ילדי האושי, פרק 8

שלום לכולם ושבוע טוב~
יום ראשון נוסף הגיע אלינו ואיתו פרק נוסף של ילדי האושי!
אקאנה החליטה להקשיב לעצת אקווה ולהתחיל לשחק תפקיד בזמן שהיא מופיעה בתוכנית, והתפקיד שהיא בחרה לשחק הוא מישהי שאקווה אוהב, או בעצם, איי. ונראה שזה מצליח לה יותר טוב ממה שהוא ציפה. אבל יש גם דברים אחרים לעבור עליהם בפרק, אז יהיה נחמד~
אחרי הקישורים הפעם גם יש הידעת קטן.
אז תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הפרק בסיום ההורדה~
ליה

Torrent | Drive


קאנה עדיין בסט גירל

הידעת?

 • צ'וניביו – מילת סלנג ביפן שנועדה לתאר צעירים (בדרך כלל בגיל חטיבה-תיכון) בעלי שיגעון גדלות, שחושבים שיש בדם ידע נסתר או כוח גדול. דוגמא לאחת כזו מסדרות שאנחנו תרגמנו כאן באלס יכולה להיות למשל יוהאנה מלאב לייב סאנשיין.
 • קיקאשו (בקאנג'י: 菊花賞) הוא בין מירוצי הסוסים הגדולים ביפן. זהו המירוץ השלישי והאחרון בסדרת הטריפל קראון היפנית, והוא הארוך והקשה ביותר. יש בו פרס כספי גדול במיוחד, וכמובן שנוצרה סביבו תרבות הימורים ענפה (וגדולה מספיק שאפילו קאנה תשתמש בה בתור מטאפורה).

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

12 תגובות

 1. פרק נחמד!
  אתחיל מהסוף, נראה שאין סיפור גדול סביב ההצטרפות של מם לבי-קומאצ'י, אבל זה ממש חמוד שפתאום משום מקום היא מקבלת הזדמנות להצטרף לקבוצה היורשת של הקבוצה האהובה עליה (:
  אז היא אומרת שבי-קומאצ'י נהיו בעצם קלאסיקה? זה מסביר למה היא חשבה על איי בתור דוגמא שכולם יכירו בפרק הקודם.
  קצת לא הבנתי את מה שהוא מסביר לגבי המוח של האנשים ואיך שהוא מתבגר לפי הגיל הביולוגי של הגוף, אני מניח שזה כן מסביר למה הוא פתאום כן מרגיש את הרגשות הרומנטיים כלפי איי ככל שהוא מתבגר, אבל למרות שהוא אומר לקאנה ש"הוא רואה בבנות בנות גילו בנות-זוג פוטנציאליות" נראה שהוא לא באמת מרגיש את זה… כי הן לא בנות גילו מנטלית… טוב, לפחות זו ההרגשה שלי.
  איי פשוט מיוחדת בשבילו, וכל העניין של ההתאמה בין הגיל המטלי לגיל הפיזי שלו לא ממש מסתדר בינתיים בשום שלב…
  אז עכשיו לאקווה יש שתי מקורות עיקריים כדי להמשיך את המחקר שלו על איי – את המפיק ההוא ואת אקאנה… מעניין לאיפה זה יתקדם.
  תודה רבה על הפרק! ❤️
  מצפה לשבוע הבא!

  4
  0
  • בבקשה 3>
   העניין עם אקווה בהחלט די מבלבל… יש איזה משפט שהוא אומר על זה שהגבול בינו לבין "הושינו אקווה" מתפוגג (מה שגורם לקאנה לקרוא לו צ'וניביו), וזה מתחבר עם איזו תאוריה שהצגתי באחת התגובות בפרקים הקודמים. מרגיש כאילו באיזשהו מקום הרופא ואקווה חולקים את הגוף, וגם את התודעה, אבל בסופו של דבר הם לא 100% אותו בן אדם. זה גורם להכל להיות מסובך אפילו יותר אבל לדעתי זה גם מסביר את הדברים שאקווה אומר בנוגע לרגשות שלו, איך הוא רואה בנות וכו'.

   2
   0
 2. פרק 8 של אושי נו קו היה רב שכבות מבחינתי, היה קשה לצפות איך הוא ילך, תחילה ממש הצחיק אותי איך אקווה ממש נופל לאקאנה כי היא באמת הזכירה לו את איי ובצדק, לאקאנה יש את הכישרון לחכות באופן מוחלט את מי שהיא משחקת. איך שכל הבנות התלהבו כי אקווה בעצמו לא ידע מה לחשוב והיה מבולבל היה מצחיק., המשבר של אקווה עם עצמו לגבי מה הוא מרגיש כלפי איי מאוד מעניין ולדעתי ילווה את הסדרה בהמשך עוד, מצד אחד הוא היה מעריץ שלה בחייב הבוגרים, מצד שני היא הייתה אמא שלו בחייו החדשים, כשמצד שלישי הוא הוא מרגיש אליה סוג של אהבה כנער תיכון, אני חושב שגם קיבלנו תשובה למה שבאמת קורה לו התבגרותו בהתחשב בעובדה שהוא עבר גלגול מחדש "לאט לאט, הגבול ביני לבין אושינו אקווה מתפוגג" זה נראה שככל שאקווה מתבגר המוח שלו מתאים את עצמו לגיל שלו ולכן לאט לאט הזהות שלו בחיים הקודמים בתור רופא תתפוגג וישאר רק הושינו אקווה, הפרק הזה נכנס עמוק יותר ויותר לדמות של אקווה וזה מדהים בעיניי.
  זה נראה שאקווה גם מרגיש יותר בנוח עם קאנה לנקות את המחשבות שלו וזה מביע על תחושת נוחות מסוימת שהוא מרגיש איתה והיא דיי עזרה לו גם להבין מה הוא מרגיש כלפי אקאנה באמת.
  תחילה כשראיתי את אקווה מתנשק עם אקאנה וחושב להשתמש בה נגעלתי ממנו וחשבתי שזה שפל חדש בכמה שהוא אנוכי ומוכן להקריב את כולם עבור המטרה שלו אבל זה נראה שבסוף אחרי שיחה עם אקאנה זה נראה שהיא מודעת לכך שאקווה לא באמת מאוהב בה ושהיחסי זוגיות ביניהם מקצועיים נטו, לפחות זה מראה שאקווה הצליח להתיישר ולפחות להיות כנה איתה לגבי איך מערכת היחסים הזו צריכה להיות.
  וכך הסתיים לו ארק פנטסטי
  הארק הבא כבר בפתח וזה נראה שהפרקים האחרונים התמקדו בממ צ'ו שתצטרף לבי קומאצ'י.
  תודה על עוד פרק נפלא של אושי נו קו עם תרגום פר אקסלנס.

