סיום פרוייקט קופליון!

שלום לכולם!
היום זה הוא יום משמח במיוחד בו הקבוצה שלנו משלימה עוד פרוייקט, והפעם זה פרוייקט קופליון!
כל מי שהוא עוקב ותיק של הקבוצה, ודאי זוכר שזו אנימה שנוספה למתוכננים לפני המון המון זמן. אומנם לקח זמן משלבי התכנון ועד שלבי ההוצאה אבל הנה אני כאן אחרי 13 פרקים מלאי אקשן וקרינה רדיואקטיבית!
אני רוצה להתחיל את פוסט הסיום החופר כרגיל עם תודה ענקית לרוני, שאומנם כבר לא כאן, אך הוא זה שתרגם את רוב האנימה הזו! אחרי שהוא עזב אני תרגמתי את שני הפרקים האחרונים כדי שנוכל לשים את האנימה הזו עם תווית "הושלם" יחד עם שאר ההוצאות שלנו (תרגמתי גם את הפרק הראשון אבל מי זוכר).
אז לפני החפירות והשטויות הרגילות אציג את הפרקים, לטובת אלו שלא קוראים ואלו שסתם לא אכפת להם חח. הפרקים בטורנט הם באץ' של כל 13 הפרקים~

Torrent | Docs

Torrent | Docs

טוב, אז פרוייקט לא ארוך במיוחד, מגיע לסיומו. כן, האנימה הזאת אולי לא מאסטרפיס, אבל היא חמודה ואני אוהבת אותה. ותגידו מה שתגידו, יש לה את הרגעים הטובים! אז אומנם הקופליון שלנו הצליחו להציל כמה וכמה אנשים, איבארה, טאקו ואאוי עדיין צריכות להישאר בבירה הישנה מוכת הקרינה כדי להציל עוד. מקווה שנהנתם מההצצה הקטנה לחלק מעבודתן, כמו שאני נהנתי! והאחיות אוז מגניבות רצח. כן, אמרתי את זה. גם נונסנס מגניב רצח. והארוטו גבר רצח ומה שקרה לו פשוט לא הוגן. וזהו.
צפיתי באנימה הזו לראשונה כבר כשהיא יצאה אי שם בשלהי 2013, וכבר אז ידעתי שאני הולכת לתרגם אותה. העבודה עליה כאן בקבוצה הייתה מלאה בעליות ומורדות, אבל אני בהחלט יכולה להגיד שלמדתי ממנה המון על איך להתנהל עם פרוייקטים עתידיים.
טוב האמת שאין לי יותר מדי מה לחפור הפעם… האנימה מדברת בעד עצמה. רק אוסיף תודה אחרונה לקבוצות EveTaku ו-Anime-Koi שבתרגומם נעזרנו כדי לספק לכם את התרגום הטוב ביותר.
אז תהנו, ואל תשכחו לשתף!
ליה.

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

5 תגובות

 1. yayyyy ,^^

  פרוייקט מדהים!

  תודה רבה!

  0
  0
 2. איזה יופי, אני שמח שהשלמת וסיימת (/סיימנו) את הפרוייקט הזה ליה! כמו שאמרת היה פרוייקט עם עליות ומורדות ואני שמח שבסופו של דבר השלמת אותו! כל הכבוד לך על הכול ובהצלחה בפרוייקטים הבאים ♥

  0
  0
 3. תודה רבה

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*