~?
   ת: אנחנו נתרגם אנימות שאנחנו אוהבים כדי שגם אחרים יוכלו להנות מהם, אבל לא נתרגם אנימות על פי בקשת הצופים, זה נוגד את רעיון הפנסאב לדעתנו.

   0
   0
 6. תודה רבה!!!!!
  לדעתי העונה הזאת וטיימרס הם הרבה יותר טובות מהרפתקאה 1 ו-2 וזה שלא היה להם שותפים נתן לנו גם מידע על חלק מהאגדות של העולם הדיגיטלי וגם בכללי אני מעדיף את ההתפתחות נשמה הזאת מאשר דיג'ימון שותף כי זה מגביר את הסכנה שיש לילדים.
  אני אישית הכי התחברתי לג'ונפיי ואותו אני הכי אוהב, לא יודע למה אבל פשוט יש בו כמה דברים שמזכירים לי את עצמי וגם אני אוהב את הצבע הכחול הזה שנתנו לו והמצב חיה שלו(בולגומון) היא פשוט מדהימה גם מבחינת עיצוב וגם מבחינת כוח
  גם אני חושב שסייברס היא העונה הכי טובה והשינוי הזה שעשו לאגומון הוא גם מאוד מגניב.
  לדעתי גם השירים בעונה הזאת הם הרבה יותר טובים מבטיימרס.
  אני הכי אהבתי את השיר של התפתחות ההיפר(the last element) והשיר שהכי פחות אהבתי זה השיר סיום השני
  איזה שיר הכי אהבתם ואיזה שיר אתם הכי פחות אהבתם?

  0
  0
  • וואי השיר של ההיפר באמת ענק!!!
   שכחתי לגמרי שרציתי לכתוב על זה. אני אוסיף את זה עכשיו למגילה.
   אבל אני גם אוהבת את השיר סיום השני חח.

   0
   0
 7. אולי את זוכרת אותי מטיימרס, לצערי לא הגבתי בשום שחרור של פרויינטר מלבד הראשון:
  קודם כל, תודה רבה לך על העבודה המדהימה, אני לא מאמין על רמת המחוייבות שהייתה לך כלפי הפרוייקט, הוצאה על בסיס יומי ואפילו מעבר לזה, ואני נורא מעריך את כל המאמצים שלך.
  לצערי, העבודה שלך הייתה מהירה מדי בשבילי, ורק היום ראיתי את פרק 17, אבל יש לי עכשיו הרבה פרקים להשלים, ואני בטוח שאני אהנה מכל העבודה הקשה שלך.
  מזכרוני, הדמות האהובה עלי היא קוג'י, אפילו שהוא היה טוב הוא די היה מניאק לחברים שלו לכל אורך העונה ולא באמת היה אכפת לו מהם, והוא די מגניב בתכלס, לא? 🙂
  הלוחם האהוב עלי הוא וריטראמון, הוא פשוט נראה מגניב, והוא לקח את הנשמה השנואה עלי ביותר בסדרה (הביסט ספיריט של האדמה, אני לא זוכר את השם 🙂 )
  עכשיו אני מוכן לקראת סייברס, העונה היחידה שלא ראיתי, ואני מקווה שהיא תהיה טובה יותר מפרויינטר, ואולי אפילו יותר מטיימרס ואדוונצ'ר 2 שהיו האהובות עלי!
  בהצלחה רבה בהמשך, ואני אמשיך לעקוב אחרי פעילות הקבוצה 🙂

  0
  0
 8. יש לי שאלה לכל מי שראה את הסדרה בזמן שהיא שודרה בארץ
  למי נשאר צעצועים מהעונה הזאת או מעונות אחרות?
  לי יש בובה אחת של וירטיאמון(במצב לא משהו), בובה של דיוקומון(חסר לו רק הקידון) ובובה של סנטינלגארגומון(חסר רק האוזניים האלה שיש לו על הראש)
  אם תרצו אני אוכל לצלם אותם ולפרסם פה

  0
  0
  • וואי יש לך מגניבות!!!
   לי יש בובת פרווה של ארמאדימון, בובה פיצקית של דיגמון, ושתי בובות במצב ממש טוב של גארגומון (♥) ורנאמון.
   מעונות 4/1 אין לי כלום…

   0
   0
   • הא שחכתי מבובות פרווה
    יש לי בובה של אגומון, גריימון, גאבומון, טנטמון, גאטומון, וימון וארמדילמון

    0
    0
    • איזה כיף לך! ;ם;
     אני זוכרת שלפני שנים הייתי באיזה חנות צעצועים והיו בה מלא בובות פרווה של דיג'ימון
     אח שלי לקח גאבומון ואחותי לקחה את טיילמון (אבל שניהם נהרסו)
     ואני זוכרת שהתלבטתי שעה בין ארמאדימון לגומאמון… אוף אני רוצה גם את גומאמון T.T

     0
     0
     • אני תמיד רציתי בובה של וימון שמשתנה לוימון עם השריון המוזהב
      חח כנראה ראיתי את הסרט המדובב שהיה לי כל כך הרבה פעמים שזה גרם לי להתאהב בוימון 😛

      0
      0
     • אני לא ממש מתה על וימון.
      אבל אני אוהבת את ההתפתחות של עם הביצה של האומץ
      פליידראמון החתיכול ♥

      0
      0
    • כמה שני שונא את וימווווווןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן אני מתעבבבבבבבבבבבב אותו

     0
     0
     • שתקווווווווווווו וימון אחד החמודים!!! למעשה יש לי בובה שלו רק שהוא עבר קרב קשה ואיבד את יד ימין 🙁 קיצר יש לי וימון נכה….

