וכך, היצירה הבאה מתחילה!

Avatar

שלום לכולם!
כן, אני יודעת… אמרתי שנתחיל להוציא את היביקה 2 בראשון לספטמבר שזה יום שישי, אבל מה לעשות, לא יכולתי להתאפק. היביקה פשוט נועד לצאת ביום רביעי, ככה זה. (לספין הוא יעלה אבל ביום שישי, אם זה משנה לכם P: )
אז, עונה שניה להיביקה!!! אם העונה הראשונה השאירה אתכם עם טעם של עוד, אל חשש! עוד עונה מגיעה אלינו והיא אפילו טובה יותר מהקודמת! והפרק הראשון הוא לא סתם פרק – הוא באורך של שני פרקים!!
כיאה להיביקה, אולי עזבנו ברגע משמח, אבל כמובן שהדרמה לא מאחרת לבוא. בחיים, אנחנו מצטרפים לכל מיני מסגרות. בין אם זה דברים כמו בית ספר או צבא, ובין אם זה חוגים או אפילו פאנסאב. אבל לא תמיד הכל הולך כמו שתכננו, ולפעמים ממש ממש קשה לנו באותה “מסגרת”. כשאנחנו מגיעים למצבים כאלה, אנחנו צריכים לעשות חושבים עם עצמנו: האם אני באמת רוצה להמשיך? האם אני רוצה לפרוש? ואם כן, האם אני עושה את זה בלב שלם?
לפי דעתי, כשהפרישה לא נעשית בלב שלם, אנחנו מתחרטים על זה אחר כך – במיוחד אם לפתע פתאום יום אחד אנחנו רוצים לחזור. לחזור למקום מסוים אחרי שפרשנו ממנו, מעורר הרבה שאלות, גם מהסביבה החיצונית אבל גם על עצמנו אנחנו. לכן צריך לחשוב טוב לפני שעושים צעדים דרסטיים שכאלו. איך כל זה קשור להיביקה, אתם שואלים? פשט תצפו (;
תהנו~
ליה.

Torrent | Docs


זאת יורויזוקה-סנפאי. אתם הולכים לראות ממנה הרבה בכמה פרקים הקרובים~

About TsUNaMy WaVe

Avatar

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

12 תגובות

 1. Avatar

  אתם פשוט גדולים! תודה רבה לצוות האתר ותודה גם לך ליה.

  0
  0
 2. Avatar

  פרויקט אדיר ! תודה רבה לך !!!

  0
  0
 3. Avatar

  אההההההההההההההההה
  תודהההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
  אני מתה על האתר הזהההההה מושלמיםםםם

  0
  0
 4. Avatar

  תודה רבה מאוהבת בסדרה הזאת…

  0
  0
 5. Avatar

  תודה רבה
  ^_^

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*