מחזמר☆הבנות רביו סטארלייט, פרק 7

שלום לכולם!
אני מתרגשת להציג בפניכם היום את פרק 7 של סטארלייט. לפי דעתי, זה הפרק הכי טוב בסדרה. זה לא אומר שמעכשיו הסדרה מתחילה להדרדר או משהו, ממש ממש לא! אפילו להפך, מכאן היא רק ממשיכה לעלות. אבל עדיין, זה לדעתי הפרק הכי טוב והוא ללא ספק הפרק האהוב עליי.
אני מאוד מצפה לקרוא את התגובות שלכם על הפרק הזה. אני חושבת שמי מכם שהיה חד והגיב ודיבר איתנו בפרקים עד עכשיו יכול לנחש על מה (או לפחות על מי) הפרק הזה יהיה. כמו כן, הלוגו השתנה בהתאם, והוא הולך להישאר ככה עד סוף תקופת השחרור של סטארלייט… אני בטוחה שאחרי הפרק תוכלו לפחות להבין את ההחלטה, גם אם אתם לא מסכימים איתה חח.
דבר אחרון, הודעה מנהלתית חשובה:
ביום שבת אני טסה עם המשפחה שלי לארה"ב כמעט לחודש. כמו בשנה שעברה כשהייתי באוסטרליה, אני מתכננת להמשיך לפרסם את הפרקים באופן קבוע. אבל הפעם אני הרבה פחות "מוכנה", כלומר זה לא טיול שלי שאני תכננתי (המשפחה שלי עשו הכל), וזה גם יהיה טיול הרבה יותר עמוס ממה שאני עשיתי באוסטרליה (שם גרתי אצל חברה, אז היה לי את ה"בית" לחזור אליו ולהיות בו ולפרסם את הפרקים בנחת). אני בהחלט אשתדל, אבל לצערי אני לא יכולה להבטיח. יכול להיות שבגלל זה פרקים מסוימים יצאו ביום שונה בשבוע, או שאולי אפילו יהיה שבוע שיתפספס. אני מקווה שזה לא יקרה, אבל בכל מקרה כמו שאמרתי – אשתדל.
עד כאן. מקווה שתהנו מהפרק, ומצפה לקרוא מה אתם חושבים עליו!
ליה.

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

44 תגובות

 1. TODOKANAI… MABUSHII

  סוף סוף הגענו לארק בננה, האנטגוניסט הטהורה ביותר שראיתי מימיי (;
  ממליץ לראות את הפרק הזה ספציפית פעמיים~
  ומאוד חשוב – שימו לב לתאריכים במהלך הפרק! הם מאוד יעזרו לכם להבין איפה בדיוק אנחנו נמצאים בציר הזמן~

  תהנו!

  0
  0
 2. היי ליה תודה על הפרק (אני עדיין תקוע בפרק 1, מה יהיה מה????)
  סתם רציתי להגיד לך שתהנו לכם בארה"ב ושתשמרו על עצמכם(איך לעזאזל כבר עברה שנה מאז שהיית באוסטרליה, אני זוכר שרק טסט. הזמן טס…).
  ובקשר לפעילות באתר, אני יודע שאת אוהבת שקבוצה תמיד פעילה גם כשאת לא זמינה אבל גם אם לא תעלי שום דבר חודש שלם, לא יקרה כלום אם נחכה קצת. הכי חשוב שתהני ותחזרי בשלום 🙂
  המשך שבוע טוב שיהיה!

  0
  0
  • דבר ראשון, תודה
   דבר שני, אני ממש לא מעלה ודואגת להעלאה כי אכפת לי מה אנשים אחרים אומרים וחושבים. האמת שאני קצת מצטערת שלא חישבתי נכון, והתחלתי את סטארלייט כשדבר ענק כזה תקוע באמצע… זה מבאס אותי ממש. *אני* רציתי לפרסם קבוע, *אני* רוצה לכתוב פוסט על כל פרק ולדבר עם אנשים על פרקים – זה הכל קשור לדברים שאני רוצה וקיוויתי שיקרו עם האנימה המדהימה הזו. אבל הטעות כבר נעשתה, ועכשיו אני פשוט מנסה להוציא את המיטב ממה שיש.

