לאב לייב! ניג'יגאקו, פרק 2

שלום לכולם ושבוע טוב~
היום אני כאן עם הפרק השני של לאב לייב ניג'יגאקו. אין יותר מדי מה להגיד עלילתית, זה בכ"ז לאב לייב ואנחנו עדיין רק בהתחלה, אבל זה פרק כיפי ביותר חח.
אם יש משהו שאולי יהיה נחמד לציין בנוגע לעונה הזו, זו העבודה שכל הדמויות של ניג'י כבר קיבלו הכרה ופוקוס מסויים, עם קו עלילה משלהן שנפתח, בלי שהפרק יעסוק בהן או "בהצטרפות" שלהן או ב"הכירות" שלהן עם יו ואיומו. וזה משהו שרוב הסדרות של לאב לייב לא יכולות להגיד על עצמן (במיוחד לא סאנשיין, עם איך שקאנאן ליטרלי לא הייתה קיימת בעונה 1). בקיצור, אין על ניג'י ♥
אה, ובפרק הזה ההמשך אחרי השיר סיום חשוב במיוחד.
תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה~
ליה.

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

12 תגובות

 1. קאסומין!!!
  או איך לעשות ארק פשוט בצורה הכי טובה שאפשר!
  בניג'י יש כמה ארקים שנראים פשוטים במבט ראשון (אנחנו עוד נגיע אליהם) ואפשר להתווכח שהארק של קאסומין הוא בין הפשוטים ביותר, היא נערה שרוצה להיות חמודה ולכן החליטה להיות איידול כי הן חמודות (לא מאשימה אותה), אבל היא מבינה בדרך שיש עוד סוגים של איידול.
  הם יכלו לקחת את זה למקום שהיא נשארת עקשנית וממשיכה לדחוף את כולם לחמידות, הם יכלו לכוון אותה לוותר מעט על חמידות שלה על מנת להשתלב יותר טוב בקבוצה. אבל כאן הם בחרו בשביל האמצע, לגרום לה להבין שיש יותר מסוג חמידות אחד ושזה בסדר שחלק מגניבות וחלק חמודות כי היא חמודה והיא יכולה להיות איידול חמודה.

  נ.ב התלבושת המרכזית שלה בשיר היא כל כך מתוקה!!

  0
  0
  • כלומר, מה שאת אומרת, זה העבודה שניג'י הן איידוליות סולו ולא קבוצה אחת שחייבים להחליט על משהו ביחד כל אחד יכולה להיות מיוחדת בדרכה (המסקנה מהארק של קאסומי), זה דווקא דבר חיובי? וואלה
   לא נשמע דומה לטענות המקוריות שלך~

   1
   0
 2. קאסומין כל כל מותק! אהבתי את הנושא שעלה בפרק הזה, עם העניין שבסתירה בין ה"חמידות" שהיא למעשה דבר שנועד בעיקרו לכיף והנאה, לבין הלחץ שמופעל על איידוליות או בכלל על כל מי שעוסקת בתחומים שנחשבים Kawaii Culture, או אולי יותר נכון לקרוא לזה Kawaii Business…
  חזון ארץ הפלאות של קאסומין היא תשובה נהדרת, מקום של ביטוי עצמי ייחודי יותר, מקום שכל אחת תענה בו על השאיפות והרצונות שלה הוא מקום שיוביל להנאה הטובה ביותר ולצמיחה של כולן יחד וכל אחת לחוד.
  קצת פחות ברצינות – איומו עדיין הכי חמודה בעיניי! ולמה קארין מעלפת אפילו רק עם שלושה משפטים? XD
  תודה רבה על ההוצאה הנהדרת! מצפה מאוד לשבוע הבא! (:

  2
  0
  • בבקשה!
   הפרק הזה בהחלט מייצג היטב את ניג'י לדעתי ברעיון של הביטוי העצמי, וזה יפה שזה מגיע מקאסומי שנראה שהכי סבלה מהניסיון "ללכת בתלם" האיידוליות האחרות בניגוד לדרך בה היא רצתה לעשות זאת.
   קארין אחלה, החלק שלה בפרק הזה מהמם חח.

   1
   0
 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  קאסומין היא הגדרה של חמידות, אפילו הפרצוף הכועס שלה בפרק *אווח* פשוט חמידות!!

  תודה על התרגום!

  0
  0
 4. מגמת עיצוב החיים?? חחח מה נגמרו להם השמות?
  תודה על התרגום

  0
  0
  • האמת שמדובר בענף אמיתי ביפן. אנשים שעובדים כ"מעצבי חיים" עוזרים לאנשים להגדיר לעצמם כיצד הם רוצים שהחיים שלהם יראו, ועוזרים להם לבנות תוכנית שתאפשר להם להגיע ליעדים האלו.

   1
   0
 5. תודה רבה
  ^_^

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*