האביב הערבי מגיע לאלס!

אחרי שקדאפי נפל, אחרי שבשאר אל-אסד (כמעט) נפל, האביב הערבי מגיע גם לALS והגיע הזמן להפיל את הדיקטטורית הגדולה במרחב הפאנסאב הישראלי, הלא היא ליה הידועה בכינויה הצונאמי!
אז האביב הערבי יגיע אליה בצונאמי ונפיל אותה!!! קדימה, כל הצופים שתומכים בי שיביעו פה את תמיכתם!!
הגיע זמנו של המרד! הגיע זמננו לצאת מעבדות לחירות!

אתם בטח שואלים מה קרה? אני מניח שאתם לא, אתם רק רוצים את הפרק. כן?! ככה?! תזהרו אני אשלח עליכם את נוזומי שתעשה לכם washi-washi (או בעברית תמשש אתכם D:: )

Torrent | Docs
 אי אפשר להפריד את האנאיו מהאורז שלה! אותי, לעומת זאת, אי אפשר להפריד ממנה. ולעומת זאת, אפשר להפריד אותי מאורז.

יואו, המשכתם לקרוא?! אומנם אתם מיעוט, אך אספר לכם מה קרה. כפי שאולי שמתם לב, מתחילת הסדרה אנחנו מוציאים בדרך כלל פרק בזמן של פעם בשבועיים – כי לי יש חיים וזה. עכשיו הכל יופי טופי, עד שיום בהיר אחד ליוש אומרת “אנחנו מוציאים בשני” ואני כזה “אבל לא עברו שבועיים, יש לי עוד זמן” והיא “אז מה” ואני אומר “זה לא בתנאי העסקה שלי!!!” והיא “אתה לא מועסק” שזה די נכון אבל נתעלם מהפרט השולי הזה.
בכל מקרה, בשורה התחתונה, מעבידים אותי פה בתנאים לא-תנאים שלא היו בחוזה ההעסקה שלי שכלל הוצאה פעם בשבועיים ולכן, הגיע הזמן למרד!

הבא תמרדו איתי!

ובעיקר תתעלמו מזה שהיא גרמה לכך שתקבלו את הפרק מוקדם יותר ותתחשבו בי! מי שיעזור למהפכה יזכה ל72 בתולות (או בתולים אני ממש לא שופט אם זה הקטע שלכן) בגן עדן להכרתי הנצחית!

נתראה עוד שבועיים.

About Egao

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

13 תגובות

 1. לכל הצופים שיקראו את התגובה הזו לפני שהם צופים בפרק – אני מזהירה אתכם מראש. זה פרק כואב מאוד. מאוד מאוד. אני חושבת שהרגשתי כאילו מישהו נתן לי אגרוף בבטן אחרי שראיתי אותו בפעם הראשונה XD
  וכרגיל כל מה שיש לי להגיד זה שארי מדהימה ♥♥

  0
  0
 2. פז???
  זה אתה???
  למה egao???

  0
  0
 3. חח הרגת אותי עם הקטע של הפרס XD
  ותודה רבה:)

  0
  0
 4. תודה רבה

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*