דיג'ימון סייברס – הסוף.

לא יודעת מה איתכם, אבל אני לא באמת מאמינה שהיום הזה הגיע. היום בו לא רק פרוייקט דיג'ימון סייברס מסתיים, אלא גם פרוייקט דיג'ימון כולו (לעת עתה). וכמובן, כמו בכל סיום פרוייקט, תכינו את עצמכם לפוסט חופר במיוחד.
אז, בשלושת הפרקים האחרונים, מאסארו מגלה סוף סוף מה עלה בגורלו של אביו, ומהו סיפורו של באנצ'ולאומון המיסתורי. לאחר מכן מתחיל הקרב האחרון של החבורה להצלת שני העולמות – הקרב נגד יגדראסיל! שלושה פרקים מלאי אקשן ומתח, אז רוצו לצפות!
אגב, ההורדה בטורנט היא באץ' של פרקים 25-48. אם אתם רוצים להוריד רק את שלושת הפרקים האחרונים, סמנו בטורנט שאתם רוצים רק אותם. אם כי אני אשמח מאוד אם תורידו את כל החבילה ותעזרו לשתף ^^
כמו כן, כל הטורנטים הבודדים הולכים להמחק, אז תורידו מהבאץ' ולא מהם!

Torrent | Mega

Torrent | Mega

Torrent | Mega

וכמובן, אי אפשר לסיים עונה בלי… סרט! הסרט של דיג'ימון סייברס הוא ספיישל קצרצרון של 20 דקות, שלא קשור כל כך לסדרה. הוא לא נכנס בשום מקום הגיוני, וגם מה שקורה בו מלא בפלוט הולס. ועדיין, מככבים בו שלושת הדיג'ימונים האהובים עלינו (אגומון, גאומון ולאלאמון), ויש אקשן ויש אפילו ילדת דיג'ימון מוזרה וחמודה! אז זה עדיין משהו ששווה לראות!
והנה לכם גם עובדת טריוויה קטנה – הסרט הזה הוא הפעם הראשונה ששיינגריימון הופיע במצב בארסט! כן, הוא הופיע בסרט לפני שהוא הופיע בסדרה XD
אז תהנו~

