ילדי האושי, פרק 7

שלום לכולם! שבוע טוב, ואיזה חדשות כיפיות קיבלנו אתמול!
והיום יש לי בשבילכם עוד משהו משמח, פרק 7 של ילדי האושי! הפרק הקודם נגמר במתח אז אני בטוחה שרובכם כנראה ממש חיכיתם לפרק הזה… והנה הוא כאן!
אני לא רוצה להגיד יותר מדי כדי לא לספיילר, אבל אני כן חושבת שאנחנו ממשיכים את הסיפור של אקאנה בערך באותו אופן שהתחלנו איתו – כלומר בצורה טובה. ואני מניחה שחלק מהאנשים יראו גם בסוף הפרק הזה כמשהו מותח, אבל… טוב, פשוט תגידו לי אם זה באמת מה שאתם חושבים או לא חח.
אגב, אחרי המון זמן שחיפשתי איך לעשות את זה, סוף סוף סידרתי שיהיה אפשר שוב להשתמש באימוג'ים באתר! 🎉🎉🎉 (<- דוגמא) מוזמנים להספים אותם בתגובות אם זה ממש חשוב לכם חח
תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה~
ליה

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

8 תגובות

 1. פרק שבע של אושי נו קו גורם לי לשאול את עצמי קצת מי הוא באמת אקווה, מצד אחד, הוא לא מתבייש לעשות דברים מאחורי הגב של אנשים ויעשה הכל כדי להשיג את מטרתו לדעת מי הרוצח של הושינו איי לא משנה באיזה מחיר ובכמה אנשים הוא יפגע.
  מצד שני, הוא לא מהסס לעזור לאלו בעולם הבידור שנמצאים במשבר או שהמעריצים או ההפקה פוגעים בהם כמו אקאנה וקאנה ובאמת באמת עזר להם, כנראה בגלל שהוא יודע איך איי איבדה את חיה בעקבות אותם פגמים חמורים מהם תעשיית הבידור היפנית סובלת כגון מעריצים סטוקרים ורכושניים שחושבים שאיי היא רק שלהם ואחד מאותם מעריצים לא היסס להרוג את איי כי הוא ראה בה כבוגדת על כך שהיא מה עשתה? כולה יצאה עם איזה גבר, היא לא שלך ולא של אף אחד אחר, אותו האירוע השפיע על אקווה לא רק מבחינת הרצון לנקמה אלא נתן לו חשיבה מאוד מעוותת על תעשיית הבידור, אני לא חושב שאקווה בחייו הקודמים היה מודע לכמה תעשיית הבידור היפנית היא תובענית, אבל כשהוא נולד כאקווה להושינו איי הוא סוף סוף נכנס ולמד לאט לאט על התעשייה הזו, אבל שום דבר לא הכין אותו למצב שאיי תירצח בידי מעריץ שלה. בגלל שאקווה מודע לזוועוות הללו וחווה אותם במו עיניו הוא מרגיש מחויבות להגן על אנשים כמו איי שתעשיית הבידור מנצלת, פוגעת או לא עושה מספיק כדי להגן על השחקנים שלהם.
  סוף הפרק היה מפתיע במיוחד, ובעיקר מסקרן, עד כו לא ראינו מישהו עם ניצוץ כוכב בעיניים חוץ מאיי ואלו שחולקים עימה DNA כלומר אקווה ורובי.
  עצם העובדה שאקאנה גרמה לעיני הניצוץ הללו להופיע, גרמה לי לתהייה לגבי המשמעות של העיניים, אולי זה לא דבר משמעותי ואני לוקח את העניין הזה ברצינות אבל עצם העובדה שעיני ניצוץ הכוכב לא הופיעו עד כו אצל דמויות אחרות חוץ מאיי, רובי ואקווה הופך אותם לסמל מיוחד.

