לאב לייב! ניג'יגאקו, פרק 8

שלום לכולם ושבוע טוב~
בימים קרירים אלו, מתאים מאוד שאני מביאה את פרק 8, בו יש גשם בתור אלמנט יחסי מרכזי (בשיר לפחות. וכולנו יודעים שהשירים הם הלב של לאב לייב חח. וגם השיר בפרק הזה נהדר ואחת מהאהובים עליי!).
גם בפרק הזה נקבל הצצה בכמה Nיות מהמשחק. לא באותו דגש כמו בפרק הקודם, אבל אנחנו עוד נראה אותן עוד אז על דאגה. בנוסף, הנה פרט משעשע: המדבבת של הנשיאה של מועדון הדרמה בו שיזוקו נמצאת, היא לא אחרת מאשר קויאמה מומויו, המדבבת של קארן מסטארלייט. מה יותר מתאים מזה? חח. (חדי שמיעה כבר ידעו את הפרט הזה עוד מהפרק הראשון, אבל אני מניחה שהפרק הזה הוא המקום הראוי להזכיר זאת)
אז תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה!
ליה~

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 תגובות

 1. פרק עוצמתי במיוחד!
  היה מאוד נחמד לראות את הגיבוש של היו"דניקיות, וגם את צורות החברות השונות בין הבנות. בין איי לרינה יש סוג מסוים של חברות, ככה גם בין אמה וקארין. קאסומי לעומת זאת היא שונה, היא לא מבינה מיד איך היא אמורה לתמוך בשיזוקו, אבל היא עושה ואומרת את מה שהיא מרגישה באותו רגע וזה מה שמשנה 3>
  הסיפור של שיזוקו מדהים, והסגנון התיאטרלי ממש התאים לנושא.
  תודה רבה על ההוצאה הנהדרת! מאוד אהבתי את התרגום היצירתי שנתת לתרגילי הדיבור של שיזוקו, וכמובן את אפקט הקריוקי המושלם לשיר!
  היה נחמד לראות את מיסאקי והימנו מ-SIF, ספציפית הימנו היא עוד דמות צד בעונה הזו שאני ממש מחבב 3>
  מצפה לשבוע הבא!

  2
  0
  • בבקשה, שמחה שנהנית!
   כמו הפרק של רינה, אני מרגישה שבפרק הזה לאב לייב לקחו את עניין הקושי האישי צעד קדימה מבחינת ה"להגיד בפנים מה מפריע לי" (ולכן זה גם נהדר שרינה היא זו שהכי הזדהתה עם הקושי של שיזוקו, גם אם זה היה מרחוק). וכן, קאסומי תומכת כמו שהיא יודעת, וזה נחמד גם להראות סוג כזה של תמיכה – לא כולם תמיד יודעים איך לתמוך, ולפעמים נוכחות של הבן אדם בלבד לא מספיקה וכן צריך לשמוע ממנו דברים.

   1
   0
 2. תודה רבה
  ^_^

  0
  1

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*