שבעת חטאי המוות עונה 4, פרק 24 (הסוף)

שלום לכולם!
מתרגשים? האמת שאני מתרגשת… אחרי כל כך הרבה שנים, 4 עונות מלאות (ועוד 4 פרקי ספיישל), פרוייקט שבעת חטאי המוות מגיע לסיומו. כן יש גם סרט, וכן יש גם מנגה שהיא כאילו המשך, אבל מבחינתי ברגע שהסדרה עצמה נגמרת, זה הסוף.
מה מצפה לנו בפרק האחרון? ובכן, רובו ככולו אפילוג לסדרה, ואנחנו זוכים לראות מה הגיבורים שלנו (והרבה מדמויות המשנה) מחליטים לעשות, עכשיו כשכל הסכנות חלפו והשלום הגיע על אמת.
החפירה האמיתית תגיע כרגיל אחרי הקישורים. רק אזכיר שכמו בסיומו של כל פרוייקט, הקישור לטורנט הוא חבילה של כל הפרקים, אז אם אתם רוצים רק את הפרק האחרון סמנו בטורנט שאתם רוצים רק אותו. אני כמובן אשמח שתורידו הכל ותעזרו לשתף ^^
אז תהנו, ותחזרו לכתוב פה כמה מילים על הסדרה שליוותה אותנו כל כך הרבה זמן!

