13 שנים ל-AntyLicense Subs!

שלום לכולם וברוכים הבאים לפוסט יום הולדת נוסף במתכונת איתה התחלנו לפני שנתיים.
היום הקבוצה חוגגת 13 שנים, מספר לא מבוטל בכלל אם תשאלו אותי. איך הזמן טס, אה? זה די מדהים. מה שעוד שמתי לב זה שמשנה לשנה נראה שיותר ויותר צופים אשכרה זוכרים את יום ההולדת של הקבוצה ואף מצפים לו, או לפחות מזכירים את העבודה שהוא מתקרב. זה באמת דבר שמרגש אותי ברמות, המחשבה שלאנשים אשכרה אכפת מהיום בו הקמתי את הקבוצה שהיא התגלמות התחביב הגדול ביותר שלי. אז תודה רבה לכם.
קדימה, בואו נעבור לפוסט החגיגה!

חלק I – הוצאה!

מי שעוקב אחרי ערוץ הדיסקורד ידע בדיוק מה הולך לצאת ביום ההולדת: סרט הריקאפ של סטארלייט, "רונדו רונדו רונדו"!
אמנם כבר עברו כמעט שנתיים מאז שהעלנו כאן את הסדרה, אבל האהבה שלי לסטארלייט לא דעכה כלל וכלל, אם איכשהו חשבתם שזה קרה חח. האהבה שלי לסדרה כל כך גדולה שאפילו תרגמתי סרט שהוא ריקאפ, דבר שהוא די נס (בתור אחת שממש לא אוהבת לתרגם סרטים ובכלל לא צופה בריקאפים בד"כ).
אבל כן, הסרט הוא אכן ריקאפ, למרות שהוא מכיל גם תוכן חדש (בערך 11 דקות. מתוך השעתיים של הסרט). ועדיין, אני לא חושבת שהסרט עושה עבודה טובה בלהעביר את הסדרה המדהימה הזו. אם עוד לא צפיתם בסטארלייט, אני מפצירה בכם ללכת לצפות בסדרה כמו שהיא. הסרט לא עושה חסד עם הסדרה בכלל. ואפרט:
כמה הסרט מעביר מהסדרה: ובכן, כמו שכבר אמרתי, הסרט מעביר מעט מאוד מהסדרה. למרות שפרקים 1, 11 ו-12 הוכנסו כמעט בשלמותם, מפרקי מפתח כמו 7-10 הוכנס רק חצי (או אפילו קצת פחות), ומשאר הפרקים בקושי נכנסו כמה דקות (בעיקר הרביו עצמו שמתרחש בהם, ומעט מאוד משאר מה שקורה בפרק). באנימה עמוסת סימבוליזם ועומק כמו סטארלייט, אין ספק שהסרט מחמיץ לגמרי את מה שנתן לסדרה את רוב האימפקט שלה. לכן אומר שוב, אם לא צפיתם בסדרה, לכו לצפות בה קודם. הסרט הוא יותר כמו דרך להזכיר למי שכבר צפה את הנקודות המרכזיות של מה שקרה, מבלי להתמקד בדבר מעבר. גם בתור צפיה שניה אני לא ממליצה על הסרט, אבל זה כבר לשיפוטכם. סטארלייט זו אנימה שיש בה כל כך הרבה שאני מאמינה שצריך לפחות שתי צפיות בסדרה עצמה כמו שהיא, אבל אני יודעת שלא כולם חושבים כמוני.
שינויים: מעבר לעובדה שהסרט השמיט המון מהסדרה (ושינה את הסדר של הצגת הדברים שהוא כבר כן מציג), גם הרבה ממה שכן נכנס עבר סוגשל סירוס. כבר הזכרתי למשל שהרביואים עצמם הוכנסו אליו, אך רובם ככולם נחתכו וקוצרו. שינוי אחר שנעשה בהם, שהוא קצת יותר סובייקטיבי, קשור לשירי הרביו עצמם. רוב השירים קיבלו עיבוד חדש (למשל, "שיר הפריחה" הפך משיר רוק מגניב לבלדה איטית, ו"כדור קסם של אהבה" קיבל עיבוד 8-ביט). את דעתי האישית על שינויים כאלה ואחרים אשמור לפורומים שקצת יותר מתאימים לדיון, אבל כן אגיד שהעובדה שהרביואים קוצרו די הפריעה להנות/לקבל רושם מלא על העיבודים החדשים.
שינוי אחר שהוא הרבה פחות בולט (וכנראה שאנשים שלא צפו בסדרה מלא פעמים כמוני בכלל לא ישימו לב אליו) זה שהכניסו כל מיני שורות לחלקים שהם ריקאפ – אבל אלו שורות שלא הופיעו בכלל באנימה. בגלל שהם הורידו הרבה וגם שינו את הסדר, אני מניחה שזה היה הגיוני להוסיף כמה שורות שלא היו פה ושם, כדי להבהיר חלק מהדברים שקורים למי שבמקרה בא לסרט הזה בלי לדעת לאן הוא נכנס.
עוד שינוי חשוב ומשמעותי שקשור לשירים הוא העובדה שאחד מהם הוחלף לגמרי. כן, קראתם נכון. במקום השיר "כוכב שמימי -פינאלה-", השיר ברביו דואט הוחלף לשיר "כוכב יהלום". עוד בנוגע לשיר הזה בסוף הפוסט…
תוספות: כפי שציינתי בהתחלה, יש בסרט בערך 11 דקות של תוכן חדש. בערך חצי ממנו מפוזר במהלך הסרט, בין קטעי הריקאפ. אבל החלק הכי משמעותי שלו נמצא בסוף הסרט, בסצנה האחרונה שלפני הקרדיטים, וגם בסצנה שלאחריהם. כן, יש המשך אחרי הקרדיטים, אז אל תפספסו. לא אספיילר מה יש בתוספות האלו, אבל רק אגיד שאם אתם אוהבים את בננה (כמוני), You are in for a treat. מה שכן אפשר להגיד שהוא בכלל לא ספויילר, זה שהוסיפו הרבה "שלטים" שנותנים שם רשמי לחלקי תפאורה/מקומות במציאות שלא היו קיימים באנימה. אם זה במקרה מעניין מישהו חח.
טוב יאלה, סיימתי לחפור על הסרט בינתיים, זמן לקישורים!

Torrent | Drive

חלק II – מה תרגמנו השנה? כמה מילים + המלצות!

החלק השני של הפוסט יכיל כמה מילים + המלצה לכל אחד מהפרוייקטים שתרגמנו השנה באלס! אם אתם צופים אדוקים כנראה שצפיתם כבר בכולם, ואם אתם לא, או שסתם הגעתם לכאן במקרה, הנה כמה המלצות לדברים שאולי ימצאו חן בעיניכם! הכותרת היא לינק לעמוד הפרוייקט, אם השתכנעתם (;
[מבחינה טכנית, את כל האנימות המוזכרות כאן סיימנו השנה, אך יכול להיות שאת חלקן התחלנו לפני יותר משנה]

בקרוב אהפוך אלייך

קויטו יו עולה לכיתה י' ומתחילה את חייה בתיכון, לאחר שביומה האחרון בחטיבה ידיד טוב התוודא בפניה. היא בעצמה עדיין מעולם לא חוותה את רגשות האהבה עליהם כולם מדברים, ולכן היא התקשתה לתת תשובה לאותו ידיד. כשהיא חוזה במקרה בנערה גדולה ממנה דוחה וידוי אהבה, היא מחליטה לבקש ממנה עזרה, בלי לדעת לאן היא נכנסת. אנימת רומנטיקה עם לא מעט השגות פילוספיות, מומלץ לחובבי הז'אנר.

לאב לייב! סאנשיין!! הסרט: מעבר לקשת

הסרט שסוגר את הסיפור של קבוצת איידוליות בית הספר, אקווה, מ"לאב לייב! סאנשיין!!". אם צפיתם בשתי העונות של הסדרה אין סיבה שלא תרצו לצפות בסרט. הי"בניקיות סיימו ללמוד וטסו לחו"ל, בזמן שהצעירות יותר מוצאות את עצמן תחת הצורך להרשים את בית הספר החדש אליו הן עברו, והצורך לקבל את המצב החדש והשונה.