   0
   0
   • אני מבין אותך לגמרי. ושמעי קצת לא נעים לי, נראה כאילו הצתתי פה אש וזו ממש אבל ממש *לא* הכוונה שהייתה לי, בטח שלא להגיד לך מה לעשות. סתם רציתי לנסות לעודד טיפה ושהכל לטובה 🙂

    0
    0
    • אם אתה מתכוון לשרשור מתחת לתגובה הזו – אתה בטוח לא אשם בזה שאנשים אחרים חושבים שיש להם איזו לגיטימציה לבוא לפוסט על פרק ולבקר אותי.
     בנוגע לתגובה שלך – אני יודעת שהכוונה שלך הייתה טובה, אבל בתור אחד שנמצא באתר וקורא את הפוסטים כבר הרבה זמן, וואלה כן קצת התאכזבתי. כי חשבתי שאתה מספיק מכיר ויודע שאני עושה דברים רק כי אני *רוצה* לעשות אותם, ואם משהו ישתבש זה יפריע לי אישית ולא בגלל איך זה ישפיע או לא ישפיע על אחרים.

     0
     0
 3. כאן הייתה תגובה של מישהו שמשום מה חשב שיש לו איזושהי לגיטימציה להספים את הפוסט על הפרק הכי טוב בסדרה עם ביקורת/תהיה על ההחלטות שלי בחיי האישיים. אני ראיתי לנכון להעיף מפה את השרשור המדובר כי הוא הרס את הפוסט. עדיין ניתן לצפות בתגובות שהיו בו, כאן:
  https://imgur.com/a/qMGScLh
  מאוד מקווה שלא אאלץ לעשות משהו כזה שוב.

  0
  0
 4. התגובה הראשונית שלי לפרק הזה:
  מה לעזא-
  אני צריך לצפות שוב כדי להבין מה הולך שם.

  0
  0
 5. דבר ראשון הפרק הזה היה מדהים היו שם כל כך הרבה רגעי "אהה" וגם רגעי "מה קרה"
  דבר שני, יכול להיות שזה בגלל לוח השנה היפני, אבל משהו בתאריכים לא מסתדר לי. ה3.3 זה אמצע השנה לא? הם לא אמורות להעלות את המחזה רק בסוף השנה?
  דבר שלישי, תבלי בחופשה

  0
  0
  • שמחה שנהנת מהפרק!
   ביפן שנת הלימודים מתחילה באביב, קרי בסביבות אפריל. לכן מרץ זה בעצם סוף השנה ^^

   0
   0
 6. מאיה-סאצה הייתה זאת שהתעמתה ישרות עם בננה, אבל קארן הייתה הראשונה להגיד לבננה שאין דבר כזה "אותה במה" וש "הבמה חיה"
  ולדעתי זה הרגע שבו סוף סוף נולדה לי הערכה כלפי קארן, תמיד חיבבתי אותה בצורה כזו או אחרת, אבל ברגע הזה נוצרה ההבנה שגם קארן מנסה אפילו לפני שהיאקרי מגיעה

  0
  0
 7. טיסה נעימה!
  תודה על הפרק!
  אני מתחיל להבין למה את אוהבת את בננה, פרק פשוט נהדר ופשוט נתן לי תחושה נהדרת.
  הניסיון של בננה לחזור לימים של הסטארלייט של מחזור 99 היה פשוט מדהים לראות אותה נלחמת כל פעם רק כדי לחזור לבמה שמסנוורת אותה פשוט היה מדהים.
  "במת הגורל אותה איש אינו יכול לחזות" המשפט הזה תפס את תשומת הלב שלי, יכול להיות שהיקארי הגיעה כדי לעצור את השלטון של בננה על הבמה(אני לא יודע אם נכון לקרוא לזה שלטון, חחח) יכול להיות שלא היה בסדר שבננה יודעת מה הולך לקרות על הבמה אז היקארי הגיעה כדי למנוע ממנה לדעת מה הולך לקרות. יש המון דברים שונים בגלל שהיקארי באה, שהדבר בכי גדול לדעתי זה שקארן באודישנים, אין לה עכשיו דרך לדעת מה הולך לקרות.
  אני חושב שלקחתי את זה רחוק מדי, קשה לי להאמין שיש קשר בין הדברים.