Torrent | Mega

טוב, אז אחרי כל החלקים הרשמיים של ההוצאות, הגיע הזמן לשפיכת הלב ולחלק החופר באמת.
את דיג'ימון סייברס התחלתי לתרגם לפני קצת יותר משנתיים. למעשה, הפרק הראשון פורסם יומיים לפני שהתגייסתי. הגיוס שלי השפיע המון על הפרוייקט הזה, מאחר והיה לי מעט מאוד זמן לעבוד עליו. אבל אני מעולם לא ויתרתי עליו, הצבתי לעצמי לוחות זמנים ועמדתי בהם. ונכון, זה לקח שנתיים, אבל היום אנחנו כאן עם עונה שלמה מתורגמת + סרט.
לעונה הזו מאז ומתמיד הייתה פינה חמה בלב שלי. קודם כל, זו עונה מדהימה. העונה היחידה לדעתי שנותנת לה פייט היא עונה 3. חוץ מזה, זו הייתה האנימה הראשונה שראיתי באינטרנט וביפנית, וזה בעצם מה שהכניס אותי לעולם האנימה מלכתחילה. למרות שבאיזשהו שלב במהלך התרגום שלה החלו לשדר את העונה בדיבוב (מזוויע, אם מותר לי לציין), לי זה לא שינה, והמשכתי לתרגם כדי שלאנשים תמיד יהיה מאיפה לראות את הדבר האמיתי, המקור, עם תרגום עברי.
אבל לא רק דיג'ימון סייברס נגמר היום, אלא פרוייקט דיג'ימון כולו. הפרק הראשון של העונה הראשונה שוחרר לפני קצת יותר מ-5 שנים. 5 שנים, 5 עונות. וסרטים. האם כשהתחלנו בפרוייקט העונה הראשונה חשבתי שאנחנו באמת נסיים הכל? האמת היא, שכן. מראש התחלתי לתרגם כי ידעתי שיום אחד אסיים הכל, וזו הייתה מטרה מאוד ברורה שלי. בחמש השנים האלו קרו המון דברים. הקבוצה השתנתה, הפאנסאב השתנה (אך תמיד נשאר איכותי), ויותר מכל, אני השתנתי. אבל הדבר היחיד שלא ישתנה לעולם זו אהבה שלי לדיג'ימון, ואם בזכות כך שהבאתי לכם את כל העונות מתורגמות גם אחרים אוהבים את הסדרה הזו יותר, אני את שלי עשיתי. כל פרוייקט הדיג'ימון הענקי הזה היה כל כך חרוט בתוכי, שבמשך שתי עונות וקצת יצא פרק כל יום! פרק כל יום!!! איפה נשמע דבר כזה?? היום גם קבוצות השיטסאבס הכי גדולות לא מוציאות פרק ביום (שלא לדבר שהאיכות שלהם הוא שיט). לא בטוח שאנשים זוכרים בכלל את התקופה הזו של ALS, כי בכל זאת זה היה לפני יותר משנתיים, אבל מה שבטוח הוא שאני זוכרת אותה ובהחלט יכולה לזקוף אותה לזכותי. כן, רוב הנאום שלי פה נכתב בגוף ראשון יחיד, כי למרבה הפלא אני עדיין בערך היחידה שעובדת בקבוצה הזו. נכון שהיו תקופות שהיו לי מתרגמים לכמה מהפרוייקטים, אבל כרגע זה שוב לא המצב. אבל זה לא מפריע לי. לא מפריע לי לעבוד קשה ולעשות הכל, כי אני נהנת מזה. ואתם מקבלים את זה בחינם, כי זה בעצם מהות הפאנסאב. אפילו אם אין צופה אחד שמעריך את העבודה הקשה שלי, לי זה לא משנה, העיקר שיש לאנשים איך לראות אנימות טובות מתורגמות לעברית.
ובנימה זו אעבור לתודות המסורתיות, למרות שאין יותר מדי. אז קודם כל, תודה ענקית לקבוצת הפאנסאב Ryuu-Rogue, שתרגמה את דיג'ימון סייברס לאנגלית, ובתרגומה נעזרתי כשלא הצלחתי למצוא את עצמי ביפנית. תודה לכל הצופים שעזרו לשתף בטורנט, שהעלו להורדה ישירה ולצפיה ישירה. ומעל הכל, תודה לכל הצופים שגם מגיבים באתר, זה התגמול הטוב ביותר שאני יכולה לבקש, בייחוד אלו שמגיבים באופן קבוע וליוו אותי כל השנתיים של סייברס וחלקם גם מעבר. אני מקווה שנהנתם, ושתמשיכו לצפות בהוצאות של ALS (:
ועכשיו לקצת הבהרות כלליות על העונה –
בטח חלקכם יודעים שיש לעונה ספיישלון קטנטן בו אגומון, גאומון ולאלאמון מפרשנים את כל מה שקרה בעונה. לא, אני לא הולכת לתרגם את זה. זה חמוד, אבל באופן כללי זה די מיותר.
כמו כן, אני לא הולכת לתרגם את העונה השישית. זה לא יקרה. העונה הזו ממש גרועה, והופכת דיג'ימון לפוקימון יותר מאשר דיג'ימון. אפילו העונה הרביעית טובה יותר ממנה.
ואם כבר דברים שאני לא אתרגם שלא מפסיקים לשאול עליהם – גם את הסרט הראשון של עונה 2 אני לא אתרגם, אז תפסיקו לשאול. זה חרא סרט. אם אתם רוצים אני מוכנה לשלוח לכם קישור לסרט ביפנית עם תרגום לאנגלית, ואני כמעט בטוחה שתחזרו אלי אחר כך ותסכימו איתי.
וכמובן, איך אפשר לא להתייחס – העונה החדשה שאמורה לצאת באפריל. ברמת העקרון, כן, אני מתכוונת לתרגם אותה. זה אמור להיות סוג של המשך לעונה 1, ולא בטוח שהוא יהיה קשור למה שקורה בעונה 2. אבל אם העונה הזו תוכיח את עצמה כעוד משהו גרוע שהורס את דיג'ימון, אז לא, אני לא אתרגם אותה. כמובן שאני מקווה שזה לא יקרה, וכך גם כולנו.

טוב, נגמרה החפירה על דיג'ימון, ומעכשיו מתחילה תקופה חדשה בALS! הפרוייקט הבא שאנו מתחילים הוא .האק//אגדת צמיד הדמדומים, שזו העונה האהובה עלי מסדרת .האק! אנימה חמודה מאוד וכיפית, מקווה שאתם תאהבו אותה גם (:
עד הפעם הבאה,
ליה.

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

21 תגובות

 1. אז הרגע הזה הגיע סוף סוף הא?
  מצד אחד זו באמת סיבה למסיבה כמו שאומרים כי זה בהחלט פרויקט גדול שהגיע לסיום, במיוחד שהעונה האחרונה לקחה לך קצת זמן. מצד שני…העובדה שאין איזה פרויקט פעיל של דיג'ימון אחרי כ"כ הרבה זמן…כן, זה מפתיע, אם כי זה די נחמד לא? אבל לא משנה, בהחלט כל הכבוד על ההשקעה וההתמדה הרבה לכל אורך הדרך. זה לא היה פשוט.
  אפילו שדיג'ימון נגמר לעת עתה, טוב לדעת שעדין את ממשיכה בפאנסב.

