הופ הופ טרללה, הוספנו טריליון לוגואים לאתר~

ו… מאחר ולא הייתי יצירתי במיוחד בשם, עכשיו נפתחת תחרות היצירתיות להעברת המסר שרציתי (שבכותרת) ובתוך חריזה עם הופ הופ טרללה! בהצלחה לכולם! המנצח יקבל את הפרס של להיות מנצח.

אז כן, כמו שאתם מבינים מהכותרת, יש עכשיו לוגו באתר שמתחלף בכל רפרוש של הדף. הלוגואים הם: לוגו לכל פרויקט + לוגו של הדמויות האהובות של ליה + לוגו של נוזומי (הדמות האהובה עליי מלאב לייב) וארי (הדמות האהובה על ליוש מלאב לייב) שמסמל את הקנוניה שלי ושל ליוש להשתלט על העולם. מוזמנים למזל"ט אותנו, להתלהב מהלוגואים היפים (אבל אני מרשה לכם רק מאלה של לאב לייב) וזה. אפשר גם להגיד מילה טובה לליוש שעיצבה את כל הלוגואים המהממים.

אז כן, אני פה. זה אומר שגם פרק פה. זה אומר שיש גם שיר חדש בפרק. אבל זה לא בהכרח אומר שהמוח שלי פה, הנפש שלי עוד נשארה בבוחן שהיה לי בסוף היום. בו הייתי צריך להוכיח שאם נתון משולש שווה שוקיים שהבסיס שלו הוא a וזווית הראש שלו היא אלפה, הבע את גודל השמש!
ובכן, אתם בטח צוחקים, אבל זה לא היה רחוק מזה. אבל! אני חושב שדי הצלחתי. נקווה שזה שסיימתי אותו חצי שעה לפני כל הכיתה שבכתה שלא הצליחה לא אומר שאני לא הצלחתי XDDD

Torrent | Docs
חיוך ניקו-ניקו!

ולאלו מכם שתוהים, גודל השמש יצא לי שבר משהו סינוס חלקי סינוס פחות שבר משהו סינוס חלקי סינוס חלקי קוסינוס משהו חלקי עוד משהו.
היה שם הרבה משהו.
ושברים.
ואלפה.
ובטה.

ביי.

 

About Egao

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

10 תגובות

 1. אבל למה אתה מגלה על הקנוניה שלנו לכולםםםםםם למה?!
  *חייבת לציין שהלוגו של לאב לייב מהמם כי קונסטליישן זה הסט הכי טוב וכי ארי באמצע וכי ככה*
  וגם נו ברנד גירלז שיר גדול.
  ובתמונה בצד, הצד העירקי של נוזומי!

  0
  0
 2. שלום
  אתם מתקבנים לתרגם את העונה החדשה של דיג'ימון?

  0
  0
  • הסרט Digimon Tri וסרטי ההמשך שלו אכן יותרגמו על ידי הקבוצה. השאלה נשאלה פעמים רבות, נענתה (בצ'אט, בשלל פוסטים ובעמודים הרלוונטים). נשמח אם להבא תסתכל/י באתר לפני שתשאלו.
   הודעה זו הינה הודעה אחידה עבור כל מי ששואל את השאלה הנ"ל, מאחר והיא נשאלת שוב ושוב.

   0
   0
 3. ותודה על הפרק שחכתי להגיד

  0
  0
 4. תודה רבהה ><
  אתם באמת אתר מדהים:)

  0
  0
 5. תודה רבה

  0
  0
 6. הפרק היה נחמד וקצת עצוב
  בתחילת הפרק הייתה את ההגרלה כדי לבחור מי יהיו באודיטוריום, אני מסכים עם ניקו, זו דרך קצת מוזרה קצת מוזרה לקבוע את זה?
  אבל לא נורא, הפשרה שהן חשבו עליה אחלה XD
  במהלך הפרק גם התייחסו אל כרטיס הטיסה של קוטורי, אני משער שהיא קיבלה הצעה מאיזשהו מקום ולפי התפתחות הפרק כנראה שהיא החליטה להסכים להצעה :TsukasaCry: מעניין מה יקרה עם זה ואם היא תחליט להישאר בסוף ?
  ומה שקרה בסוף הפרק… עצוב שהונוקה התעלפה אחרי השיר הראשון ? הן כל כך התאמצו, בעיקר היא. מעניין מה יקרה עכשיו, הן ימשיכו להופיע בלי הונוקה? הונוקה תעלה שוב ותופיע עם חום? ההופעה תבוטל?
  iוזה קצת מוזר שקוראים לפרק ההופעה הטובה ביותר ?
  תודה רבה על הפרק D:

  1
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*