האם אתה נהנה בזמן של איב?

Avatar

ערב טוב לכולם!
היום מסתיים לנו הפרוייקט הקצרצר אך המדהים, הזמן של איב. בשני הפרקים האחרונים, ריקו מתחיל לשנות את דעתו על סאמי סוף סוף, ועברו העצוב של מאסאקי נחשף. האם כנגד כל הסיכויים, בית הקפה שנמצא באיזור האפור של חוקי הרובוטים ימשיך להתקיים?
אתם מוזמנים להוריד ולגלות.
ההורדה היא באץ’ לכל הפרקים (1-6), אז אם אתם רוצים להוריד רק את השניים האחרונים, סמנו בטורנט שאתם רוצים רק אותם. אני אישית מעדיפה שתורידו הכל ותשתפו, זה מאוד יעזור!
נכון, הפרוייקט הזה לא היה ארוך, לא מבחינת פרקים ולא מבחינת הזמן שלקח לנו לתרגם אותו. אבל זה לא אומר שהוא שונה מכל פרוייקט אחר, ולכן גם לו מגיע לקבל כמה מילים מעבר…
הזמן של איב. אנימה עתידנית שמספרת על בית קפה מיוחד. השם של האנימה היה מוכר לי כבר שנים ארוכות. אז מה קרה יום אחד שפתאום החלטתי לצפות באנימה הזו? תאמינו או לא, אבל זה קרה מסיבה  טיפשית ביותר. הייתה איתי בכיתה בטירונות ילדה בשם איב. בהתחלה לא ממש התחברתי אליה (או למישהו אחר, לצורך העניין, אבל זה סיפור ארוך XD). אבל לאט לאט בעקבות אירועים כאלו ואחרים, גיליתי איזו ילדה מדהימה היא ונהיינו חברות ממש ממש טובות. לצערי, החלום שלה היה ללכת להיות חובשת קרבית, ובאמצע הטירונות שלנו היא יצאה לקורס חובשים. כנגד כל הסיכויים הצלחנו לשמור על קשר, ולמרות שהיא לא לוחמת בקרקל יותר ואני כבר בקושי רואה אותה, אנחנו עדיין חברות טובות.
אז כן, התחלתי לראות אנימה כי בשם של האנימה יש את השם של חברה שלי. וזה לגמרי היה שווה את זה. הזמן של איב זו אנימה מדהימה מכל בחינה. האנימציה, הסאונדטרק, והחלק אולי הכי חשוב – העלילה. תמיד היה מעניין, תמיד רציתי לדעת מעבר. ולמרות שהאנימה הזו כל כך קצרה, בכל זאת לא הרגשתי שחסר לי כלום, וכל התשובות שלא קיבלתי הן פשוט כמו סוף פתוח שיש בכל סדרה אחרת.
החלטתי לתרגם את האנימה הזו כדי לחשוף יותר אנשים אליה. זו לא אנימה ארוכה, דבר שאני בטוחה שיגרום לאפילו יותר אנשים לנסות להוריד ולראות. התרגום עצמו מוקדש לאיב, אבל תאמינו או לא, היא בכלל לא יודעת את זה… XD
מקווה שנהנתם מהאנימה הזו כמו שאני נהנתי ממנה. אה, ואל תצפו לפרוייקט חדש, כל המאמצים מופנים עכשיו לסייברס, פרסונה והאלה נוצ’י גו!
ליה.
[notice]שימו לב! אנחנו עדיין זקוקים למתרגם לפרוייקט האלה נוצ’י גו! פנו לעמוד הדרושים אם אתם חושבים שיש לכם את זה, וצרו קשר![/notice]

About TsUNaMy WaVe

Avatar

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

8 תגובות

 1. Avatar

  תודה!
  נשמע שהיה לך סיפור מיוחד סביב זה…אולי כדאי שתספרי לה מתישהו XD
  היה כיף לצפות באנימה הזו. למרות שהיא קצרה מהרגיל מבחינת מס’ פרקים ואורכיהן, היא עדין מצליחה להעביר את הדברים בצורה מאוד טובה. חבל שהיה קצר, אבל בכ”ז היה טוב.
  בכל אופן, יש סרט, שאמנם רובו הוא פחות או יותר עלילת הסרטים, אבל צפוי בעתיד סרט נוסף (שלא מזמן עשו עליו קיקסטארט שנורא הצליח), כך שלפחות בעתיד נצליח לטעום עוד קצת מהאנימה המיוחדת הזו.

  בהצלחה בהמשך(:

  0
  0
 2. Avatar

  אני חושב שזה מדהים שהתחלת וסיימת את הסדרה בין לבין הטחינות שלך בצה”ל אבל אישית אני מאושר שזה נגמר, מעכשיו דיג’ימון בפול גז…

  0
  0
 3. Avatar

  תודה רבה!
  תתחדשו על העיצוב החדש!

  0
  0
 4. Avatar

  באמת זו הייתה הוצאה מהירה. כל הכבוד על ההתמדה..
  🙂
  ותודה רבה!
  אני מתחיל לראות אותה כבר היום

  0
  0
 5. Avatar

  תודה רבה פרקים חדשים 😀 ,אני נהנה מצפה מאיב הכי מגניב !!!!

  0
  0
 6. Avatar

  אני ממש אשמח אם תהיה לזה אנימה באורך מלא!!!!!
  ליה, תודה שתירגמת אותה למעננו!!!!

  0
  0
 7. Avatar

  תודה רבה על הסדרה!
  סדרה קצרה עם המון עלילה שכדי שהרבה אנשים יראו אותה, ואת עזרת בזה.

  תמשיכו ככה, אין עליכם.

  0
  0
 8. Avatar

  וואוו תודה רבה סדרה ממש טובה אהבתי!! 🙂

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*