מחזמר☆הבנות רביו סטארלייט הסרט

שלום לכולם, אני מקווה שאתם מתרגשים כמוני!
אחרי כמה שבועות של עבודה אינטנסיבית ביותר, אני כאן כדי לפרסם את סרט ההמשך לסדרה מחזמר☆הבנות רביו סטארלייט! אם עוד לא צפיתם בסדרה לכו לעשות זאת מיד, כי באמת אין לכם מה לעשות כאן אחרת (ובכללי זו בין הסדרות הכי טובות שיש לנו באתר לדעתי האישית. אז איך לא ראיתם אותה עדיין?)
לא אגיד יותר מדי על הסרט עצמו כדי שתוכלו להכנס לחוויה נקיה לגמרי, אבל כן אגיד שהעבודה עליו לא הייתה קלה בכלל. מתרגום השירים (שזה תמיד אתגר בפני עצמו, במיוחד בסטארלייט) דרך כל השלטים והטקסט הויזואלי ועד לתרגום הדיאלוג עצמו. זו הייתה עבודה מפרכת וארוכה, ואין גאה ממני להציג בפניכם את התוצר הסופי.
ואם כבר טקסט ויזואלי. למרות כל העבודה הקשה שלי, כמובן שעדיין יש כמה טקסטים שלא תורגמו. וזה הגיוני ונורמלי, לא הכל צריך להיות מתורגם ולפעמים גם אי אפשר לתרגם הכל. אבל במקרה של הסרט הזה, לצערי, יש משהו שנכנס ב"אי אפשר לתרגם" (מהבחינה הוויזואלית) שדווקא כן חשוב שיהיה. אז בלי לספיילר יותר מדי, אני רק מבקשת שתנסו לזכור שמשמעות הקאנג'י הזה: 星 היא כוכב(ים).
מעבר לזה כמו שכבר אמרתי לא אגיד עוד על תוכן הסרט. מוזמנים לצפות בו ולחזור לדון איתנו בתגובות (או בשרת הדיסקורד. עדיף בתגובות). רק תזכרו שמדובר בסטארלייט, אי אפשר להבין הכל בצפיה הראשונה (וגם לא בשניה, אם תשאלו אותי); יש המון דברים בין השורות והמון דברים שצריך להסיק גם לבד. אז אני מקווה שלא ציפיתם לסרט Straightforward, כי הוא ממש לא כזה (וגם סטארלייט בכללי לא כזו, אז זה הגיוני).
אולי מתישהו בהמשך אכתוב פוסט בחדר של קירינו לגבי אנקדוטות מעניינות בסרט. נראה כמה השראה תהיה לי בעניין…
דבר אחד אחרון, יש עוד סצנה קצרה אחרי הקרדיטים. ואם כבר קרדיטים, אם תעיינו בהם תוכלו לראות גם תודה מיוחדת ל-Aviv-Va שברוב טובו תרם כספית לאתר ובכך דאג שנוכל להמשיך לשמר את ההוצאות והאתר. אז תודה לך, אנחנו באמת מעריכים את התרומה מעומק הלב.
אז תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט בסיום ההורדה~
ליה.

Torrent | Drive

ועוד משהו קטן בגלל שאני נחמדה:
מי שיגיב פה עם דעתו על הסרט, מוזמן לצרף תמונה של טקסט אחד (1) בלבד מהסרט שלא תורגם, ואני אגיד לכם מה הוא אומר. אני רק רוצה להזכיר לכם שמה שלא תורגם לא חשוב להבנה, וכל הטקסטים בסרט נמצאים שם כדי לתרום לאווירה/לתמות/לסימבוליזציה וכו'.

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

8 תגובות

 1. אאאאאאאאאא
  רצתי לצפות!
  תודה רבה על ההוצאה 3>

  1
  0
 2. סיימתי תסרט
  אני כן חושב שהוא גרם לי להעריך את הסדרה יותר ובכללי יותר אהבתי אותו ושסיפרו איך היקארי וקארן הכירו ממש אהבתי תסיפור וזה איפשר לי להבין יותר את שתי הדמויות
  ועוד באתי עם ציפיות נמוכות כי לא ממש הבנתי את כל מה שהלך בסדרה ולכן קצת פחות אהבתי אותה בגלל זה והסרט לחלוטין התעלה על הציפיות שלי והוא גם תיקן לי בעיות שהיו לי עם הסדרה הקודמת מהעיצוב ועד זה שגרם לי להבין קצת יותר מה זה סטארלייט [או לפחות ככה אני חושב] אולי כשאבין יותר את סטארלייט בצפייה מחודשת [שזו אפשרות לא רעה בכלל האמת] אני אלמד להעריך יותר את הסדרה אם כי בעקבות הסרט אני גם ככה אוהב את הסדרה יותר ממה שאהבתי מקודם ובפער
  בנוסף הסרט הפתיע אותי שהוא מסוגל להכיל תוכן שרלוונטי לעלילה אחרי הסוף של הסדרה לא ציפיתי שיכולים להביא לי איזה המשך מסעיף, או טוב, טוב אנשים לפעמים טועים ואני לחלוטין חושב שהסרט רלוונטי והוא חובה צפייה למי שראה את הסדרה ולטעמי הוא אפילו מתעלה עליה בכל פרמטר, חוץ מזה שסיפקו לי סצנות badass של בננהנייס, זה היה קטלני ולרגע חשבתי שהדם שהראו בסרט אמיתי ובכללי הסגנון מאוד הזכיר לי את מייד אין אביס [זה נכון זה מובן מאליו שזה אותו סטודיו לכן זה הגיוני] אני גם שמח שהסרט נתן סוף ראוי לסדרה ונתן לי להיפרד ממנה כמו שצריך ואכן אני אזכור את סטארלייט בתור חווית יוצאת דופן לצפייה תודה רבה על התרגום הוא היה נפלא ומקסים עבור סרט נפלא

