שבעת חטאי המוות עונה 3, פרק 9

שלום לכולם.
אחרי הפרק הנהדר שבוע שעבר, לצערי השבוע אני כאן כדי להביא לכם פרק… הרבה פחות טוב, מכל הבחינות. גם מבחינה טכנית (אנימציה, בימוי) וגם מבחינת תוכן.
ויודעים מה אפילו יותר נורא? נראה שחזרנו להרגל המגונה מהעונה הקודמת – לדחוס חמישה צ'פטרים לתוך פרק אחד, ולהחסיר כל כך הרבה פרטים מהמנגה… זה ממש עצוב לי, כי עד עכשיו הם עשו עבודה ממש טובה. אני מקווה שזה משהו חד פעמי, אבל אני לא יכולה להגיד שהסיכויים לכך גבוהים…
בכל מקרה, בגלל שהיו הרבה דברים שהוחסרו אני מניחה שכל מיני חלקים בפרק יראו לא מובנים. אם ככה, אתם מוזמנים לשאול ואני אענה, לפחות על הדברים שכן הופיעו במנגה והוחסרו מהאנימה בפרקים האלו. אולי הם מתכננים להכניס חלק מהקטעים בעתיד, אבל שוב, אני די בספק.
מקווה שתהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט~
ליה.

Torrent | Drive | JetLoad

לבקשת חבר'ה בדיסקורד, הנה כמה דברים שירדו מהפרק:

פרטים מהמנגה שהושמטו במהלך הפרק
 • מסבירים על כך שהנשמה של אליין עדיין שם בגלל הכישוף של מלאסקולה, ושאליזבת' גרמה לה לחיות יותר בנוח בגוף שלה בעזרת קסם משלה.
 • כשמרלין מזכירה להם שהם עוד לא ניצחו את כל עשרת הדיברות, היא גם מפרטת על המצב בקמלוט. היא מסבירה שזלדריס והשדים שולטים שם.
 • כל הסיפור עם העזיבה של מרגרט מוסבר בהרבה יותר פירוט. היא מחליטה לצאת (בלי שהיא קיבלה עדיין אישור מהמלך) למצוא את גילסאנדר. (תזכורת: ויויאן חטפה אותו)
 • כשמליאודס ואליזבת' מדברים על הגבעה, הם גם מזכירים את מה שמרגרט מתכננת + מדברים על הילדות של אליזבת'.
 • אחרי שאליזבת' הולכת אחרי השיחה שלהם, קינג ובאן באים ומדברים עם מליאודס. באן מספר שקינג רוצה שהוא ילמד אותו איך להציע נישואין והם שואלים אותו מה קרה בינו לבין אליזבת' (מליאודס מרביץ להם על זה).
 • אסקאנור הוא זה שקולט שהמצב של מרלין הדרדר, והוא זה שקורא להנדריקסן לטפל בה. הנדריקסן מסביר שהיא תחת קללה עוצמתית ושואל את אסקאנור איך זה קרה לה. אסקאנור אומר שהוא רק שם לב שהיא לא מרגישה טובה, והנדריקסן מצטער ואומר שזה מעבר ליכולותיו ושכנראה אפילו מנהיגי הדרואידים לא יוכלו לטפל בה. ואז זה חוזר למה שהיה באנימה (הנדריקסן מבקש עזרה מאליזבת').
 • כשאליזבת' נמצאת בתוך הקללה היא מסבירה שאם לא היה מדובר במרלין אלא בכל מישהו אחר, הוא כבר היה מת. כשזלדריס מספר לה על הקללה שלה של הלידה מחדש (כן במנגה הוא ממש אומר לה שזו קללה), היא חושבת לעצמה שלמרות שהם רק נפגשו היא לא חושבת שהוא משקר.
 • עכשיו אתם יכולים להבין למה מרלין גם מודה לאסקאנור (אם הוא לא היה שם לב שמצבה הדרדר…). אבל ברגע שהיא מודה לו הוא נזכר מה היא אמרה על ארתור…
 • ברגע שהחבורה עוזבת את בירת ליונס הם מתחילים לדבר על התוכנית שלהם. מליאודס מזכיר להם את מטרותיהם (להציל את האזרחים, לשחרר את קמלוט וכו') אבל אומר שזה לא יהיה קל כל כך. למה? מרלין מסבירה שמסביב לקמלוט יש "עיוות מימד" שחוסם את האפשרות להשתגר פנימה, והיא אפילו לא יכולה להשתמש עליו בקסם הביטול שלה. לכן הם חייבים לעבור דרכו בכוח. באן אומר שודאי יש דרך לעשות זאת, וגווסר אומר שהמקור של ה"חומה" הזו נמצא 250 מיילים דרום-מזרחית לליונס, ולשם הם ילכו. מה שיש שם זו עיר בשם קולנד, מקום בו בעבר התבצע טבח גדול, וכיום זו עיר הריסות. גווסר מציין שהוא רוצה לעצור באיזשהו מקום בדרך.
 • באן מבקש מאליזבת' לבדוק מה שלום אליין, הוא מרגיש שהיא לא במצב טוב.
 • קינג חושב שהוא שמע את השם קולנד בעבר, ורוצה לשאול את הלברם על כך. הוא שם את הקסדה אבל הוא לא רואה את הלברם – כי הלברם הלך להיות עם אליין. אליין אומרת להלברם שהיא ביקשה ממנו להישאר עם אחיה, אבל הוא אמר שפעם ב זה בסדר לבקר אותה. הוא שואל אותה אם זה בסדר מבחינתה שהם הולכים לכיוון הזה, והיא אומרת לו שגם ככה לא נותר לה הרבה זמן, אבל שהיא דואגת לבאן ומאיך הוא יגיב. (זה בעצם הכל רמיזות לקטע עם מלאסקולה שהוזכר בסוף הפרק)
 • יש רמיזות לכך שהלברם קשור לעיר הזו קולנד.
 • אליזבת' עוזרת לאליין להרגיש קצת יותר טוב, ובאן שם כשזה קורה. זה מה שגורם לו ללכת לבקש ממליאודס לא להשתתף במשימה.
 • כל הקטע שאליזבת' מספרת לדיאן ואליין על מה שזלדריס אמר יותר מפורט, אבל לא ממש מוסיף הרבה מידע חדש. דיאן שואלת אם אליין יכולה לקרוא את המחשבות של מליאודס ואליין אומרת שלא. כמו כן משהו שנחמד לציין: דיאן גם אומרת לאליזבת' שגם אם יש לה בעבר זכרונות רעים, כנראה שיש לה גם זכרונות טובים כמו שהיו לה ולגווסר.
 • הלברם חוזר לקינג ומברך אותו על הקטע עם דיאן והכנפיים. בסוף הוא אומר לקינג "אתה תמיד תהיה חבר שלי" בנימה דרמטית, וקינג לא מבין מה הקטע.