Torrent | Drive

אז, שבעת חטאי המוות… אחת מהסדרות היותר מיוחדות שראתה הקבוצה הזו.
ואני לא מתכוונת מבחינת התוכן של הסדרה, האמת. יש לנו באתר תכנים הרבה יותר איכותיים (לדעתי כמובן) בשפע. אז מה כן מיוחד בה?
ובכן, זו סדרה שהתחילה כמו שאר הסדרות באתר: אהבתי את העונה הראשונה מאוד, ותרגמתי אותה על הבלוריי כדי שתקבל את האיכות הטובה ביותר. זה היה אי אז לפני כמעט 6 שנים. כשאני התחלתי לתרגם אותה כבר היה קיים תרגום (זוועתי) ברשת שיצא על גרסאת הטלוויזיה. ככה יצא שבמהלך עונה 1, ההוצאות היו רגועות, בלי הרבה תגובות או המון זועם של אנשים שלא יודעים לקרוא. באיזשהו שלב בזמן ההוצאה, התרגום הקיים הפך להיות לא זמין, ואנשים פתאום שמו לב שגם אני מתרגמת את זה. מאז ועד היום, בלאגן! חח.
כמו שכבר הזכרתי, נהנתי מאוד מהעונה הראשונה, והאמת שבכלל לא ציפיתי שתצא עונה שניה. עברתי לקרוא את המנגה בסוף עונה 1, והמשכתי איתה עד שהיא הסתיימה. אבל כמובן שהרבה לפני שהיא הסתיימה, פתאום משום מקום הודיעו על עונה 2. את הסיפור מכאן אני מניחה שהרוב כבר יודעים, כי זה די חזר על עצמו גם בעונות 3 ו-4. (כן לפני עונה 2 יצאו הספיישלים אבל הם לא היו חשובים והם די פשוט היו הכנה לקראת עונה 2 שתיקנה את הסוף המקורי שהאנימה עשתה כדי שיתאים למנגה)
החלטתי לתרגם את העונות האלה בצורה שבועית. למה? הסיבה העיקרית הייתה שרציתי להציל את הסדרה הזאת מתרגומי הזוועה שהיא הייתה מקבלת אילולא הייתי מוציאה שבועית. אתם מבינים, שבעת חטאי המוות זו אנימה יחסית מיוחדת בנוף האנימות שיוצאות. מאחר ומאז עונה 2 היא הייתה "שייכת לנטפליקס", לא יצא לה שום תרגום רשמי בזמן היציאה של הפרקים. ככה שאפילו באנגלית – התרגומים שיצאו מהר היו תרגומי זבל, ומי יודע איך היה נראה תרגום בעברית שהיה מתרגם מתרגום כזה…
מכלול הנסיבות האלו יצר מצב מאוד מיוחד לסדרה. קודם כל, גם לי לא הייתה אנגלית להעזר בה בכלל כי תרגום לא היה קיים. ואין ספק שבזכות החטאים יכולות התרגום שלי עלו פלאים, ובעונה 4 כבר ממש הרגשתי: היה לי הרבה פחות קשה מאיך שהיה לי כשתרגמתי את עונה 2. מעבר לזה, בזכות כל עניין הנטפליקס הזה, יצא לי להכיר כמה חברים בחו"ל שגם עבדו על תרגום החטאים לשפות שונות. ספציפית הכרתי מישהו שמתרגם את החטאים לטורקית, והיום אנחנו חברים טובים מאוד. הכרנו אחד את השני כשעונה 2 יצאה, ומאז אנחנו עוזרים אחד לשני בתרגום של כל עונה ועונה, ובזכותו הרבה מאוד פעמים השגתי מקור טוב לעבוד עליו + את התסריט ביפנית, דבר שעזר מאוד!
אני מקווה שעכשיו יותר ברור לכם למה הסדרה הזו מיוחדת בקבוצה חח. זו הייתה חוויה מעשירה ומלמדת, ועדיין לא אחת שארצה לחזור עליה חח. אני ממש לא אוהבת לתרגם אנימה בצורה שבועית, בעיקר בגלל עניין האיכות (בוא נגיד שאם אתם עדיין סבלניים ומחכים לעונה 4 של הייקיו – זה שווה את זה, ראיתי תמונות השוואה לתיקונים שעשו בבלו ריי וזה שמים וארץ מהגרסאת טלוויזיה).
וזה מוביל אותנו לדבר קצת על העתיד. אז אתחיל ואומר שאת הסרט אני מתכוונת לתרגם, וכל עוד הוא לא יהיה ממש גרוע, אתם יכולים לצפות לכך שאתחיל לעבוד עליו ברגע שזה יתאפשר (הוא לא יגיע לאינטרנט מהר כל כך).
מעבר לזה, רבים מכם ודאי יודעים שבימים אלו יוצאת מנגה חדשה של יוצר שבעת חטאי המוות, שמתרחשת באותו עולם. התחלתי לקרוא אותה, והיא נחמדה, אבל לא הייתי אומרת שהיא טובה במיוחד. ועל כן הסיכוי שארצה לתרגם את האנימה שלה (אם תצא לה אנימה) הוא קלוש מאוד, ובזמן יציאה זה בטוח לא יקרה.
וזהו, נראה לי שאין לי עוד מה להגיד. אשמח לשמוע מה החוויות שלכם מהסדרה! אני בטוחה שיש לכם לא מעט חח.
אגב, פרט משעשע: יודעים כמה פרקים יצאו לסדרה בסה"כ? 4 כפול 24 ועוד 4 = 100. מגניב, לא? ^^

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

115 תגובות

 1. תודה לך על 6 שנים נפלאות של תרגום ועל המסירות והעבודה הקשה שעשית בשביל להביא לנו את הטוב ביותר 🙂

  24
  0
 2. מזל טוב על סיום הפרויקט.
  כרגע ראיתי רך האתר רק את עונה 1 אבל מתכננן להשלים.
  יפה שהפאנסאב מצליח לגשר בין שני עמים: טורי וישראלית!

  4
  0
 3. למרות שראיתי רק את הפרקים האחרונים מפה אבל עדיין כל הכבוד שאת תרדמת את כל הפרקים באמת תודה רבה, אם אפשר שאלה מתי הסרט אמור לצאת בערך?