  2
  0
 3. סוף סוף זכיתי לראות את הסרט המצופה!
  קודם כל – תודה ענקית על ההוצאה הנהדרת והמהירה, באמת שאין מילים לתאר עד כמה ההערכה שלי גדולה לעבודה שלך, גם באופן כללי אבל במיוחד לפרויקט הזה.
  *התגובה מכילה כנראה ספוילרים לסרט*

  סיום, פרידה – האם זה המוות או רק תחנה בדרך ליעד ("מסנוור שאי אפשר לראותו")?
  הסרט ניגש לנושא הזה בצורה נהדרת ומרגשת, כאשר אנחנו נחשפים ללבטים ולקשיים של כל אחת מהדמויות המוכרות לנו בנקודה המכריעה הזו, הרביו נהדרים ומעבירים את זה בצורה הטובה ביותר – כמו שיודעים לעשות בסטארלייט.
  מאוד אהבתי גם שהסרט נתן מקום לעוד דמויות מעבר לקאסט המרכזי שלנו, כמו למשל הרגע המרגש של אממיה התסריטאית, או למשל דמויות שלא הכרנו בכלל כמו החברות של קארן מהעבר.
  ואם כבר הנושא הזה – באמת היה ממש נחמד לראות את העבר של קארן, כי הרי עברו 12 שנים בהן קארן שמרה על ההבטחה בלי לשמור על קשר ישיר עם היקארי, החוויה שלה באותן השנים מאוד מרגשת ותורמת המון להבנת הדמות באופן כללי וכמובן המסר של הסרט.
  העיצוב והתפאורה בסרט הזה פשוט יוצאים מן הכלל, הכל מרהיב ומהמם והאנימציה עושה כבוד לכל היופי הזה – פשוט מדהים!
  וכראוי לסרט שעוסק בסיום ופרידה – הסיום של הסרט מרגש עד דמעות, השיר המדהים, התמונות בכתוביות והסצנה הקצרה אחרי הסיום רק מדגישים את זה.
  יש כמובן עדיין המון דברים שלא הבנתי בסרט, או שלא שמתי אליהם לב, אפילו דברים מרכזיים (עגבנייה? יש לי כמה כיוונים לרעיונות אבל אין לי ממש מושג כרגע) אבל כמובן שלא ציפיתי להבין הכל בצפייה הראשונה, איפה הכיף בזה? XD מקווה שיהיה לי זמן לכמה צפיות נוספות בזמן הקרוב…
  שוב, תודה רבה על ההוצאה המצוינת, אחרת איך אפשר היה לשים לב לפרטים הרבים בסרט בלי התרגום הנהדר, הטייפ המושלם והמדויק או הצבעים שעוזרים לעקוב אחרי הדמויות השרות במהלך הרביו בלי צורך להסיט יותר מדי את תשומת הלב מהאירועים המתרחשים על המסך?
  באמת שהסרט הזה השאיר אותי עם הרגשה טובה ומעודדת, המון הצלחה בהמשך 3>

  3
  0
  • בבקשה! אין שמחה ממני לראות אחרים נהנים ושלעבודה שלי על כל הפרטים הייתה יד בזה ^^
   אין ספק שמצד אחד המסר הגדול והכללי של הסרט יחסית ברור, אבל כדי להבין אותו עד הסוף צריך עוד כמה וכמה צפיות (ובחלק מהפרטים, אולי אפילו ידע חיצוני).
   אני גם ממש אוהבת את זה שיצא לנו לראות יותר מקארן, אחרי שבאנימה עצמה היא הייתה בעיקר הכלי העיקרי להעביר את הביקורת על מערכת הטאקאראזוקה/טופ סטאר וכו'. זה שהיו לה גם ידידים בנים(!) בחטיבה, והם אפילו דיברו כאילו הכל כרגיל, בהחלט לא היה משהו שציפיתי לראות למאו. אבל אני שמחה שזה היה שם, כי זה נותן לכל הסיפור הרבה יותר אמינות~

   2
   0
   • חחח כן הבנים היו הפתעה בהחלט!
    למרות שהיא לא ממש מדברת איתם בעצמה, אבל הם מוצגים בצורה אמינה, ואחד מהם אפילו אומר שורה משמעותית.
    יפה להם לשבור את הסטנדרט המיותר הזה XD

    3
    0
    • חח לגמרי. וכן היא לא מדברת איתם ישירות (היא בקושי מדברת גם עם הבנות שם האמת), אבל כולם מדברים עליה. זה מאוד מחזק את כל המטרה של הסצנה הזו לדעתי, שכמובן הבחור האחרון שמדבר מתמצת היטב.

     2
     0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*