AntyLicense Subs – כבר 6 שנים של פעילות!

Avatar

שלום לכולם!
בטח כבר הבנתם לפי הכותרת, שבפוסט הזה אני הולכת לציין את העובדה שהקבוצה הזו, AntyLicense Subs, עובדת כבר 6 שנים רצוף!
למעשה, התאריך האמיתי עבר כבר לפני כמעט חודש (24.4), אך ההוצאה המיוחדת לא הייתה מוכנה בפעם האחרונה שהייתי בבית לכן החגיגה נדחתה לעכשיו.
אז, כן… 6 שנים לפעילות. אומנם עברה שנה מאז הפעם האחרונה שציינו את יום ההולדת, אבל לא עברו כל כך הרבה פוסטים. בהחלט אפשר להגיד שהעובדה שאני בצבא אכן שינתה את ההתנהלות פה בALS, ממצב בו יצא פרק כל יום למצב של פרק אחד מסכן פעם בשלושה שבועות. לא רק זה, למרות שהקבוצה פועלת כל כך הרבה זמן, היא כמעט ובכלל לא מוכרת מעבר למעגל מצומצם מאוד של צופים קבועים ואנשים וותיקים בקהילת הפאנסאב. זה לא באמת כזה מפריע לי, ואני חושבת שזה ככה בעיקר בגלל שכמעט כל הפרוייקטים שלנו (בינתיים) קשורים לדיג’ימון. אם לא, אז באמת אני לא יודעת למה.
ובכל מקרה, זה לא משנה – אני יודעת שכל עוד אני יכולה, אני הולכת להמשיך ולהחזיק את קבוצת הפאנסאב הזו בחיים. והפעילות פה תמיד תהיה קבועה – גם אם היא פעם בשלושה שבועות.
הגענו לגיל 6, אחרי שעברנו המון תהפוכות – אינספור חברי צוות שלא החזיקו מעמד, מאות פרקי אנימה וסרטים מתורגמים, ובעיקר נחישות ועקשנות מצדי, לא לוותר על הקבוצה באף מצב.
כן, זה פוסט די עגום ליום הולדת, כי כמו שכבר אמרתי לא הספקנו להוציא יותר מדי מאז יום ההולדת הקודם. לא רק זו, גם אין יותר מדי הוצאות מיוחדות לפוסט הזה. אז איזה מתנה בכל זאת הבאתי לכם ליום הולדת? את הסרט של דיג’ימון שלא קשור לאף עונה – דיג’ימון התפתחות-X!
הסרט הוא סרט באורך מלא (שעה וחצי) בניגוד לרוב סרטי דיג’ימון, והוא מכיל סיפור חדש לגמרי שלא קשור לאף עונה, וגם האנימציה שלו היא ממוחשבת (“תלת מימד”) ולא כמו בשאר העונות והסרטים! סרט מעניין מאוד שמעלה הרבה נקודות למחשבה, קדימה, רוצו להוריד! (הורדה ישירה תגיע בקרוב)

Torrent | Mega

ולהוצאה הבאה – איך אפשר לחגוג יום הולדת בלי עוד פרק של דיג’ימון סייברס?! אז הפעם זהו פרק 35. בפרק הזה, לאחר שטומה חושף בפני מאסארו את בגידתו, שיינגריימון מקבל צורה חדשה ומוזרה ומתחיל להשתולל. מאסארו מבין שעשה טעות, טעות מרה עליה משלם על אגומון בחייו. מה מאסארו והאחרים יעשו עכשיו כדי להביס את קוראטה? ומה עם טומה?! תורידו ותגלו!

Torrent Mega

וזהו, זה סוף הפוסט הקצר לכבוד היום הולדת השישי של ALS. מי ייתן ונחגוג עוד הרבה ימי הולדת!

About TsUNaMy WaVe

Avatar

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

8 תגובות

 1. Avatar

  תודה רבה!
  מזל-טוב!

  0
  0
 2. רוני

  מזל טוב! מקווה שתחגגו עוד ימי הולדת רבים 🙂

  0
  0
 3. Avatar

  מזל טוב!
  אני לא חושב שזה עגום כפי שתיארת. להחזיק 6 שנים קבוצת פאנסב, גם אם לבדך בחלק ניכר מהזמן, ובכ”ז לשמור על איכות הוצאות ופרסומם לאורך הזמן, זה בהחלט לא קל ומצריך הרבה עבודה וזמן. וכל הכבוד על ההתמדה והנחישות להמשיך קדימה.

  תודה על ההוצאות. נשמע טוב לראות סרט “stand alone” של דיג’ימון (:

  0
  0
 4. Avatar

  אתם צרכים לתרגם את עונה 6 זאת העונה היחידה שעדיין לא שודרה בארץ

  0
  0
 5. Avatar

  נשאר רק עוד סרט 1!! (עדיין חי בסרט שתתרגמי חוץ ממנו גם את הסרט שלא תירגמת 🙂

  0
  0
 6. Avatar

  מזל טוב!
  ללא ספק אחת הקבוצות האיכותיות בארץ!

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*