15 שנים ל-AntyLicense Subs!

שלום לכולם!
למי שקרא את הפוסט הקודם שעלה פה… טוב מסתבר ששיקרתי ואני כאן מוקדם מהצפוי! חח. וזה כמובן, כדי לחגוג את יום ההולדת של קבוצתי האהובה, ה-15 במספר. פאקינג 15! עשור וחצי של פאנסאב! זה כזה מטורף.
הפוסט הולך להיות במתכונת של כל פוסטי הימי הולדת מהכמה שנים האחרונות, פשוט כי אני ממש אוהבת את זה, גם אם זה לא תמיד שווה את זה כמו שזה היה בפעם הראשונה (ואולי גם השניה? חח).
בכל אופן, כמובן שזה גם פוסט חופר אז… התכוננו.

חלק I – הוצאה!

אז בפוסט הקודם אמנם אמרתי שדיג'ימון עובר למתכונת של פעם בשבוע, אבל הנה אנחנו כאן ביום שני עם פרק כאילו כלום לא השתנה חח. אבל מה שאמרתי אז לא התבטל, הפרקים מעכשיו אכן יצאו רק בימי חמישי. אבל בזכות היומולדת עדיין קיבלתם פרק גם ביום שני אז אני מקווה שכל אלה שפתאום נזכרו שמערכת התגובות באתר קיימת יתחילו להעריך קצת יותר חח.
בכל אופן, אחרי שמטאלגריימון קיבל שדרוג אקראי, טאיצ'י יאמאטו וטאקרו נכנסו לטירה כדי למצוא את הדיג'ימון של טאקרו שנחטף, וכמובן שזה לא ילך להם בקלות כי למה שזה יקרה. ובעולם האמיתי, גם קושירו וסורה נתקלים בקשיים בזמן שהם מחכים שג'ו ומימי יצטרפו אליהם.
אז תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה~

Torrent | Drive

חלק II – מה תרגמנו השנה? כמה מילים + המלצות!

החלק השני של הפוסט יכיל כמה מילים + המלצה לכל אחד מהפרוייקטים שתרגמנו השנה באלס! אם אתם צופים אדוקים כנראה שצפיתם כבר בכולם, ואם אתם לא, או שסתם הגעתם לכאן במקרה, הנה כמה המלצות לדברים שאולי ימצאו חן בעיניכם! הכותרת היא לינק לעמוד הפרוייקט, אם השתכנעתם (;
[מבחינה טכנית, את כל האנימות המוזכרות כאן סיימנו השנה, אך יכול להיות שאת חלקן התחלנו לפני יותר משנה]

לאב לייב! סופרסטאר!!

ספין-אוף רביעי לפרנצ'ייז "לאב לייב", שעוקב אחרי הקבוצה "ליילה". קאנון היא נערה העומדת לעלות לכיתה י', שמאוד אוהבת לשיר. אך ישנה בעיה אחת – יש לה פחד קהל שמשתק אותה כל פעם שהיא צריכה לשיר מול אנשים. על כן, היא נכשלת במבחני הקבלה למגמת המוזיקה בבית ספר "יואיגאוקה" החדש, ונאלצת ללמוד במגמה הכללית במקום. אך יכולות השירה שלה בהחלט טובות, דבר אשר לא חמק מתלמידה נוספת שלומדת איתה בשכבה ומנסה לשכנע אותה שהן יהיו איידוליות בית ספר יחד.
עוד לאב לייב חמוד ומשעשע, מומלץ לכל מי שצפה בלאב לייב עד עכשיו ועדיין לא נמאס לו חח.

הייקיו!! אל הפסגה

עונה רביעית להייקיו, חובה לכל מעריצי הסדרה. קבוצת הכדורעף של תיכון קאראסונו מתכוננת לקראת התחרות הארצית, וכחלק מהמחנות חלק מתלמידי י' בקבוצה יוצאים למחנות אימונים, דבר העוזר להם להתפתח בצורה לא צפויה. בחלקה השני של העונה מתרחשים המשחקים הראשונים של הקבוצה בתחרות הארצית.

סקיט☆הבנות כל סטארלייט

מיני-אנימה קומית עם הדמויות מסטארלייט, כולל הדמויות שהוצגו לראשונה במשחק. פרקים קצרים וכיפיים להעביר כמה דקות בחיוך.