  2
  0
  • בבקשה!
   אהבתי את הניתוח שלך בנוגע לאקווה ולמהלכים שלו, מאוד ברור ומנוסח היטב ^^

   2
   0
 3. תודה על הפרק, רק עוד 3 פרקים וזה נגמר.

  0
  0
 4. תודה רבה!
  בהחלט פרק נחמד~ קאנה בהחלט עדיין בסט גירל היה לי כל כך עצוב בשבילה היום 🙁
  חשבתי שמם תצטרף לבי-קומאצ'י והאמת שגם שיר הפתיחה רמז על כך..
  בקשה קטנה, רק אם אפשרי ולא מסובך מדי. תוכלי בבקשה להעלות גם את שיר הסיום לדרייב כמו שעשית עם שיר הפתיחה

  0
  0
 5. יאי פרק מקסים בהחלט!
  אתחיל באקאנה, עם איך שהפרק הקודם הסתיים זה היה די מסקרן איך היא תמשיך לגלם את איי. לצערי חוץ מכמה קלוז אפים על עיני הכוכבים שלה, לא מצאתי הרבה דמיון על פי צורת המשחק או לפחות לפי מה שראיתי אין לה מהכריזמה שאיי מביאה איתה..
  החלק שאקווה תוהה לגביי זהותו והקשר שלו עם איי ממש מסקרן.
  זה עניין די מורכב אבל אני אוהבת שאין באמת תשובה ושהם השאירו את זה פתוח לתהיות.
  ועכשיו אני תוהה –
  כמה הקשר שלו לאיי משמעותי ברמה שהוא התגלגל פעם שנייה לחיים להיות לצידה ובסופו של דבר גם לעזור לה. כאילו תכלס גם הסיבה לריינקרניישן שלו לא באמת הוסברה. עם רובי זה די מובן מאליו, היא יחלה שהדבר הזה יקרה וזה היה מעין הגשמת משאלה. אז אולי גם לו היה קמצוץ שחלם לזהור כמו איי.
  בסופו של דבר גם עם יש לאקווה שתי אישיויות, הנקודה המחברת היא הקשר העמוק עם אושינו איי. הפרק הוא תהה מה היא בשבילו, איידול, אמא, מושא אהבה ? אולי זה היה מרכיב של היוצרים להסביר יותר עמוק את המושג ״אושי״, לפחות מאיך שאני רואה את זה אושי שונה בתכלית מהמושג איידול. אולי המושג הזה מתאר היקשרות חזקה שנפרסת לכל התחומים האלה בין אם זה הרגשה של הורה (הרגשה שהדמות הזו העניקה לך כל כך הרבה) , הרגשה של הערצה והערכה או הרגשת משיכה שיכולה להיות אפילו רומנטית.
  וזה בהחלט מורגש שהגבול בינו לבין אקווה מתפוגג, בעיקר הם הולכים לפי מה שרואים כשהוא עם קאנה שלדעתי יותר נקשרת לחייו כ״אקווה האמיתי״, זה היה מהמם שהוא בדק איתה מה הוא מרגיש כלפי אקאנה, סימן שכלפיה יש לו רגשות משמעותיים יותר למרות שזה לא עד הסוף מובן מה.
  קאנה כל כך מושלמת! זה שקיבלנו הרבה ממנה ביחס לפרקים האחרונים כל כך גרמו לי להרגיש כמה היא הייתה חסרה.
  ויאי מם צאן בדרך להצטרף כאיידול בבי קומאצי. שהיא באמת מושלמת לתפקיד ושמחה שהולכים לראות ממנה יותר.
  בסך הכל הארק עם אקאנה היה מוצלח אבל אני שמחה שממשיכים עם עלילת פיתוח הלהקה.
  מצפה לפרק הבא,
  תודה על ההוצאה 3>

  3
  0
  • בבקשה!
   וכן מרגיש לי בעיקר אמרו לנו שאקאנה הייתה "כריזמטית כמו איי". זה לא ממש התבטא ביותר מעיני הכוכבים וזה שהיא שינתה קצת את סגנון הדיבור שלה… אבל בסדר זה לא הכי מפריע לי בעולם חח
   וכן אני ממש אוהבת את זה שאקווה צריך את קאנה כדי לעשות לעצמו סדר ברגשות, הקשר ביניהם ממש מיוחד ומקסים ואמנם אנחנו תמיד מסתכלים על אקווה בקטע הזה, אבל גם לקאנה אין באמת עוד מישהו שהיא יכולה להיות איתו ככה כמו אקווה.

   2
   0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*