דבורת מכתבים

בעולם פנטזי בו מכתבים הם יקרי ערך, לאג שינג הצעיר מוצא את עצמו בתור "מכתב" שצריך למסור. דבורת המכתבים גושו סוודה נשלח למשימה, והקשר שנוצר בינו לבין לאג מעורר בלאג את ההשראה להיות דבורת מכתבים בעצמו בעתיד, ולהיפגש שוב עם גושו. סדרה קלילה עם עולם מקסים, דמויות מקסימות וסיפורים מקסימים.

דיג'ימון הרפתקה: התפתחות אחרונה, קשרים

הסרט האחרון של "דיג'ימון הרפתקה", שסוגר סופית (או לפחות כך זה נראה) את הסיפור של חבורת הילדים הנבחרים מעונות 1-2. מומלץ לכל חובבי דיג'ימון, גם אם עבר זמן רב מאז שצפיתם לאחרונה. אפשר לקפוץ לתוך הסרט גם בלי לזכור אף פרטים מדוייקים מהעונות/סרטים הקודמים.

ארץ לעולם לא המובטחת 2

זבל טהור, להתרחק כמו מחולי קורונה מאומתים. לכו תקראו את המנגה במקום אם הסיפור מעניין אתכם.

חלק III – ברכות מחברי הקבוצה + סטטיסטיקות!

גדלנו בעוד שנה! ואולי צריך להתחיל לספור את השנים בעשורים. עם הגיל באה החוכמה, וזה נכון בכל דבר בחיים, גם בפאנסאב. אז מהיום יש לקרוא לאתר אנטילייסנס סמארט סאב, או סאמה, לבחירתכם. (או בקיצור אנטילייסנס סאמבה ?).
כמות הפרויקטים ששוחררו פה לא יביישו אפילו את נטפליקס, חוץ מהעובדה שרמת התרגום מביישת את נטפליקס מאוד. אם האתר היה אישה, אז גם יפה וגם חכמה. כמות ואיכות תחת מטריה אחת.
אז מה שאאחל לאתר שכבר יש לו את כל התכונות הטובות זה רק עוד הרבה אריכות ימים והנאה מתהליך היצירה! מזל טוב!

 

שלום לכולם, רציתי לאחל קודם כל מזל טוב לקבוצה המדהימה הזאת, וכנ"ל לחברי הצוות הלא פחות מדהימים. מסתבר שאני כאן כבר קרוב לארבע שנים… זה קצת מצחיק אותי, כי הזמן עובר מהר מדי ולא שמתי לב שאני כאן כבר יותר משנה.
אז… זהו זה, חברים. המון מזל טוב, ומאחל לקבוצה שתחייה עד 120 (ושיהיה דור המשך לליה)~
מזל טוב אלס!

 

יום הולדת שלישי שאני כאן, ואני לא מתכוון ללכת בזמן הקרוב 3:
אז היי, כאן שי שומר ישראל (כותב לכם כשאני בשבוע שמירות)~
עוד שנה עברה, שנה עתירת פרויקטים כרגיל, שנה שהמודעות למאמצים והעבודה הרבה שמושקעת בפאנסאב ולא מובנת מאליו בכלל עלתה (לפחות ממה שראיתי) ושנה שיותר אנשים שמעריכים את הקבוצה וההשקעה שלה ומבינים למה היא אחת הקבוצות החזקות, הטובות והאיכותיות בארץ. הקבוצה מונה מספר מצומצם מאוד של חברי צוות ובפועל ליה כמעט עושה הכל ותמיד מוכיחה שזאת לא הכמות אלא האיכות.
לצערי גם השנה פחות יצא לי לעבוד (הדברים היחידים שיצא לי לעבוד עליהם ויצאו לאור הם הלוגו בסרט האחרון של דיג'ימון ועריכה לשונית בסרט האחרון של לאב לייב שיצאו באתרנו), אבל חזרתי- ובגדול. בימים אלו ממש אני עובד בשיא המרץ שלי על פרויקט שיצא בעתיד בקבוצה, פרויקט שמכיל ים טייפ אז יקח לו קצת (הרבה) זמן לעלות אצלנו (עדיין ככל הנראה יצא לפני קיי-און 2 ?).
אני מאחל קודם כל לי, להמשיך לעבוד בפול גז ולהתפתח בפאנסאב עם כל הקשיים והחוסר זמן שיש לי בשירות.
ולקבוצה אני מאחל המשך עבודה בסטנדרטים שרק אנטילייסנס סאבס יודעים לעשות (שזה בגדול להוציא לכם פרקים במינימום זמן ובמקסימום איכות ותוך כדי להנות וללמוד מהמלאכה) לעוד שנים ארוכות ושיגיע היום ונגיע לימות המשיח (אקא היום שיאיר יסיים לתרגם קיי-און 2 אהמ אהמ).
ולכם הצופים, אם אתם קוראים את זה כנראה באמת אכפת לכם מהקבוצה ואתם מעריכים אותה. תמשיכו לתמוך, להעריך ולפרגן. אל תצפו בסדרות טיוי כי זה איכסה פיכסה ולא לשאול איפה הפרק כי יש בוט התקדמות בדיסקורד :)))))))
קיצור תודה על התמיכה~
ולליה, האחת והיחידה, האישה שבלעדיה כלום לא היה זז (על אמת) החזקת ואת עדיין מחזיקה פאנסאב שלם על הכתפיים ואת תמיד מוכנה לעזור, לכוון ולחלוק בידע המאוד רב שלך בתחום. אוהב וגאה לעבוד איתך ומאחל לנו עוד שנים ארוכות של עבודה כאן בקבוצה. תודה על הכל ועל מי שאת 3>

וככה נראה שהגיע שוב תורי. כל שנה כמה מחברי הקבוצה היקרים שלי חושבים שכבר אין להם מה להגיד יותר לכבוד יום ההולדת. ואני לא מאשימה אותם בכלל חח. אם כבר, לי אמור להיות הכי קשה, לא? אני הייתי כאן מההתחלה והייתי צריכה לחשוב על משהו לכתוב כל שנה ושנה!
טוב, די עם השטויות. אני כן מרגישה שאני חוזרת על עצמי כל שנה, או אפילו כל סיום פרוייקט, אבל אין מה לעשות. אלו הרגשות שלי, ונראה לי שזה כבר לא הולך להשתנות יותר אף פעם בחיים – אני אוהבת פאנסאב, אני אוהבת להכיר לאנשים אחרים את הסדרות שאני אוהבת, ואני אמשיך לעשות את זה עד יומי האחרון. אז כל אחד ואחת ממי שקורא את זה יכול להיות סמוך ובטוח שגם אם הוא שוכח מהאתר ברגע זה ממש, לא משנה מתי בעתיד הוא יזכר בו, האתר יהיה קיים ופעיל.
כבר 13 שנים שאני מפיצה לקהל דובר העברית את הסדרות שאני אוהבת, ולמרות שכל סדרה מקבלת יחס שונה, אני יודעת שלא משנה מה, לפחות אדם אחד צפה בסדרה בגללי – וזה יותר ממספיק לי. זה מסכם את כל הזמן שלי בפאנסאב עד עכשיו, וכנראה גם את כל הזמן שלי בפאנסאב בעתיד.
בכל מקרה, הצצתי במה שכתבתי שנה שעברה, ואני שמחה לבשר שיש כמה סדרות שאני הרבה יותר רוצה לעבוד עליהן מכל מה שהיה באתר בשנה האחרונה (מבחינת סדרות בכל אופן). כרגע העיכובים עם לעבוד עליהן הם בעיקר טכניים, אבל אני מקווה שהיום בו אוכל להגיע לפרוייקט שאני ממש רוצה לעבוד עליו לא רחוק (בקיצור, שמישהו יעלה כבר לניה את כל הבלוריי שאני מחכה להם!!!).
אמנם לא חפרתי כהרגלי, אבל תהיו בטוחים שעדיין אין מאושרת ומתרגשת ממני על כך שהקבוצה גדלה בעוד שנה ^^. מקווה לראות את כולכם גם בשנה הבאה~

הוצאות:
מספר הוצאות סה”כ: 872
מתוכם סרטים: 20
מספר *סדרות* מושלמות: 36
לצפיה ברשימה מלאה של ההוצאות מוזמנים ללחוץ כאן.