      0
      0
     • איככככככככככככככככככככ וימוןןן איכככככככ

      0
      0
   • איזה כיף לך!!! גם אני רוצה!!

    0
    0
  • לי נשאר צעצוע של עונה 1 זה אגומון קטן כזה הוא נשמר מממש מממש טוב

   0
   0
 9. תודה ליה היה כף להוריד את העונה הזאת אני מת על טומקי וקויגי ו אני מת על התירגום שלך חולה עליך תודה על הכול 😀

  0
  0
 10. תודה על כל הפרקים האבתי את הסדרה הזו. בנוסף לכך הכי האבתי את טאקויה.

  0
  0
 11. תודה על עונה מדהימה למרות שלצערי לא עמדתי בקצב LOL אבל לדעתי זו באמת אחת העונות הטובות של דיג'מון אם לא הכי טובה ובאמת חבל שלקראת הסוף הדגישו רק את קוג'י וטאקויה כי ממש הייתי רוצה לראות את הדאבל ספיריט של שאר הדמויות במיוחד של טומוקי בקיצור תודה ענקית על המאמץ שעשית לסיים את העונה הזאת לפני הגיוס,תודה!!!!!!!!!!!

  0
  0
  • הדאבל ספיריט של טומוקי זה סתם פינגווין ענק עם שני ארטיקים חחחח.

   0
   0
   • באמת?זה היה באחד הפרקים האחרונים נכון כי אם כן אז עוד לא הגעתי לשם

    0
    0
    • לא, לא ראו אף דאבל ספיריט חוץ משל טאקויה וקוג'י בסדרה.
     אבל יש מקורות חיצוניים לאלו של שאר הילדים. אבל את של הלוחמים הרעים אין…

     0
     0
     • דווקא הראו באחד הפרקים את הדאבל ספיליט של כל הדמויות! :S (כל ה-10)

      לא זוכר באיזה פרק,אבל זה היה בפרק שאחרי שחיסלו את קרובימון,הם פגשו איזה כהן שסיפר להם על לוצמון והלוחמים האגדיים,והייתה שם תמונה של כל הלוחמים האגדיים בצורות שלא מוכרות לנו(והנחתי שזה הדאבל ספיליט),התמונה אמנם לא ברורה והיא בצבע זהב ואי אפשר לדעת במדויק איך הם נראים,אבל הם קיימים בסדרה!.
      אגב באיזה אתרים יש את התמונות של כולם בדאבל ספיליט?

      0
      0
     • אלו לא היו הדאבל ספיריט, אלו היו העתיקים. הלוחמים האגדיים המקוריים. זה לא הדאבל ספיריט.

      0
      0
 12. תודה רבה ליה!
  עוד עונה של דיג'ימון נגמרה.
  מה יש לומר על העונה, מעבר למחויבות העצומה שלך ולקצב המהיר בטירוף (תוך שלושה ימים פרסמת את עשרת הפרקים האחרונים..מדהים!)
  זו הייתה עונה שונה ללא שותפים ממשיים אבל איכשהו היא הצליחה לזרום טוב עד החיסול של קרובימון. העלילה נעה בקצב ממוצע סביר וכן היה עניין, היו קרבות לא רעים. קואיצ'י וקוג'י זה היה נקודת האור בסיפורים האישיים של הילדים(וכן זה הגיוני..יש מלא סיפורים על תאומים שהופרדו בלידתם). האחרים היה קצת פחות משהו (חוץ משל טומוקי שזה קצת יותר הגיוני מהאחרים).
  הכי אהבתי את טאקויה. אני חושב שהוא באמת לקח על עצמו הרבה והראו את השינוי שהוא עשה.מאז החצי הוא סוחף וסוחב את הקבוצה כמו שצריך. האחרים לא בצורה כזו חזקה כמוהו (אולי חוץ מקוג'י וגם זה נתון למחלוקת בעייני).
  והלוחמים האגדיים של האש הם האהובים עליי ביותר – אגנימון, וריטראמון ואלדאמון.
  גם את מרקיורמון הנוכל הזה אהבתי.

