לאב לייב! סופרסטאר!! פרק 5

שבוע טוב לכולם~
יום ראשון נוסף הגיע אלינו, ואני כאן עם פרק נוסף של סופרסטאר. אז בפרק הקודם הצטרפה לחבורה סומירה, ובפרק הזה קורה משהו נחמד ביותר לבנות שלנו, במיוחד לקוקו. מה שכן, זה גם הפרק הראשון העונה שכל קצוות העלילה שיש בו לא נסגרות בפרק הנוכחי, אז בהחלט יש מה לצפות לשבוע הבא.
אז תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה.
ועוד עדכון קטן שלא קשור לפרק והסדרה: האמת שאני נכנסת לתקופה חדשה בחיים (בעקבות שינוי משמעותי, אבל חיובי אז אל דאגה), ולצערי זה אומר שיהיה לי פחות זמן פנוי מבעבר. אבל אין מה לדאוג – כי בפאנסאב זה בטוח לא יפגע. זה בעיקר פוגע בזמן הפנוי שלי לדברים אחרים חח.
נתראה בשבוע הבא,
ליה.

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 תגובות

 1. פרק מקסים!
  מאוד אהבתי את איך שמעבירים את הקונפליקט של צ'יסאטו בין השורות, גם עד עכשיו אבל בפרק הזה במיוחד – גם כשמציגים את ההתלבטות במפורש, עדיין את הקונפליקט הפנימי העיקרי רק מראים לנו, בלי לדבר יותר מדי, זה נהדר.
  צ'יסאטו ממש מקסימה, החברות שלה עם קאנון מיוחדת ומאוד חיובית ובונה – אבל על זה אני מניח שכדאי יהיה יותר לפרט בפרק הבא…
  מה שכן, שמתי לב הפעם שהמקום בו צ'יסאטו מספרת לקאנון שהיא רוצה לחפש לעצמה משהו להשקיע את עצמה בו ובעצם מתחילה להיכנס לריקוד – זה אותו מקום בו הייתה ההופעה הראשונה של ליילה, זה מקסים (:
  סומירה מהממת, כמה סטייל! ועם כל הכבוד לרוח – הכובע ממש יפה לה 3>
  ובאמת כל הכבוד לקוקו שהצליחה לתפקד למרות שהאיידוליות שלה לא רק נפגשו איתה אלא ממש משתפות איתה פעולה ויצאו לבלות איתה באי שלהן! חחח זה באמת די חלומי, אבל אני מניח שבין סקול איידולס זה בסופו של דבר לא כזה ביג דיל XD
  ו… לא ראו את רן בכלל בפרק הזה! אז אני מניח שעדיין לא ממש מקפידים להראות את כל הבנות בכל פרק… אבל לפחות הפרק הזה הוא חלק אחד בעלילה ביחד עם הפרק הבא ושם היא כן תופיע בסצנה מעניינת… ועדיין.
  תודה רבה על הפרק 3>
  מצפה לשבוע הבא!

  5
  0
  • בבקשה! תודה על האנקדוטות המעניינות (:
   וכן, אני חושבת שזה הפרק היחיד שלא רואים בו את רן בכלל (חוץ מבשירים). אבל אני עדיין די בטוחה שהמצב שלה לא גרוע כמו של קאנון למאו
   ובתכלס, גם אצל מיוז ניקו והאנאיו נפגשו עם א-רייז, ישבו איתן לתה, הופיעו על הגג של הבית שלהן – כל זה בלי להתעלף! חח. אז כן זה כנראה רגיל בין איידוליות בית ספר~

   4
   0
 2. תודה רבה
  ^_^

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*