חברי צוות:
מספר האנשים שלקחו חלק בקבוצה עד היום: 29
מספר חברי צוות נוכחי: 4

אתר (ממאי 2012):
מספר פוסטים: 652
מספר תגובות: 12,901

חלק IV – בונוס

הבונוס הפעם הוא דווקא משהו שהכנתי די מזמן, פשוט אף פעם לא יצא לי לפרסם אותו בשום מקום, ובצורה מגניבה ביותר הוא מתקשר להוצאה של היום.
בפוסט של שנה שעברה, פרסמתי בבונוס את שיר הנושא של סרט הריקאפ של סטארלייט, אותו סרט שפורסם ממש עכשיו (והשיר נמצא בקרדיטים שלו). הבונוס השנה, לעומת זאת, הוא השיר "כוכב יהלום". אם קראתם לעומק את חלק I, אתם יודעים שזה השיר שהחליף את אחד מהשירים שהיו באנימה כשהוסיפו את הרביו לריקאפ. בעבר תכננתי לפרסם את השיר כחלק ממשהו גדול יותר, אבל כנראה שזה לא יצא לפועל (בגלל מגבלות שלא קשורות אליי). אבל עכשיו לשיר הזה יש את הקשר לסרט, ולכן הוא מתאים כבונוס לפוסט (:
רק הערת אגב, יש בשיר ציון למי שרה כל חלק באמצעות כוכבים שהצבע שלהם מתמלא כשהדמות אותה הכוכב מייצג שרה. זה לא הכי ברור בעולם, אבל בשיר כזה בו הרבה משפטים עולים אחד על השני זה היה די יעיל חח.
בכל מקרה, התרגום שאתם רואים פה הוא גם אותו תרגום שמופיע בסרט הריקאפ, ואם אתם חדים ושמתם לב לתבנית בחלקים החדשים שנוספו לסרט, תמצאו אישור לתחושת הבטן שלכם אם תעקבו אחרי התרגום של השיר המלא כאן…

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

78 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  13 שנים לאלס, ואוו בר מצווה לאתר.
  לא יודעת מה להגיד מלבד מזל טוב ושאני מצפה בקוצר רוח לסדרות שתתרגמי, בזכותך הכרתי כמה סדרות ממש טוב שלעולם לא הייתי חושבת לצפות בהן לבד, ביניהן ולא רק: מקום רחוק יותר מהיקום, בקרוב אהפוך אלייך, סאטרלייט, היביקה ועוד.
  היו גם סדרות שהכרתי וסוף סוף הצלחתי להבין ב100% מה קורה כי עשית עבודה מצוינת בתרגומם.
  אז הרבה תודה.

  נ.ב החלק על ארץ לעולם לא 2 :"זבל טהור, להתרחק כמו מחולי קורונה מאומתים. לכו תקראו את המנגה במקום אם הסיפור מעניין אתכם." הרג אותי מצחוק???

  2
  0
 2. מזל טוב! לא בטוחה אם האתר יהודי, או גבר, אבל אם כן מזל טוב על העלייה למצוות
  בדיוק אתמול סיימתי את סטארלייט אז תודה רבה על סדרה מדהימה ועכשיו גם סרט המשך
  מקווה שתמשיכו לעשות עבודה מדהימה לעוד הרבה שנים!

  0
  0
 3. ליה אהובה שלי. מדהים שקבוצתך הגיעה כבר לגיל בר מצווה, אסל כמובן שזה לא מפתיע בשום צורה. גאה בך ברמות שקשה לתאר על כל העבודה שלך, על התשוקה שלך לדבר המדהים הזה שנקרא פאנסאב, על כל מה שאת עושה ואני יודעת שאת ממשיכה ותמשיכי לעשות.
  אוהבת אותך מלא ומאחלת לך המון המון מזל טוב!!!

  4
  0
 4. אז הם דחסו מעל ל5 שעות סיפור בקצת פחות משעתיים???
  ואוו לא מפתיע שחסר שם הרבה חומר.
  הרבה תודות על התרגום 🙂 והרבה מזל טוב ל13 שנים!!

  0
  0
 5. מזל טוב! תודה על התירגום האיכותי של האתר הזה!

  0
  0
 6. קודם כל ברצוני להגיד מזל טוב על 13 שנים של עבודה נפלאה ותודה על כל הסדרות/סרטים שאתם תירגמתם בשבילנו זה לא מובן מאליו
  תודה על הכל ובהצלחה בהמשך הדרך המופלאה שלכם
  ושרק יהיה לכם טוב

  0
  0
 7. מזל טוב!
  שתזכו לעוד הרבה שנים ותרגומים

  0
  1
 8. 13 שנים! מזל טוב ענק!!! 3>
  הייתי כאן השנה? פספסתי המון זה בטוח. אתם עובדים כל כך טוב ומקצועי שזה פשוט מדהים, מאחלת לכם שתמשיכו להינות ולהפעיל את המקום הקסום הזה לעוד הרבה מאוד שנים 3>
  (סרט של סטארלייט! עוד הבטחתי לעצמי לצפות צפייה חוזרת בסדרה ולא קיימתי, הגיע הזמן, אחר כך אחשוב גם על הסרט… תאחלי לי בהצלחה 😉

  1
  0
  • חח תראו מי זו! בהחלט הרבה זמן לא היית כאן.
   תודה רבה, ותהני מצפיה נוספת של סטארלייט ^^

   1
   0
 9. 13 שנה? וואו! מזל טוב!
  התחלתי לצפות באנימה בזכות הפאנ-סאב ואני עוקב אחרי קבוצות כבר הרבה זמן.
  ואתם תמיד מתרגמים באיכות הטובה ביותר אפילו מתרגום "רשמי" שקיים במקומות אחרים.

  מעריך אתכם מאוד!
  תודה רבה ^^
  ולעוד הרבה שנים

  אגב, בזכותכם הכרתי כמה סדרות שמאוד נהנתי לצפות, שאחרת לא לא נראה לי שבכלל הייתי צופה בהם.

  0
  0
 10. מזל טוב לאלססססס מאחל לכם המון מזל טוב

  1
  0
 11. https://www.youtube.com/watch?v=Dn1OBI8v5r4
  אז מתברר שלאלס ול game theory יש את אותו תאריך יום הולדת.
  מפתיע אותי שאלס יותר ותיק האמת.
  בכל מקרה הרבה מזל טוב לשניכם

  0
  0
 12. וואו 13 שנים! כל שנה מחדש אני מתפעל מפוסט היום הולדת של הקבוצה המדהימה הזאת, זה כיף לא נורמלי.
  רק אומר, בסוף אני אצטרף לצוות פה? (באמת שזה חלום)
  מאחל לכם להמשיך להשתפר, להמשיך להוציא עוד תוכן לעוד הרבה הרבה זמן ולהנות מכל רגע פה.
  תודה רבה על כל המאמץ והזמן שעבדתם כדי להוציא לנו פרקים באיכות הכי טובה שאפשר.
  ראיתי את כל הפרוייקטים פה חוץ מדיגימון, הכרת לי מלא סדרות (סטארלייו היא הסדרה אהובה עלי מכל הזמנים) ועדיין לא ראיתי את העונה החדשה של הייקו, שחכתי שהיא קיימת בכלל, מחכה לראות את זה עם תרגום מקצועי שלכם.
  למדתי כל כך הרבה מכם, גם אם זה לראות פרק שתרגמתם ולתהות למה תרגמתם משפט מסויים בצורה מסויימת.

  הנקודה היא, תודה רבה על 13 שנים של השקעה ומאמץ. אני באמת נהנה לראות פה כל פעם מחדש פרק שיוצא. ובהצלחה בשנים הבאות D:

  וכמו שאמרתי, חכו לי 😉

  1
  0
  • וואו תודה רבה על המילים החמות! אני ממש מעריכה את זה! ^^
   מרגש אותי לדעת שיש מישהו שחולם להצטרף לקבוצה. אני מאמינה בך, תמשיך ללמוד להשתפר, מלא בהצלחה!
   ואני גם ממש שמחה שהכרנו לך את סטארלייט והיא הסדרה האהובה עליך עכשיו!!!! איזה כיף לשמוע D:
   אז שוב תודה, וכמובן בבקשה (:

   0
   0
   • בעצם, כתבתם בדרושים שלא חייב ניסיון כדי להצטרף לקבוצה וצריך רק רצון חזק להתקדם וללמוד.
    עשיתי הפסקה מפאנסאב וחשבתי לחזור היום, את חושבת שאוכל להצטרף אליכם ולתרגם? בהחלט יש לי רצון ללמוד ולהתקדם בתחום ויש לי קצת ניסון בכל תחומי הפאנסאב חוץ מקידוד וכתיבת אפקטים לקריוקי.
    מה את חושבת?

