האביב הערבי מגיע לאלס!

אחרי שקדאפי נפל, אחרי שבשאר אל-אסד (כמעט) נפל, האביב הערבי מגיע גם לALS והגיע הזמן להפיל את הדיקטטורית הגדולה במרחב הפאנסאב הישראלי, הלא היא ליה הידועה בכינויה הצונאמי!
אז האביב הערבי יגיע אליה בצונאמי ונפיל אותה!!! קדימה, כל הצופים שתומכים בי שיביעו פה את תמיכתם!!
הגיע זמנו של המרד! הגיע זמננו לצאת מעבדות לחירות!

אתם בטח שואלים מה קרה? אני מניח שאתם לא, אתם רק רוצים את הפרק. כן?! ככה?! תזהרו אני אשלח עליכם את נוזומי שתעשה לכם washi-washi (או בעברית תמשש אתכם D:: )

Torrent | Docs
 אי אפשר להפריד את האנאיו מהאורז שלה! אותי, לעומת זאת, אי אפשר להפריד ממנה. ולעומת זאת, אפשר להפריד אותי מאורז.

יואו, המשכתם לקרוא?! אומנם אתם מיעוט, אך אספר לכם מה קרה. כפי שאולי שמתם לב, מתחילת הסדרה אנחנו מוציאים בדרך כלל פרק בזמן של פעם בשבועיים – כי לי יש חיים וזה. עכשיו הכל יופי טופי, עד שיום בהיר אחד ליוש אומרת "אנחנו מוציאים בשני" ואני כזה "אבל לא עברו שבועיים, יש לי עוד זמן" והיא "אז מה" ואני אומר "זה לא בתנאי העסקה שלי!!!" והיא "אתה לא מועסק" שזה די נכון אבל נתעלם מהפרט השולי הזה.
בכל מקרה, בשורה התחתונה, מעבידים אותי פה בתנאים לא-תנאים שלא היו בחוזה ההעסקה שלי שכלל הוצאה פעם בשבועיים ולכן, הגיע הזמן למרד!

הבא תמרדו איתי!

ובעיקר תתעלמו מזה שהיא גרמה לכך שתקבלו את הפרק מוקדם יותר ותתחשבו בי! מי שיעזור למהפכה יזכה ל72 בתולות (או בתולים אני ממש לא שופט אם זה הקטע שלכן) בגן עדן להכרתי הנצחית!

נתראה עוד שבועיים.

About Egao

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

15 תגובות

 1. לכל הצופים שיקראו את התגובה הזו לפני שהם צופים בפרק – אני מזהירה אתכם מראש. זה פרק כואב מאוד. מאוד מאוד. אני חושבת שהרגשתי כאילו מישהו נתן לי אגרוף בבטן אחרי שראיתי אותו בפעם הראשונה XD
  וכרגיל כל מה שיש לי להגיד זה שארי מדהימה ♥♥

  1
  0
 2. פז???
  זה אתה???
  למה egao???

  0
  0
 3. חח הרגת אותי עם הקטע של הפרס XD
  ותודה רבה:)

  0
  0
 4. תודה רבה

  0
  0
 5. תודה על הפרק
  *אזהרת ספויילר לפרק

  בהתחלה לא אמרו את "בפעם הקודמת בלאב לייב" שזה כבר לא סימן טוב ועברו ישר למה שקרה עם המופע אחרי שהונוקה התעלפה… הוא בוטל. אבל היה נראה שהונוקה התמודדה עם זה טוב יחסית, היא אכלה פודינג והיה נראה שהיא די שמחה והיא ביקשה סליחה וכו', ואז הגיעה המכה הראשונה… הן החליטו לוותר על ההשתתפות בלאב לייב הפעם:( הונוקה הייתה עצובה אבל היא התעודדה בזכות החברות שלה, והן התחילו לתכנן עוד הופעה. בנוסף, הן שמעו שהרבה תלמידות מתעניינות בבית הספר אז השנה הוא לא יסגר~ הן הלכו לחגוג את הבשורה ואז… המכה השנייה הגיעה (או במקרה הזה, נוק אאוט:( ), קוטורי סיפרה שהיא קיבלה הצעה ללמוד בחו"ל והיא החליטה להסכים לה, כולן עצובות והונוקה נעלבת שהן לא סיפרו לה. אחרי כל זה שאר הבנות קוראות לה ואומרות שהן רוצות לעשות מופע אחרון עם קוטורי אבל היא לא מסכימה… היא חושבת שכל מה שקרה היה באשמתה ומחליטה לפרוש, השיחה ביניהן הייתה כל כך עצובה:(( ובכללי כל הפרק הזה כל כך עצוב😔

  1
  0
  • וואי אני בחיים לא אשכח איך הרגשתי אחרי שצפיתי בפרק הזה בפעם הראשונה… זה באמת פרק כבד יחסית לכל מה שהיה עד עכשיו חח. בהחלט פרק עצוב
   ובבקשה~

   2
   0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*