  2
  0
 4. יואו את מדהימה אני לא מאמינה שהיה לך בכלל כח לתרגם את כל העונות אני הייתי מתיאשת רק משני הפרקים האאשונים…
  אני מאוד מקווה שתצא עונה חמישית למרות שאני בטוחה במיליון אחוזים שלא תצא כי הודיעו על זה😅 אבל לפחות יצא סרט.

  4
  0
 5. וואו מאיפה להתחיל שבעת חטאי המוות, סדרה שבזכותה הכרתי את מדיום האנימה והפאנסאב המדהים הזה וחיסלתי תוך שבוע [3 עונות פלוס סרט פלוס 4 הOVA]
  התאהבתי בה בטירוף בגלל ייחודיותה והיא באמת תישמר אצלי בזיכרון אפילו שהיא הדרדרה בעונתה השלישית והרביעית אני עדיין אזכור אותה ואוהב אותה.
  תודה על 6 שנים נפלאות בהם תירגמת את הסדרה במלואה אפילו שהיא הדרדרה בהמשך [אבל איי זה מה שעשית עם נברלאנד שהייתה יותר גרועה מהחטאים מבחינת ביצוע ושרדת דיי יפה אפילו שהיה לך מישהו לחלוק איתו את הסבל]
  בזכות החטאים הכרתי אותך ואיזה אדם מדהים את ואת מגוון הסדרות הכל כך מגוון אצלך של סדרות שאף אחד לא היה חושב לתרגם וזו מחמאה דרך אגב
  אני מאחל לפאנסאב הזה המון הצלחה בהמשך דרכו ובעיקר לך

  6
  1
  • בבקשה קאיטו! שמחה לשמוע שהסדרה הייתה משמעותית עבורך ^^
   ובניגוד לנברלנד אני ממש לא חושבת שלחטאים מגיע יחס רע… כן זה לא נשאר טוב כמו שזה היה בהתחלה אבל זו עדיין הייתה סדרה כיפית ומעניית, לפחות לדעתי~

   6
   1
 6. סוף סוף אני מבין מי זה הילד הקטן שמופיע בשיר ביום(שדרך הגב אני מת עליו)

  4
  0
 7. לדעתי האנימה הכי טובה ותודה רבה על התרגום

  4
  0
 8. מתי את מעלה את הסרט?

  0
  1
 9. מזל טוב על סיום הסדרה ותורה רבה על כל הטרחה לתרגם את כל העונות של זה!

  2
  0
 10. היא רק עכשיו סיימה לתרגם את הסדרה, תאמין לי שזה לא יפה לשאול את זה

  0
  0
 11. תודה רבה לך על כל התרגום במשך השנים!
  איזה מבאס הפרק, לא הראו כלום ואפילו לא את הילדים של דיאן ובאן, אבל טריסטן מתוק.
  טוב שהיה וטוב שנגמר.