    2
    0
    • אכן לא צריך ניסיון, אבל כן צריך לעבור את המבחן(ים).
     כמובן שכל מי שמצטרף מקבל הערות לשיפור בהמשך, אבל אני לא מצרפת אנשים שלא עומדים בסף המינימלי של לעבור את המבחן.
     ואני לא יודעת מה הרמה שלך בשום דבר, ולכן לא יודעת להגיד אם תוכל להצטרף או לא.

     0
     0
 13. ברכות לרגל יום ההולדת השלושה עשר.
  וואו, זה הרבה זמן ו… טוב, מגניב שהקבוצה לא רק שורדת, אלא שעדיין מוציאה פרקים (בשונה מכמה קבוצות פאנסאב שאמנם קיימות, אבל לא באמת פעילות או מוציאות משהו פעם בירח כחול). בימינו, למרבה הצער, נדיר לראות קבוצה עברית איכותית (הכל יודעים שרוב הקבוצות אינן אלא שיט-סאב שמוציאים פרקים עם גוגל-טרנסלייט ומעט מאוד עריכה אם בכלל, וגם אז זה מחזיק שנה-שנתיים עד לפרישה, שהיה יפה אם הייתה קורית שעה אחת קודם. אבל לא באתי ללכלך, אלא לברך ולהוקיר, אז…) אני מאוד שמח שזה לא המצב כאן. אדרבא, כל פרויקט מקבל את הטיפול הראוי לו, ולעיתים יותר ממה שמגיע לו. בקיצור, כל הכבוד, ליה, זה מאוד *קוּל* מצדך.
  לגבי ההוצאה המיוחדת- קצת התלבטתי אם לראות את הסרט, אבל מניח שזה לא יקרה, כי הבהרת שהוא לא כזה משהו. מה שגורם לי לתהות למה תרגמת אותו בכלל, אבל זה סיפור אחר, אני מניח.
  מה שכן, ראיתי, או ליתר דיוק שמעתי, את השיר. סטארלייט היה הפתעה משמחת השנה בעבורי (נראה לי שכבר אמרתי פעם פה), ובאמת לא הייתי מנסה לולא היה בעברית וכל כך מומלץ כאן, אז אני מניח שצריך להודות לך גם על זה. בשיר הזה הצלחתי להבין רק שלושה קולות דרך הכוכבים: האדום- קארן, הצהוב- בננה, ובכחול- היקארי האור של הסדרה (pun intended). נראה לי שהכוכב האפור הוא של מאיה, אבל לא כזה בטוח בעניין (אולי שווה להבהיר איזה כוכב מייצג את מי. רק מציע…).
  בקיצור, תודה, על הכול, ותבורכי (בשלוש עשרה ברכות).
  נ"ב- עכשיו, כשהיא בת 13, אפשר לומר שהקבוצה היא טינאייג'רית מרדנית, לא? מקווה שלא ישפיע על ההוצאות 😉

  0
  0
  • תודה רבה על הברכה העשירה והחמה (:
   במבט לאחור כנראה שבאמת יצא רושם שהסרט "לא משהו", אבל זה לא בדיוק מה שאני חושבת. אין לי בעיה עם הסרט כמו שהוא – יש לי בעיה שיש סיכוי שאיכשהו אנשים יחשבו שיספיק להם לצפות בסרט במקום לצפות בסדרה – וזה דבר שניסיתי בכל תוקף למנוע. (גם בתור אחת שעוקבת אחרי כל דבר שקשור לסטארלייט מקרוב, לצערי גם ככה שיווקו אותו)
   בתור אחת שצפתה בסדרה אלפי פעמים, לא הייתה לי בעיה לצפות בסרט ואפילו להפך – נהנתי מהתוספות, העיבודים החדשים לשירי הרביו היו מעניינים (אם אהבתי אותם או לא זה משהו אחר וזה לא חד משמעי גם כן), ובמיוחד תוספות הסוף שלו (שמגיע אחרי סוף האנימה) נהדרות ומכינות אותנו לקראת ההמשך. מי שאוהב את סטארלייט ו*כבר צפה באנימה* (לפחות פעמיים. אבל גם פעם אחת בסדר…), אני לגמרי ממליצה לצפות גם בסרט.
   ואגב, בגלל שהסרט הוא ריקאפ העבודה שלי לא הייתה קשה בכלל. כמו שנאמר הייתי צריכה לתרגם רק בערך רבע שעה של תוכן – כל השאר נלקח אחד לאחד מהאנימה. כן הייתי צריכה לתזמן הכל מחדש אבל זה שטויות (תזמון זה החלק הכי קל בפאנסאב). אפילו שני השירים החדשים שמופיעים בסרט (כוכב יהלום והשיר בקרדיטים, שיר פאר התחיה) אלו שירים שכבר היו לי מתורגמים. אז… כן.
   לגבי השיר, בכמה מקומות באתר בעבר הוצגו הדמויות לפי הצבעים שלהן – במיוחד בסדרה עצמה גם כן (צבע שורות שירי הרביו וצבע הכוכבים בשיר הסיום), על כן לא הרגשתי צורך להוסיף מי זה מי. זה בכל אופן לא באמת חשוב מי שרה מה.
   בכל מקרה, תודה שוב על הברכות~
   והקבוצה לא יכולה להיות מרדנית, לא כשכל החיים היא למדה מאנימת הדגל שהיא באמבו בלייד ומהדמות שמופיעה הכי הרבה באתר הזה (בכל פעם שהאווטר שלי מופיע) שהיא טינאייג'רית למופת (;

   1
   0
 14. קודם כל הרבה מזל טוב !! 13 זה כבר כברת דרך לא קטנה והאתר הופך מילד למתבגרת עם חצ׳קונים >
  במהלך כל השנים האלה תירגמתם פרוייקטים שהם חלק בלתי נפרד מהחיים שלי ובין האנימות האהבות עליי ביותר, אבל כשהייתי צופה באנימות שלכם הייתי צופה בספין או באתר סדרות עד שהכרתי את האתר והבנתי כמה קצת הערכה אתם מקבלים ביחס למה שמגיע לכם. בדיעבד אני מצטערת על זה מאוד…
  לפחות אנצל את הזמן הזה כדי לחפור על האנימות שתירגמתם השנה:
  בקרוב אהפוך אלייך – וואי כמה שנהנתי לצפות בה! סוף סוף הגיעה אנימת שוג׳ו איי איכותית ולא אנימה שהיא פאנסרביס אחד גדול. הדמויות היו ריאליסטיות כמעט כמו בהיביקה והקשר שהתפתח בינהם היה מקסים. האנימציה גם הייתה ממש טובה והתאימה לוייב הכללי. ללא ספק האנימה הזו לגמרי התבילה את הג׳אנר. שכן ירבו כמותה:)

  לאב לייב! סאנשיין הסרט – עדיין לא צפיתי בסרט ועדיין לא סיימתי את הסדרה. אני מתעקבת עלייה כי פחות התחברתי אל אקווה. כאילו בהבדלים של שמיים וארץ ממה שהתחברתי למיוז. אבל זה עדיין נחמד וכשאסיים את כל הסיפור אני יודעת שאצא בהרגשה שנהנתי בסך הכל.

  דבורת המכתבים – את האמת האנימה הזו חסרה לי. אני לפעמים חוזרת לשירי פתיחה ונצבט לי הלב מגעגעים. מתישהו אם תמשיכו לתרגם אותה תדעו שלפחות מישהי אחת תשמח מאוד.

  דיג׳ימון – לא טעמתי הרבה מהפרנצייז חוץ מעונה. צפיתי בה שהיא שודרה בערוץ הילדים אבל גם אז נפלתי על העונה הכי פחות מוצלחת (פרונטיאר). קצת פיספוס הייתי אומרת אבל אין כל כך מה לעשות.

