לאב לייב! ניג'יגאקו, פרק 5

שבוע טוב לכולם~
עוד יום ראשון הגיע, ואני כאן עם פרק נוסף של ניג'יגאקו. תבנית הפרקים כבר די ברורה, ואם אתם צופים בקדימונים או סתם במה שיש אחרי השיר סיום בכל פרק, אתם כבר יודעים מי הולכת לככב ולשיר לנו בסרט הזה (וטוב, כמובן שתמונת הפרק עוזרת מאוד חח).
אז כן, מדובר באמה. הפרק יבהיר לנו קצת יותר מי היא ומאיפה היא הגיעה, איך התחיל הקשר שלה עם קארין, ואיך האיידול שהיא שואפת להיות משפיעה על מישהי כבר עכשיו, בתחילת דרכה.
אז תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה.
ליה.

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

5 תגובות

 1. אמה היא אחת הדמויות שהכי סקרנו אותי כבר מהמשחק, ובאמת שהיא קסם 3>
  היא חברה ממש טובה שהלוואי על כולם, ממש מדהים איך שהיא יודעת מצד אחד לשמור על הפרטיות של קארין אבל מצד שני גם לדעת מתי היא צריכה לחצות גבולות ופשוט לתת לה פוש…
  משהו מסוים לגבי קארין – אני חושב שכשהיא נתנה לאמה את המגזין היה לה מושג שהשאלון שלה נמצא בפנים, לפחות בצורה תת-מודעית (או איך שלא נכנה את זה…) היא קיוותה שאמה תמצא את השאלון ואת התשובה שהיא כתבה שם כביכול "סתם", אני מאמין שהחברות ביניהן באמת חזקה ברמה כזו.
  כמו תמיד, תודה רבה על הפרק! בין שאר הדברים מאוד אהבתי את הטייפ על השאלון של קארין, מתאים במדויק לכתב היד, תמיד אפשר לסמוך עלייך שתמצאי את הפונט הכי מתאים וויזואלית לכל סיטואציה.
  מצפה ממש לשבוע הבא! רינה-צ'אן היא אחת הדמויות הכי אהובות עליי בפרנצ'ייז והפרק שלה ממש מקסים (:

  3
  0
  • בבקשה, שמחה שנהנת ^^
   אני דווקא אוהבת את ההצגה של זה כמו שזה בפרק, שהיא לא ידעה, וה"יקום" סוגשל סידר את זה ככה שאמה תמצא אותו וככה תראה את הרגשות האמיתיים של קארין ותתן לה את הדחיפה הנדרשת. אבל כמובן שכל HEADCANON כבודו במקומו מונח חח.
   בנוגע לאמה, האמת שהיא אחת הדמויות מניג'י שפחות עניינו אותי, והאמת שגם באנימה לא הכי עפתי עליה בצפיה הראשונה (גם הקול שלה היה די off-putting בשבילי בהתחלה). אבל היא בהחלט התחבבה עליי הרבה יותר לאחרונה אחרי שקראתי את הסיפור במשחק ותוך כדי עבודה על התרגום וכו~

   2
   0
 2. הפרק הבא של רינארי!!!
  ואמא, החברות של אמה וקארין מתוקה ממש!!
  סליחה שלקח לי זמן… אבל היא לי עומס טיפה וגם בעיות עם האינטרנט. (שיגיע כבר הסיב האופטי!!)
  אפשר להגיד שלכל קבוצה עד עכשיו הייתה דינמיקה שונה? והבנות של ניג'י הן היחידות שהן יחידניות בקבוצה, כאילו עם כת עניין הסולו…
  יש את הקבוצה, אבל הן לא תמיד מקשה אחת… קשה להסביר את זה… וזה מקסים בדרכו!!!

  1
  0
 3. תודה רבה
  ^_^

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*