שבעת חטאי המוות – הסרט השני

שלום לכולם~
היום אני כאן כדי להביא לכם את הסרט השני של שבעת חטאי המוות, "המקוללים על ידי האור", בתרגום איכותי לעברית. הוא סוף סוף יצא לאינטרנט לפני כמה ימים, ואני כמובן התחלתי לעבוד עליו מיד, וכעת אנחנו כאן עם סרט מוכן~
מי שרוצה לקרוא תקציר עבור הסרט לפני שהוא נכנס לצפות בו, מוזמן לעבור לעמוד הסרט.
לא אכביר במילים, רק אגיד שלדעתי הסרט נחמד מאוד. אני מעדיפה אותו על הסרט הקודם (אם כי אין בו מספיק מרלין). וגם האנימציה בו תודה לאל טובה יותר ממה שהיתה בסדרה. אבל אל תצפו למאסטרפיס או משהו כזה חח.
דבר אחד אחרון לפני הקישורים: יש סצנה קטנטנה אחרי השיר סיום, אם זה מעניין אתכם…
אז תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה!
ליה.

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

48 תגובות

 1. תודהה רבהה על התרגום האיכותי מלכההההה

  5
  0
 2. השקייה הסרטון נמצא בעיבוד

  3
  0
 3. תיהיה לשבעט חטאי המוות סדרת המשך אנימה המשך

  1
  0
 4. סוף. והפעם סוף סופי (אם כי הסוף של הסדרה יותר סופי, מבחינה כרונולוגית).
  קודם כל, האנימציה האפקטים היו פיצוץ! אפילו יותר מהפיצוצים שעשתה הבוראת העליונה 😉
  למרות שאינו מושלם, היה כיף לצפות בסרט. אהבתי את העובדה שהאחים מנצחים בקלות את שני הנבלים "המזויפים", כי אחרי שחיסלו את מלך השדים, שני אלה באמת לא היו אמורים להיות אתגר, וזה היה יכול להיות חרטוט מביך אם כל הרעיון בסרט היה שצריך לנצח את שניהם.
  אז שמחתי לגלות שיש אויבת רצינית יותר, למרות שקצת מאכזב שאין לה באמת מניע רציני. ובכלל, הבוראת העליונה, שהיא סוג של מלאכית הכי טהורה או אפילו שוות-ערך לאלוהים הטוב בעולמנו, לא אמורה להיות טובה? אם כבר היא רעה, אז שתהיה לכך סיבה הגיונית (היו יכולים לחשוב על משהו יותר טוב מאשר "אני רוצה מלחמה כי תמיד יש מלחמה בינינו").
  הסוף גם היה נחמד, הן של הקרב המגניב והן של הסרט עצמו עם החתונה המלכותית והופעת אורח של אביר השאריות.
  וכעת, כשהעלילה של החטאים תמה סופית, הגיע עידן חדש: העידן של המלך ארתור (שהפך למלך הכאוס, ולכן עידן הכאוס).
  אה, ונחמד לראות את האחים מתחברים, על אף שככל שהסרט התקדם כך זלדריס יותר התנהג כמו טסונדרה (tsundere) כלפי מליאודס, משום מה.
  תודה רבה על התרגום, תבורכי 🙂
  נ"ב- אם מבחינתך אין בסרט מספיק מרלין, מבחינתי אין בסרט מספיק הוק…

  5
  0
  • בבקשה~
   ולגבי הוק, טענה לגיטימית אני מניחה

   4
   0
  • Mugiwara no Tony D. Stark

   לדעתי זו דווקא סיבה דיי טובה להיות ״רעה״ – מליאודס מסביר בסרט שהבוראת העליונה ומלך השדים נבראו עם המטרה הזאת, כלומר, הם נוצרו עם שאיפה אחת שהוחדרה להם בראש עם היוולדם – ליהמשחך את המלחמה הקדושה. תחשוב שיוצרים רובוט עם מטרה אחת שמוגדרת בתוכנה שלו שאומרת שהוא ימשיך לפעול לנצח עד שהוא יממש את אותה מטרה. לאחר שהמטרה הושלמה הוא ״ייקח צעד אחורה״ ו״יהנה מהתוצאה״ – כמו שמלך השדים והבוראת העליונה עשו עד עכשיו. אבל עכשיו, כשהם ראו שהורסים את הדבר היחיד שהם קיימים בשביל להביא לקיומו -זה רק מתבקש שהם יילחמו על זה. אני פחות רואה בהם נבלים מהסוג של ״אני רע כדיי להיות רע״ ויותר מהסוג של ״אני נוצרתי, הוסאתי לעולם הזה, עם מטרה אחת מוגדרת לי בחיים; ואני אעשה הכול כדיי לדאוג שאותה המטרה תתממש״. נכון, זה לא איזה עומק מדהים לדמות, אבל זה הרבה יותר מאיך שהצגת את זה.