  1
  0
 12. Mugiwara no Tony D. Stark

  הנה באה לסיומה עוד סדרה… לאחרונה אנחנו נפרדים מהרבה😔.
  טוב, אני הכרתי את הסדרה הזאת בסוף שנה שעברה והחלטתי לצפות בה לאחר שחבר שלי אמר שהיא ממש מצחיקה וכייפית, והיה, כמו שאמרת, ייחודי… העונה הראשונה, בניגוד לכנראה כל יצור חיי על פני כדור הארץ, היא העונה שאני הכי פחות אוהב והאמת היא שהיה לי דיי קשה להגיע לסוף שלה בגלל חוסר ההתרגשות ממשהו, אבל החלטתי להמשיך עוד קצת לתוך עונה 2 ואני ללא ספק שמח שעשיתי את זה; (זאת הפעם הראשונה בחיים שלי שמצאתי שימוש בסימן פיסוק הזה) עם תחילת העונה השנייה הסדרה נהייתה הרבה יותר טובה בשבילי, במיוחד לאחר הצגתו של אסקאנור שלמקרה שלא הבהרתי את זה מספיק טוב עד עכשיו הוא הדמות האהובה עליי, וכמה מהרגעים והקרבות בעונה הזאת ממש הפתיעו והלהיבו אותי (כאשר שוב הקרב של אסקאנור נגד אסטארוסה הוא הדוגמה הגדולה ביותר לזה, אבל גם דברים אחרים כמו הקרב הממש טוב בין מליאודס וכול הדיברות). לאחר מכן הגיעה עונה 3 שבשבילי הייתה אפילו טובה יותר מקודמותיה (למעט מליאודס נגד אסקאנור שהיה שפל שאין כמוהו) וכול הדברים הגדולים שגילינו על ההסטוריה של הסדרה ממש הלהיבו אותי, כי אחד הדברים שאני הכי אוהב בסדרות הוא שהן בונות קווים עלילתיים גדולים עם רמזים שבצפייה ראשונה אתה לא תתשים לב אליהם אבל אם תחשוב על זה שוב אתה תגלה שצעקו לך בפנים שזה עומד לקרות (דוגמות טובות לסדרות שעושות את זה הן AOT ו-וואן פיס), ואז הגיעה העונה הרביעית שבה כבר צפיתי באופן שבועי, ואותה אהבתי אפילו יותר. זאת הייתה העונה הללא ספק אהובה עליי (כאשר רגע השיא שלה בשבילי הוא אסקאנור נגד זלדריס שהיה פשוט מדהים בעייני, אפילו שהוא לא באמת כלל הרבה תנועות אלא פשוט 2 דמויות עומדות ת׳כלס) וממש נהניתי ממנה למרות האנימציה הצולעת עד פרק 20 כולל. לאחר מכן לעומת זאת, לעצרי, הייתה נפילה גדולה בשבילי. ארק הכאוס הזה שהיה בפרקים 21-23 הוא ללא ספק החלק הכי פחות אהוב עליי בסדרה כי הוא הרגיש כאילו הוא הגיע משום מקום (אפילו שאני אודה שכן היו מעט רמיזות לכך״, זרק עלינו טונות של דברים, ונגמר ברגע בלי שהספקנו לעכל כלום. עם זאת, במידה ואני מתעלם מהארק הזה (וזה משהו שאני מתכוון לעשות וגם להמליץ למישהי שאני מכיר שרואה את עונה 4 לדלג עליו) ופשוט ממשיך מפרק 20 לפרק 24 בראש שלי, אני מקבל עונה מצויינת ומהנה מאוד שקיבלה סוף מאוד נחמד ויפה (למרות שקצת מפריע שמליאודס ואליין נשארים בגוף של ילדים כשהם הורים).
  בכול אופן, תודה על 6 שנים של השקעה בסדרה הזאת, זה באמת מאוד מוערך.

  רק שאלה אחת לסיום – איך ווילד (אח של הוק, נראה לי שככה קראו לו) שרד?

  1
  0
  • בבקשה, אני ממש שמחה שנהנת מהסדרה, וגם שמחה לשמוע שיש אנשים שלא חושבים שהעונה הראשונה היא הכי טובה! גיוון זה חשוב
   אני מסכימה איתך שבמהלך העונות היו הרבה פרטי עלילה מאוד מעניינים שנחשפו. זה גם היה החלק האהוב עליי והסיבה העיקרית שהמשכתי עם הסדרה. פשוט גם בכל שאר העונות היה הרבה "מסביב" שהיה הרבה פחות נחמד (לדעתי).
   מליאודס נשאר באותו גוף 3000 שנה, אז זה שהוא אבא ישנה את זה פתאום? חח. והאמת ששמתי לב לשינוי קטן בגוף של אליין אבל נראה לי שעדיף לא להזכיר אותו חח (למרות שהוא כן הגיוני לגמרי לאישה בהריון, למרות שפיות לא אמורות להיות בהריון…. ולא הכוונה לא לבטן שלה חח)
   לא יודעת איך וויילד שרד, אבל מה שמראש אמרו לנו עליו (ועל הוק) זה שהם יצורים שמצליחים לעמוד בפני כל דבר, אז זה גם לא כזה מפתיע…

