ילדי האושי, פרק 4

שלום לכולם ושבוע טוב~
יום ראשון נוסף הגיעו ואיתו פרק נוסף של ילדי האושי! אנחנו ממשיכים כמובן מאיפה שעצרנו בצילומי הסדרה עם קאנה ואקווה, וממשיכים קצת קדימה בזמן למה שקורה אחר כך וליום הראשון (על אמת) של אקווה ורובי בתיכון (כן מה שהיה בפרק הראשון היה סתם כדי לסגור אותו יפה, כרונולוגית זה מגיע עכשיו, ולכן הסצנה חוזרת על עצמה שוב).
אם עוד לא הבנתם שקאנה היא הבסט גירל אני מניחה שאין לכם הרבה תקווה
בכל אופן, חשבתי על עוד משהו שרציתי להגיד כבר כמה זמן ושכחתי חח. זה נוגע לשיר פתיחה – בטח שמתם לב לעיצוב המהמם של הקריוקי והתרגום שלו… ובכן כפי שכתוב בקרדיט לא אני עיצבתי את האפקט הזה, אלא מישהו בשם archit3ct. במקור זה עיצוב שנועד להוצאה של אושי נו קו באנגלית אצל Starsugen, קבוצה שעבדתי איתה כדי להוציא את הסדרה כשהיא רק יצאה (אני תזמנתי). שם האפקט הזה היה על תרגום בלבד שפשוט הותאם לשירה, ומכאן ה"קריוקי" שבו. אני קיבלתי אישור מארכיטקט להשתמש באפקט ועשיתי לו מעט התאמות (הקריוקי הוא עכשיו קריוקי אמיתי, וכמובן שהתרגום היה צריך לעבור התאמות כדי להתאים לעברית…), אבל עדיין זה לגמרי אפקט שלו ואני מודה לו על כך שהוא איפשר לי להשתמש בו כי אני נורא אוהבת אותו!
זהו, תהנו מהפרק, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה~
ליה

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

12 תגובות

 1. כל פרק ופרק הוא פשוט תענוג כרגע, אני באמת שלא מבין איפה המעריצים או הצופים אומרים שהייתה ירידה ברמה כי לדעתי כל פרק כרגע שראיתי באמת מצוין, אני התרשמתי לראות איך אקווה היה מסוגל לשפר את הסצנה עצמה בזכות המשחק שלו אלא שהמשחק שלו לא היה פעם ברמה גבוהה אלא שהוא הצליח גם לעלות את הרמת משחק של שאר השחקנים ופשוט מילים לא מסוגלות לתאר כמה זה טוב.
  היה מרגש רצח שיוצרת המנגה בכתה מכמה שהסצנה עם הבריון הייתה טובה ובאמת ריגש אותי גם לראות איך שהסצנה נעשתה טובה אני חושב שבאמת איך שהסדרה מדברת על עולם הקולנוע, על תעשיית הבידור היפנית שאני מאוד באופן אישי מתעניין בה אני פשוט נדהם מכל דבר, הצחיק אותי ממש איך שבבית ספר קאנה אמרה שזה רק בית ספר ולא צריך להילחץ כשתכלס רוב מי שבבית ספר יש לו איזשהו תפקיד ובסופו של דבר זה מראה שבבית ספר לכוכבי הבידור אתה מזוהה לפי הסדרות שאתה שיחקת או לקחת בהם חלק שזה פשוט גאוני.
  אני חושב שזו הסדרה שאני הכי שמח שבחרת לתרגם מהסדרות כרגע וזכיתי לעקוב אחריה שבועית ואני באמת מודה לך שבחרת לתרגם את הסדרה, אני נהנה מכל רגע.

  2
  0
  • חייב להוסיף עוד משהו מה שאמרתי לגבי כמה שהתרגשתי שיוצרת המנגה בכתה שהפרק האחרון של הסדרה היה טוב, אני באמת חושב שזה לא מובן מאליו שאפילו חלק קטן מהמנגה שלך כיוצר מקבלת אדפטציה טובה, מנגקות יוצרים מנגה מתוך אהבה כנה ואמיתית והחלום שלהם הוא שהיצירה שהם השקיעו בה את חייהם וגם הקריבו לא מעט מגופם עבורה תקבל את האדפטציה הראויה לה, לצערי המציאות היא אחרת ויש אנימות כמו tokyo ghoul, ואפילו העונות המתקדמות של החטאים שאינם קיבלו את האדפטציה הראויה להם, אפשר גם לדבר על classroom of the elite וd.gray-man שהיוצרים אף יצאו על יוצרי האנימה מרוב כעס והאכזבה שהיה להם מהאדפטציה ואתה כצופה שגם קרא את המנגה או הלייט נובל, יכול מאוד להבין את ההרגשה שלהם.
   ולכן לראות כשסדרה כן מקבלת את הצדק שלה לפחות בחלק הקריטי שלה זה מרגש מאוד גם לנו הקוראים שאוהדים את המנגה וגם ליוצר שהשקיע במנגה את חייו.