  כמו שכבר אמרתי – שיר הפתיחה ושיר הסיום הראשון היו אחלה מבחינתי. לשיר הסיום השני פחות התחברתי.
  עוד נקודה שחשוב לשים לב אליה – המעברונים. נחמדים אבל משעממים עם הזמן (כל הזמן אותם פרצופים הזויים…).
  מה שכן אחת הנקודות שהתאכזתי לגביהם היה בוקמון וניימון. זה לא שלא אהבתי אותם. הם היו אמורים להוות תחליף לקולמון או לדיג'ימון כלשהו אחר שמלווה אותם, שהוא לא שלהם, והוא מצחיק. אבל הם פשוט לא היו מצחיקים. מכת גומייה של בוקמון על ניימון או לקרוא לניימון באקאמון (שזה נחמד בשניה הראשונה) לא היה משעשע כמו קולמון שהיה באמת ליצן החצר בטיימרס.
  שוב, ההתפתחויות המשודרגות רק של קוג'י ושל טאקויה הרסו. מה גם שבפרקים האחרונים הם כל הזמן חוטפים מכות. ו-8 מתוך איזה 10-12 פרקים אחרונים היו פרקי אמצע שכן היתה להם משמעות בעלילה..אבל זה גרם לעלילה לשנות פאזה מבחינת הפרקים והקצב..והפרקים נהיו סתם פרקי אמצעונה במקום נורמליים. חבל.
  בשורה התחתונה זו כן עונה נחמדה וטובה שכיף לצפות בה למי שאוהב דיג'ימון. רק שיש לה חסרונות לא מעטים (גם לא אהבתי שלא שילבו כמעט בני אנוש אחרים לעומת טיימרס ששילבו את יאמקי והמשפחות מפעם לפעם).

  יאללה סייברס!
  לא משנה מה יהיה ליה, קודם כל שיהיה לך בהצלחה בצבא ותשמרי על עצמך שם. להיות לוחם (לוחמת במקרה שלך) זה תפקיד מאתגר, קשה ומעצב. מלא חוויות, קשיים, צחוקים. והרבה שטח חחח (כמו שאומרים בצבא – חול זה טעים, קוצים זה נעים(כי אפילו אם יש קוצים שוכבים עליהם אם צריך))וזה תפקיד חשוב (מאוד בימים כאלו). צריך לזכור בסוף כולנו מרכיבים שרשרת של תפקידים שהם רלוונטים וחשובים. גם עובד מטבח/טבח וכו' שמכין אוכל ללוחמים בשטח זה תפקיד חשוב..הצבא צועד על קיבתו=]
  בכל מקרה, אפילו שיהיה איטי, נחכה לכל פרק כמה שיצטרך. ברור שיש אילוצים ודברים ישתנו. עשית עבודה מדהימה ואני בטוח שתמשיכי לעשות. ALS לא הולכים לשום מקום!

  נ.ב
  לא שמת תמונה של קרובימון, לוצ'מון, פטאלדרמון, גיגסמון, קלמאראמון, ספירוטמון.
  גם את הטובים לא שמת – פאטאמון (ואולי גם סרפאימון/אופנימון), בוקמון וניימון שהיו איתנו מתחילת העונה!

  0
  0
  • תודה רבה על התגובה!
   ואני לא שמעתי יותר מדי סיפורים על תאומים שהופרדו בלידתם, אבל אם אתה אומר…

   בכל מקרה, רציתי להתמקד בתמונות בעיקר בלוחמים…
   לשורה האחרונה רציתי להוסיף את הנשמות חיה של הרעים, אבל זה לא היה נכנס לשורה אחת (תמונה אחת הייתה יורדת שורה), אז במקום זה שמתי את לורדנייטמון ודיונאסמון XD

   0
   0
  • קוג'י וקואיצ'י לא הופרדו בליידתם
   ההורים שלהם התגרשו לפני 4 שנים(לפי נקודת הזמן בסדרה) אז בגלל שהם היו כל כך קטנים אז הם לא זכרו אחד את השני
   תאמת זה די מוזר שהוא זכר אצ אמא שלו ולא את אח שלו
   אני דווקא די אהבתי את המעברונים כי הם היו שונים כל פרק ולא כמו שבטיימרס זה היה אותו שתיים כל העונה
   אני דווקא עשיתי מזה כמו משחק, ניסיתי כל הזמן לנחש מי יהיה
   עוד מישהו עשה את זה או שזה רק אני?

   0
   0
   • לא, אתה טועה.
    הם הופרדו בלידתם.
    לפני 4 שנים אבא של קוג'י התחתן בשנית, אבל הוא עזב את אמא של קואיצ'י הרבה לפני, כשהם נולדו.

    וגם אני ניסיתי לנחש כל פעם מי יהיה XD

    0
    0
 13. מכל הבחינות אני עדיין חושב שזאת העונה הכי טובה למרות שכולם חושבים שזאת העונה הכי פחות טובה..אני פשוט אוהב את הרעיון של העונה הזאת שאין חהם שותפים והם בעצם הדיג'ימונים. התרגום כמו כל העונות היה פשוט מדהים אני ממש שמח שיש מישי כמוך שתירגמה את כל העונות האלה של דיג'י למרות שלא תמיד הגבתי בפוסטים, ההבדל היחידי בתרגום של העונה הזאת וכמו בטיימרס שהקצב היה הרבה יותר מהיר מהשתיים הראשונות שכמעט ולא אעמדתי בקצב XD והעלילה..טוה אין לי כ"כ משו רע לומר עליה כי אני חושב שהיא הייתה מעולה כל פרק וחלק בה. הדמות האהובה עליי היא לא אחרת מאיזומי למרות שאני מת גם על טומוקי..אין לי כל כך איך להסביר את זה אבל אני מת על השניים האלה..ואני יודע שהרבה מאלה שיקראו את זה ישנאו אותי אולי אבל הדמות הכי פחות אהובה עליי היא קוג'י..וגם את זה אני לא יודע להסביר אני פשוט לא "התחברתי" לדמות שלו ומכל החמישהשישה אותו תמיד הכי פחות אהבתי., הלוחם האגדי האהוב עלי היא לוחמת וזאת פיירימון וכמובן שוטסמון.שתיהן פשוט מדהימות מכל בחינה שאפשר להסתכל עליהן.מבחינת המוסיקה של הסדרה אני פשוט כל אחד ואחד ממנה חוץ מהשיר סיום אחרון שאותו קצת פחות אהבתי אבל חוץ מזה זאת ה-עונה האהובה עליי ואני שמח כ"כ שתרגמת את כולה.^^ כל מה שנותר לי לומר זה תודה תודה ושוב תודה. ואני ממש מצטער שלא תמיד הגבתי על הפוסטים שלך ואני מאוד מקווה שלא תמשיכי לחשוב שזה שאנשים לא מגיבים ורק מורידם לא הופך אותם כפויי טובה כי אני ממש לא אני ממש מעריך את כל העבודה הקשה שלך ולמרות כל מה שכתבתי קשה לי לבטא את עצמי בדר"כ ובגלל זה אני לא תמיד מגיב . כדי לסיים את התגובה שלי בנימה חיובית אני שוב אגיד תודה רבה לך על התרגום המדהים שלך וכמובן על הקצב של התרגום 🙂 אני מקווה שתספיקי גם לתרגם את כל העונה הבאה כי די מעניין אותי לראות אותה..