   1
   0
   • Mugiwara no Tony D. Stark

    כן אבל אם אני לא טועה זה נאמר שמליאודס נשאר בגוף של ילד בגלל הקללה של הבוראת העליונה (ככה קראו לה? מלכת שבט האלילים), שזה משהו שתמיד הצחיק אותי כי זה היוצר היה כזה ״אה-הא! הסברתי את זה!״ אבל אז יש גם את זלדריס…
    ולגבי אליין, הבנתי על מה את מדברת, אבל היא עדיין נראית כמו ילדה (אולי בגיל של תלמידת חט״ב) וזה דיי מטריד.

    0
    0
    • אף פעם לא אמרו שזו הסיבה שהוא נשאר בגוף של ילד. ואם כן, אשמח שתתן לי פרק מדויק. רק אמרו שבגלל זה הוא לא יכול למות.
     לגבי זלדריס, הוא היה תקוע 3000 שנה בחותם שהאלילות עשו על השדים, זה לא שהוא 3000 שנה לא השתנה
     ואני מניחה… אבל כל הפיות נראים כמו ילדים, גם קינג (לא בצורת אלוויס פרסלי)

     0
     0
 13. תודה על הסדרה המדהימה הזאת אני זוכר שרק ראיתי את העונה הראשונה שהייתה מבריקה והייתה את הטובה החמודה ואז הייתה את העונה השלישית הממוצעת ולבסוף עונה רביעית המדהימה תודה שתרגמת את כל הסדרה המושלמת הזאת

  2
  0
 14. אני לא מבין איך הסדרה נגמרת לפני שמחסלים גם את האלילות

  0
  0
  • למה צריך לחסל אותן?
   גם זה לא שחיסלו את כל השדים (ראה ערך זלדריס), רק את מלך השדים

   1
   0
 15. שאלה יש סיכוי שימשכו את האנימה אם הילדים שלהם?

  0
  0
 16. אני אתגעגע לסדרה הזאת היא אחת הסדרות שאני הכי אהבתי תודה רבה לך על התרגום זה לא מובן מאליו

  1
  0
 17. תודה רבה על כל פרק שתירגמת!!

  1
  0
 18. תודה רבה!

  1
  0
 19. קודם תודה על התרגום .. אופ טיפה התבאסתי ממש רציתי לראות איך הילד/ה של באן והפיה הזאת שכחתי את שמה נראתתתת ..מצפה בקוצר רוח לראות מה הפרוייקט הבא שיהיה כבר אין לי מה לראות סיימתי לראות את כמעט כל האתר חח🤣

  2
  0
 20. לדעתי זה עצוב שאת ממתרגמת, מתאמצת על כל פרק, ואתר סדרות לוקחים את זה, אני מבין שאת מסכימה לאתר סדרות לקחת פרקים, אבל זה עצוב שאתה מתאמצת, משתדלת על כל פרק, והם פשוט לוקחים לך, זה כמו שתציירי משהו ויעתיקו בדיוק כמו שלך,

  1
  0
  • אני ממש לא מסכימה להם לקחת פרקים, הם לוקחים לבד ובלי רשות. אבל אין לי מה לעשות עם זה, ולבקש מהם לא עוזר. לא מתכוונת לבזבז את הזמן שלי בלריב עם אנשים, מעדיפה לנצל אותו לתרגום.