   2
   1
  • זה כל הרעיון, הכוח של האלים הגדולים מגיע מבוסס על הקונפליקט, ללא הקונפליקט אין להם זכות קיום.
   ככה זה תמיד אצל דיקטטורים, חייבים לסכסך בין קבוצות אוכלוסייה כדי לחזק את הכוח שלהם – אם אין בעיות אף אחד לא צריך את החזקים לצורך הגנה או התקפה…
   ברגע שהמלחמה הקדושה הסתיימה לא ישנה לאלים מי הוא מלך השדים והם לא יצטרכו לסגוד לכוח שלו, כך גם לגבי הבוראת העליונה – שבט האלילות לא יצטרך להתאחד סביבה יותר.
   (אתה מניח גם שקיים "אלוהים טוב" בעולמנו, אני לא בטוח שמי שיוצרי הסדרה יסכימו איתך על ההנחה הזו, לפחות כאן בסרט זה מפורש לחלוטין – הכוחות הגדולים והחזקים הם כוחות רודניים ושוחרי מלחמה)

   3
   0
 5. תודה רבה לך! סרט מצוין עם אנימציה מצוינת (סוף סוף)!
  ליה ממש תודה רבה לך על ההשקעה!

  3
  0
 6. הסרט הוא קאנון?

  0
  0
  • אם אתה שואל אם הוא היה במנגה, התשובה היא לא.

   0
   0
   • את זה אני יודע, אני שואל אם הסרט נכתב על ידי היוצר המקורי או אם לפחות אושר על ידו. יש המון סרטים שלא הופיעו במנגות מסויימות אבל בכל זאת הם קאנון.

    0
    0
    • נדירות הסדרות בהן יש פילרים שלא מאושרים על ידי היוצר. לגבי הסרט הספציפי הזה לא בדקתי כי זה גם לא מעניין אותי. אני בספק שדווקא הסרט הזה יהיה יוצא מין הכלל.

     0
     0
     • Mugiwara no Tony D. Stark

      הסרט נכתב ע״י סוזוקי, אבל אני לא בטוח אם הוא קאנון (כמו שהסרטים העשירי וה- 14 של וואן פיס נכתבו ע״י אודה והם לא קאנון). נראה לי שכן, אבל לא בטוח.

      0
      0
     • אחזור ואומר שלגבי הסרט הזה אני לא יודעת, אבל מאוד אשמח למקור על זה שסוזוקי כתב את הסרט.
      גם הסרטים של וואן פיס שהזכרת, אודה לא כתב אותם. הוא במקסימום פיקח עליהם או עיצב כמה מהדמויות. ולגבי זה אני יודעת הרבה כי יש לי ידיד שממש שונא את זה שאנשים מפיצים שזה נכתב על ידי היוצר כשבתכלס זה לא (זה יעני גורם לו להיות חייב לראות את הסרטים, ואז אחרי שהוא רואה משהו "מיותר" הוא מגלה שזה לא באמת נכתב על ידו).

      0
      0
     • Mugiwara no Tony D. Stark

      וואן פיס סרט 10: https://onepiece.fandom.com/wiki/One_Piece_Film:_Strong_World
      וואן פיס סרט 14: מסתבר שהוא לא כתב אותו אלא פיקח עליו ומתן להם רעיונות לקווי עלילה.
      הסרטים האחרים של וואן פיס לא אמרתי.
      חטאיי המוות סרט 2: https://comicbook.com/anime/news/the-seven-deadly-sins-cursed-by-light-nakaba-suzuki-movie-poster/
      אני לא אומר שהם קאנון וספייציפית הסרטים של וואן פיס הם עובדתית לא קאנון, אבל הם כן נכתבו ע״י המנגקות.

