לאב לייב! סאנשיין!! הסרט

Avatar

שלום לכולם, המון זמן לא התראינו~
היום אני כאן כדי להביא לכם את הסרט של סאנשיין, וגם לסגור סופית את פרוייקט לאב לייב לזמן הקרוב. כן מתוכננת לצאת עוד אנימה (על תיכון ניג’יגאסאקי) וסיכוי גדול מאוד שארצה לתרגם אותה, כי את הבנות האלו אני אוהבת יותר מאת אקווה חח.
בכל מקרה, הסרט של סאנשיין נחמד מאוד, אני אוהבת אותו. יש לו גישה מאוד שונה לכל סיפור ה”י”בניקיות עוזבות” מאשר הסרט של מיוז, ואני מאוד מעריכה את החלק הזה בסיפור של אקווה. כמובן שיש בסרט גם לא מעט שירי אינסרט (שבעה במספר), ולכולם יש קריוקי~ (תודה לניצן שתזמן אותם!)
כמו כן שי עזר בעריכה הלשונית בסרט. ואני כרגיל עשיתי את כל השאר.
תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה~

Torrent | Drive

ולקצת חדשות אחרות, מאחר ובאמת לא היה באתר פוסט במשך די הרבה זמן.
מי שטורח להתעדכן ולבדוק את העמודים השונים באתר כבר יודע מה הפרוייקט המתוכנן הבא. אני לא יודעת להגיד מתי הוא יתחיל לצאת, אבל זה יקרה בקרוב. מעבר לזה, (אני כבר נשמעת כמו תקליט שבור) המיני אנימה של סטארלייט עדיין בתהליכי עבודה ותצא כשאסיים עם כולה. אמנם הפרקים קצרים מאוד (3 דקות לפרק), אבל בכל פרק הן מדברות על 100 קמ”ש אז זה לאו דווקא פשוט כמו שזה נשמע.
עד כאן לעדכון הקצרצר. נתראה~
ליה.

About TsUNaMy WaVe

Avatar

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

12 תגובות

 1. Avatar

  פוסט חדש של ליה-סאמה!!
  תודה רבה לך על התרגום, מגיע לך כל הרבה ואת מקבלת כל כך מעט.
  הלוואי ויותר אנשים יעריכו אותך.

  0
  0
 2. Avatar

  תודה רבה!

  0
  0
 3. Avatar

  תודה רבה רבה

  0
  0
 4. Avatar

  תודה רבה
  ^_^

  0
  0
 5. Avatar

  היי אני מקווה שזה לא חצוף אבל אני רק מעדכנת שהפרק הראשון של האנימה של ניג’יגאסאקי תצא ב3 באוקטובר לפי מה ששמעתי (את בטח יודעת) אני לא מצפה שתתרגמי אותה ככ מהר אבל רק למקרה שלא שמעת

  0
  0
 6. Avatar

  היי אני מקווה שזה לא חצוף אבל אני רק מעדכנת שהפרק הראשון של האנימה של ניג’יגאסאקי יצא ב3 באוקטובר לפי מה ששמעתי (את בטח יודעת) אני לא מצפה שתתרגמי אותה ככ מהר אבל רק למקרה שלא שמעת

  0
  0
  • Avatar

   אין צורך לעדכן אותי בדברים שאני יודעת. מוזמנת לצאת מנקודת הנחה מעתה והלאה שאני יודעת לגבי *כל פיסת חדשות* שקשורה ל*כל פרוייקט* שתרגמתי כאן באתר.

   0
   0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*