   0
   0
  • אכן, אקווה אולי לא מוכשר במשחק (מילים שלו לא שלי) אבל הוא בהחלט יודע איך לנצל את כל מה שברשותו, אם זה הסט, השחקנים האחרים וכו'. ואני חושבת שזו יכולת מדהימה שהוא לא מעריך מספיק בעצמו.
   וכן זה ממש נחמד שהיוצרת של המנגה התרגשה ונהנתה, לפחות מסצנה אחת… וזה גם היה כזה מקסים איך שהיא החמיאה לקאנה ואמרה לה שהמשחק שלה החזיק את הסדרה ;;
   ובבקשה, כמובן~
   שמחה שאת נהנה!

   1
   0
 2. פרק מהמם 3>
  ממש אהבתי איך שהציגו את מערכת היחסים בין אקווה לקאנה דרך הסצינה שלהם בסדרה, זה היה ממש יפה.
  מעניין ההבדל בין קאנה שמנסה להתאים את עצמה לשחקנים מסביב ולכן למרות שהיא ממש טובה היא לא מצליחה להרים את הסדרה, לבין אקווה שפשוט מושך את השחקן הגרוע יחד איתו וסוג של מחייב אותו לשחק יותר טוב… אני מניח שכמו שאנחנו מכירים את קאנה היא למדה מזה וזה כנראה יתבטא בהמשך, מעניין.
  המנגקה הופיעה שוב! היה ממש נחמד שהראו את הזווית שלה ושהיא לפחות יצאה מרוצה במשהו מהאפדטציה הגרועה הזאת, והיא גם נפגשה עם קאנה ושבחה אותה, זה היה ממש חמוד 3>
  נראה שהמפיק הזה לא עד כדי כך גרוע כמו שחשבתי, עדיין ממש מושחת מצידו לסחור במידע אישי של אנשים אחרים בשביל האינטרסים שלו… אני מריח צרות כאן…
  הבית ספר ממש מגניב! מינאמי-צ'אן חמודה ממש 3>
  גם פריל הזאת נראית מעניינת… מעניין כמה ועד כמה נכיר תלמידים מהבית ספר הזה… מעניין גם אם מקומות כאלו קיימים במציאות.
  איידול קאנה! ממש מסקרן אותי לאיפה הקבוצה החדשה של איצ'יגו תתקדם…
  תודה רבה על הפרק! היה תענוג כרגיל 3>
  גם חשבתי באמת לשבח את הקריוקי היפיפה, ממש מהמם (:
  אני יכול להגיד שאני כבר לגמרי בעניין של הסדרה בשלב הזה, מצפה לשבוע הבא!

  3
  0
  • בבקשה! 3>
   אני חושבת שקאנה ממש נכוותה בתור ילדה, שפתאום בבת אחת הפסיקו להביא לה עבודות והיא הייתה צריכה לעשות שינוי חד מילדה אנוכית ושוויצרית למישהי טובה שקל לעבוד איתה. אני חושבת שזה גרם לה לשים את יכולות ה"ריצוי" מעל הכל, לכן לעשות דברים כמו שאקווה עשה (שהלכו בבירור נגד ההוראות שניתנו לו מהצוות) זה דברים שלא יעלו על דעתה…
   וכן כל הקטעים עם המנגקה כאלה מקסימים ;;
   המפיק… טוב לפחות הוא לא האבא חחחח למרות שזה היה צפוי, הסדרה הייתה נגמרת מהר מדי אם זה היה הוא. אבל כן נשמע שהיה לו קשר מעניין עם איי.
   ידעתי שתאהב את מינאמי! חח. האמת שאין כל כך פוקוס על הבית ספר, אבל כן בעיקר מכינים לנו את הקרקע… זו סדרה ארוכת טווח וחלק מהדמויות שמכירים לנו עכשיו לא יקבלו יותר הרבה זמן מסך עד יותר מאוחר בסיפור (מקומות שהאנימה לא הגיעה אליהם עדיין).
   יפה שהפכת את קאנה לאיידול, אבל קודם צריך לבקש ממנה ושהיא תסכים, לא? לול
   שמחה שנהנית 3>