  1
  0
  • לגבי אקווה, זה באמת מעניין.
   אני יושבת שאפשר לקחת את זה לשני מקומות:
   1. יש לאקווה שני צדדים שמרגישים מאוד שונים אחד מהשני (אחד מתכנן לרצוח מישהו בתור נקמה והשני נחמד ואכפתי לאנשים שבצרה)
   2. העובדה שהוא גלגול נשמות אולי איכשהו גרמה לזה שהיו בתוכו משהו כמו "שתי אישיויות" שונות
   אני חושבת שהשני יותר הגיוני, כי בתכלס לרופא כבר אין סיבה להיות בחיים (לפי המילים שלו) והוא לא יודע שרובי היא סארינה, כלומר הוא לא רואה טעם בחיים בתור אקווה. מצד שני אקווה חי כבר הרבה זמן ועם כל המאמצים שלו, מרגיש לי שהיה אפשר לעשות דברים יותר מהר/יותר בקלות – אבל כנראה שמי באמת נולד בתור "אקווה" מונע את זה.

   לגבי העיניים, זה באמת מעניין. משום שאקאנה הצליחה "לגרום להן להופיע" על ידי זה שהיא פשוט למדה את איי מכל כיוון, נראה לי שזה אומר שזו פשוט תכונה מסויימת שהייתה לאיי באופן טבעי (וכתוצאה מכך גם משהו שיש באופן טבעי לילדים שלה) – אבל לא משהו שאי אפשר לרכוש.
   זו דעתי בכל אופן~

   0
   0
 2. פרק נהדר!
  אם מנחים את הפרק הקודם על השולחן אפשר לומר שהשיחה בהתחלה בין רובי לקאנה סיכמה אותו די יפה. כמו תמיד קאנה, חדה ראלית ורגישה. חבל שבשתי ההופעות שלה הפרק הלבישו אותו מכוער (לדעתי).
  בנוגע לאקווה, שוב ההתערבות שלו ללא הסכמתה של אקאנה חורה גם כאן. גם אם בסופו של הדבר התוצאות חיוביות ואפשר לסמוך עליו שהוא שקול ומחושב, זה לא מצדיק את זה, ובטח ובטח שמדובר בעיניין כל כך פומבי.
  החלק שחברי הקאסט התגבשו ביחד להכנת הסרטון היה ממש כיפי, בייחוד הדגש על התכונות והכישורים הנהדרים של כל אחד, יוקי בסופו של דבר מקסימה ומה שלא הבנתי די הסתדר לי, אני שמחה שהבחור עם השיער האפור הועיל עם הכישרון שלו במוזיקה וממו צאן ממש חמודה. התרגשתי שאקאנה צפתה בסוף בסרטון וראתה את התמיכה של כולם.
  בסופו של דבר אני שמחה שהעיניין סוג של נפטר ואקאנה חזרה לעצמה.
  סוף סוף אנחנו מגלים במה אקאנה הייתה מוכרת ומוערכת עד כה, העובדה שהיא שחקנית תיאטרון מבוקשת קצת מפתיעה ואני מקווה שירחיבו על זה להבא מה גרם לה לשנות כיוון וללכת לראליטי.
  ההצעה של חברי הקאסט לגלם פתאום באמצע התוכנית מישהי אחרת לא הסתרה לי, מעניין איך הקהל יגיב לכך.
  פחות התחברתי לקטע הסטוקרי, כאילו זה שהיא יושבת בחדר חשוך כזה הרגיש לי טיפה קרינג׳י.
  אבל השוס מבחינתי היה החלק בסוף שהעיניים של אקאנה משתנות לעיניי הכוכב של איי. במהלך הסדרה הם עושים מזה שימושים ממש יפים, לא חשבתי שהם השתמשו במוטיב הזה גם בצורה הזו, על דמות אחרת וזה מגניב רצח (למרות שזה פחות מחמיא לאקנה לדעתי). בכללי אני שמחה שהקפיצו את הדמות שלה במיוחד מה שהם גרמו לה לעבור בפרק הבא.
  תודה על כל ההשקעה
  מצפה לפרק הבא 💕