  0
  0
  • ווהו מישהו שאוהב את איזומי!
   האמת שגם אני די אוהבת אותה, פשוט הרבה פחות מאת קואיצ'י…
   ואל תדאג, אני גם לא אוהבת את קוג'י. הוא סתם מעצבן, מההתחלה ועד הסוף :ם

   0
   0
   • אוהב? אני מת על איזומי היא הדמות היחידה שאני אוהב את כל ההתפתחויות שלה! (רק שתיים אבל בכל זאת לול XD) ואני גם אוהב את קואיצ'י וההתפתחויות שלו..בעיקר התפתחות החיה שלו

    0
    0
 14. טוב אז איך אפשר פוסט סיום עונה בלי………………. תגובה שלי!!!
  לפני קריאת התגובה הינכם מתבקשים לשתות משהו ולצבור כוחות נפשיים, ו……יאללה לחפירה שלי:
  ה-21 בספטמבר 2012, יום לאחר השחרור הכפול שסימן את סוף טיימרס וחודשיים בדיוק לפני מועד גיוסה של המתרגמת הכי טובה ברשת, ליה שלנו התחילה לתרגם את העונה הרביעית, למרות שתרגום העונה השלישית לקח לה קצת יותר מחודש וחצי, מועד הגיוס המתקרב והעובדה שהיא טסה באמצע ליפן, ולא היה מישהו אחד שלא היה בטוח ב-100% שהיא לא תסיים את העונה בזמן, אבל…. (וזה וואחד אבל!) ליה כמו ליה תמיד מפתיעה אותנו מחדש ועוד לפני הגיוס שלה נקבל פרק של סייברס! אני חייב להודות שלא ציפיתי שתמשיכי עם הקצב האדיר הזה, אחרי שהתחלת להגביר קצב בסוף אדוונצ'ר 02, ושיחררת פרק כל יומיים שלושה והשיחרור המשולש של סוף העונה התחלת לתרגם את טיימרס בקצב מדהים, תירגמת עונה בקצב של פחות מפרק ליום וזה ענק!! בהתחשב בזה שתרגמת באמצע גם את שני הסרטים של העונה ועוד כל מיני פרקים של סדרות אחרות פה באתר, לא האמנתי בחיים שתוכלי לשמור על הקצב הזה, במיוחד בעונה שאת פחות אוהבת, אז הנה לא חלפו להם חודשיים כשבאמצע היית איזה 10 ימים ביפן ומסתבר ששמרת על הקצב של עונה + כל הסרטים שלה בחודש וחצי O_O אני לא חושב שיש קבוצה פנסאב בעולם שיכולה לעמוד בקצב הזה, בטח שלא קבוצה של ילדה אחת! כשהתחלתי לתרגם בעצמי רק אז הבנתי כמה קשה העבודה שלך (ואני עוד מתרגם מאנגלית כתובה) לתרגם את המשפט, לשפץ אותו ככה שהוא יהיה תקין בעברית, לשנות שוב כדי שיראה טוב בעין ותוך כדי לשמור על המשמעות המקורית של המשפט!
  האמת שממש חבל שאת מתגייסת שבוע הבא, גם לאור המצב עכשיו במדינה וגם לאור המצב שאם היית מתגייסת בינואר היינו מסיימים את כל דיג'ימון חחחח, אני מקווה שהמצב באמת יירגע בימים הקרובים ושלא תתגייסי ככה עם כל הבלאגן מסביב, במיוחד כשאת הולכת להיות לוחמת וזה לא יהיה פשוט.
  אז בנוגע לעונה עצמה, כמו בכל העונות הקודמות עוד לא התחלתי לראות אותה ככה שלדבר מהזיכרון זה לא ממש יעיל, מה שכן העונה הזאת לעומת קודמותיה שודרה בישראל כשכבר סיימתי יסודי ולכן אולי ההתייחסות שלי אלייה הייתה שונה, אני חייב לציין שהשיר פתיחה פה בארץ היה אחד הטובים של סדרה כלשהי אי פעם ושהעלילה נטו הייתה טובה מאוד, גם אותי ביאס הקטע שאין יותר דיג'ימונים, ואף אחד לא ישכנע אותי הילדים הפכו לדיג'ימונים, דיג'ימון זה דיג'ימון וילד זה ילד, ילד לא הופך לדיג'ימון, כמו שאף דיג'ימון לא יהפוך לילד LOL…
  למעשה לא ממש אהבתי את העונה הזאת והיא מדורגת בתחתית הרשימה ביחד עם אדוונצ'ר 02 שהיא ממש עונה על הפנים, למעשה יש לנו פה עוד פעם את אותו אפקט מטומטם שהרשע הופך באמצע העונה לאחד הדיג'יגורלים ונלחם ברשע אחר וזה כל כך מטומטם, למרות שהתאומים ממש חמודים, מזכירים את מאט וטי-קיי מהעונה הראשונה, דווקא מי שהכי אהבתי זה את טאקוייה, למרות ההתנהגות שלו ההתפתחויות שלו הכי מגניבות, וכבן אדם שמכור לאש אני לא חושב שיש מפלצת מוזרה שהתפתחה מילד("דיג'ימון") שיותר אהבתי בעונה הזאת, הסוף באמת היה מחליא, אני זוכר אותו… עד שהם קיבלו את ההתפתחויות הכי חזקות הם קיבלו בראש פעם אחר פעם בזמן שהעולם הדיגיטלי הופך לו לנתונים לאט לאט, בסופו של דבר העונה הזאת ממוקמת כמובן אחרי אדוונצ'ר וטיימרס אבל עם כל הזוועתיות שלה, לפני אדוונצ'ר 2, בת'כלס עוד לא התחלתי את טיימרס (ככה זה כשאתה עובד כל הזמן 🙂 אז ייקח לי זמן עד שאני אסיים את העונה הזאת אבל בכל מקרה אני מודה לך מראש, אני לא מאמין שיש לנו מתורגם את כל דיג'ימון ששודר פה בארץ!!! בכל מקרה אני מרגיש ששחכתי משהו (כן בכל המגילה הזאת חסרים לי עוד דברים) אז אני אוסיף אותם בתגובה כשאני אזכר מה שחכתי…