  0
  0
  • "לקחת רחוק" לא לקחת, אל תדאג חח. כיווני המחשבה לא רעים ^^
   אני מאמין שאחרי הפרק הבא תבין טוב יותר איפה היקארי עומדת בתמונה של 'רצף השחזורים' של בננה, אבל כבר אומר שהתשובה ל'למה קרה השינוי בכלל/למה קירין אפשר להיקארי לשבור את הרצף של בננה' לא ממש נמצאת בפירוש. אני מאמין שזה טמון במטרה של במת הגורל ובעצם במטרת ה"מציאות" של קירין – להביא לכדי יצירה של 'במת גורל אותה איש אינו יכול לחזות' (נחמד לשמוע שאהבת אגב. במקרה זה היה ניסוח שלי חח), ובמת גורל כמו של בננה זו אנטיתזה גמורה למה שהוא רוצה להשיג.

   רמז לכך שמאוד תפס את ליה הוא האופן שבו נזר הכוכב מוגש לבננה בסוף – בזריקה. אנחנו שומעים כלי נופל על הקרקע, ורואים את הנזר על הפוזישן זירו, על הרצפה. זה מביע מעין זלזול באופן שקירין מגשים את המשאלה של בננה, כך שנראה שהוא לא מרוצה מבמת הגורל שלה.

   בכל אופן, הארק של בננה רק התחיל. בפרק הבא יישפך עוד המון "אור" על הסיפור, האודישנים ועל העבר (;

   0
   0
 8. וואו. פשוט וואו.
  לפני הפרק הזה חשבתי שהסדרה נחמדה-טובה כזו, אהבתי את השירים והאווירה אבל לא מתתי עליה…
  הפרק היה ממש ממש טוב. והסיום היה ממש מותח.
  זה שבשיר סיום לא היו מילים היה חידוש והיה בזה המון משמעות לדעתי.
  אני מרגישה כאילו אוצר המילים שלי הצטמצם ל"וואו" ו"ממש".
  וזהו. תהני בארה"ב

  0
  0
  • שמחה ממש שנהנת! ואני חייבת לציין שכשצפיתי בפעם הראשונה באנימה הרגשתי בדיוק כמוך.
   עד הפרק הזה חשבתי בעיקר שזו סתם אנימה חמודה, ומהפרק הזה… הבנתי כמה זו אנימה רצינית ומדהימה (וכמו שכתבתי בפוסט, זה רק ממשיך לעלות!).
   אם כשהסדרה תגמר תבחרי לצפות בה שוב מהתחלה, אני בטוחה שתוכלי למצוא הרבה משמעות בעוד כל מיני דברים אחרים ;). בכל מקרה, יש זמן עד אז. מקווה שתמשיכי להנות ^~^

   0
   0
 9. לגבי השורה של קארן במחזה, חשבתי שהיא מצייגת את אלת היהירות אבל בתרגום רשמת גאוותנות.
  בעברית הן אכן מילים נפרדות, אבל אחרי שראיתי את פרק 3 שבו השיר נקרא "גאווה ויהירות" הנחתי שיש הבדל ביפנית ביניהם יכול להיות שטעיתי. אבל בכל זאת יש סיבה שתרגמת את השורה שלה כ "לא הייתה זו אלא גוואתנות" במקום "לא הייתה זו אלא יהירות"?