  יאקסוקו עונה 2 – לא סיכמתי את העונה אצלכם באתר. זה היה לי קשה מידי. גם עכשיו זה קשה לי מידי.. זו פשוט האנימה הכי גרועה שראיתי בחיים והיא כל כך השאירה טעם רע בפה.

  אה וכמובן סטארלייט (במעבר חד חח). את האמת התחלתי לצפות בה לפני משו כמו שנתיים וכשראיתי את הפרק הראשון לא הבנתי מה זה הדבר ההזוי הזה ועשיתי לה דרופ. אחרי שנה חזרתי אלייה (כי אמרתי שאני בכל זאת חייבת לתת לה צ’אנס גם כי תרגמתם אותה וגם כי כמה כבר רע זה יכול להיות ? יש שם אנימציה טובה שירים טובים ובנות חמודות.) וכבר אחרי הפרק השני שהבנתי את הקונספט אפשר להגיד שפשוט התאהבתי בלא מובן המילה. באמת שאין לי איך לתאר את זה. אף פעם לא ראיתי אנימה שבנתה עולם כזה עצום כולה ב 12 פרקים. הדמויות, הסיפורים, השירים ומצד שני המטאפורות והסימבולזם. היא העבירה את המסרים שלה בצורה כל כך עמוקה ועדיין לא הכבידה ותמיד שמרה על וייב כיפי וקליל. הכל נבנה בצורה מושלמת. אז גם אני נפלתי בקסם של סטארלייט ותמיד אוהבת לחקור ולגלות עוד ועוד על העולם שלה. ובאמת קראתי את כל הפוסטים והתגובות שהיו כאן באתר וכל כך הצטערתי שלא לקחתי בזה חלק… לגביי הסרט שתירגמתם עכשיו – את האמת אני לא מתלהבת לצפות בו.. אולי אחרי שאעשה ריוואצ׳ על האנימה אבל כרגע אני לא רואה בזה טעם. ואפרופו תכף יוצא הסרט החדש של סטארלייט ואני כל כך מתרגשת!! למרות שאני יודעת שיקח לו עוד הרבה זמן להגיע לבלו ריי עדיין כיף לצפות לו 🙂

  אממ זהו אמרתי בעיקרון את כל מה שהיה לי להגיד. מאחלת לכם שתמשיכו לזהור ושיהיה לכם רק אנימות מלאות תשוקה לתרגם 🙂

  3
  0
  • שתמשיכו להנות ולעשות את מה שאתם עושים הכי טוב. ואתם באמת עושים הכי טוב!!
   וליה, בעיקר תודה לך!! על כל האהבה והנשמה שאת שמה כאן,על היסודיות וההתמדה המופתית שלך, את השראה לכולם, וגם אני מעריכה אותך מאוד 3>

   3
   0
   • וואו, תודה רבה על התגובה המושקעת והחמה! היה לי ממש כיף לקרוא!
    ממש שמחה לשמוע שסה"כ נהנית מהפרוייקטים השנה ^^
    לגבי סטארלייט, לא בטוחה כמה יהיה בא לך לראות את הסרט ישר אחרי ריווץ' (זה בכ"ז יהיה לראות את אותו סיפור שוב, אם כי מקוצר חח), אבל אני בהחלט חושבת שהסרט שווה את זה לכל מי שאוהב סטארלייט (אני באמת לא מבינה איך יצא הרושם שאני חושבת אחרת חח).
    ולגבי הסרט החדש, בהחלט מרגש! צפיתי בטריילר שלו כבר אלף פעם חח… לא מאמינה שאנחנו צריכים לחכות עוד שנה שוב, כמו עם הסרט הזה. אני מקווה שלפחות לסרט הבא הבלוריי יעלה לאינטרנט יותר מהר ממה שהבלוריי של הסרט הזה עלה לול.
    אגב – את תמיד מוזמנת לחזור לפוסטים הישנים ולהגיב גם בעצמך! אולי תוכלי לעשות את זה תוך כדי הריווץ' ^^
    תודה שוב על כל המילים החמות, באמת שהן משמחות אותי מאוד ועושות לי טוב על הלב 3>
    וכמובן – בבקשה ^^

    4
    0
 15. מזל טוב
  ותודה רבה!

  0
  0
 16. וואו, המון המון מזל טוב! 3>
  זה מטורף לראות את כל ההשקעה והאהבה שלך לפאנסאב.
  אני מאד מעריכה את העבודה הקשה שלך וזה לא מובן מאליו שאת משקיעה כל כך הרבה וזה בא לידי ביטוי בהוצאות המדהימות שלך (:
  אני מאד נהנת לצפות בהוצאות שלך, אז תודה רבה לך. ❤️❤️❤️

  4
  0
 17. כרגיל אני מגיע מאוחר..
  בהתחלה חשבתי לתת ברכה כזו קצרה וחמודה, אבל הייתי רוצה לשתף את החוויה שלי מהאתר ומהפאנסאב. כי אני חושב שאין זמן מתאים יותר …
  כשראתי את האתר לראשונה זה היה בשביל לחפש אובות לשבעת החטאים (חיפש אובות ומצא אלס) שכנראה לא יופיעו פה חח, ועוד לפני שצפיתי בתוכן הוקסמתי לגמרי! ראיתי כמה אהבה יש כאן, ואהבה כמובן נמצאת בפרטים הקטנים. יש הרבה פאנסאב אבל לא כולם עושים טייפסטינג כמו שצריך, לא כולם משקיעים בשיר פתיחה, אני לא חושב שיש מישהו שמוציא באותו יום בכלל פרק שזה משהו שאנחנו יכולים לומר שיש לנו עוד לפני צופי האנגלית!! וכן הלאה עוד הרבה דוגמאות שמראות עד כמה יש כאן אהבה לתוכן המוצע. אני בתור אחד שכפי שידוע לך יחסית חדש באנימה לא יכולתי שלא להתרגש ממנו! ואני יכול לומר שחלק גדול מההערכה שיש לי לאנימה היא בזכות האתר הזה שהראה לי כמה יצירות מופת כמו סטארלייט, בקרוב אהפוך אלייך וכמובן באקנו! D: ואכן אחרי שאני צופה בתוכן תקופה אני כמובן עוד יותר מעריך את העבודה פה בהחלט משבוע לשבוע! אני רוצה להוסיף עוד תודה מיוחדת על סטארלייט שלא הייתי נותן לה הזדמנות בלי הצפייה משותפת וזה פשוט מדהים, תודה.
  בנוסף זכיתי לקבל כמה חברים חדשים לדבר איתם על נושאים משותפים שזה עוד דבר מבורך שיש להודות עליו, ואני רוצה להוסיף עוד נקודה ששמים לב לאיכות האנשים שנמצאים פה ובשרת לעומת מקומות אחרים וזה ממש יפה!
  הסיבה לזה היא כמובן שאיכות מושכת איכות, ומי שלא מתאים נפגע בשלב מסויים מעקיצה כזו או אחרת (; וככה מחוסר סבלנות למציקים נשארה קבוצה טובה ואיכותית שאני מאמין שתגדל עם הזמן. ואני מקווה שניתן השראה לשאר קהילת האנימה לקבל רמה ולא רק להיות צרכני תוכן שמנים D: אני רוצה לציין שאני מאד מעריך דרך אגב את העובדה שאת מגיבה לכמעט כל אחד לא משנה מה כתב, הסבלנות הזו שווה הרבה!
  אז אני הגעתי אחרי 13 שנים שעבדו פה קשה ואני נהנה מזה היום אני רק מתאר לעצמי כמה שאת גאה בעצמך לראות את אחד מחלומות הילדות שלך שמלווה אותך במשך כל כך הרבה זמן הופך לחלק בלתי נפרד מכל כך הרבה אנשים! רק לדמיין את כל הצופים באולם אחד נותן פרספקטיבה (וזה אולם מלאא)
  בתור אחד שעוסק במה שהוא אוהב אני יכול לדעת שאין ברכה יותר גדולה מזו!! מרגיש לי כאילו אני מברך אותך ליום הולדת שלך חח אבל זה ממש דומה 🙂 אז אני יאחל לך עוד הרבה שנים של פאנסאב איכותי ומהנה! אני מאחל לך שהצוות יגדל (באנשים שכיף לעבוד איתם) אני מאחל לבחורה עסוקה שכמותך שלא ישעמם לך רגע אחד בחיים כפי שאת מפיגה להרבה פה את השיעמום XD
  לכבוד יום ההולדת של האתר יש לי פיצ'ר! כל אחד ששואל מתי יוצא פרק מגיע חיוב של כמה שקלים תרומה לאתר D: ולגבי הייטרים? שיקימו מועדון בקאנטרי הם לא רלוונטים למי שמצליח!
  בקיצור מה אני חופר בשעה כזאת? לילה טוב ותודה רבה