  לסיום סופי סופי ואחרון, הימור קטן… מה אתם אומרים ליה שלנו מסיימת את סייברס לפני השחרור שלה או שהצבא ייקח לנו אותה לגמריי?

  0
  0
  • אמממממ לדעתי אים היא בקצב הזה היא מסיימת ועוד איך מסיימת לפני צבא!

   0
   0
   • חח זה לא יהיה לפני הצבא.
    ושוסאקו, זה בהחלט הימור רציני. כי גם אני 3 שנים, לא כמו כל הבנות, אז בהחלט יש על מה לשים כסף XD
    אני אישית מקווה לסיים עם העונה לפני שאני משתחררת חח.
    אגב, חשבתי על הצד החיובי – בזמן האחרון המון אנשים בתגובות אמרו ש"הם לא עומדים בקצב", אז עכשיו הם יוכלו לעמוד בקצב חח.

    0
    0
    • מאמין שתסיימי לפני השחרור שלך. מספיק זמן לפני…גם את הסרטים הנוספים שעוד נדרשים תסיימי.
     בכל מקרה,יש לך במי להיעזר..יש לך צוות שעכשיו יוכל להתאים את העבודה לזמן הפנוי שלך בצבא..ורק תבואי ותעשי טייפסטינג, תזמון, קידוד ותשחררי פרקים חחחחח סתם סתםXD
     מקסימום שוסאקו פה יכול לסייע, הוא מתרגם את הסרט ה-3 ועוד כל מיני..=]

     נכון שזה עוד רחוק עם כל הצבא ותרגום של כל עונה 5 ועוד איזה 2-3 סרטים..אבל מעניין אותי לדעת אם כבר יש לך פרויקט/ים ליום שאחרי תרגום דיג'ימון..בקצב שלך צריך להיות מוכנים להכל (נראה לי בחופשת הרגילה הראשונה שלך את עוד עלולה לסיים את כל סייברסXD)

     0
     0
     • המ, יש לי רעיון אחד למה לתרגם אחרי דיג'ימון, אבל אני אנסה לדאוג לסיים עם פרסונה והאלה נוצ'י גו אם אני לא אסיים גם איתם עד אז.

      0
      0
    • נזכרתי!! מה ששחכתי זה שאני לא רואה לוגו של סייברס D: והאמת שאיתך זה באמת הגיוני שתסיימני את העונה ה-5 לפני שתשתחררי כי זה פרק ל-3 שבועות D:

     0
     0
     • הוא עוד יצא לך XD

      0
      0
     • יש לוגו עם הדמויות מדיג'ימון סייברס. אתה אולי לא ראית עדיין כי זה מתחלף כל פעם ללוגו אחר (פרסונה, דיג'ימון 1,2,3,4 וכו') אבל זה קיים. או שבגלל זה דמויות חדשות אז לא שמת לב/לא זיהית..

      יאאלה עברנו 70 תגובות!בואו נעשה שיא ונעבור את ה-100. למרות שנראה לי זה כבר שיא בפני עצמו בתגובות (עברנו את סוף טיימרס, בדוק!)