זוהר כחול

המחזה השלישי של רביו סטארלייט, מומלץ למי שאוהב מחזות ואת סטארלייט [לא אנימה]. שלוש הבנות מתיכון סייראן שהכרנו במחזה השני הן האחראיות למגמת הבמה בבית ספר שלהן. בזמן ההכנות שלהן לקראת תחרות התיכונים בתאטרון, הן נאלצות להבין מה חסר להן ואיך הן יכולות לשפר את עצמן כדי לתמוך אחת בשניה, ובמגמה שלהן, טוב יותר.

חלק III – ברכות מחברי הקבוצה + סטטיסטיקות!

שלומות לכולם!
למען האמת, אני לא בטוח מה לרשום הפעם. החיים שלי לוקחים אותי להרבה מקומות מפתיעים והראש שלי נמצא במיליון מקומות שונים, אבל בין כל זה יש משהו שמצאתי שנותן הפסקה מרגיעה מכל זה – וזה תזמון קריוקי בפאנסאב.
נכון, זו לא עבודה תדירה כמו של ליה אשר כל מי שעקב אחרי הקבוצה ולו לקצת זמן לאורך 15 (זה אומר שסביר שיש צופים של הקבוצה שצעירים יותר מהקבוצה, שזה מטורףף) הקבוצה היא חלק גדול ממנה וממי שהיא, אבל היא תופסת פינה חמה בלב שלי. והפינה הזו גדלה וגדלה כל פעם שאני רואה כמה לליה אכפת מהדבר הזה שאולי לחלק מהאנשים נראה כמו פרק או שניים בשבוע שמתורגמים לעברית, אבל מבחינתי, מבחינת ליה ועבור עוד כמה אנשים, מדובר במשהו קטן ששומר על הקסם שלו כבר עשור וחצי.
אז בהזדמנות זו, אנצל את הבמה לאחל לליה להמשיך להנות מהפאנסאב כאילו היא רק התחילה – כי לאחל לה שתעשה את זה כבר לא צריך 😉 ואאחל לכם הצופים להמשיך ללוות את הקבוצה לאורך עוד הרבה זמן, כי לא משנה לאן החיים מובילים אותנו, אנחנו תמיד תמיד צריכים לשמור על הדברים שעושים לנו טוב 🙂

מזל טוב לאנטילייסנס סאב על עוד שנה של פאנסאב איכותי!!
מי ייתן וכל הפאנסאבים יקבלו השראה מזה.

 

 