  6
  0
  • וואו אביב, תודה רבה על התגובה המקסימה! באמת התרגשתי.
   אתה אמנם באמת לא פה הרבה זמן אבל אתה לגמרי אחד מהאנשים היותר זכורים, והעובדה שאתה תמיד משקיע בתגובות ובדיבור על הסדרות היא בהחלט אחת מהסיבות הראשיות לכך. אז תודה רבה גם לך, שאתה חולק איתי ועם השאר את מה שאתה חושב – אני אישית תמיד אוהבת לשמוע מה אחרים חושבים על דברים שאני אוהבת, זו הדרך הכי טובה למצוא זוויות ראיה נוספות שכנראה לא הייתי מגיעה אליהן לבד.
   וכמובן בבקשה רבה, ואני בהחלט מקווה שתצפה גם בסדרות אחרות שיש באתר ותהנה מהן כי לא חסרות לנו פה סדרות מופת ^^

   4
   0
 18. Mugiwara no Tony D. Stark

  וואו בר-מצווה לאתר, זה לא משהו שקורה בד״כ. שאפו ענק!
  אז בלי לחפור יותר מידיי כמו שאני בד״כ עושה, תודה רבה על 13 שנים של עשייה מדהימה למען הקהילה ותרגום המוןןןןןןןןן סדרות וסרטים בשביל כולנו. זה באמת מדהים.

  נ.ב – סליחה על הפדיחה בפוסט של הפרק האחרון של TSDS? פשוט האתר תמיד פתוח לי בטאבלט ושכחתי לעבור לדף הבית.

  0
  0
 19. ואוו 13 שנים וסרט לאחת הסדרות הכי טובות שתרגמו כאן.
  טוב אז נתחיל במזל טוב לאתר המופלא הזה והרבה בהצלחה בהמשך לליה-סאמה,
  עכשיו לגבי הסרט אזהרת ספוילרים (כי מעולם לא הצלחתי להבין איך HTML עובד)

  קודם כל השיר "כוכב יהלום" הוא יפיפה אבל הוא הרבה פחות מתאים לרביו מהשיר המקורי, מצטערת אבל השורות שמיה-סאמה וקארן-צ'אן שרות מ “כוכב שמימי -פינאלה-“ טובות יותר והוא גם נותן יותר מקום לקלודין לזרוח מהשיר החדש. "כוכב יהלום" הוא לא שיר רע הוא פשוט לא נכתב בשביל זה (כן אני יודעת שטכנית גם "כוכב שמימי" לא נוצר בשביל הרביו הזה אבל הוא עובד יותר טוב, בעיקר בזכות העיבוד של ה"פינאלה")

  ועכשיו לספוילרים

  ברצינות שזו אזהרה אחרונה

  לדעתי כל הסרט הזה הוא מנקודת המבט של בננה וזה בעצם ניתוח של האירועים שהיו בעיניה חשובים על מנת להבין למה היא הפסידה, זו גם הסיבה שסדר האירועים מעט שונה כי היא לא מסתכלת על הדברים בצורה לינארית אלה מסתכלת על כל אחת מהדמויות ומנסה להבין איך הן הגיעו לשלב רביו הדואט.
  היא מתחילה מהיקארי השחקנית החדשה במחזה והיא כמובן קשורה לקארן בצורה בלתי ניתנת להפרדה לכן אנחנו רואים את הרביו של קארן ומאיה לפני הרביו של קארן וג'ונה, קארן נגד מיה יותר חשוב לסיפור של היקארי.
  לאחר מכן היא מנתחת את השינויים שקרו בג'ונה, היא הרי חברתה הטובה ביותר, השינויים שהתחילו ברביו מול קארן דבר שלא קרה בעבר.
  אחרי זה יש את הרביו של מהירו נגד קארן ושל פוטאבה נגד קוארוקו, אני לא בטוחה אם בנוסף להסתכלות איך כל אחת השתנתה בזכותם היא גם משווה בין סוגי החברות של הרביו לחברות בסטארלייט (בשני הרביו האלו הרעיון של עזיבה ופחד של איבוד חברות חזק מאוד אך כל מבוטא בצורה אחרת) אבל לא ניתן להכחיש שכאן יש כאן מימד נוסף.

  לאחר זה אנחנו רואים את הרביו של בננה נגד היקארי ואז נגד קארן, שם התחילה ההבנה שהיא אולי תפסיד היא מנסה להתכחש לזה אבל אחרי השיחה עם ג'ונה זה ברור שהיא הפסידה. השיחה עם הג'ירף לאחר מכן היא הכי חשובה לדעתי כי אומנם בננה הפסידה אבל היא עדיין לא בטוחה שקארן ו/או היקארי יוכלו לנצח, היא עדיין לא מאמינה שהן יכלו לשנות הטרגדיה הזו.

  ואז זה קורה, בננה צדקה הן לא יכלו לשנות את הסוף הן עדיין נפרדו אך הסיפור לא נגמר בזה קארן כן הצליחה לשנות אותו, וזה גרם לסוף הגרוע ביותר והבננה הנמצאת בנקודה הזו היא זו שחושבת על כל מה שקרה ואיך היה אפשר לנצח או לכתוב סוף אחר לסיפור.

  {בנוסף התיאוריה גם מסבירה למה אנחנו בקושי רואים את מיה וקולדין בשעה הראשונה של הסרט , הן לא השתנו הרבה. כפי שראינו בסדרה למאיה-סאמה וקארן יש את אותה מחשבת בסיס "מחזה לא יכול לחזור על עצמו בצורה מושלמת הוא תמיד יהיה שונה גם אם מדובר באותם שחקנים בדיוק" דרך הביטוי של צורת החשיבה הזו שונה, מאיה-סאמה תמיד מנסה לשפר את עצמה ורק את עצמה ואילו קארן פשוט זורמת עם השינויים המתרחשים מסביב עם מעט שיפור עצמי. קלודין לעומת זאת הסתכלה רק על מאיה, היא היריבה שלה וזו שעליה לנצח, לכן היא מתאמנת ללא הפסקה על מנת לגבור עליה זה לא משנה לה מי עוד יופיע, מאיה היא האדם היחיד שחשוב לה לנצח.}

  זה מה שיש עכשיו לאחר 3 צפיות מלאות של הסרט, אולי אצליח להשלים חורים בתיאוריה לאחר צפיות נוספות.

  3
  0
  • וואו, צפית בסרט 3 פעמים כבר?! מדהים!
   אכן העובדה שהסרט הוא כביכול בננה שמספרת מה היה עד עכשיו כשהג'ירף שם לידה כדי להקשיב ולזרוק הערות ציניות זו די המסקנה המתבקשת. הניתוח שלך נחמד אבל אני לא נכנסת אליו יותר מדי כי אני לא רואה בקיום שלו יותר מדי משמעות… זה שבננה לא באמת עברה הלאה היה ברור מהאנימה, ולא צריך בשביל זה שינוי של הסדר או השחטה של הסדרה כדי שנבין.
   ולמרות כל מה שכתבת לא הוספת שום דבר לגבי מה שיש בסוף – שזה החלק המעניין ביותר של הסרט! חח. אם כבר משהו צריך העמקה וניתוח זה המשמעות של הסוף המוזר הזה ומה הוא אומר לגבי בננה, היקארי והקשר שלהן.
   מה שיש אחרי הקרדיטים יותר מובן כמובן, זה רפרנס ברור לגמרי לסרט הבא.