      0
      0
     • כן נראה לי שבטיימרס היה רק 65 או משהו

      0
      0
     • האמת שבטיימרס היה 51 XD
      ~נסיון עלוב כדי להתקרב בתגבות ל 100 סוף~

      0
      0
    • אף אחד לא מתייחס לשיא שלי 🙁 התגובה הכי ארוכה, למעשה שברתי את השיא של עצמי מהסוף של טיימרס חחח D:

     0
     0
 15. תודה רבה על כל העונה הזאת והעונות האחרות, מי היה מאמין שתסיימי אותה יותר מהר מטיימרס, את מלכה!
  בקשר לעלילה, אין לי כל כך תלונות כמו שחשבתי שיהיו לי כשראיתי אותה לפני עשר שנים בערך, נהנתי לצפות בה ועוד לא סיימתי אותה כמובן, אני בפרק 44…
  לסיכום קצר קואיצ'י היא הדמות שהוסיפה פלפל לעלילה, ההתפתחות שהכי אהבתי היא לייבומון למרות שלא מראים אותו משתמש כמעט במגן שלו, שנאתי את בייוואלפמון, הוא פשוט כמעט לא ניצח באף קרב שהשתתף ואפילו אלדאמון לקח חלק יותר גדול בקרבות.
  והכי חשוב שתהיה לך שבת שקטה, וגיוס קל, אולי אני אציץ ללשכת גיוס, כי אני משרת בתל השומר.:P

  0
  0
 16. קודם כל תודה רבה לך על ההשקעה והעבודה הקשה 🙂 אני עוקב יום יום אחרי האתר להוצאות חדשות. נכון, אין לי פה משתמש קבוע אבל גם זה יגיע בקרוב 😉
  העונה הזאת לדעתי הייתה העונה הכי טובה של הסדרה. נכון, הסוף שבו רק טאקויה וקוג'י נלחמו זה היה מסריח (לא לשכוח שגם בעונות הראשונות זה קרה כולל בטיימרס שדוקמון קיבל את גראני אבל זה לא משמעותי כ"כ) ולגביי העבר של הדמויות: אלה ילדים בני 10 שכל אחד מהם עם בעיות טיפוסיות. אישית יצא לי להזדהות הרבה עם זואי, בקטע של המעברי דירה (לשאלתך: למה היא לא התחברה עם ילדים אחרים, אני יכול לומר מניסיון אישי שאדם עושה כמה מעברים קשה לו להתחבר מהסיבה שהוא פוחד שוב לאבד … נקודה למחשבה ^^).
  מחכה כבר לסייברס 🙂 גיוס קל שיהיה, תשמרי על עצמך עם כל מה שקורה בדרום עכשיו

  0
  0
  • לגבי איזומי, לא חשבתי על זה, אתה צודק.
   אבל מצד שני, לא העבירו את זה כמו שצריך בסדרה, וזו הפואנטה…

   0
   0
   • כן לגבי איזומי אתה צודק

    0
    0
    • העבירו את זה גרוע אבל אהבתי שהם נתנו לכל ילד להתמודד עם העבר שלו בדרך שלו (בפרקים שכל אחד מהם עבר למימד מקביל) וזה משהו שהעבירו אותו בצורה סבירה פלוס לדעתי.
     חוץ מזה באנימה של 50 פרקים שהיא אנימת אקשן שקורה בה כל שניה משהו קשה להעביר דברים כאלה, הרי בכל פרק יש קרב חדש, התפתחות נוספת ורשע חדש עד שקשה לעקוב. אני מאמין שהצופים בשלב מסוים איבדו עניין בעברן של הדמויות והתמקדו בקרבות …

     0
     0
 17. תודה רבה!
  אלופה!!
  אני אוריד אחרי שאני אתחיל לראות אהעונה השנייה… כן כן.. השנייה..
  את ענקית אבל ואני שמח לראות הוצאות למרות שהן כל כך רחוקות ממני עדיין:)

  0
  0
 18. ליה יש לי שתי שאלות
  1. מאיזה אתר את מביאה את התמונות הקטנות האלה עם הפנים של הדיג'ימונים כי אני זוכר שהייתי קטן נכנסתי די הרבה לאתר עם התמונות האלה אבל היום אני לא זוכר איך הגעתי אליו
  2. מתי את מתגייסת?

  0
  0
   • תודה על האתר ובהצלחה בצבא
    בכל מקרה יש לי עוד את שתי העונות הראשונות לראות ואז אני אראה את הפרקים של סייברס שאת תפרסמי וגם באותו זמן אני אראה את באקאנו כי היא נראת לי אנימה מעניינת ואז אני כבר אחפש איזה אנימה לראות
    יש לך המלצות בשבילי?