  תודה על הפרק 🙂

  0
  0
  • נרדפות*
   הוכחה לכך שאסור לסמוך על תיקון אוטומטי בפלאפון

   0
   0
  • בבקשה~
   לגבי השאלה שלך: אם תחזור לפרק הראשון ותסתכל על הפלייר שג'ונה מחלקת לבנות, תראה ששם האלה הוא "אלת הגאוותנות". גם ביפנית יש מילים נרדפות, ואכן הקפדתי להשתמש בכל מילה מתי שצריך להשתמש בה. בשיר של מאיה, "גאווה ויהירות", משתמשים בשתי מילים שונות לגמרי מהשם של "אלת הגאוותנות". אבל במחזה, אלת הגאוותנות משתמשת במילה של השם שלה בשורה הזו.
   (אגב, ההבדל הזה גם חשוב כי בעוד של"יהירות" ו"גאוותנות" יש בעיקר קונוטציה שלילית, "גאווה" זו מילה יותר נייטרלית. ואכן מאיה גאה מאוד במה שהיא השיגה, וזה לא הופך אותה בהכרח לגאוותנית בצורה רעה)

   0
   0
 10. פעם 5 בערך שאני צופה בפרק, ועדיין לא הבנתי למה הם עשו את הצבעים של ג'ונה ומהירו הפוכים
  וסוף סוף גיליתי מה הצבע של קלודין, כתום בוהק. בחיים לא הייתי מגלה את זה

  0
  0
  • מה זאת אומרת הצבעים שלהן הפוכים? במחזה? אני חושבת שלשם שינוי – זה לא משהו שצריך לקחת יותר מדי ברצינות. זה נכון שלחלק מהבנות התפקיד שהן קיבלו בסטארלייט מייצג קצת את האופי שלהן, אבל זה לא נכון לכולן (בטוח לא לקארן, וגם של פוטאבה מוטל בספק). ובכללי – הסדרה עצמה וגם הסיפור לא שמו דגש כמעט בכלל על צבעי הדמויות, מלבד לשימושים אסתטיים/קידומיים (כמו בשיר סיום, או סתם כשרוצים להציג את הדמויות).

   0
   0
 11. רגע אז היקארי באה כי בננה שאלה למה זה קורה (ובעצם הטילה ספק בעצמה ובמחזה, "למה אתה עושה את זה בשבילי?" [ סאב-טקסט למה אני מיוחדת שזה קורה למעני]) או בגלל שלג'ירף ניהיה משועמם מלצפות במחזה כל כך הרבה פעמים שהוא איבד ספירה?

  0
  0
  • אני לא חושבת שהשאלה של בננה זה מה שגרר את בואה של היקארי. אפשר לראות שבפעם הראשונה שבננה מנצחת, אין מאחורי קירין עץ. וכשהיא מנצחת בפעם האחרונה לפני שהיקארי מגיעה – יש עץ, עוד לפני שהיא שואלת. לכן בכל אופן, אני לא חושבת שזה קשור לשאלה שלה. זה שהעץ שם זה כבר משהו שונה שמרמז על השינוי. מדוע השחזור השתנה והיקארי הגיעה… אנחנו לא נקבל תשובה מפורשת, אבל אפשר להסיק מסקנות מכל מיני דברים שקרו/יקרו. אפנה אותך לקרוא את התגובה של אלאור (Otoshigami) למעלה, הוא מסביר קצת על מה הוא חושב בעניין.

   0
   0
 12. וואו, פרק אדיר!
  צפיתי בו פעמיים, ועכשיו אני רואה שבאמת כולם חושבים שזה מה שראוי לעשות…
  אישית, אני מתכננת צפייה שלישית, אולי היום בלילה לפני השינה.
  הפרק הזה פשוט גאוני!
  תודה רבה 3>