      0
      0
     • שים לב שגם בסרט 10 אודה הוא לא הכותב היחיד, לכן מבחינתי זה גם לא נחשב.
      ובגלל התגובה הזו הלכתי לבדוק את החטאים, וגם שם בעמוד במאל ובANIDB סוזוקי בכלל לא מוזכר ככותב ויש כותב אחר.
      והקטע הוא שמראש השאלה הזאת טיפשית, כי כל אחד מגדיר לעצמו "קאנון" אחרת. לכן עניתי על התשובה הכי פשוטה – זה לא היה במנגה. האם זה אומר שזה לא קאנון? תחליט לפי מה שאתה מאמין.
      מבחינתי כל דבר שיש באנימה הרשמית הוא קאנון. כן, גם פילרים. כי אלו דברים שהיוצרים של האנימה לא יכולים לעשות על דעת עצמם והיוצר המקורי חייב לאשר אותם כדי שהם יקרו, סרטים ופרקי פילרים רגילים לא שונים מכך. זה נכון שרוב הזמן היוצרים נאלצים להסכים (גם אם יכול להיות שהם לא רוצים), אבל עובדתית הם מסכימים.
      אז בכללי לדעתי זו שאלה מיותרת, אבל בכל אופן סוזוקי *לא* כתב את הסרט.

      1
      0
     • Mugiwara no Tony D. Stark

      לא ממש מבין את הרעיון של לא נחשב כשזה נאמר שהוא כן השתתף בכתיבה, זה כמו לא להחשיב מנגקה של מנגקה מסויימת ממנגקה כי הוא רק כותב את הסיפורולא מאוייר/ או ההפך… אבל שיהיה.
      חידשת לי על סוזוקי.
      ולגבי מה נחשב קאנון ומה לא, אני מסכים, כל עוד לא נאמר שזה לא קאנון. הסרטים של וואן פנס למשל הם עובדתית לא קאנון כי זה מה שנאמר ע״י היוצרים עצמם, אז לדעתי אין פה ממש שאלה בכלל…

      0
      0
     • Mugiwara no Tony D. Stark

      מנגקה של מנגה**

      0
      0
     • Mugiwara no Tony D. Stark

      BRUH כמה פשלות מקלדת…

      0
      0
     • זה לא נחשב ש"הוא כתב את הסרט". אלא אם תביא לי מקור מדוייק מספרית של מה אחוזי הכתיבה שלו בסרט. אם הוא כתב רק מה הולך בסרט ב-5 משפטים ואז הכותב השני הוא זה שעשה את כל העבודה העמוקה, זה לא נחשב מבחינתי.
      וכן מין הסתם שהסרטים הם לא קאנון, אין מקום בטיימליין המחושב מאוד של וואן פיס של איפה לדחוף אותם. אבל האם זה אומר שפירות שטן שהוצגו שם או קונספטים אחרים זה משהו שלא קיים באמת בעולם של וואן פיס? לא. וזה מה שהתכוונתי אליו כשאמרתי שכל דבר רשמי הוא קאנון.
      מה לא קאנון? פאנפיקים ושאר דברי מעריצים.

      0
      0
 7. Mugiwara no Tony D. Stark

  אז בדיליי קל, אבל… אחלה סרט.
  היה נחמד לראות את הסאקוגה בקרב הסופי שנעשתה דיי טוב, והכול בכללי היה אחלה. היה מאוד מוזר לגלות שהוק צד חזירים בכור המרצף ואוכל אותם עם אח שלו, אבל היי, מי אני שאשפוט קיניבלים… אהבתי את הקטע שהענקים תקפו את העיר כי זה נראה כמו קופי-פייסט של AOT חח.
  כמה דברים שאשמח אם מישהו יוכל להסביר לי:
  למה לאליזבת׳ לא היו עייני מלאך בחלק מהזמן? זה משהו שהאנימטורים שכחו או שזה כמו השאירנגן נגיד והיא יכולה ״לכבות״ את זה? כי לא זכור לי שהיא יכלה ״לכבות״ את זה בסדרה, אבל אולי אני כבר פשוט לא זוכר משהו כי עבר זמן מאז סוף העונה האחרונה.
  למה הבוראת העליונה לא שלטה במאל ואליזבת׳? היא הפגינה יכולת מאוד ברורה להשתלט על מלאכים, מה הבעיה איתם?
  ואפשר בבקשה הסבר לכול הקו העלילתי הקצר מאוד של ארתור ומרלין? לא הבנתי כלום ממנו.

