הייקיו!! אל הפסגה, פרק 17

שלום לכולם ושבוע טוב~
יום ראשון הגיע עם פרק נוסף של הייקיו, כרגיל. אנחנו עוזבים בינתיים את קאראסונו כדי לבדוק מה שלום חברינו נקומה – מקווה שכל הסימפים יהנו.
נקבל גם קצת רקע על דמויות שליוו אותנו הרבה אבל לא ידענו עליהם יותר מדי, ככה שזה די נחמד.
תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה.
ליה~

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

5 תגובות

 1. טוב, בהחלט תפסת אותי בפרק הקודם. לרוב אני מעריכה כמה שווה לי לחכות להקדמות לפני הזמן שנותר, אבל הן כל כך קצרות בהייקיו שאני נוטה לדלג מראש :/

  בכל מקרה, בנקומה עסקינן וכך גם אני. כמה שאני אוהבת את קנמה והאחרים ואני תמיד במצב רוח לפרק שלהם, אבל כאן היה לי דז'ה וו רוב הזמן. דיי בטוחה שלפחות את רוב הזיכרונות כבר יצא לנו לראות לפני, בעונה קודמת או בOVA מתישהו. לא שזה גרע מההנאה, אבל הלוואי שהיו מחדשים קצת. מערכת היחסים של קנמה עם שאר הקבוצה ואיך שקורו תמיד שם איתו (גם כשהוא לא בדיוק… רצוי, אפשר לומר) מעוררת השראה.
  מעניין איך הם יגיבו לתרמית של היריבים (שאגב, עם כל המהומיי ה 'לחסל אותו, להתיש אותו' בהחלט הלחיצו אותי קצת. חבר'ה, אתם משחקים כדורעף. לא נלחמים נגד צבא האופל.) ואיזה תפקיד יתפוס כל אחד.
  זאת, כמובן, בתקווה שאכן ימשיכו איתם פרק הבא. ככה לפחות ראיתי בהקדמה (הפעם נשארתי.)

  תודה רבה~

  2
  0
  • חח, חדש לך שלוקחים כדורעף מאוד ברצינות במשחק הזה?
   לגבי הפלאשבקים, אני חושבת שכן הVIBE הכללי שלהם קיבלנו כבר בעבר (מבחינת הקשר בין קנמה לקורו, והאהבה של קנמה למשחקים וכו'), אבל אני לא חושבת שיצא לנו לראות ספציפית את הפלאשבקים האלה (במיוחד כל המריבות בין קנמה לטורה, ואיך שפוקונאגה גם נכנס ביניהם מדי פעם).
   ואכן מסקנה נכונה 😉

   בבקשה!

   0
   0
   • בהחלט לא. אבל לצערי זה מתחיל קצת לחזור על עצמו. יכלו לפחות לחדש קצת בדרך~ (אין באמת תלונות. זאת אומרת יש, אבל שוב, אני מבליגה על הרבה כי הייקיו.)
    לא יודעת לגבי הפלאשבקים. זכור לי בבירור שכבר ראיתי את האחד עם טורה מתישהו. כולל המים כולל הריצה כולל הכול. מוזר קצת, בקיצור. מרגיש כמו דז'ה וו :/ (ואולי אני פשוט מגדת עתידות. מי יודע…)
    מסקנות נכונות זה תמיד טוב. הפסקת ריענון קלה 😉

    1
    0
 2. תודה רבה
  ^_^

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*