  1
  0
  • בבקשה!
   אין ספק שאקווה מדי פעם מתנהג בצורה מאוד אנוכית ומתנשאת. ולטובת הסדרה אפשר לומר שהיא לא מנסה להציג אותו רק באור חיובי (למיאקו יש הרבה ביקורות על המהלכים שלו בפרק).
   אבל בסופו של דבר הרעיון של הסרטון היה ממש נחמד גם בתהליך וגם בתוצאה, אז לפחות זה היה שווה את זה~
   לגבי איך הקהל יגיב לשינוי של אקאנה, אני מאמינה שפשוט עד עכשיו לא הראו אותה מספיק אז לא בטוח שהייתה להרבה דמות מעבר ל"האחת שפגעה ביוקי".
   וכן אני מסכימה איתך לגבי הקטע של אקאנה מנתחת את איי… אני חושבת שזה נעשה ככה במכוון. בסופו של דבר הפרק הזה כן ניסה להראות לנו צדדים שונים באקאנה, ואין ספק שזה צד מפתיע במיוחד אבל גם מסתבר עם העובדה שאמרו לנו שהיא שחקנית נחשקת… כנראה שהיא עושה משהו דומה עבור כל תפקיד שהיא לוקחת.

   2
   0
 3. פרק נהדר!
  הדברים של קאנה בתחילת הפרק ממש חשובים, בחורה חכמה בהחלט 3>
  אני מניח שבחרו להכניס את הסצנה הזאת, בה היא מפרטת את כל המסרים של הפרק הקודם, בצורה מפורשת. בחירה טובה, לפעמים צריך לעשות tell גם אם זה לא הכי נכון מבחינה אומנותית…
  אני די בטוח שאם אקנה תרצה יום אחד לפרוש ממשחק – ישמחו מאוד לגייס אותה למשטרה XD
  היא יסודית בטירוף ויש לה הבחנות חדות! כשרון מדהים.
  מה שאמרתי על יוקי בפרק הקודם מתחזק גם כאן, אני מאוד אוהב את השילוב שעושים לה בין זה שהיא בן אדם טוב עם מצפון ומוסר – ועם כל זאת היא מודעת למשמעות של העבודה שלה והיא מתייחסת לזה בשיא הציניות, ושני הצדדים האלו לא סותרים אחד את השני.
  בכללי כל הקאסט שחקנם של הסדרה הזאת ממש חמודים 3>
  תפס אותי הפער שיש בין אקנה השחקנית, שכשהיא נכנסת לדמות היא יכולה לשדר ביטחון ועוצמה, אבל לעומת זאת באישיות שלה יש צד חזק מאוד של חוסר בטחון…

  הטיפול ב"Silent Majority" (שזה גם השם של אחד משירי האיידול הכי טובים אי פעם, מאת Keyakizaka46) היה ממש מעניין בפרק הזה… אקווה בעצם מבחין כאן שהרוב הדומם דומם כי הוא פשוט לא יכול להזדהות מספיק עם הנושא, וכמובן שהסדרה שלנו מוכיחה שהוא צדק ולגרום לרוב הדומם להזדהות עם אקאנה העלה את התמיכה בה. אני מניח שזה נכון, אבל גם כי פשוט אפשר לומר על כל ניסיון שלא הצליח שזה בגלל שהוא לא גרם לאנשים להזדהות מספיק… מעניין.
  מעניין שמם-צ'ו חשבה ישר על איי, כשאקווה סיפר על הבחורה האידיאלית בעיניו… נשמע מדי ספציפי, לא?
  מעניין לאיפה הסיפור יתקדם…
  תודה רבה על הפרק! 3>
  מצפה לשבוע הבא!

  4
  0
  • חח וואי לאקאנה ממש מתאים ללכת למשטרה עם הכישרון הזה חחחחחח לא חשבתי על זה!
   הם אכן קאסט של חמודימים ♥
   וכן, בהחלט מעניין שממצ'ו ידעה לזהות מיד במי מדובר… 🤭
   בבקשה ♥

   1
   0
 4. איזה פרק! אקווה כרגיל תותח חח.. מראה צד מתחשב ואכפתי. זה גם קרה עם קאנה כשהופיע בהפקה של התוכנית בה השתתפה.
  מקבל לא מעט זמן מסך בתור הדמות הראשית, אני ממש לא מתנגד אבל קצת מעניין מה עם רובי. יש לי הרגשה שלפחות חלק מהבנות מתוכנית הראליטי יצטרפו לקבוצת האיידול שלה 🙂 הסוף של הפרק גם מאוד מסקרן.. מחכה להתפתחויות~
  תודה רבה ♥

  1
  0
  • בבקשה!
   בחלק הזה של העונה זה בהחלט מרגיש כאילו רובי ננטשה קצת, אבל נחזור אליה בקרוב 🙏

   0
   0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*