   1
   0
 3. איזה פרק נהדר!
  שוב צקצקתי על חווית הצפיה אבל היה הרבה יותר טוב ממה שזכרתי.
  אתחיל במה שהפריע לי בהתחלה – כל עיניין משחק המוחות בפורמט של שחקנים בסדרות זה לא קונספט שהיה לי חדש. באנימה סקיפ ביט די הרחיבו על הנושא אז הרגשתי קצת מיחזור מצידם. מה גם שגם שמה הקטע הזה לא תפס אותי. למרות שאצטיין שהתסתכלי יותר טוב והקטע הזה עשוי נהדר. המוזיקה המותחת, התפאורה, התאורה, כל הדברים האלה ממש הכניסו אותי לתוך הסצנה. והכי חשוב קאנה הייתה מהממת! היא כל כך תפסה את הסצנה לידיים והשוט שלה היה מושלם.
  בכללי הסיפור שלה שהוצג בפנינו מרגש ומעורר הזדהות. אני חושבת שהרבה מאיתנו הרגשנו ילדי פלא בתחום מסויים ואז היינו צריכים להתמודד עם ההרגשה הזו שזה דועך.
  מרגישה לי שהסאגה הזו די נגמרה אז רק אצטיין כמה מילים על הדמות של הבמאי והמנגקה שלדעתי דמויות לא רעות בכלל שמייצגות את הדור הבוגר והמקובע, אלו שקיבלו על עצמם כביכול את המנטרה שבחיים לא הכל עובד כמו שרוצים, ולפי כך הם זורמים עם הסיטואציות. כשהבמאית בכתה זה היה פשוט מרגש.
  חוץ מזה העיצוב והקונספט של בית ספר לתלמידי עולם הבידור ממש מדליק ונחמד לראות את העיניינים מתנהלים ודמויות חדשות וצבעוניות.
  ועוד אחד הדברים שמסקרנים אותי זה פיתוח הקריירה של רובי כאיידולית.
  הרעיון לליהוק של קאנה כאיידול נוספת פשוט מרגש אותי.
  מחכה בקוצר רוח לפרק הבא.
  וכמובן – תודה 3>

  1
  0
  • בבקשה! שמחה שנהנית~
   וכן אני מניחה שבמקום מסוים אפשר ממש להזדהות עם קאנה, גם אם לא היינו מוצלחים כמוה יש המון ילדים שקיבלו תחושה מהסביבה שהם מיוחדים או מוכשרים וכו' וכשהם גדלו הם נאלצו להתמודד עם המציאות שאולי הם לא כאלה מיוחדים כמו שגרמו להם לחשוב
   מה שאמרת לגבי סקיפ ביט מעניין, זו אנימה שלא צפיתי בה אז אני לא ממש יכולה להביע דעה. אבל לא מפתיע אותי שהיו סדרות שעשו את זה לפני, למצוא דברים מקוריים לגמרי זה די נדיר חח

   1
   0
 4. אחלה פרק, עצוב לראות את תעשיית האנימה ככה אכזרית למנגות.
  נ.ב מה עם הנקמה של רובי בממאי, היא לא יצאה לפועל?

  0
  0
  • תעשיית האנימה? מדובר כאן על סדרה עם שחקנים אמיתיים. אין ספק שבמציאות גם באנימה לא מתייחסים יפה למנגות אבל בלייב אקשן (שזה מה שמציגים לנו בסדרה) המצב הרבה יותר גרוע.
   אולסו לא הבנתי את השאלה. הנקמה של רובי? אתה מתכוון לשל אקווה? הבמאי לא אבא שלו אז אין ממש מה לנקום. אלא אם דיברת על מה שהוא אמר בסוף הפרק הקודם, והוא בהחלט עשה בלגן כמו שהוא אמר שהוא יעשה (הוא עשה מלא שינויים בסצנה האחרונה בזמן הצילומים, הם ממש מדברים על זה).

   2
   0
 5. איזה פרק! אקווה פשוט אדיר! אהבתי מאוד את מה שהוא עשה על הסט..
  מקווה שלא יתפתה לתוכנית ראליטי האהבה הזו.. למרות שנראה שיעשה הכול כשזה נוגע באיי..
  ואם כבר כן שימצא שם את קאנה 🙂
  תודה רבה על הפרק וכל הכבוד בפירגון על הקריוקי~

  1
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*