למי אכפת מהחיים האלה העיקר שקניתי את המשחק היפני של לאב לייב

ולא, אני לא מדבר על המשחק שיש גם באנגלית לפלאפון שבו אני משחק ממזמן (רמה 73, בו-יה!), אלא על המשחק שיצא רק ביפנית לפלייסטיישן ויטה. הזמנתי אותו אתמול באינטרנט ועכשיו חיי מושלמים.

אז הפעם אני פה, ניחשתם נכון, כדי להביא לכם עוד פרק של לאב לייב! את הפרק הקודם הוצאנו ביום שני, עברו ארבעה ימים, אנחנו ביום שישי והנה הפרק הבא! כל הכבוד לליוש ולי על הפרק D:

אז אחרי שהתלהבתי, אני רוצה לשתף את מי מכם הצופים שכן קוראים את הפוסטים במשהו שעבר בראשי. לצערי, בשל כך אזניח הפעם את הציניות/ילדותיות/שטותיות שלי בה אני מתאר את מסעי כ"איידול פאנסאבר" הפעם, אך לא לדאוג, בפעם הבאה אחזור עם זה!

אז, מה שרציתי לשתף אתכם הוא התגובות שאנחנו מקבלים פה. חשוב לציין שאני מדבר בשמי בלבד, ולא בשם ליה או רוני. כשאני רואה תגובות של "מתי הפרק הבא" באתר, ובפרט כשהן מופנות אליי וכלפי הפרויקט שלי, אני לא יכול להגיד שזה לא מכעיס אותי. פאנסאב היא עבודה קשה מאוד, וביחוד פאנסאב איכותי. בכל פרויקט של הקבוצה יוצא פרק פעם בשבוע/שבועיים (בהתאם ליציאות לבית של ליה), זמני היציאה די קבועים (לסופ"שים האלה שליה יוצאת בהם). ובכל זאת, לא מכעיס אותי ששואלים, מכעיס אותי איך חלק מהאנשים פה שואלים.
"מתי יוצא הפרק הבא?" "עוד שבוע גם יצא פרק?"
כשאתם שואלים את זה ככה, זה נראה כאילו אנחנו עובדים בשבילכם, כאילו אתם דורשים משהו שאנחנו חייבים לעשות עבורכם. ולמען האמת, בהתחשב בזה שאנחנו לא מקבלים שום תמורה למען העבודה, אנחנו לא חייבים לאף אחד כלום. אני כבר ממזמן התרגלתי שלא מודים על יציאת פרק או רק שואלים על מתי הפרק הבא יוצא (שזה גם חורה לי, בהתחשב בזה שיש מי שמסוגל לשאול מתי יוצא הפרק הבא, אבל להודות על זה שיצא לא מסוגל, אבל ניחא עוד), מה שפה מפריע לי הוא הטון שבו הדבר נאמר. אשמח אם בפעם הבאה שתשאלו, תשאלו את זה בצורה אחרת. "תודה על העבודה הקשה. אפשר לדעת מתי יוצא הפרק הבא?" או כל ווריאציה אחרת שלא משתמע ממנה שאנחנו חייבים לכם את התרגום, אני והצוות עובדים קשה ומזמננו הפנוי מתוצרים שאתם נהנים מהם בסופו של דבר, ומילא אנחנו לא מקבלים גם את התמורה הפעוטה של תודה, אבל אני חושב שמגיע לנו הכבוד שלא יתייחסו אלינו ככה. זו הבקשה שלי, מקווה שתכבדו אותה.

אז, כן, אחרי שהתלהבתי, אחרי שפניתי אליכם אישית, הגיע הזמן לפרק! את הפרק הבא, לתוהים, תקבלו בפעם הבאה שליוש תצא הביתה, כמובן.

Torrent | Docs
קוטוריייייי 3>>
זהו, מקווה שתהנו מההוצאה המהירה! נפגש בפעם הבאה במסעי כאיידול פאנסאבר!!

About Egao

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

16 תגובות

 1. אוומיייגאד חיכיתי לזה כל-כך הרבה XD
  תודה ענקית על התרגום!

  0
  0
 2. תודה רבה לכם ????????????
  תודה רבה לכם על התרגומים של הפרויקטים. בשבילי אתם האתר אם לא ה.

  0
  0
 3. תודה על הפרק:)

  0
  0
 4. תודה רבה!

  0
  0
 5. חחח אני חושב שלא הייתה בשאלה התלוננות אלא התעניינות של באיזה קצב תוציאו את הפרקים xD

  0
  0
 6. אני יודע שזה לא ממש קשור אבל איך קוראים למשחק בטלפון?

  0
  0
 7. כל כמה זמן אתם מוציעים פרק?

  0
  0
  • אנחנו לעולם לא נוציע פרק, אך נוציא פרקים בכל פעם שליוש יוצאת הביתה מהצבא. זאת אומרת, בדרך כלל פעם בשבועיים.

   0
   0
 8. אוקי, תודה

  0
  0
 9. תודה על הפרק D:
  הפרק היה מקסים:noticed:
  בהתחלה היה ממש נחמד לראות שהסגנית הייתה בעדן ושהיא המשיכה לעזור להן בהמשך הפרק, היא נראית מקסימה~
  בנוסף החלק שכמה בנות אמרו שכל הכיתה שלהן תומכת בהן ושהן יעזרו במה אפשר היה ממש מקסים, וגם זה שנישיקינו שלחה להן בסוף את השיר היה מקסים ^^ בכללי היה נהדר לראות שהתחילו לתמוך בהן ואת ההתקדמות שהן עושות!

  2
  0
  • יאאאא גיל אתה גורם לי לרצות לעשות ריווץ'! חח. מלא זמן לא צפיתי בלאב לייב הראשון!
   וכן זה פרק נהדר, אני ממש אוהבת את כל האינטרקציה בין הונוקה למאקי ואיך בסוף מאקי משתכנעת~
   בבקשה (:

   2
   0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*