   1
   0
   • אישית בגלל כל מה שקרה בסוף לבנות אני מאמינה שבננה הצליחה למצוא דרך לבצע עוד שחזור אחד שכולל את היקארי, ולכן במקום להיראות מופתעת ממנה כמו בפרק 7 היא אומרת שהיא חיכתה לה.
    המשפט "אנחנו כבר נמצאות על הבמה" נשמע יותר כמו callback לקארן כשהיא אמרה "זו לא הבמה שלנו", בהחלט יכול להיות שהיה יותר משחזור אחד עם היקארי ובגלל מה שהיא עברה בננה החליטה לשתף איתה פעולה על מנת שהסוף הרע שאנחנו ראינו לא התקיים.
    לא רשמתי את זה בתגובה הראשונה כי זה פחות קשור לתיאוריה ודי קיוויתי לשמוע מאנשים נוספים את פירושם לסרט אבל זה לא קרה בינתיים…..

    0
    0
    • הבנתי. לצערי רוב האנשים שהזכירו את הסרט (פה ובמקומות אחרים) אמרו לי שהם לא רוצים לצפות בו שזה באמת די מבאס… קשה לנהל דיון בלי אנשים לדון איתם חח.
     לגבי המשפט "אנחנו כבר עומדות על הבמה", זה לגמרי משפט מפתח מסרט ההמשך, לכן אמרתי שזה היה די קל לפענוח.

     0
     0
     • אל דאגה אנחנו פה לחפור איתך כמה שרק תרצו שנחפור D:

      נ.ב
      אני מרגיש לא נעים בשביל אחד הפרויקטים שנהנתי ממנו באתר ארץ לעולם לא המובטחת (שלא ראיתי עונה שנייה אז החוויה שלי נשארה חיובית) פרוייקט מדהים שגם אותו אמנם הכרתי בלי קשר לאתר אבל כנראה שלא הייתי רואה אז, שוב תודה 🙂

      2
      0
     • עונה 1, למרות שלא הכי אהבתי אותה, עדיין טובה פי אלף מעונה 2, שהיא פשוט זבל. מה שכתבתי לא קשור לסדרה בכללותה. זה קשור ספציפית לעונה 2 ולכמה שהיא גרועה בפני עצמה.

      2
      0
     • aviv825 מחכה בקוצר רוח לחפירה שלך לגבי הסרט הזה.

      3
      0
     • @ איזה כיף D:
      האמת שאת הרבה יותר מקצועית ממני אז אני גם הייתי רוצה לשמוע מהחפירות שלך XD מוזמנת לדיסקורד אנחנו מרבים לדבר שם על סטארלייט (היום יצא שעתיים נראה לי על פרק חחח אבל דיי גלשנו)

      3
      0
    • בשרת של אלס? לא ראיתי שם כלום
     האמת שאני מעדיפה לא להגיב בדיסקורד כי הוא מקשור למייל שלי וכאן אני יכולה לכתוב יותר חופשי

     0
     0
 20. 13 שנים!!! כמו בבר מצווה אמיתית אני מציע לשים קסדות ולחמוק ממטח הסוכריות (יצא חרוז חח)
  טוב, אז לרוב הייתי מוציא את חפירה ופשוט מתחיל לחפור אבל אני לא כל כך יודע מה לומר כי אני מרגיש שאני חוזר על עצמי כל פעם,
  כפי שאמרת על עצמך בפוסט… כי בואנה זה לא נורמלי איך שהזמן טס חח
  אז אתחיל בברכה המסורתית. המון מזל טוב לקבוצה האהובה עליי. 13 שנים בהחלט לא באות ברגל. מאחל לכם שתמיד תאהבו את מה שאתם עושים ושתמיד תהיה לכם את היכולת וההנאה לעשיית מלאכת הפאנסאב, ועוד בשפתינו היפה עברית!
  לצערי גם השנה לא ממש יצא לי לצפות הרבה בסדרות שתרגמתם (אולי מלבד נאנאטסו עונה 3, אם זה היה השנה בכלל כי כבר באמת שאיבדתי תחושת זמן) אבל היי… כשעונה 4 תסתיים אוכל לצפות בה! ממש מצפה לזה!

  כמה מילים בנימה אישית לסיום. אני אמנם לא חלק מקבוצה אבל כן יש לי את הפרויקט שלי כפי שאת יודעת, ונראה שהוא לא הולך להסתיים לעולם חח
  אבל אני כן מרגיש שהוא הרבה יותר טוב ממה שהיה, ויש לך חלק נכבד מזה. כי מעבר לכל העזרה וההכוונה שלך, אני גם שואב ממך הרבה השראה. בין אם זה מהתרגומים שלך, מהגישה, מהאסטטיות הכללית בפרק ובכלל… לתת לאנימה יחס הולם עד כמה שאוכל.
  אז תודה רבה ומזל טוב ???

  0
  0
  • תודה רבה! אכן לא ראיתי אותך כאן הרבה זמן. וצר לי לבשר, אבל עונה 3 של החטאים הייתה לפני יותר משנה חח.
   מקווה שתוכל לצפות בפרוייקטים אחרים בקרוב~
   ולגבי הפרוייקט שלך – בהצלחה! עם קצת יותר התמדה אני בטוחה שתצליח לסיים אותו (:

   0
   0
 21. ואו טוב לדעת ומזל טוב לאתר… אתר מדהים שימשיך להיות פתוח גם לעוד המון המון זמן … מהרגע הראשון שמצאתי את האתר הזה לא יכולתי לא להתאהב בסדרות שהעלתם ובאמת מגיע לכם תודה גם על זה שהמשכתו להפעיל את האתר זה כלכל הרבה זמן.

  1
  0
 22. מזל טוב לקבוצה המדהימה זו!!!!!!!!
  אני ממש אוהבת אותכם והלוואי שתזכו לעוד שנים של עשייה!!!

  0
  0
 23. 13 שנים פשוט מדהים

  0
  0
 24. מזל טוב!
  באמת שאתם האתר הכי טוב לצפייה באנימה שאני מכיר, ואני מרגיש בר מזל שאתם מתרגמים כמה מהסדרות האהובות עליי ביותר.
  רק השנה תרגמתם את יאגאקימי ואת הסרט של לאב לייב סאנשיין, שהן מהאנימות שהכי אהבתי בשנים האחרונות ואני מתכוון לצפות בהן בהוצאה שלכם בהקדם כי אני יודע שזו תהיה הצורה הכי מהנה והכי איכותית ~

  עכשיו לגבי הסרט המהמם של סטארלייט!
  אני מבין בהחלט את ההסתייגויות הרבות שלך בפוסט מהסרט, מי שלא צפה בסדרה שילך לצפות בה דבר ראשון. אבל כשאנו מדברים על סרט ריקאפ, שאמור לפחות לפנות בעיקר לקהל שכבר צפה בסדרה (גם אם מבחינה כלכלית משתלם למכור אותו לכולם…) אני חושב שמדובר ביצירה מקסימה. אהבתי את העיבוד המחודש לשירי הרביו בסרט, וגם מאוד את השיר "כוכב יהלום" שתפס אותי די לא מוכן כי לא הייתי מודע לשינוי הזה בזמן הצפייה, ואני חושב שהוא עבד ממש בסדר עם הסצינה. (עדיין שירי הרביו המקוריים מרגישים לי יותר "נכונים", אבל זה כנראה לא דווקא מסיבות של איכות…)
  למעשה הם שמרו על המבנה האסתטי של סטארלייט תוך כדי התמקדות באודישנים, ברביו ובקו הנושא המרכזי העוסק בזוהר של נערות הבמה. שאר הנושאים וקוויי העלילה המשניים נמצאים בין השורות, ואני כן הרגשתי שאני צופה בקיצור של הסדרה בשלמותה. אם כי אני לא יכול לדבר בשם אנשים שצפו בסדרה רק פעם אחת למשל, אולי בשבילם הסרט לא עושה עבודה טובה מספיק.
  הסצינות החדשות מאוד מרשימות ומעניינות, הן בנויות בצורה מאוד תיאטרלית וגרמו לי לרצות לראות את מואפי מגלמת אותן במחזה אמיתי על במה. יותר מזה אני לא ארחיב, אין לי ממש תיאוריות כרגע, לפחות לא כאלו שיכולות להיתרגם למילים…
  אז בסך הכל לדעתי בשביל סרט ריקאפ הם עשו כאן עבודה נהדרת, הסרט הזה פשוט מרהיב וערוך בצורה מאוד קולנועית שממש הייתי רוצה לראות אותו אפילו באולם קולנוע, אם הייתי מצליח לזכור מה זה בדיוק XD
  ואין ספק שחלק גדול מהחוויה הזו תלוי לזכותך, הרי ברור שלחכות להוצאה של אלס זה הדבר הכי משתלם לעשות! תודה רבה 3>

  2
  0
  • תודה רבה סאם, וכמובן בבקשה!

