סיום פרוייקט טסוריטאמה ועדכונים לגבי העתיד הקרוב!

שבוע טוב לכולם!
אז היום, אחרי בערך 3 חודשים, אנחנו מגיעים לסופו של פרוייקט טסוריטאמה!
לפני כל החפירות אביא לפניכם את פרק הסיום. כמו תמיד, הטורנט לפרק הוא באץ' של 12 הפרקים, לכן אם אתם רוצים רק את הפרק האחרון סמנו בטורנט שאתם רוצים רק אותו. אבל אם תוכלו להוריד הכל ולשתף זה יעזור לי מאוד.
מקווה שנהנתם מהאנימה כמו שאני נהנתי מצפיה/עבודה עליה (:

Torrent | Docs

ועכשיו לחפירות:
בנוגע לפרוייקט
האמת שאין לי יותר מדי מה להגיד הפעם. עוד פרוייקט קצר ונחמד, עוד פרוייקט שעשיתי בו הכל (חוץ מאת הלוגו, את זה יוני עשה! )… אני פשוט אוהבת לתרגם וזו באמת אנימה שממש אהבתי, אז הלכתי על זה. למעשה צפיתי בה בפעם הראשונה לא כזה מזמן, אבל היא ממש התחבבה עליי תוך כדי צפיה למרות שבהתחלה (כמוכם, כנראה) לא באמת הבנתי מה הולך. מה שכן, התרגום של האנימה הזו היה מעט מאתגר, עם כל המושגים של הדיג וכל זה, למרות שלא היו הרבה מהם. זה נחמד שהתרגום מאתגר מדי פעם, אני מקווה שהוא עדיין היה שוטף וברמה גבוהה שכולכם רגילים אליה כאן ממני (:
אני באמת מקווה שבזכות התרגום יותר אנשים יגיעו אל האנימה הזו, כי היא באמת שווה את זה לדעתי. ספרו לי אם אהבתם אותה גם, או שהיא סתם הייתה מעפנה… אני אשמח לשמוע מה אחרים חושבים עליה חח.

ועכשיו לקצת רצינות ואולי כמה דברים מעט מבאסים:
בנוגע לקבוצה
טוב אז ככה. אני אנסה לעשות את זה מסודר אבל זה כנראה יצא מבולגן, סלחו לי מראש ותנסו לעקוב.
דבר ראשון, לשאלות שכולם ודאי שואלים את עצמם עכשיו – מה הפרוייקט הבא? ומתי הוא יצא? ואלו שתי שאלות שהאמת אין לי לגביהן תשובה. נתחיל מההתחלה: אני כרגע בתקופה מאוד מאוד מאוד עמוסה בחיים שלי, ויש לי מעט מאוד זמן אם בכלל לעבוד על פאנסאב. העובדה שטסוריטאמה המשיך לצאת מסודר היא כי סיימתי לעבוד עליו בערך מתי שפרסמתי את פרק 5 או 6 (זה כבר היה לפני חודש וחצי). לכן אני יכולה כמעט להבטיח שפרוייקט גדול (יעני סדרה) כנראה לא יתחיל לפחות עד סביבות סוף פברואר. דבר נוסף שכנראה יצור עיקובים (אם הפרוייקט יתחיל לצאת באותו זמן בכלל) הוא העובדה שאני טסה ליפן ב-18 למרץ, ואני אחזור רק בסביבות סוף אפריל. וכפי שאתם יודעים, אם אני לא כאן, הקבוצה לא באמת יכולה לתפקד כי התפקיד שלי הוא מרכזי בהמון דברים גם מחוץ לפאנסאב (היחידה עם גישות לאתר, היחידה שיודעת איך לעדכן אותו, זאת שכל הפרקים נמצאים אצלה על המחשב כשהם מוכנים וכו'). אז כן, מבחינת הוצאות אתם כנראה תראו כאן יובש, אבל אני מבטיחה לכם שמאחורי הקלעים אני ושאר חברי הקבוצה עובדים קשה כדי שנוכל כמה שיותר מהר לחזור ללו"ז ההוצאות הרגיל.
ובקשר לשאלה של איזו סדרה זו תהיה – על זה יש לי תשובה ברורה אפילו פחות. בעיקרון יש 3 סדרות שיכולות להתחיל לצאת ברגע שקצת יותר מהן יהיו מוכנות – השתיים מעמוד הפרוייקטים המתוכננים, ועוד אחת שהיא בגדר הפתעה. למען האמת, להפתעה יש את הסיכוי הכי גבוהה להתחיל לצאת, למרבה הפלא. בקיצור, יש הרבה חוסר וודאות בעתיד הקרוב של הקבוצה, אבל צופים ותיקים יודעים שזה ממש לא אומר שאנחנו מפסיקים או פורשים או כל דבר בסגנון.
ולמשהו יותר משמח – הסרט של דיג'ימון כבר 70% מוכן. אני מניחה שתקבלו אותו שבוע הבא ואולי אפילו השבוע. אז יש למה לחכות כנראה~
מבטיחה לעדכן בצ'אט וכאלה דברים קטנים, ואולי לכתוב ממש פוסטים אם יהיו עדכונים גדולים. אבל בעיקרון אני חושבת שהסברתי הכל כאן. אם עדיין יש לכם שאלות, אתם מוזמנים לשאול.
עד הפעם הבאה,
ליה.

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

7 תגובות

 1. תודה רבה על התרגום
  באמת סדרה מעולה שמומלץ לצפות בה

  0
  0
 2. מזל טוב על סיום הפרויקט
  תהני בטיסה שלך ליפן
  ומתה על האתר הזהההה

  0
  0
 3. האיש המוזר הזה

  תודה רבה על הפרק!
  ותהני ביפן…

  0
  0
 4. בהצלחה בטיול 🙂 .
  נ.ב. איך זה שמאקי לא ניצחה בסקר????? (ומסכנה אומי אף אחד לא הצביע לה…)

  0
  0
 5. תודה רבה

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*