  בכול אופן, תודה רבה על התרגום המעולה! 🙂

  0
  0
  • בבקשה, שמחה שנהנת!
   לגבי אליזבת', אני חושבת שאם היא לא בהכרח משתמשת בכוחות האלילה שלה העיניים שלה חוזרות להיות רגילות (אם הכנפיים לא בחוץ וכו'). זה כמו מליאודס, שרק אם הוא מוציא ממש את כוח השד שבו העיניים שלו נהיות שחורות. וזלדריס גם דוגמא טובה – כל הזמן שלו בעשרת הדיברות ראינו אותו רק עם עיניים שחורות כי היה חשוב לו להיות מוכן עם הכוח הרציני בכל מצב…
   לגבי מרלין וארתור, אני מניחה שניסו לעשות איזה קישור למנגת המשך.

   1
   0
 8. לפי הסדר הכרונולוגי, צריך לצפות בסרט השני ואז בפרק 24 של עונה 5 נכון?

  0
  0
  • אין עונה 5.
   אם אתה מדבר על עונה 4, אז כן. וגם, לא כל הפרק. אם אתה רוצה להיות ממש "כרונולוגי", תצפה בפרק האחרון של עונה 4 עד דקה 8, אחר כך תראה את הסרט, ואז תחזור לשאר הפרק.

   1
   0
   • דקה 8? זה חתיכת דיוק🤣🤣🤣🤣
    תודה על התרגום 🙂

    0
    0
    • הוא גרם לזה להשמע כאילו כל הפרק האחרון קורה אחרי הסרט, וזה לא נכון. האירועים שמתרחשים ב-8 הדקות הראשונות של הפרק קורים לפני הסרט.

     0
     0
 9. תודה רבה
  ^_^

  1
  0
 10. סרט חמוד בהחלט, הוסיף לסגירת מעגל עבור הדמויות והעולם וגם היו בו לא מעט שורות הזויות ומצחיקות…
  באמת חבל שמרלין לא הופיעה בכלל בעלילה, נראה שהיא מתכננת משהו להמשך, אבל כמו שאני מבין היא לא קיימת כבר בהמשך?
  זה היה נראה כאילו השתמשו במצב הנוכחי שלה כדי למנוע ממנה להתערב באירועים של הסרט, כי אם היא הייתה הכל היה נגמר מהר יותר… (אם אני זוכר נכון נאמר שהיא כבר רימתה את האלים? בכל אופן, היא ממש חכמה וחזקה, זה בטוח).
  גות'ר היה מהמם כמובן, התגעגעתי אליו ואני חושב שאני אתגעגע עוד בהמשך 3>
  אבל אני חושב שסיימתי עם החטאים לבינתיים, הם יצטרכו משהו יוצא דופן כדי למשוך אותי חזרה לעולם הזה (או שיהיה לי מספיק זמן פנוי…)
  תודה רבה על ההוצאה הנהדרת!

  3
  0
  • בבקשה, שמחה שנהנית!
   מרלין דווקא כן קיימת בהמשך, האמת. מכל החבורה של החטאים היחידים שאשכרה המנגת המשך הראתה בינתיים כמו שהם אלו מרלין וגווסר, אז אולי כן תהיה לך סיבה לחזור למאו.

   2
   0
 11. תודה רבה על התרגום!
  זה סרט דיי נחמד, אבל היו כמה באגים עלילתיים, למשל – לא ממש הגיוני שקינג הבין שיש מישהו מאחוריה הנפח ודליה, אבל נזרום;ׂׂ)

  נ.ב: אפשר בבקשה להפסיק לקבל רמזים מעניינים על עידן הכאוס מבלי לקבל את עידן הכאוס?! אני רוצה לראות עוד מארתור ומרלין, אבל לא יתנו לנו את זה:(

  0
  0
 12. יש לי שני שאלות אם מישהו יוכל לענות זה יהיה ברכה.:
  1.יש מנגת המשך?או אנימה המשך?(אם כן איפה אפשרי לראות).
  2.אמרו אם יהיה אנימת המשך או עוד סרט?
  תודה!

  1
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*