    0
    0
    • המ, אני אתן לך את הMAL שלי. רוב האנימות שקיבלו 7+ זה אנימות שאני ממליצה עליהם XD
     http://myanimelist.net/animelist/EvilWolf

     0
     0
     • בדקתי את הרשימה שלך סתם להתעניין, ואת פאקינג לא ראית Steins;Gate.
      באותם יוצרים של כאוס הד רק הרבה יותר טוב.
      בטח חופרים לך הרבה על זה, בכל מקרה שוב תודה על סיום העונה הרביעית ומי ייתן ותסיימי את עונה חמש יחסית מהר.(יותר מעונות 1 ו2…)

      0
      0
     • לא ראיתי הרבה דברים.
      לא היה לי זמן לראות אנימה בכללי בשנתיים האחרונות, ככה שיצא שהתמקדתי בכמה אנימות מאוד ספציפיות שרציתי לראות, לא מה שמיליון אנשים ראו ואהבו. אני מאמינה שאני אגיע לזה באיזשהו שלב, אבל מי יודע מתי זה יהיה.
      (לגבי כאוס;הד, זה חרא טהור חח. אין לי מושג למה ראיתי את זה)

      0
      0
 19. תודה רבה על כל הפרקים !
  אני התחלתי לראות רק לפני שבועיים – שלוש
  ואני עכשיו בסיום העונה הרביעית !
  יש לי שאלה .. איך אני עושה שזה יוריד רק את פרקים 46-50 ?
  קראתי את כל המגילה שלך XD מצטער על התגובות של בקשת יותר פרקים פשוט חשבתי שאת תפסיקי לתרגם אבל בסוף הבנתי שלא XD

  0
  0
  • כשאתה מפעיל את הטורנט הוא מראה לך את רשימת הקבצים שיש בו, אתה צריך להוריד את הסימון מהפרקים שאתה לא רוצה.

   0
   0
   • למשהו אצלי זה לא הראה XD אבל שיניתי את ההגדרות של הורדת הקבצים שעל כל הפרקים חוץ מ46-50 זה ידלג ולא יוריד אותם

    0
    0
 20. לא ראיתי את התרגום שלך לדיג'ימון כי ראיתי הכל בערך כשזה שודר בטלוויזיה ואני גם זוכר את הרב. אבל בכל זאת אני חייב להגיד שהמהירות שלך הייתה פשוט מטורפת ואני בטוח שזה לא בא על חשבון האיכות (מכיר אותך מפרויקטים אחרים).
  לפני 3 שנים בערך הייתה קבוצה שתרגמה את שלושת הפרקים הראשונים של העונה החמישית ומאז אני מחכה שמישהו ימשיך וסוף סוף זה קורה!!!

  0
  0
 21. ייקח לי שנים לקרוא הכל ואין לי זמן… אני לא מאמין שכבר סיימת לתרגם ואני רק בפרק 9…..

  תודה רבה (-:

  ממה שהספקתי לקרוא מדעתך על העונה אני מסכים איתך לגמרי.. (למרות שבזיכרון הילדות שלי העונה היתה הרבה יותר טובה…)

  תישמרי על עצמך בצבא (-: ותודה רבה

  0
  0
 22. תאמת שאהבתי מאד את העונה הזאת XD
  יש לה עלילה מאד טובה

  0
  0
 23. פאקינג 89 תגובות 0-0
  טוב, אני לא בחור של מגילות.
  לא ראיתי את דיג'ימון כשהוא שודר בארץ, והגעתי אלייך מחבר.
  מאוד הפתעת אותי עם הקצב, ושמחתי מאוד…
  הדמות הכי אהובה עליי היא קוגי' וג'ונפיי ♥♥
  לא יודע, אני מת על המסתוריים, וג'ונפיי משך אותי מההתחלה
  הלוחמים הכי אהובים עליי הם בליצמון, בולגמון וביאוולפמון
  סוף חפירה קצרה~

  0
  0
 24. תודה רבה על הפרק~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 25. כי זה הכי אחי

  תשמעי הפצצת ימלכה תודה על הפרק!!

  0
  0
 26. מה נאמר פשוט מתרגמת משוגעת… מפציצה בנו ככה פרקים כשאין בכלל זמן לראות נו מה ליה זה לא עובד ככה את מגזימה.
  טוב לרצינות פשוט מתרגמת לא מהעולם הזה מדהימה מלכה כל מה שאשפר להגיד לטובה!!
  בנוגע לעונה היא סבבה חמודה לא משהו משהו , יותר מדי טאקויה וקוגי… באמת מוגזם לעומת שאר העונות שאין ככה הגזמה אולי בעונה הראשונה גם לא ככה.
  מי שאני הכי אוהב הוא כמובן טאקויה כמו כל דמות ראשית בכל שאר העונות פשוט מת על אש ועל ההתפתחויות שלהם!!
  תודה רבה ליה בהצלחה בצבא!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 27. המון תודה!
  ממש מחמם את הלב לראות איך את משקיעה כל-כך 🙂

  0
  0
 28. תגובה מס' 110!!! לא יאומן שהגענו למס' כזה של תגובות!!

  0
  0
 29. חח עכשיו הבנתי משהו
  אם האבירים המלכותיים רצו להגיע לעולם בני האדם אז למה הם לא עלו על טריילמון במקום לשרת את לוצ'מון כל כך הרבה זמן ועוד בסוף הוא לא קיים את מה שהוא הבטיח

  0
  0
  • נראה לי שחוץ מהטריילמונים אין דיג'ימונים שיכולים להגיע סתם ככה
   והאבירים המלכותיים רצו את ה"מפתח" שיאפשר להם להישאר בעולם בני האדם בלי שיקרה להם משהו.

   0
   0
 30. תודהההההההה רבההההההה!!!!!!!!!

