מקום רחוק יותר מהיקום, פרק 6

שבוע טוב לכולם!
עוד יום ראשון הגיע ואיתו עוד פרק של מקום רחוק יותר מהיקום!
הבנות שלנו סוף סוף יצאו לדרך ועזבו את יפן. האם הן כבר הגיעו לאנטארקטיקה? ברור שלא! חח. יש לנו זמן עד אז. אבל! בפרק הזה נראה מה הן הולכות לחוות בעצירה הקצרה שלהן בסינגפור. אגב, בפרק אין איזכור מפורש לכך שהן בסינגפור, אבל יפנים לרוב היו מבינים מיד בגלל כל מיני אתרים מפורסמים שמראים בפרק. אבל אני מניחה שלא כל צופה ישראלי היה מזהה את האתרים האלה, לכן גיליתי לכם כאן בפוסט לאן הן הגיעו חח.
אם אי פעם טסתם לחו"ל לבד/עם חברים – כלומר בלי מישהו מהמשפחה שידאג לכם להכל – יש מצב שתוכלו להזדהות עם כל מיני מצבים בפרק הזה. אין ספק שאישית לי הפרק תמיד עושה חשק לטוס לחו"ל חח (חבל שנגמר לי הכסף לול).
זה הכל להיום, תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט!
ליה.

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

12 תגובות

 1. פרק מקסים ומהנה במיוחד. תודה רבה!

  אם לא הסיפור של שיראסה (המדהימה שמפרק לפרק אני רק מתאהב בה יותר) והינאטה, הייתי אומר שהפרק הזה היה מרסק את כל האנגסט שנוצר בפרק הקודם.
  אז קודם כל סיפור שיראסה והינאטה. אני יכול להבין את הינאטה ואת ההסתייגות מ"להתחשב בך", ההסתייגות מלהרגיש שאתה עומד בדרך של אחרים אולי? אבל לא אמהר להסיק מסקנות מכיוון שהסיפור של הינאטה עד עכשיו לא התברר לנו, וקשה לשפוט או להחליט מבלי להבין את התמונה הגדולה שככל הנראה תתבהר בהמשך. מה שכן, אני יכול להבין אבל בדיוק בגלל זה אני מעריך אפילו יותר את המלחמה של שיראסה כן להתחשב בה ולהראות לה שזה לא מרחמים אלא מרצון ואהבה כלפיה. בכלל, שיראסה עם כל החרדות החברתיות שלה מפגינה יכולות מדהימות כשהיא החלטית ומגיע הרגע לעשות את "הדבר הנכון", ואני לגמרי מסכים שהדבר הנכון כאן היה לתת להינאטה את התחושה הכנה והאמיתית שמתחשבים בה כי אכפת להן ממנה באמת. לא בטוח מה הינאטה עברה, אבל נראה שהיא פשוט לא מסוגלת להאמין בזה שאכפת לאחרים ממנה כל כך עד כדי כך שזה יהיה רע בשבילם לא "להתחשב", וכל כך שימח אותי לראות ששיראסה הבינה את זה, לא ויתרה לתחושות המוטעות של הינאטה ונלחמה על זה.

  חוץ מהחלק הכבד הזה, הפרק היה כל כך קליל ונחמד. כמו שאמרת, אין מצב שמישהו טס לחו"ל ולא מזדהה עם האווירה. על מה שאמרת בספין עם מה שקימארי אמרה, מהחוויה שלי בחו"ל אני גם לגמרי מזדהה עם זה, ואני זוכר שאפילו באחת הפעמים אמרתי ממש מילים בסגנון הזה של "בשבילנו זה יום יוצא דופן, אך בשביל כל מי שמסביבנו זה יום רגיל לחלוטין…". זו חוויה מיוחדת שאני לגמרי מבין אותה ויפה שהם הציגו אותה כזה אותנטי בסדרה.

  0
  0
  • שמחה שנהנת!
   ואכן אני מסכימה, אם אחרי פרק כמו הפרק הקודם ישר היינו חוזרים ל"בנות חמודות עושות דברים חמודים"… זה היה מרגיש כאילו האנימה לא לוקחת אותנו ברצינות חח.
   בכל מקרה, אנחנו עוד נזכה לשמוע את המשך הסיפור של הינאטה, אז תצפה לזה ^^

   0
   0
 2. תודה על הפרק!
  אולי אני סוף סוף אתחיל היום את הפרקים שלא ראיתי (כל פרק מלבד 1. חחח).
  נשמע מעניין שהן בסינגפור!

  0
  0
 3. האיש המוזר הזה

  יש! תודה!

  0
  0
 4. תודהה

  0
  0
 5. תודה רבה! ^^

  0
  0
 6. תודה רבה
  ^_^

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*