סיום פרויקט קיי-און! Don't say you are lazy!

Becuase im realy lazy… סתם

עובדה, סיימנו את הפרויקט, סימן שאנחנו לא לייזי בכלל, כולנו!

crazy? ממש לא. צריך להיות crazy כדי לא לאהוב את הפרויקט הזה וליהנות מהעבודה עליו.

בכל אופן, זה היה פרויקט מרגש ולשמחתי יש לי עוד הרבה לעבוד עליו (עונה 2 וסרט וזה), לצערכם אתם תצטרכו לחכות קצת עד שזה באמת יתחיל לצאת. (אולי נתאם שזה ייצא יחד עם עונה 2 של היביקה? XD אבל יש לזה פי 2 פרקים, אז קצת פחות) מה ליה אומרת בנידון? (ככה סוחטים תגובה בכוח חח)

לי אין יותר מדי להגיד בנידון, חוץ מזה שרוב הסיכויים שעונה 2 של היביקה תצא לפני חח. אבל גם זה לא בטוח P:
בכל מקרה, בחזרה לדבר על קיי-און. האמת שיש לי סיפור די מיוחד עם קיי-און. צפיתי בזה בקצב יציאה של זה כשזה רק יצא, וכך המשכתי הלאה עם העונות והאובות וזה. האמת… שחלק מהסיפור של עם קיי-און הוא גם טיפה לא נעים, ובגלל זה באותה תקופה האנימה השאירה לי טעם טיפה רע בפה, למרות שזה בכלל לא היה באשמתה. אבל! עבר המון זמן מאז, וכמובן שהתגברתי על העניין ופשוט נהנתי לחזור לאנימה החמודה הזו ולעבוד עליה! היו לי שותפים מצויינים לעבודה (התרגום הנהדר של יאיר והתזמון הנהדר של גל [ברוב הפרקים, היו בערך 3 שאני תזמנתי]), והיה ממש כיף לעבוד על האנימה הזו שוב! כמו כן, מישהי מאוד חשובה בחיים שלי גם נורא אוהבת את האנימה הזו (יש מצב שאפילו יותר מיאיר! 😛 ), ולכן זה הפך את העבודה עליה לאפילו יותר מיוחדת בשבילי 3:
בנוסף, אתם יודעים שאני אשת הדברים הטכניים, אז רק אוסיף דבר אחד אחרון: ההורדה בטורנט היא באץ' לכל הפרקים והאובה. נשמח אם תורידו את כל הבאץ' ותעזרו לשתף!
עכשיו נשמע גם (ממש) קצת מגל, המתזמן של הפרוייקט:

שלום, שמי גל.
אני הייתי המתזמן של (רוב) העונה הראשונה של קיי-און אך לקראת הסיום המחשב שלי נהרס 🙁 , זה היה פרויקט די מהנה ומלמד והיה ממש נחמד לעבוד עליו. בהצלחה לנו בפרויקט הבא! 3:

 

 

בחזרה אליי,
מה שליה אמרה אמת, תקשיבו לה.
הפרק הקודם היה מרגש מאוד, אקשן, אדרנלין, יואי רצה לבית ספר. חח אולי לא אקשן, אבל בהחלט זה הראה כמה גדלנו מאז פרק 1. בפרק הזה מציגים לנו פן אחר שאי אפשר שלא להתאהב בו במועדון שלנו – האווירה. הפרק כולו מדגיש לנו שאחד מהדברים שהתפתחו זו האווירה של הביחד. ימי חורף קרים הרבה פעמים מלווים באיזו תחושה רומנטית וגם טיפה עצובה, אבל ביחד מרגישים חמימות. כל אחת ואחת מהמועדון שלנו יוצאת ל-quest לבדה, עוברת משבר, וביחד הן מתגברות על הכל.

Torrent | Docs

אבל יש עוד פרק!! כן, זו אובה. כבר חפרתי אז קצר. הבנות שלנו הולכות להופיע עם החבר'ה הקשוחים ומפיצות את תרבות התה ועוגה. אז חשבתם שאתם קשוחים? תחשבו שוב!
"אל תתעסק איתנו! אלא אם יש לך תה ועוגה!"

Torrent | Docs

צפייה מהנה, ונתראה בעונה 2!

About yair8

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

13 תגובות

 1. תודה רבה

  0
  0
 2. מי שצופה רק בקיי און שיכנס לאתר גם ביום רביעי, יהיה סקר שקשור לקיי און.

  0
  0
 3. תודהה ומזל טוב????????

  0
  0
 4. תודהה

  0
  0
 5. האיש המוזר הזה

  תודה~!

  0
  0
 6. תודה רבה!

  0
  0
 7. תודה רבה
  ^_^

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*