וזהו, אחרי זה חוזרים לחלק האחרון בפרק (מהקטע שבאן מבקש לא להצטרף למשימה ועד הסוף).

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

25 תגובות

 1. תודה רבה!

  0
  0
 2. תודה רבה על הפרק

  0
  0
 3. תודה רבה על הפרק. ^^

  0
  0
 4. תודה על הפרק הזה והקודם לגבי הדברים החסרים ראיתי שהתכתבתם בדיסכורד דיברתם על הפרטים מהפרק הזה? לא קראתי כי לא רציתי ספויילרים

  0
  0
 5. תודה רבה מאוד על הפרק הוא פרק מעולה כמו הסדרה הזאת.
  דרך אגב מה קרה לגוגל דרייב? אי אפשר לראות שם יותר ואי אפשר אפילו להוריד…

  0
  0
  • כשהרבה אנשים צופים/מורידים פרק זה יוצר עומס על השרת והוא חוסם את הגישה. אתה מוזמן להוריד בטורנט (שזמין תמיד וגם עוזר לצופים אחרים) או לצפות דרך השרת השני, או לעשות עותק לדרייב שלך.

   0
   0
 6. תודה על הפרק אתם מדהימים✌
  ותודה ענקית על הפירוט.

  0
  0
 7. תודה רבה על הפרק! ועל המהירות שהוא פורסם!!!

  0
  0
 8. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  הם הורידו את הלברם!!!
  הוא החלק הכי טוב 🙁 🙁 🙁 🙁
  תודה על הפירוט והתרגום

  0
  0
 9. המנגנה הסתיימה?

  0
  0
 10. תודה רבה
  ^_^

  0
  0
 11. חדש פה.. -_•
  איפה אפשר לראות את המנגה ?

  0
  0
 12. חחחח תודה על הפרק
  אהבתי את זה שכתבת דברים שירדו מהמנגה תודה!
  זה ממש הצחיק אותי משום מה
  "אחרי שאליזבת’ הולכת אחרי השיחה שלהם, קינג ובאן באים ומדברים עם מליאודס. באן מספר שקינג רוצה שהוא ילמד אותו איך להציע נישואין והם שואלים אותו מה קרה בינו לבין אליזבת’ (מליאודס מרביץ להם על זה)."

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*