  זה היה פוסט מדהים

  0
  0
 31. תודה רבה לך ליה!!!!שיהיה לך בהצלחה בצבא!!!בכללי העונה היה טובה חוץ מהקטע של ההתפתחויות שלא אהבתי הם הזניחו את כולם אחרי נשמת החיה לטובת קוג'י וטאקויה,ואם היו עוד התפתחויות היה יותר מעניין!!דרך אגב מה תעשי שתסימי לתרגם את סייברס בעז"ה????

  0
  0
 32. מישהו זוכר אם בדיבוב לופמן היה הפעם בן או בת?

  0
  0
 33. בהצלחה בצבא!
  ותודה רבה לך על הכול!

  0
  0
 34. שהייתי ילד התוכנית הזאת הייתה התוכנית האהובה עליי הייתי רואה אותה כל הזמן אבל עכשיו אחרי שראיתי אותה שוב התבאסתי אני מודה. ועכשיו בכלל הולכת להיות עונה חדשה !!! שלא שודרה בישראל אך פעם !!! מחכה….

  0
  0
 35. תודה רבה על העונה המקסימה והמהירה הזאת (לגבי המקסימה אני לא כל כך יכול להביע את דעתי כי אי עדיין לא ראיתי את העונה אבל לפי התמונות היא נראית טוב אני התחלתי את דיג'ימון הרפתקה הראשון לפני פחות מחודש אני כבר בפרק 20 {מזל שלא קראתי את הספוילרים למעלה} אז ככה שאני לא כל כך רלוונטי) ואני מקווה שתמשיכי עם התרגומים המקסימים שלך ובמהירות שלא תיאמן אז תודה רבה
  ובהצלחה בעונה הבאה!!!!!!!!!

  0
  0
 36. אני יודעת שאני בדליי רציני פה כשאני כותבת את תגובת סוף העונה עכשיו, אבל יצא שהייתי כמה זמן ללא גישה למחשב ואיבדתי את הקצב.
  העלילה הייתה מגבינה ברמות, אני מדרגת אותה עכשיו במקום ראשון אחרי העונה הראשונה(שהיא חסרת דירוג), והתירגום שלך היה מעולה!!!!!!
  למרות מה שראיתי בתגובות על הקטע שבו מתלונן מישו על קואיצ'י שעבר לטובים, לדעתי, זה אחד הקטעים האהובים עליי-בין היתר בגלל שזה קטע קיטשי. עוד קטע שאהבתי היה בפרק ההוא שלטומוקי יש סיוטים מציאותיים מאוד, ואז קוג'י וטאקוייה עובדים יחד כדי לעצור את הדיג'ימון שעשה לו אותם, זה היה מגניב!!!! כי עד אז, כל פעם כימעט שהם נפגשו בה הם רבו.
  למרות מה שאולי ידיגו, אני הכי אהבתי את קואיצ'י. עם השאר זה היה כל כך ברור שהם יהיו חברים וזה, אבל כשקואיצ'י מגיע ואומר לקוג'י שהם תאומים…… זה היה שונה, מין איחוד משפחתי מדהים שלא היה קורה אם הם לא היו מגיעים לעולם הדיגיטאלי.
  בנוסף, קואיצ'י גדל ככה שהוא יודע שיש לו תאום ומת לפגוש אותו,רק שהוא התבייש לעשות את זה, לכן אני כל כך אוהבת אותו (מלבד העובדה שהוא חמוד גם במראה וגם באופי).
  התפתחות האדם האהובה עליי היא של טאקוייה לאגונימון(כן, כן, אני נצמדת פה לעגה של הדיבוב) ושל קוג'י לוולפמון, והתפתחות החיה האבוה עליי…… שוצמון- אפילו שהפרופורציה שביחס זרוע לרגל די צרם לי בעין…- כי שאר התפתחויות החיה לא היו כא-לה משו…
  אני ממש אהבתי את התפתחות הנשמה הכפולה, של שניהם.
  מה שלא כל כך אהבתי היה קרבימון(כן, כן, גם פה). למה? הוא היה ניראה כמו ארנב צעצוע ענקי שפיתח שרירים. ולוצ'מון היה כזה ילד בהתנהגות שלו שזה מגעיל עד כמה שזה אפשרי, מגעיל ומפונק(איכס).
  אז תעשי חיל בצבא ואל תאבדי דבר מהאהבה שלך לאנימה ולתרגום.
  נ.ב.
  כל העונה כשמראים דיג'ימון מהעונות הקודמות אני קופצת ואומרת: "היי!! זה ההוא מהעונה ההיא!!!" וכשהדיג'ימונים המלאכים בוקעים שוב מהביצה שלהם זה חמוד(גם כן: השניים האלה מהעונה הזאת והוא מהעונה ההיא). אז כן, אהבתי את העונה הזאת.
  *סורי על החפירה*

  0
  0
 37. אני תגובה 130 איזה כיף

  0
  0
 38. עונה 5 עונה גרועה. סתם צעקות וזהו. אפילו העלילה לא משהו. אבל אם לראות כבר מעדיף בתרגום.

  0
  0
 39. רגע את רשמת שהשירים טובים בעונה הזו, למה אין תרגום שלהם בפרקים???
  ואיפה אפשר למצוא להם תרגום?

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*