הייקיו!! אל הפסגה, פרק 17

שלום לכולם ושבוע טוב~
יום ראשון הגיע עם פרק נוסף של הייקיו, כרגיל. אנחנו עוזבים בינתיים את קאראסונו כדי לבדוק מה שלום חברינו נקומה – מקווה שכל הסימפים יהנו.
נקבל גם קצת רקע על דמויות שליוו אותנו הרבה אבל לא ידענו עליהם יותר מדי, ככה שזה די נחמד.
תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה.
ליה~

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

9 תגובות

 1. טוב, בהחלט תפסת אותי בפרק הקודם. לרוב אני מעריכה כמה שווה לי לחכות להקדמות לפני הזמן שנותר, אבל הן כל כך קצרות בהייקיו שאני נוטה לדלג מראש :/

  בכל מקרה, בנקומה עסקינן וכך גם אני. כמה שאני אוהבת את קנמה והאחרים ואני תמיד במצב רוח לפרק שלהם, אבל כאן היה לי דז'ה וו רוב הזמן. דיי בטוחה שלפחות את רוב הזיכרונות כבר יצא לנו לראות לפני, בעונה קודמת או בOVA מתישהו. לא שזה גרע מההנאה, אבל הלוואי שהיו מחדשים קצת. מערכת היחסים של קנמה עם שאר הקבוצה ואיך שקורו תמיד שם איתו (גם כשהוא לא בדיוק… רצוי, אפשר לומר) מעוררת השראה.
  מעניין איך הם יגיבו לתרמית של היריבים (שאגב, עם כל המהומיי ה 'לחסל אותו, להתיש אותו' בהחלט הלחיצו אותי קצת. חבר'ה, אתם משחקים כדורעף. לא נלחמים נגד צבא האופל.) ואיזה תפקיד יתפוס כל אחד.
  זאת, כמובן, בתקווה שאכן ימשיכו איתם פרק הבא. ככה לפחות ראיתי בהקדמה (הפעם נשארתי.)

  תודה רבה~

  2
  0
  • חח, חדש לך שלוקחים כדורעף מאוד ברצינות במשחק הזה?
   לגבי הפלאשבקים, אני חושבת שכן הVIBE הכללי שלהם קיבלנו כבר בעבר (מבחינת הקשר בין קנמה לקורו, והאהבה של קנמה למשחקים וכו'), אבל אני לא חושבת שיצא לנו לראות ספציפית את הפלאשבקים האלה (במיוחד כל המריבות בין קנמה לטורה, ואיך שפוקונאגה גם נכנס ביניהם מדי פעם).
   ואכן מסקנה נכונה 😉

   בבקשה!

   0
   0
   • בהחלט לא. אבל לצערי זה מתחיל קצת לחזור על עצמו. יכלו לפחות לחדש קצת בדרך~ (אין באמת תלונות. זאת אומרת יש, אבל שוב, אני מבליגה על הרבה כי הייקיו.)
    לא יודעת לגבי הפלאשבקים. זכור לי בבירור שכבר ראיתי את האחד עם טורה מתישהו. כולל המים כולל הריצה כולל הכול. מוזר קצת, בקיצור. מרגיש כמו דז'ה וו :/ (ואולי אני פשוט מגדת עתידות. מי יודע…)
    מסקנות נכונות זה תמיד טוב. הפסקת ריענון קלה 😉

    1
    0
 2. תודה רבה
  ^_^

  0
  0
 3. פרק מדהים יותר מהפרק הקודם, אני ממש אוהב כשחוזרים להתרכז גם בקבוצות האחרות, במיוחד בקנמה שהוא אחד הדמויות האהובות עליי בהייקיו, כנראה כי אני מזדהה טיפה עם האופי העצלן שלו, אבל למרות שהוא עצלן הוא מצליח
  בעיני הפלאשבק בא פחות לחדש דבריםאלא להציג כמה דברים
  ראשית הניגוד: קנמה וטורה, נחישות נגד עצלנות, אסטרטגיה נגד עבודה קשה ומאמץ וזה באמת מאוד נחמד איך הניגודיות הזו עובדת בניהם ואיך הם לומדים להסתדר זה עם זה
  ממש עפתי על הניגוד בין השניים, בין כו וכו זה גם מציג הרבה יותר מי הוא קנמה – החוזקות והחולשות כדי גם מן הסתם להתמקד בנקודה העיקרית על החולשה הכי גדולה שלו – הסיבולת בשילוב האופי הדיי עצלני שלו הופך את קנמה למגיש לא יעיל במיוחד במשחקים שנמשכים הרבה זמן, הקבוצה היריבה קלטה את זה ולכן הם מנסים להוציא ממנו את כללל הסיבולת, והרי קנמה הוא המגיש הדומיננטי של נקומה לכן חיבול בהגשות יתן להם היתרון לא רע, אהבתי את האסטרטגיה.
  עניין הסיבולת הזה גם מזכיר לי כמה הינאטה וקנמה עצמם מנוגדים אך יותר מקנמה וטורה, בעוד להינאטה אין שום טכניקה יש לו סיבולת ואינסטינקטים ברמה גבוה [האינסטיקט הוא מה שקנמה מגדיר לבלתי ניתן לניתוח לפי דעתי] ולקנמה יש סיבולת נמוכה עם טכניקה ואסטרטגיה ממש טובה, חוזקות וחולשות מנוגדים לחלוטין וזה מדהים גם שהם מתרכזים בכל דמות בחולשותיה וחוזקותיה גם המשניות ביותר

  1
  0
 4. הרבה זמן באמת לא ממש ראינו את נקומה, היה ממש מעניין להיכנס יותר לעבר והאישיות של הדמויות.
  הפערים בין קנמה לטורה הוצגו ממש יפה בסיפור, מאוד התחברתי לנקודת מבט של קנמה האמת, מגניב שגם אנשים כאלו יכולים להיות ספורטאים.
  טורה אומר על קנמה שמה שמניע אותו זה זה שהוא שונא להפסיד, שזה גם הגיוני כמובן ומתאים לדמות של גיימר, אבל אני חושב שהוא גם ממש נהנה מהאסטרטגיה… מעניין שעדיין די ברור שאין לי כמעט חשק מיוחד למשחק, נראה שזה לא השתנה בינתיים.
  תודה רבה על הפרק! 3>

  1
  0
  • זה די משעשע אותי שעם כמה שכבר ידענו על קנמה לפני, עדיין תמיד יש מה לחדש! זה למה דמויות בהייקיו כאלה נהדרות, תמיד יש בהם עוד עומק שאיכשהו עוד לא ראינו.
   בבקשה!

   1
   0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*