הייקיו!! עונה שניה, פרקים 1-14!!

שלום לכולם!
אז אחרי שבוע+ בלי הוצאה בגלל העיכוב של הפרק של נאנאטסו, החלטתי להראות שוב את פני לפני הפרק הבא. חדי העין מבינכם (או אלה שעוקבים אחרי מה שאני עושה במקומות אחרים כמו אנימה ספין), ודאי כבר יודעים שהאנימה הייקיו (עונה 2) נכנסה לפעילים שלנו. וזה מה שאני כאן כדי להביא לכם היום! את ה-14 פרקים הראשונים! יאי!
אני מודעת לכך שכבר חלק מהעונה תורגמה בעבר, וכפי שאתם רואים זה ממש לא שינה לי. אם עושים עבודה על סדרה כלשהי, צריך לעשות אותה עד הסוף, זו דעתי. אבל עכשיו אתם בטח שואלים "רגע, מה עם העונה הראשונה?" ובכן, אפילו אני צפיתי בעונה הראשונה בתרגום לעברית. זה היה התרגום של יוקיאוג'י והוא היה מדהים ואני מוכנה לצפות בו שוב ושוב. ואם כבר יש תרגום שאני אוהבת לצפות בו, מדוע שאעבוד על ליצור עוד אחד?
אבל בואו נחזור רגע לפרקים שתורגמו מהעונה השניה. למעט הארבעה שתורגמו גם כן על ידי יוקי, צר לי להגיד… שלדעתי נעשה לאנימה די עוול בשאר. לכן, אישית, אני ממליצה לכם פשוט לצפות מההתחלה – גם כדי להתרגל לדרך בה אנחנו תרגמנו את המושגים, גם כדי לרענן את הזיכרון, והכי חשוב – כדי לקבל את התרגום האמין שאנחנו תמיד מספקים. אבל כמובן שאתם יכולים לעשות כרצונכם ואני בטוחה שרוב מי שכבר צפה בפרקים בעבר רק ימשיך מאיפה שאנחנו מפרסמים. שיהיה, אתם פוגמים רק לעצמכם בחוויה (:
עכשיו נדבר קצת על דברים טכניים. מאחר וזו הוצאה מאוד גדולה, הטורנט הוא לכל 14 הפרקים. אבל לאחר מכן הטורנטים יהיו לפרקים בודדים, וכשנסיים אני אכניס את כל 25 הפרקים לבאץ', ואפסיק לשתף את הבאץ' של ה-14, רק שתדעו (אזכיר זאת שוב גם בפוסט האחרון). ואם כבר הפרקים הבאים, נכון, היום יום שני, אבל הפרקים יצאו בימי רביעי. אז יש לכם שבוע ויומיים לחכות, אבל יש לכם גם 14 פרקים לראות בשבוע ויומיים האלה אז אוי לכם אם אשמע תלונה אחת! חח.
כמו כן, גם הקישורים לצפיה ישירה הם בשרת של Openload כי כרגיל גוגל דרייב מחקו את הפרקים. בגלל שהקישורים הם בודדים תוכלו למצוא את כולם בעמוד הפרוייקט. אבל! מישהו שהעדיף להישאר אנונימי, החליט לעזור בפרוייקט הייקיו ולהעלות את הפרקים גם להורדה במגה. זה לוקח לו זמן, אבל שוב בעמוד הפרוייקט יהיה קישור לתיקייה של מגה שתוכלו להוריד ממנה, עד שגם את זה מגה ימחקו חח.
עד כאן, מקווה שתהנו מהאנימה הזו! אני אוהבת אותה נורא ומקווה שגם אתם תאהבו D:
ליה~

Torrent | Openload

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

40 תגובות

 1. ממש תודה על הפרקים!!!
  14 פרקים זה ממש מלא ממש לא מובן אליו!!!

  0
  0
 2. ישששש סדרה ממש טובה תודה רבההה

  0
  0
 3. וואו, 14 פרקים ברצף :O
  אני תכננתי לצפות בזה כבר הרבה זמן באנגלית ואז ראיתי בספין שהחלטתם להוציא אז העדפתי לחכות, והיי – לא חיכיתי כל-כך הרבה זמן (אם בכלל), וגם הזמן שכן חיכיתי משתלם.
  רץ להוריד בטורנט (ולשתף כמובן)

  0
  0
 4. פשש 14 פרקים? איזה הספק! אנימות שעוסקות בספורט פחות מדברות אליי (התעייפתי רק מלראות את תמונת הקאבר חח) אבל ממש תודה שאת משקיעה ככה מזמנך ולא מחפפת. אתן לה הזדמנות בעתיד, תודה רבה 🙂

  0
  0
  • בבקשה!
   לא אגיד לך שזו אנימה מיוחדת בז'אנר הספורט, כי האמת שהיא די דומה לאנימות אחרות בז'אנר. אישית, אני גם לא חובבת יותר מדי אנימות ספורט, אבל בעברי שיחקתי כדורעף ולכן לאנימה יש מקום חם בלב שלי. תוסיף לזה דמויות כיפיות, ובכלל התאהבתי באנימה לגמרי D:

   0
   0
 5. וואו! פשוט וואו כל הכבוד ותודה על הפרקים!!:)

  0
  0
 6. האיש המוזר הזה

  תודה ~

  0
  0
 7. פאקקק סוף סוף עברו את פרק 12 תודהההההההההההההההההההההה
  עשית לי את היוםםם

  0
  0
  • בבקשה (:
   כמו שכתוב בפוסט, עדיין ממליצה לראות הכל מההתחלה בתרגום שלנו גם כדי לרענן את הזיכרון וגם כדי להתרגל לדרך בה אנחנו כותבים מושגים ושמות ^^

   0
   0
 8. אתם תתרגמו תעונה השלישית ?

  0
  0
 9. האהבה שלי לאתר Its over 9000 חח תודה רבה !!

  0
  0
 10. תודה רבה אתם אתר מדהים

  0
  0
 11. איזה כיף!!!!!! תודה ליה!!!!

  0
  0
 12. מתי יצא שבעת חטאי המוות

  0
  0
  • ליה כתבה בפוסט של פרק 12 שאין פרק השבוע
   רק שבוע הבא ב15 אולי ב16
   תלמדו לקרוא פוסטים אנשים

   0
   0
 13. וואו את מלכה פשוט. כל הכבוד לך.
  סעמק בדיוק סיימתי את העונה השנייה עם תרגום באנגלית חחח
  הייתי מחכה לעונה השלישית אבל אני במתח ומי יודע מתי תסיימו לתרגם זה לוקח כל כך הרבה זמן…

  תודה אבל!!!

  0
  0
 14. הקבוצה הכי אהובה עלי נכון לעכשיו.
  תודה 🙂

  0
  0
 15. תודה לכם כמה חיכיתי לתרגום של הייקיו כמעט ראיתי באנגלית

  0
  0
 16. הרגע סיימתי לראות את כל ארבעה עשר הפרקים.
  תרגום נפלא כרגיל. ^^

  0
  0
 17. יש מצב אתם מעלים את הפרקים למגה ?

  0
  0
  • יש מצב שתקרא מה כתוב בפוסט? כי הפרקים כבר במגה ורשום שם איפה למצוא את הקישור.

   0
   0
 18. תודה רבה
  ^_^

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*