  ושתהיה לך נסיעה טובה, תהני בארה"ב 3>

  0
  0
 13. אז אחרי הפעם ה6 (?, קצת איבדתי ספירה) שראיתי את הפרק צפיתי בכל הקודמים לרמזים על כך שבננה מריצה לולואה שהפעם הזו תיהיה שונה.
  זה שכולם בטוח שמו לב אליו (ביחוד כשזה היה הפתיח לארק) הוא שכמעט בכל פרק בננה אומרת : " זאת הפעם הראשונה ש…"
  אבל לדעתי יש אחד אפילו יותר טוב שמרמז שהלולאה נשברה, וזה שבפרק 1 בננה ומאיה מדברות על מחזה שמעלים מחדש (בזמן שקארן מחפשת את היקארי) בו השחקנים מחלפים תפקידים. בננה מתלהבת מכך שמציגים "שחזור" (בפרק 7 זה תורגם כ "שחזור", בפרק 1 זה תורגם כ "העלה מחדש" ביפנית זאת אותה המילה) ואילו מאיה אומרת שהגיבור הפעם יגולם על ידי הנבל בפעם הקודמת, כלומר ההופעה אולי אם אותו תסריט אבל השחקנים שונים ולכן זה לא "שחזור" מדויק. הדבר הכי גאוני בכל העניין הוא שמאיה, טכנית זאת שמתנגדת בצורה הכי ישירה למופע של בננה (עד שהיקארי מגיעה), היא זו שאומרת לננה במילים יפות "זאת הצגה שונה, וכך צריך להיות"

  האמת מהמשפט הזה נוצרה לי תיאוריה בה, אחת מהאלות (שיעול קארן שיעול) שהן בעצם "הנבל" בסטארלייט תהפוך לגיבורה של המחזה הפעם

  0
  0
  • תאוריה מעניינת. אני מודה שלא ייחסתי הרבה משקל לקטע הקצר הזה בו בננה ומאיה מדברת על אותה העלאה חוזרת של מחזה כלשהו. כלומר, כן הנחתי שזה איזשהו רמז מתרים, אבל לא ברמה של לנתח מי הנבל ומי הגיבור. לדעתי, החלק הכי ברור בפרק הראשון לכך שהשחזור של בננה משתנה הוא המיקוד שרואים על הפנים של בננה כשהמורה מכריזה על תלמידה חדשה. על אף אחת אחרת לא מתמקדים חוץ ממנה.
   מעבר לפרק הראשון, יש כמובן את כל הפעמים שאנחנו רואים את בננה מייקרת ומתייחסת לסטארלייט הקודם כדבר הטוב ביותר, חוסר הרצון שלה לשנות את התפקידים, וכמובן הרמז הכי גדול – מה שיש אחרי השיר סיום בסוף פרק 6.
   בכל מקרה, תודה על התגובה המעניינת (:

   0
   0
   • הם השתמשו באותה קטע בדיוק עם התגובה של בננה גם בפרק הזה, אז היה קשה לפספס.
    בצפייה שנייה רואים שהיו המון רמזים, למשל פרק 5 שהיא רוצה ליצור סטארלייט עם קלודיין ומאיה-סאמה כדמויות הראשיות והבנות מכיתה ב' אומרות לה שצריך לעשות דברים חדשים על מנת להשתפר והיא נראתה ממש פגועה מיזה, לא בטוח למה אבל משהו בסצנה בפרק 1 פשוט תפס אותי, זה רגע שהרבה לא יקדישו אליו הרבה מחשבה גם בצפייה שנייה או שלישית (לפי מה שהבנתי את ניתחת את הסדרה הזו מכל הכיוונים וגם לא יחסית אליו הרבה משמעות) מה שבאמת תופס בקטע הזה,לפחות אותי הוא כמה בננה שמחה שמעלים "שחזור", מאיה-סאמה אומרת שצוות השחקנים משנה תפקדים ואז מגיעה קארן שמסיטה את המבט של הצופה מהתגובה של בננה ואנחנו לא יודעים מה הייתה התגובה של בננה לכך ש"שחזור" משתנה. (יש איזה שנייה שאפשר לפרש כבלבול או אכזבה מבננה אבל זה אחרי קארן)
    בסוף הפרק הזה היא "רוצה את היקארי" כלומר תנסה לשמר כמה שאפשר ולהוסיף את היקארי ל"שחזור" שלה, כלומר מבחינתה היא עדיין יכולה לסדר את זה, עדיין ה"שחזור" אפשרי.
    קצת כמו שינוי התפקידים במחזה שהיא מדברת עם מאיה-סאמה, זה עדיין יכול להיות "שחזור" גם עם שחקן חדש.