וחזרתם אליי.
גם השנה לא יצא לכל חברי הקבוצה לברך, אבל אני חושבת שזה בסדר אחרי החגיגה הגדולה של ה-1000 הוצאות שהייתה לנו לא מזמן. אה כן, חגגנו השנה 1000 הוצאות! עוד משהו שהופך את יומולדת העשור וחצי הזה למשהו מיוחד.
לפני שאעבור לכמה מילים ממני (שכנראה לא יהיו יותר מדי מהן, האמת חח), החדים מבינכם ודאי שמו לב למישהו חדש שבירך כאן. והעוד יותר חדים מביניכם יודעים שהוא לא הופיע באף קרדיט עד עכשיו. ובכן, זהו קאנרה, והוא הצטרף לקבוצה בתור מתזמן קריוקי נוסף. הוא כבר תזמן לא מעט שירים הם פשוט לא ראו אור עדיין… אבל תוכלו לראות שניים מהם ממש כאן בהמשך הפוסט 😉
בכל אופן, מוזמנים גם בנוסף לברכה לקבוצה לברך גם את קאנרה על הצטרפותו ^^
אז, 15 שנים? מספר מטורף ללא ספק. הזכרתי את העניין הזה היום בשרת דיסקורד שאני נמצאת בו שיש בו הרבה פאנסאברים מהקהילה העולמית, והתפתחה שיחה שלמה על "קבוצות ותיקות". מסתבר שלא מעט מהן שעדיין פעילות, גם נפתחו באותה שנה כמו אלס, 2008. לא יודעת, זה די שעשע אותי חח.
בכל אופן, פאנסאב. מי שקורא את הפוסטים שלי קבוע יודע שיש עליות וירידות מבחינת רמת התשוקה שלי לפרוייקטים (רמה שמשתנה מ"תשוקה רבה" ל"תשוקה מטורפת", זה אף פעם לא "אין תשוקה" חח), ואין ספק שלאחרונה הרמה היא יחסית… המ, איפשהו באמצע? מאז סטארלייט, או אולי אסולט לילי, לא היה איזה פרוייקט שממש שאב אותי אליו. ואני רואה הרבה אנימות, ופשוט לא הייתה אחת שתפסה אותי. אבל לאחרונה לשמחתי זה קרה שוב. לא אספר לכם עדיין באיזו אנימה מדובר, אבל אני מקווה שאוכל להתחיל לעבוד עליה בקרוב… זה לא יהיה פשוט כשיש לנו עוד 40+ פרקי דיג'ימון ושתי עונות של לאב לייב, אבל אני אגיע לזה! חח.
רגע, איך הגעתי לדבר על זה? המ, כנראה שהעובדה שהקבוצה תחזיק כבר כל כך מובנת מאליה בעיניי שפשוט ראיתי בזה הזדמנות לדבר על דברים כלליים שקשורים לתוכניות הפאנסאב שלי חח. הקבוצה שלי, הבייבי שלי, ישארו כאן גם לשנה הבאה. ואני מקווה ששנה הבאה יהיו בפוסט יותר רשומות ב"חלק 2", זה די מבאס אותי שיש קצת (אבל הייקיו היה ארוך אז אין מה לעשות). אבל נראה, אין לדעת. אני בהחלט שמחה שהשנה סוף סוף סיימתי עם המיני-אנימה של סטארלייט, זה ישב בעבודה הרבהההההה יותר מדי זמן חח. עכשיו רק לסיים עם החידוש של היביקה…
טוב, הזמן קצר והמלאכה מרובה, אז נראה לי שאסיים את הפוסט כאן. תודה לכל הצופים שליוו אותנו השנה ואשכרה הביעו עניין בפרוייקטים שתרגמנו, תמיד כיף לי לקרוא את המחשבות שלכם ולדון איתכם. אשמח אם תישארו איתנו גם בשנה הבאה ^^
טוב יאלה, זמן לעבור לחלק האחרון.

הוצאות:
מספר הוצאות סה”כ: 1013
מתוכם סרטים: 24
מספר *סדרות* מושלמות: 43
לצפיה ברשימה מלאה של ההוצאות מוזמנים ללחוץ כאן.

חברי צוות:
מספר האנשים שלקחו חלק בקבוצה עד היום: 30
מספר חברי צוות נוכחי: 4

אתר (ממאי 2012):
מספר פוסטים: 769
מספר תגובות: 15,051

חלק IV – בונוס

כפי שציינתי בפוסט הקודם שלי, לאחרונה הייתי עמוסה, וכשלא הייתי עמוסה עבדתי על דיג'ימון, אז לא היה לי זמן להכין במיוחד ליומולדת. וכפי שציינתי בפוסט הזה, קאנרה הצטרף אלינו בתור מתזמן קריוקי. אז מה הוא תזמן, אתם תוהים? ובכן, הוא תזמן את השירים לעונה 2 של לאב לייב ניג'י!
אז כמו בשנה שעברה, הבונוס הפעם הוא שיר הפתיחה ושיר הסיום לעונה הזו, שתוזמנו על ידי קאנרה וקיבלו אפקט על ידי. רק שהפעם לא תוכלו להתחיל לצפות בעונה מיד… בתקווה זה יקרה בקרוב מאוד!
תהנו, ונתראה ביום חמישי. הפעם באמת!
ליה~

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

24 תגובות

 1. מזל טוב ליה!!!!!
  מסל טוב על עשור וחצי של תרגום איכותי ומדהים!
  תודה שאת הבאת ומביאה את דיג'ימון בתרגום מעולה לעברית, אין עלייך!
  מאחלת לך שתמשיכי ליהנות מהתרגום ולהתעלם מהטרולים, שתראי ברכה בכל מעשה ידייך ושתמשיכי לאהוב את מה שאת עושה!

