לאב לייב! ניג'יגאקו, פרק 3

שלום לכולם ושבוע טוב~
עוד יום ראשון הגיע והיום אני כאן עם פרק נוסף של ניג'י. שבוע שעבר לא הזכרתי את זה, אבל כמובן שראינו לראשונה את הפתיח. זה לא שהוא כזה מיוחד עבורי מבחינת שיר, אבל אני כן חושבת שמבחינת פאנסאב זה אחד מהפתיחים הכי מוצלחים שיצא לי לעשות עד היום. עבדתי קשה מאוד על הלוגו, וגם הקרדיטים לא היו פשוטים לחיקוי. וכמובן גם הקריוקי (שמשתמש באותו פונט כמו הקרדיטים היפניים!) והתרגום יצאו לי מוצלחים. בקיצור, אני מאוד אוהבת את הפתיח של העונה הזו מהפן הפאנסאבי של העניין חח.
ואם כבר פתיח, בפרק הזה יש לנו עוד הקדשת תודה מיוחדת עבור אדם שהחליט לתרום ולעזור לקבוצה כספית. את השם שיש בפרק אולי לא תזהו בקלות, אבל אם אתם בדיסקורד של הקבוצה אתם בטוח מכירים אותו, בשם אחר כנראה (;
אני חושבת שזו התודה המיוחדת הראשונה שלא מופיעה בפרק של שבעת חטאי המוות… נחמד חח.
בכל אופן, לא דיברתי על הפרק עצמו בכלל, אבל זה בסדר. פשוט תקפצו פנימה ותהנו. אולסו סטסונה בסט גירל 3:
אשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה~
ליה.

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

8 תגובות

 1. העונה הזאת היא באמת אנטי-תזה מאזנת בפרנצ'ייז של לאב לייב, וזה מרענן. הפעם, במקום הצד המדרבן והמעודד של ציפיות המעריצים, זה שאנחנו מכירים מהמוטיבציה של הונוקה, צ'יקה וקאנון, מוצג הצד האפל, המדכא אפילו. אם סטסונה לא יכולה להגשים את החלומות של המעריצים ולהגיע ללאב לייב – האם היא צריכה בכלל להיות קימת?
  והייחודיות בדמותה של יו היא למעשה התשובה, קשר בריא של איידוליות ומעריצים, כאלו שנהנים לראות אנשים מגשימים את עצמם ואוהבים את זה בלי שום ציפיות כבדות שיכולות להיגרר למקומות רעילים ואפילו תוקפניים ממש.
  סטסונה/נאנה היא בחורה מדהימה בכמה רמות, היה ממש נחמד לגלות שבעונה הזו יש לנו את אותה בסט-גירל (;
  כרגיל, תודה ענקית על ההוצאה הנהדרת! באמת רואים שהשקעת המון בקריוקי המהממים של העונה הזו, וכמובן בתרגום, הכתוביות וכל השאר, שמח שזכיתי לקחת חלק בפרויקט מיוחד כל כך 3>

  4
  0
  • כן, זה די מדהים כשחושבים על זה לעומק. רוב האנשים שצפו רק בסדרות כנראה לא יודעים ש"לאב לייב" במקור זה בכלל לא שם של תחרות… אני מודה שלהכניס ככה את שם הפרנצ'ייז לעלילות הסדרות זה די גאוני, אבל בסופו של דבר זה לא משהו שתוכנן במקור.
   אז לקבל עונה של "לאב לייב", כשהתחרות / ההגעה אליה / הניצחון בה הם לא אלמנט מרכזי ואפילו לא משני, זה בהחלט מרענן ומראה לנו מה הפרנצ'ייז הזה באמת. הוא הרבה יותר מסדרה על ילדות שמנסות להגיע ולנצח בתחרות… הפרנצ'ייז הזה לא היה שורד אם הוא היה רק סדרות אנימה – זה כל מה שיש מעבר שמשאיר אותו באוויר ואהוב כל כך.
   הפרק הזה הוא הפרק היחיד פחות או יותר בסדרה של ניג'י בו התחרות הזו מוזכרת. וגם בסיפור של הבנות האלו במשחק אין שום התייחסות אליה. לא צריך תחרויות בשביל להוכיח שאתה מוצלח במישהו, וכמו שאמרת, גם אין צורך בהן בשביל הגשמה עצמית.
   בבקשה, אני ממש שמחה שאתה נהנה, ואני מעריכה בכל ליבי את התרומה ♥

   2
   0
 2. תודה רבה

  0
  0
 3. יאאאאאאאאא!!!!!!11
  לצפות בשלושה פרקי ביחד זה כיף!!!
  תודה על התרגום ליה!!
  ואני ממש אוהבת את הקול של סטסונה- צ'אן?
  אני כבר מחכה לפרק הבא.
  אגב, הבלונדינית ההיע מזכירה לי קצת את ארי- צ'אן במראה שלה…

  2
  0
 4. תודה רבה
  ^_^

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*