   אני רק רוצה להדגיש שוב שההסתייגות היחידה שיש לי מהסרט קיימת כי אני לא רוצה שאנשים יצפו בו בלי שהם צפו בסדרה. אין לי בעיה איתו בתור סרט ומאוד נהניתי ממנו. כן, בניגוד אליך אני לא חושבת שהוא ריקאפ טוב, פשוט כי הסדרה מכילה כ"כ הרבה דברים ומה לעשות אי אפשר להעביר אותה בשעתיים בלבד (ואחת הסיבות הכי עיקריות שאני אוהבת את הסדרה היא בגלל כל הדברים שהיא מכילה. בלעדיהם סיכוי גדול שלא הייתי אוהבת את הסדרה באותה רמה בכלל). כמובן שבתור צופים שמכירים את הסדרה על בוריה הסרט מהנה ביותר – בזה אין לי שום ספק. אבל בתור ריקאפ שעומד לבדו – לדעתי הוא ממש לא עושה את העבודה (ולכן אני מנסה למנוע את זה שאנשים יגשו רק אליו בלי לצפות קודם בסדרה, ועצוב לי שהוא משווק בעולם האמיתי כתחליף).
   בכל אופן, אני שמחה שנהנת ומקווה שיצא לך לצפות בסרט של סאנשיין וביאגאקימי בקרוב ^^

   1
   0
   • אז יש לי שאלה. האם את חושבת שהסרט הזה לא היה טוב בתור סרט ריקאפ, או שפשוט אין צורה לעשות סרט ריקאפ טוב לסטארלייט ולכן עדיף היה לא לעשות את הסרט בכלל?

    0
    0
    • אני לא שוללת את העובדה שאפשר להכין סרט ריקאפ טוב, אני פשוט חושבת שזה קשה מאוד. אבל אם אתה מתכוון ל"האם אפשר לעשות ריקאפ בשעתיים", אז התשובה היא לחלוטין לא.
     דוגמא שאני חושבת עליה (למרות שלא צפיתי בעצמי) הם הסרטי ריקאפ של מאדוקה. לפי מה שאני זוכרת יש שלושה סרטים או משהו כזה, לאנימה של 12 פרקים, ככה שהם בטוח מכסים הכל (וגם שמעתי ממישהו שכן צפה שהם טובים בתור ריקאפ).
     זה לא שבאנימה אין קטעים ש"אפשר להוריד בלי להפסיד הרבה", הם פשוט… מעטים מאוד.

     1
     0
     • לעשות סרט ארוך מדי זה מרגיש קצת חסר משמעות כי הסדרה עצמה היא צפייה של פחות מ-6 שעות…
      לכן אני חושב שהעובדה שהם בחרו בנושא אחד מרכזי והתמקדו רק בו לאורך כל הסרט הייתה בחירה טובה בשביל סרט של שעתיים. מצד שני אני לא צפיתי אף פעם בסרטי ריקאפ בסגנון שאת מתארת כאן את הסרטים של מאדוקה, זה נשמע יותר כמו גרסה קולנועית של הסדרה מה שבאמת יכל לעבוד יותר טוב בשביל סטארלייט.

      0
      0
     • וכאן בדיוק הדעות שלנו חלוקות… לקחת סדרה כמו סטארלייט ולנקז אותה ל"נושא אחד מרכזי ולהתמקד רק בו" לא יושב לי טוב, לא עם סדרה כזו שהיא הרבה מעבר לנושא אחד מרכזי.
      (אגב גם אני לא צפיתי בסרטים של מאדוקה, אבל אני יודעת על קיומם בעיקר בזכות הקונצזוס שבתור ריקאפים הם באמת טובים. וגם כמובן שהכוונה לכמה סרטים ולא לסרט אחד ממש ארוך…)

      1
      0
  • Sam Samuel's מסכימה איתך שהסרט הזה נועד יותר לרענן את הזיכרון ולשים דגש על דברים מסוימים, אבל הוא גם ניסה להראות מה קרה לבננה במהלך כל האודישנים האלו. אישית הייתי מעדיפה שהסרט יהיה הרחבה של פרק 7, מראה לנו את נקודות השוואה של בננה למשל הרביו בין קוהרוקו לפוטאבה בטוח היה שונה בשחזור הרגיל אולי זה של מאיה נגד קולדין היה זהה והיא הייתה מסיקה משהו מיזה, לכל הפחות היה נחמד אם הוא היה נותן לבננה יותר דגש. (אני לא אוותר על תיאורית "זה הניתוח של בננה על מה שקרה" לעולם! )

   אבל בכל זאת הסרט ביצע את עבודתו, הוא הזכיר לנו את עיקרי הפרטים והוסיף מספיק מידע על מנת להכין אותנו לסרט החדש, הוא טוב ומספק אבל הוא היה יכול להיות הרבה יותר.

   0
   0
 25. מזל טוב לאתר גם אם קצת באיחור כל הכבוד לכם שאתם מתרגמים כל כך הרבה אנימות בשביל אחרים ולא מבקשים תמורה ותודה לכם שהראיתם לנו אנימות כל כך נפלאות אני מעריך אתכם כל כך בקיצור מזל טוב ושתמשיכו עד מאה ועשרים ותמשיכו לעלות בסולם האנימות

  1
  0
 26. מזל טוב מאוחר!!!!
  עד 120 של פאנסאב איכותי!!!
  אהבתי בהמלצות את ארץ לעולם לא 2, אל תתקרבו לזה עם מקל!
  אני מנסה לחשוב איפה אני הייתי כשגיליתי את הקבוצה שלך… איפשהו בכיתה ח' או ט'… הייתי לגמרי טירונית בכל עניין האנימה וממש התלהבתי שיש אנשים שאשכרה עושים עבודת קודש בלתרגם אנימות!
  כן, אתם בין קבוצות הפאנסאב הראשונות שהתוועדתי אליהן.
  מזל טוב!!!

  0
  0
  • תודה

   0
   0
   • אגב, יש סדרות שאני לא יכולה לצפות בהן בנטפליקס בגלל התרגום המעולה שלכם (אהם, שבעת החטאים).
    ואני נאמנה לכם לגמרי!
    ליה, תמשיכי כך!!
    אל תתני למעצבנים שבינינו לשבור אותך, את עושה עבודה מדהימה ואת מכירה לי כך כך הרבה סדרות חדשות, תודה.

    1
    0
 27. מעט באיחור, אבל חייב לכתוב כי מגיע.
  פשוט אחד מהאתרים הכי טובים שהיו ויהיו.
  פה צפיתי בפעם הראשונה בדיג'ימון (חוץ מעונה שש ושבע חס וחלילה) ומשם הגלגל כבר התחיל להסתובב… עם הרמה והדאגה האישית בפרויקטים פה אי אפשר להתחרות.
  מזל טוב ענק על 13 שנים של עשייה מטורפת, האתר הגיע עכשיו למצוות, אבל הוא כבר עשה המון עבור האנשים שצופים פה שנים.
  נשאר לאחל שרק ימשיך כך שנים רבות.
  תודה על הכל❣❣❣

  0
  0
 28. מזל טוב ליוש, את המלכה!

  1
  0
 29. אני אולי קצת באיחור אבל מזל טוב לפאנסאב האהוב עלי!
  ממש תודה על 13 שנים של השקעה ותרגום איכותי! ושרק תמשיכו ככה.
  ליה את פשוט מטורפת!! את מדהימה ועזרת לי ככ הרבה. (בשרת דיסקורד)
  תמשיכו כמו שאתם כי קשה לי כבר לראות איפה אתם צריכים להשתפר♥

  0
  0
 30. תודה רבה
  ^_^

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*