  אז תודה גדולה על כל העונה הזו. אולי לא הטובה ביותר, אבל כמו שאמרתי פה פעם על דיג'ימון סייברס, גם כשהדברים היו הכי קלישאתיים by the book, הביצוע היה טוב.

  0
  0
 2. זה רק אני או שהבאץ' מוביל לאדוונצ'רס?? גם יש עד פרק 54 במקום 48…משהו פה לא הגיוני…

  0
  0
 3. תודה רבה!
  בהצלחה בהמשך!

  0
  0
 4. ליה אני רוצה להגיד לך תודה על כך שתרגמת בזמנך הפנוי את האנימה הכי נוסטלגית מהילדות שלי וגם שהכרת לי את עונה 5 כי לפני האתר המדהים שלך אפילו לא חלמתי שיש לדיג'ימון עוד עונה. בכנות אני די מעריצה אותך לגמור עונה שלמה כמעט לבד כשאת בשירות צבאי זה די קשה. אז בסה"כ אני רוצה להגיד לך תודה לך על כל מה שעשית נקווה שהעונה הבאה תיהיה טובה מספיק כדי להשקיע בה תרגום איכותי כמו שלך
  pal

  0
  0
 5. היי תוכלי לפרסם את הקישור לספיישל שדיברת עליו?
  זה שאגומון והאחרים מדברים על כל מה שהיה בעונה

  0
  0
 6. לא מאמין שזה נגמר :'(. תגובה מלאה בהמשך.

  0
  0
 7. מזל טוב על סיום הפרויקט דיג'ימון הסדרה אדירה תודה על הכל לילה טוב

  0
  0
 8. תודה רבה!
  כל הכבוד!! 🙂

  0
  0
 9. כל הכבוד לך ליה!
  אומנם לא התעניינתי כל כך בעונה הזאת כי זה כבר מתחיל להראות די כמו פוקימון כמו שאמרת, אבל בכל זאת שאפו לך על חמש עונות ותודה שהחזרת אותי לזמנים שהייתי קטן וראיתי דיג'ימון, מעריך מאוד את השקעתך, תודה!!!!

  0
  0
  • חבל, פספסת את אחת העונות הכי טובות שיש, שאין בה שום דבר שמזכיר את פוקימון, בניגוד לעונה השישית הזוועתית.

   0
   0
   • אני מתכוון לראות את העונה הזאת יותר מאוחר, פשוט זה כבר מתחיל להראות כמו פוקימון וגם כנראה העונה אחרי ממש מגעילה אם את לא מתכוונת לתרגם אותה.

    0
    0
 10. חבל שנגמר …
  תודה רבה על העבודה
  🙂
  ואמממ , יש מקום שאפשר לראות את עונה 6 עם תרגום אנגלי ?

  0
  0
 11. ואוו 5 שנים הינה חלפו ביעף…
  אני התחלתי לצפות בסדרה המדהימה הזו בתרגום המדהים שלך עוד בפרקים הראשונים של העונה הראשונה, ואני לא מאמין שכבר עברו להן 5 שנים.
  אני אומנם לא כתבתי תגובות כמעט, אבל תמיד הערצתי אותך. קודם כל, כי למיטב זיכרוני דיג'ימון היא סדרת האנימה הראשונה שראיתי (מדובב בערוץ הראשון), אחר כך, כשהבנתי שאת עושה את כל עבודת התרגום לבד, ואינך פורשת זה עוד יותר הדהים אותי! ולא מספיק זה, אחרי כמה זמן גיליתי שאת מתרגמת מיפנית, ולא מאנגלית כמו רוב שאר הקבוצות אם לא כולן.
  כשאמרת שאת עומדת להתגייס ועוד לקרקל אם אני זוכר נכון, היה לי קשה להאמין שתצליחי להמשיך לתרגם בגלל חוסר בזמן, אבל לא הפסקת! המשכת לתרגם ולשחרר פרקים פעם בשבוע שבועיים או קצת יותר זמן. וזה. זה מה שגרם לי להעריך אותך יותר מכל אני חושב.
  לסיכום:
  תודה על 5 שנים נפלאות עם הרבה דיג'ימונים.
  ותודה על התרגום המדהים והמהיר (אע"פ שהיו תקופות, כמו שכתבת).
  תמשיכי להיות ליה, הבנאדם המדהים שאת!!!
  ותמשכי תמיד לעשות את מה שאת אוהבת
  אוהב לנצח עם הערכה אדירה ♥♥♥♥
  KAMI

  0
  0
  • אחת התגובות המקסימות ביותר שכתבו לי אי פעם 3>
   שמחה שנהנת, ותודה שהיית שם מההתחלה ועד הסוף 3:

   0
   0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*