  1
  0
 2. מזל טוב!!!
  איזה כיף לראות שהקבוצה הגיעה לכל כך הרבה שנות פעילות,
  בלי הקבוצה הזאת לא הייתי מכיר את חלק מהסדרות ההכי אהובות עליי, כגון באקאנו, בקרוב אהפוך אלייך וקיי-און! ועל זה אני חייב לכם תודה ענקית.
  מי היה מאמין שאחזור לצפות בדיג'ימון? שחשבתי שעזב אותי כשזום הפסיקו לשדר אותו. האומנם זה הריבוט ולא הסדרה המקורית, אבל עדיין אגיד תודה גם על זה.
  אין לי עוד הרבה מה להגיד, אז מזל טוב, כל הכבוד על מה שתרגמתם עד כה, ושנזכה לעוד הרבה שנות פאנסאב איכותיות!

  1
  0
 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  holy הקבוצה כבר בת 15!! נדמה שרק אתמול היא חגגה עשור והנה עוד 5 שנים עברו עם הוצאות איכותיות לשפה העברית.
  תודה לך על כל ההשקעה בסדרות והסבלנות כלפינו הצופים, מי יתן והשנה יהיו לך עוד סדרות שינחילו בך תשוקה לתרגום ושהקבוצה תזכה לעוד 15 שנים.
  שוב תודה ומזל טוב!!

  0
  0
 4. מזל טוב ליה, את האתר והצוות אני לא כל כך מכירה,
  אבל העובדה שלכם היא עבודה שתמיד חיפשתי בפאנסאב,
  ההשקעה, החום והאהבה והחשיבות של הצופה. על הפאנסאב הזה שמעתי למען האמת רק השנה, אחרי שכבר כמעט ויתרתי על תרגום לעברית לסדרות,
  והנה אני פה, באתר שנהניתי לצפות בו בסדרה שלמה, אבל זה לא אומר שזה נגמר פה, אני בטוחה שאמשיך לצפות בסדרות ולהכיר יותר עם הזמן.
  אם יש משהו שאפשר בהחלט ללמוד ממך ומהקבוצה שלך, זה יהיה להתמיד, ולתת את מה שאפשר לדברים שבאמת חשובים לך,
  אני ממש ממש מעריכה את כל העבודה הקשה שלך, ומאוד מקווה שתמשיכו את העבודה המדהימה שלכם,
  מזל טוב ☺️

  1
  0
 5. אחרי שזכרת אותי בפעם הקודמת, אז אני קצת מחויב לבוא להגיד מזל טוב, לא?

  לאור הנוסטלגיה, חזרתי לפוסטים הראשונים שיש פה באתר ומצאתי את עצמי עובר על כל אחד מהפוסטים של דיג'ימון טיימרס. משוגע מה שהלך שם. מה שלא זכרתי זה שגם פרונטייר יצא בקצב משוגע, אבל זה נסלח כי זה פרונטייר וזה הגיוני לשכוח.

  מדהים בעיניי שהמשכת לאורך ככ הרבה זמן, אבל לאור העובדה שזה לגמרי פאשן פרוג'קט אז זה אפשר להגיד שזה אפילו היה צפוי.

  בנימה אישית אשתף שעוד לא התחלתי את טיימרס (????????‍♂️), המחשב הקודם שלי נהרס בזמנו והרבה דברים נפלו בין הכיסאות כי לא מצאתי את כל הרשימות שלי. יאמר להגנתי שבין כל השגעון של שנה ראשונה בתואר לכי תזכרי שאת באמצע עונה 2 ואת משתעממת למוות ורק מחכה שהיא תיגמר כדי להתחיל את העונה שאת באמת מחכה לה.

  בכל אופן, הפרוייקט החדש של 2020 עשה לי חשק מטורף לחזור לדיג'מון ואני מאמין שארוץ על זה בתקופה הקרובה. עוד לא יודע באיזה סדר, אולי אראה בכלל את עונות 1-2 ואז ישר את Tri. אעדכן.

  אסיים מזל טוב ושתמשיכי להיות תותחית.

  1
  0
  • שוסאקו!!!! בהחלט שמחה מאוד לראות אותך כאן ^~^
   ונשבעת לך ששניה לפני שקראתי את התגובה שלך אמרתי למישהו שאתה בחור וותיק שהגיב פה פעם ותמיד השוויץ שהוא אף פעם לא התחיל לצפות, ועכשיו כשראיתי ש*עדיין* לא צפית זה ממש הצחיק אותי חח.
   יאלה מקווה שתצפה בקרוב ותהנה, אם תחזור להגיב על נקודות מפתח זה ממש ישמח אותי גם 🙂
   ותודה!