    0
    0
    • אני מבינה שלא קראת עד הסוף את מה שכתבתי. לא אמרתי שלא ייחסתי לזה חשיבות בכלל, ואפילו כתבתי בעצמי שזה לגמרי רמז מתרים. רק אמרתי שלנסות לנתח את המילים על הנבל והגיבור ולנסות להסיק מזה שקארן ששיחקה אלה שהיא נבל (למרות שרובן היו נבלות) ומזה כביכול להגיד שהיה אפשר להסיק שקארן תהיה הגיבורה זה פשוט לגמרי overstatement לדעתי. בכל מקרה, אתה כמובן מוזמן לחשוב מה שאתה רוצה בנושא הקטע הזה.
     לגבי הסוף וההוספה של היקארי, כן, זה לגמרי ברור שזה מה שבננה רוצה~

     0
     0
     • "לא יקדשו הרבה מחשבה", לא אומר שלא ישימו לב אליו או ייחסו חשיבות כלשהי. זה רק אומר שזה יהיה במידה מועטה בהשוואה לשאר הרמזים.
      וכן על הפרק הראשון קשה לדעת מי תיהיה הגיבורה ואם זה מרמז, אבל אחרי כמה פרקים כשרואים שרוב הסדרה מדברת על קארן כבר אפשר להניח שהכוונה אליה. בכללי הקטע הזה פשוט מרמז שה"שחזור" משתנה, אולי אותן שחקניות אבל התפקידים שונים. הקטע עם קארן זה פשוט כי היא הדמות הראשית באנימה.

      0
      0
 14. תודה רבה
  ^_^

  0
  0
 15. טוב אני חייב בהחלט לכתוב תגובה גם בשעה ובתאריך הזה, בגלל שאני עייף כבר אז מחר אני יכתוב את התגובה שלי על הפרק.
  אבל אני רוצה להודות לך על סדרה שכנראה בחיים לא הייתי רואה אם לא היינו רואים בצפייה המשותפת, והפרק הזה הוא בהחלט אחד הטובים שאי פעם ראיתי… אני מודה שבהתחלה לא ממש התלהבתי מהסדרה הזאת אבל בפרק הזה הכל כבר שונה אני שמח שנתתי הזדמנות
  לחיי בננה והג'ירף המגניב!!

  4
  0
  • בבקשה, אני ממש שמחה שנהנת!!!
   ומצפה ממש לקרוא את התגובה המלאה (:

   4
   0
   • הגיע הזמן, כנראה אני יחזור על חלק מהדברים שאמרתי כשדיברנו על הפרק אבל לא נורא D:
    סטארלייט, היא סדרה שבעצם מראה ילדותיות מסויימת ותקופת נעורים של בנות. הסדרה לכאורה ממבט ראשון לא מראה צדדים עמוקים כאלה ואחרים ונראת כמו סדרת התבגרות סטנדרטית עם נגיעות של קומיות ומוזיקליות.
    זה היה יכול להיות נחמד (אישית לא בשבילי) אבל בגלל שהבנתי שיש בסדרה יותר מזה נתתי הזדמנות, ובכן במשך שישה פרקים הייתי האמת מופתע מאד. העמדה שהציגה כל אחת מפרק לפרק הפכה למעניינת ומשמעותית יותר ויותר. המיסטוריות המוזרה הפכה למשהו קוהרנטי יותר, והכל באווירה קלילה שלא מכבידה על הצפייה.
    ואז ראיתי את פרק 7, ושם הבנתי שהסדרה האת הקדימה אותי כמה רמות בלי ששמתי לב… בדרך כלל אני יכול לחזות פחות או יותר עלילה של סדרות וסרטים, או לכל הפחות אני יודע למה לצפות ומה הפייאוף שהיוצר מחביא לי. ובכן כאן קיבלתי סטירה רצינית, אני לא חושב שהיוצר/ת ציפה ממני להבין את זה אבל זה היה מאד נחמד.
    לפרק, בננה שהייתה דמות באמת חביבה עלי לפני כן, הראתה לנו שוב את הסימבוליות בסדרה בכל כך הרבה דברים אבל הפעם הכל קיבל משמעות. לפני כן הייתי חושב שהסימבוליות זה סתם עוד איסטר אג שליה תתלהב לראות. אבל האמת היא שכל נקודה סימבולית משמעותית לעלילה, בננה גבוה ומכינה אוכל, הג'ירף גבוה ורואה מלמעלה הכל, וכולי וכולי (אני מנסה האמת להבין את משמעות כלי הנשק שלהם, יש לי תאוריה אבל זה בחיתולים עוד..)
    אז בננה בשבילי זו נערה, שאור הזרקורים לא מעניין אותה, החוויות שלה עם חברות זה דבר שהרבה יותר קורא לה, החוויה של המחזה הייתה כל כך חשובה לה שהיא חייבת לצלם אותה, אני אישית אחד שלא מצלם הרבה, ולא אוהב שמצלמים אותי כל כך, הסיבה לזה היא שאני רוצה לחוות מקרוב את החוויה ולזכור אותה, בעצמי. בננה מאד חשוב לה לצלם. (אפילו מסדרון ריק) איך שאני רואה את זה היא לא חווה את החוויה מקרוב אלא מתוך המצלמה שלה אולי בגלל שבננה כמו שהיא גבוה ונמצאת מ"על החוויה" היא רגילה לראות את החוויה מלמעלה ולא להרגיש אותה מקרוב.
    בסטארלייט עצמו, סוף סוף היא הרגישה את החוויה מקרוב, במופע. הרגע הזה גרם לה לכזה סינוור שהיא לא יכלה לקבל משום דבר אחר, כי תמיד בננה נמצאת למעלה.. ומאז היא רוצה להרגיש אותו שוב! היחיד שיכול להבין אותה הוא הג'ירף שתמיד חווה הכל מלמעלה, הוא נהנה לראות את האחרים זוהרים בזמן שהוא לא משתתף. (אולי הוא החבר היחיד שמבין אותה) הג'ירף נותן לה הזדמנות לחוות את הכל מחדש (כמובן שבננה תנצח מכיון שהיא מעל כולם, היא לא בתחרות בכלל אלא מעליה) אבל, כשהיא חוזרת בזמן (או מה שזה לא יהיה) היא לא מצליחה להנות מהרגעים האלו בעצמם, הכל רק שידור חוזר… לכן היא צריכה להרגיש את זה שוב ושוב כל פעם מחדש, שכן זה הדבר שהכי קרוב למה שהיא מחפשת.
    יום אחד במקום לקבל את הכתר היא קיבלה את הסכין, ואז הגלגל חזר להתגלגל מחדש! כמו שרואים בסצינה עם הגלגל שהייתה בהתחלה ובפרק הזה.
    הגיעה חברה חדשה שיכולה לגרום לכל הכיתה להתקדם למקום יפה שמעולם לא היו בו, האם בננה תיקח ותאמץ את ההזדמנות ותתקדם לחוויה הבאה? האם בננה תחווה סוף סוף את החוויה מקרוב ותפסיק להיות זאת שמעל? או שהיא תנסה למשוך אותה להשלים את העבר שהיא מחפשת והפעם עם חברה חדשה שתשלים את מה שחסר.
    אני במתח לפרק הבא! אני לא בטוח שהלכתי בכיוון שהיוצרים רצו שאני אלך בו אבל החוויה שלי היא שלי כמובן.
    יש עוד כמה דברים שהייתי מדבר עליהם אבל נראה לי שזה מספיק אם קראת עד לפה אז שאפו! וסליחה על החפירה הרשתי לעצמי להאריך D:

    5
    0
    • תגובה ממש מפורטת ומעניינת, תודה! באמת שהרבה מהדברים שאמרת שונים מרוב הדברים שאני חשבתי על הפרק בעצמי או דברים ששמעתי מאחרים, ובאמת ששמחתי לקרוא עוד נקודת מבט חדשה ^^
     רק רוצה לתקן משהו קטן ולהגיד שהיא לא קיבלה סכין *במקום* הכתר, אלא בנוסף (:
     בכל מקרה, אני ממש מקווה שהסדרה תמשיך להפתיע ולהסב לך הנאה D:

     2
     0
     • אני שמח שכתבתי משהו שונה לשם שינוי (האמת שעדיין לא קראתי את התגובות של אחרים חח)
      וגם היי שמתי לב שאני היחיד לאחרונה שמגיב על פוסטים ישנים D:

      נ"ב. כן הסכין והכתר לא ברח לי בכתיבה חחח

      1
      0
     • תגובה רלוונטית לפרק היא תמיד רלוונטית, לא משנה כמה זמן עבר ^^

      2
      0
 16. תגובה רביעית, טוב זה כבר יותר מהרגיל חחח
  מרוב שהייתי במוד לספר על בננה והחוויות שלה כבר שכחתי לדבר על הסצנה המוזרה שם..
  בהתחלה ראיתי את זה בתור סצנת מעבר, אבל אחרי שחשבתי על זה קצת שמתי לב למשהו שזה בא לסמל, בשביל מי שלא יודע על מה אני מדבר ומסיבה כל שהיא החליט לקרוא את זה אז אני יסביר על מה אני מדבר חח
  כבננה מקבל תוכחה על זה שהיא לא משקיעה להיות טופ סטאר כמו כולם וזה בעצם פוגע בכל הבנות, מראים בנות אקראיות כביכול במצב אקראי כל שהוא, ואז כשהיא אומרת לה את בננה, כולן מסתובבות כאילו הן שמעו משהו ואז מראים את פוטאבה והשנייה מדברות על בחירת מאכל/מקשה כל שהוא. ואז ממשיכה הסצנה שהיא אומרת לה אז אני לא אסלח לך אם לא תהיי כמו שאת אמורה להיות וכו'
  זה כאילו דחפו קטע לא קשור שבא לשבור את הרצינות. אבל יש בזה יותר, אם לא היה את הקטע הזה הייתי אומר שבגלל שבננה קשורה לכל הבנות אז ברגע שהיא אמרה "את בננה" בקטע שהיא מדברת על זה שהיא משפיעה על כל הבנות אם להשקיע אם לא ואז כולם מסתובבות, וזה מראה על שייכות בין הבנות לבננה שהיא באמת משמעותית וקשורה לכל הבנות.
  אבל הם הוסיפו את הקטע של פוטאבה, שהוא בא להראות ששניהן לא כמו כל הבנות, אלא חיצוניות ויש הבדל בין כל אלא שרוצות להגיע לכוכב לאלה שלא, מה שהיא אומרת לה כשהגב שלהן אלינו, נו כבר תבחרי והיא אומרת לה רק רגע, זה אולי מרמז על זה שהן כן אולי רוצות להיכנס ולהיות כוכבות אבל זה תלוי בבחירה שראינו כנראה בפרקים הקודמים שהיא הייתה צריכה להחליט אם להשקיע או לא ואכן הפרק הזה היה בעבר כשהיא עדיין לא השקיעה. אבל חברה שלה אמרה לה נו תחליטי כבר אני רוצה להתקדם!!
  שוב אני לא יודע אם המחשבה הזאת נכונה או לא, אבל זה דיי נחמד. אני מחכה לראות מה הדעה שלך אבל בגלל שיש ספויילרים אז אני צריך לחכות כמה שבועות D:

  4
  0
 17. תודה רבה על הפרק~
  ו ו א ו, זה פשוט פרק מ ד ה י ם
  אין לי כרגע מילים חוץ מוואו?
  אני כל כך אוהב את בננה ❤️ הפרק הזה פשוט גאוני ?

  1
  0
 18. אני באמת מרגיש שאם אגיב עכשיו אני אדבר שטויות, לכן אחזור אחרי צפייה חוזרת והבנה לעומק של הפרק, רק אציין שהוא אכן עשוי מאוד טוב והמבנה שלו מצויין
  נהניתי מכל רגע ונורא אהבתי את התוספת של המחברת בשיר סיום

  תודה רבה!

  0
  0
  • בבקשה!
   תמיד משעשע אותי איך רוב האנשים כאן חשבו שצריך לצפות בפרק פעמיים חח. מרגיש לי כאילו אני היחידה שהבינה הכל בצפיה הראשונה לול

   0
   0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*