הייקיו!! אל הפסגה, פרק 4

שלום לכולם ושבוע טוב~
היום אני כאן עם פרק נוסף של הייקיו עונה 4. סוף סוף אנחנו רואים קצת יותר ממחנה האימונים של קאגיאמה, וכיאה לקאגיאמה הוא מושך צרות בלי להיות מודע לזה בכלל. מעבר לזה, זוכרים שאמרתי שבכללי רמת האנימציה של העונה הזו ירודה? אז אני חושבת שהפרק הזה הוא הפרק הראשון שממש אפשר לשים לב לזה. אבל אולי אני פשוט ביקורתית מדי. מוזמנים להביע את דעתכם בנושא חח.
אז תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה.
ליה.

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

6 תגובות

 1. תודה על הפרק! גם אני חושב שבפרק הזה בהחלט ניתן לשים לב שרמת האנימציה ירודה. אני חושב שגם העובדה שכמה במאים שעבדו על העונות הקודמות לא השתתפו בהפקה של העונה הזו בהחלט השפיעה על זוויות מסוימות – במשחקים ובאימוניםת וגם באנימציה של הפתיחים והסיומים, וזה מבאס :\
  מה גם, אחרי ההכרזה של שני הסרטים שמתוכננים אין לי ציפייה בכלל שהאדפטציה תהיה נאמנה למנגה מבחינת זמן מסך ומקום להתפתחות של הדמויות (וסימבוליזם). אני באמת מקווה שמי שבא עם הרעיון ההזוי הזה יקח אותו בחזרה ונקבל שתי עונות שלמות של איזה, 25 פרקים… אבל אולי אני בהכחשה עדיין.

  1
  0
  • בהחלט מבאס. אישית אני אוהבת את הסיום שיש עכשיו, אבל מעבר לזה אני מסכימה איתך לגמרי. אולי באמת אפרט קצת ממחשבותיי על הסיום בפוסט הבא…
   בכל אופן, לי יש 0 ציפיות לסרטים. הרסו לי כל כך הרבה דברים לאחרונה שהייקיו פשוט יכול להצטרף לרשימת האכזבות…

   0
   0
 2. מעולם לא הצלחתי לשים לב יותר מידי לאיכות ירודה של אנימציה או ציור (כן אני יודעת שאלו דברים שונים) אבל כן שמתי לב שהם התעצלו בהרבה דברים: דבר ראשון והכי קטנוני הוא המעברים בין חלקי בפרק, בעונות הקודמות זה תמיד היה אימון סרבים של השחקנים עם האישיות שלהן והיכולות שלהן מודגשות ב15 שניות בלבד וזה היה מדהים! המעברים של הציפורים והחתולים די משעממים וחוזרניים. דבר שני הוא תנועת הכדור במהלכים מסוימים, בעונות הקודמות הרגשתי את הכוח והעוצמה מאחורי כל סרב והנחתה וכמה היה קשה לקבל את הכדור, בעונה הזאת הכל מרגיש בינוני מידי וזה חבל, אני לא יכולה להסביר את זה אבל משהו חסר בעונה הזו.

  בכל מקרה תודה על התרגום

  0
  0
 3. תודה רבה
  ^_^

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*