   0
   0
 6. יאי מזל טוב!
  באמת שעשור וחצי זה כבר כמות מטורפת ובלתי נתפסת של זמן!
  אני לא בדיוק עוקבת אחרי הסדרות שיוצאות בזמן האחרון,
  (חוץ מהמיני אנימה של סטארלייט שארצה להגיב עליה בנפרד בפוסט שהיא פורסמה אחרי שאסיים לצפות בכולה)
  אבל שתדעי שזה כבר ניהיה לי תחביב להיכנס לאתר כל יום ולבדוק מה חדש 🙂
  עוד משהו ניראה שהשנה הבאה של אלס הולכת להיות ממש טובה. יש את הסרט של היביקה שכמובן שזה הדבר שאני הכי מחכה לו,
  וגם האנימה החדשה שאמרת שאת הולכת לתרגם מסקרת אותי ויש לי הרגשה טובה בקשר אליה 🙂
  והמשך דרך צלחה וענוגה בדיוק כמו שהיא עכשיו.

  1
  0
 7. מה?! כבר חלפו להן 15 שנים?! 15 שנים זה חצי מהחיים שלי (אופס חשפתי בן כמה אני חחח..) וכמעט חצי משלך ליה 3> אני זוכר את זה כאילו אתמול~ תקופת ישראטאקו ואנימה IL. אני מניח שיש באתר צופים שטרם הגיעו לגיל הזה ._. מדהים!
  הקמת ממש מפעל חיים קטן והשפעת על לא מעט אנשים תוך כדי ( אותי באופן אישי שימחת כל כך הרבה פעמים 🙂 )
  ללא ספק הקבוצה האיכותית בישראל וגם הותיקה ביותר (אני יודע שKAT קמו לפני אבל הם כבר מזמן לא פעילים.. בטח שלא ברמה הזו)
  מעניין אותי לדעת אם כשהקמת את הקבוצה ידעת שהיא תגיע כל כך רחוק?
  רוצה להודות על כל ההשקעה, המסירות והירידה לפרטים הקטנים ביותר.. ובכל זאת גם לשמור על קצב הוצאות קבוע. איזו מקצועיות! לא מובן מאליו בכלל! מעריך מאוד 🙂
  ומאחל לקבוצה עוד המון שנות פאנסאב פורה~
  ובהצלחה לקאנרה חבר הצוות החדש אם הוא איתך ליה הוא בידיים טובות ^^
  עצמאות שמח!
  נ.ב
  תרמתי מתנת יום הולדת לקבוצה~ בטעות רשמתי 50 אגרות אבל אחר כך תיקנתי לחמישים שקלים 🙂
  מזל טוב!!

  1
  0
  • דבר ראשון, תודה רבה על התרומה! צפה לראות אימייל ממני בקרוב באימייל שהשתמשת בו כדי לתרום ^^

   וכמו שאני שימחתי אותך, גם אתה לגמרי משמח אותי כל פעם שאתה מגיב! אני שמחה שגם אחרי כל כך הרבה זמן עדיין יש פרוייקטים באתר שמעניינים אותך D:
   לגבי האם ידעתי שהקבוצה תגיע כל כך רחוק… ובכן, אני בכללי לא בן אדם שחושב רחוק כל כך אז פשוט לא חשבתי על זה חח.
   בבקשה, ותודה שוב!

   1
   0
 8. וואו, לא מאמינה שכבר עברה לה עוד שנה!
  בקצב הזה כבר יגמרו לי המילים ולא יהיה לי מה להגיד בכל הפעמים הבאות חחחח
  ליה, את פשוט א ל ו פ ה .
  זה מדהים לראות שאפילו שעברו הרבה שנים את עדיין נהנת ממה שאת עושה, מתמיד ומוציאה בצורה עקבית.
  זה ממש לא מובן מאליו, ואת גם עושה את זה בצורה כל כך מעולה ושואפת למצוינות וכל פעם לומדת דברים חדשים, מאתגרת את עצמך ומגיעה לתוצאות מרשימות ומשקיעה בכל פרט ופרט, אפילו בהכי קטן ולגמרי שמים לב לכך כשצופים בהוצאות שלך, ולכן אני מאד נהנת לצפות בהן. (אף על פי שלאחרונה לצערי זה קרה בתדירות נמוכה /: אבל אסולט לילי הבאה בתור! מקווה שזה יקרה בקרוב.)
  תודה רבה לך על כך! D:
  מאחלת לך המון מזל טוב ובטוחה שניפגש בעוד ימי הולדת רבים 3>

