זריחתה של יונה, פרק 1

הפתעה!!!
כן, אתם בטח חושבים לעצמכם, "מה היא עושה פה?! לא עברו שלושה שבועות עדיין!!" – אתם צודקים לגמרי. מחשבה אחרת שחולפת אצלכם היא אולי דווקא "רגע, מי זאת יונה? הפרוייקט הבא לא היה אמור להיות קופליון?" – וכן, גם בזה אתם צודקים. אז תנו לי לעשות קצת סדר בבלגן.
כל מי שציפה לקופליון (וגם אלו שלא), אין לכם מה לדאוג. מאחר ולפרוייקט קופליון יש מתרגם משלו (שיוצג רשמית בהמשך~) יש לי יותר זמן לעבוד על פרוייקט משלי. אני לא יכולה בלי שיש לי פרוייקט משלי, אין מה לעשות! XD והפרוייקט שבחרתי הוא לא אחר מ"זריחתה של יונה"! אנימה ממש טובה לדעתי. מוזמנים להציץ בעמוד הפרוייקט, אבל אם הסיקור הזה לא מספיק בשבילכם אתם גם יותר ממוזמנים ללכת לסיקור הזה. אני מקווה שתאהבו את האנימה כמו שאני אוהבת אותה. ואל תמהרו לשפוט לפי הפרק הראשון! זה רק משתפר!
עוד שלושה שבועות צפו לפרק הראשון של קופליון! וגם לעוד פרק של יונה! איזה כיף שני פרקים משתי סדרות שונות כל פעם! נהדר, לא? 3:
אז תהנו, ואל תשכחו לשתף~
ליה.

Torrent | Docs

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

7 תגובות

 1. בהצלחה בפרויקט החדש.
  אחווה דעתי על ההוצאה אחרי שהפרק ירד, אבל ראיתי את אקטסוקי נו יונה עוד כשיצאה (שזה היה ממש לאחרונה) ומאוד אהבתי את הסדרה והדמויות. היו כמה דברים שהפריעו לי, לפעמים יותר, לפעמים פחות, והאמת רוב הדברים יכלו לשפר כי הם נוגעים יותר לאדפטציה של האנימה, לא בקטע של חוסר נאמנות למקור (את הדמויות והסיפור עצמו אני מכיר עוד לפני כן מהמנגה), יותר בקטע של ביצוע. אבל סה"כ, זו סדרה שנהנתי לצפות ואני ממליץ עליה בלב שלם.

  0
  0
  • בהתחלה לא הבנתי למה השתמשת בראו טלוויזיה (עם החסות הזו בהתחלה/סוף) ואז נזכרתי שעדין לא יצאו BD ושזה רק בסוף החודש. אם יצא לך לעבור ל-BD..מומלץ.
   בינתיים בתכלס רק קריוקי אחד (כי בפתיח הראשון אין מילים) שהיה סבבה, אבל אני ממש מצפה לקריוקי של האחרים. אהבתי את כל השירים בסדרה, ובמיוחד את אלו מהחצי השני.
   סהכ אחלה הוצאה בגדול וכמו שאמרתי סדרה טובה שאני ממליץ לצפות בה. שיהיה בהצלחה בהמשך הדרך בפרויקט הזה. יש עוד מורכבויות בהמשך (:

   0
   0
 2. תודה רבה!

  0
  0
 3. בהחלט הפתעה!
  תודה רבה 🙂

  0
  0
 4. חח בדיוק באתי לצעוק עליכם שתתרגמו את זה
  תודה רבהה!!

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*