  1
  0
  • תודה רבה על המילים החמות דבורה ♥
   ובבקשה, מקווה שתוכלי לצפות באסולט לילי בקרוב ^~^

   2
   0
 9. טוב אני יודע שזה באיחור אבל מזל טוב ????????????
  תודה רבה על תרגום הפרקים כמו תמיד ומזל טוב לפאנסאב הכי טוב שימשיך לגדול ולהתפתח עד מאה ועשרים פלוס וירקיע שחקים ויתרגם לנו אנימות מעולות ושיוציא עשרת אלפים פרקים פלוס

  0
  0
 10. מזל טוב! 3>
  איזה כיף לראות שהאתר כבר בן 15 שנים, כשהרבה דברים טובים באים והולכים ומשאירים אותנו רק להתגעגע נשארים רק ממש מעט דברים שאפשר לנחם בהם את הרגשות הנוסטלגיים שלנו, האתר הזה הוא לגמרי אחד מהם 3>
  ממש נהניתי גם השנה לצפות בפרקים בצורה קבועה, גם בדברים שאני כבר אוהב – כמו לאב לייב וסטארלייט, וגם לגלות דברים חדשים, כמו דיג'ימון שאני ממש נהנה לצפות בפרקים החדשים מדי שבוע בתקופה האחרונה – דבר שלא הייתי עושה בלי האתר. ואפילו התחלתי לצפות בהייקיו מהעונה הראשונה בזכות הפרויקט החדש שיצא השנה, מקווה להמשיך בקרוב ולצפות גם בעונות המתקדמות שיש כאן באתר.
  הפתיח והסיום של העונה השנייה של ניג'י! שירים מקסימים, מצפה לפרויקט הזה!
  מאחל לכם המון הצלחה בהמשך! גם שאני צופה כבר כמה שנים טובות בפרויקטים של האתר – להצטרף לשרת הדיסקורד בתחילת שנת 2021 הייתה אחת הבחירות הטובות שעשיתי – זו חוויה הרבה יותר כיפית לעקוב אחרי הפרויקטים בצורה קבועה, להיחשף לסדרות שונות דרך שיחות עם חברים והצפייה המשותפת, ולדבר עליהן גם שם וגם כמובן בתגובות כאן באתר (דבר שהייתי חושש לעשות לפני כן…). וגם להכיר את האנשים הנפלאים שמחזיקים את המקום הנהדר הזה 3> (ליה אני מסתכל עלייך 😉

  צריך להגיב גם על הפרק של דיג'ימון!
  פרק ממש מקסים, וקשה להתעלם מזה שביום הולדת של האתר אתם מפרסמים פרק שנולד בו דיג'ימון ממש חמוד 3>
  טאקרו חמוד מדי מה זה!!! 3>
  מצפה לראות לאיפה הוא והשותף החדש שלו יתקדמו בפרקים הבאים!
  תודה רבה על הפרק! ועל כל הפרויקטים המדהימים שיצאו כאן ב-15 השנים האחרונות 3>

  4
  0

  • סאם! תודה רבה רבה על המילים החמות ♥♥♥
   וכמובן בבקשה!
   וכן זה ממש נחמד שבפרק של יומולדת יש לידה חדשה 3>
   תודה רבה לך שאתה עוקב אחרי הדברים באתר ומשתף את דעתך, אני שמחה שזה גורם לך להנאה כי גם לי זה לגמרי מוסיף! גם התגובות באתר וכמובן שגם השיחות בשרת 3>

   1
   0
 11. קצת באיחור, אבל מזל טוב.
  עוד 3 שנים הקבוצה נהיית חוקית!

  0
  0
 12. מזל טוב ותודה על העבודה האיכותית שלך

  1
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*