   2
   0
 21. אם הבנתי נכון בין השורות, הסדרה לא נגמרה ותצא עוד עונה. חח סתם
  אם אני זוכר נכון, כשחיפשתי סדרה חדשה לצפות בה והתחלתי לצפות בחטאים, רק עונה 1 הייתה קיימת וכבר מתורגמת במלואה כאן באתר. ובין עונה 1 לעונה 2 עברו כמה שנים טובות וזה היה מעצבן ממש. ואז כשהכרזת שתתרגמי אותה, שם כבר הייתי ממש עוקב אחרי ההוצאות (גם כשאני לא צופה בתקופת יציאה), תמיד עניין אותי לקרוא את הפוסטים שלך ואת התגובות גם תוך "הסתכנות" בספוילרים, לא שזה משנה לי יותר מדי.
  מאוד נהניתי מהסדרה (על אף שעוד לא צפיתי בעונה 4 עדיין), בין אם זה מהסאונדטראק, הסיפור ובעיקר מהאנימציה המאוד… אממ… כן…
  וזה גורם לי לתהות האם המצב היה יותר טוב אילולא הסדרה הייתה של נטפליקס? כי הם די ידועים לשמצה באדפטציות מוזרות שלא עומדות בציפיות והולכות נגד מה שהמעריצים באמת רוצים.
  אז בנימה זו, תודה לך על שהחלטת לקחת את הסדרה תחת חסותך ולא נתת לשום דבר להוריד אותך מזה.
  הסיכוי שהייתי צופה בה ועוד בנטפליקס די לא קיים. פרויקט בסדר גודל כזה לתרגם לבד, בלי תרגום אנגלי להיעזר בו ולא פחות מכך בקצב שבועי זה ראוי להערכה רבה.
  שיהיה לך בהצלחה בהמשך 🙂

  1
  0
  • בבקשה~
   ואני לא חושבת שלנטפליקס היה קשר לאיכות הסדרה. נטפליקס הם רק המפיצים של הסדרה ביפן ומחוצה לה. לפי מה שאני יודעת, לא הייתה להם שום יד ביצירת הסדרה עצמה.

   1
   0
   • אני גם חושב שלא היה לנטפליקס חלק ביצירה עצמה, אבל חשבתי שאם הגורם לירידה באיכות האנימציה הוא לו"ז לא נורמלי (במידה וזו אכן הסיבה), אז אולי אלו הם שגרמו למצב הזה. אבל לא יודע, סתם מחשבה שלי…

    1
    0
    • Mugiwara no Tony D. Stark

     האשמים בבעיות לו״ז להפקת אנימה הם חברת הפצת המנגה, חברת הפצת האנימה, וערוץ הטלווזיה שרוצה לשדר את הפרקים. לנטפליקס אין קשר.

     0
     0
  • Mugiwara no Tony D. Stark

   המשפט הראשון שלך נתן לי פלאשבאקים ל- AOT…😖 למה אני לא יכול לשכוח את הסוף הזה😭😖😖.

   0
   0
 22. היה עונה 6 ועם מיליודס השחק שם או שזה הבנים שלהם ואני מקווה שהיה עונה 6

  1
  0
 23. תנו לי להבין , לא תיהיה עונה חדשה בעוד אולי שנה שנתיים או משהו ? כי לפי מה שאני רואה אפילו לא ריתי את הבן של באן ועוד הרבה דברים

  0
  0
  • Mugiwara no Tony D. Stark

   הסדרה עצמה נגמרה, תהיה עוד עונה רק אם יעשו אדפטציה למנגת ההמשך.

   0
   0
 24. אליפות שאין כמותה ❤❤

  1
  0
 25. מזל טוב על סיום הפרויקט!
  הפרק היה ממש נחמד, אבל אני חושב שהיו יותר מדי טיזרים להמשך…
  אני לא חושב שהייתי צופה בסדרה הזו אם לא היית מתרגמת אותה כאן באתר, ובאמת הסדרה הזו הייתה ממש כיפית לרוב, השירים בפתיחה ובסיום היו תמיד מצוינים וגם הדמויות ממש יפות, נחמדות, מצחיקות ומעניינות (בדגש על העונה הקודמת שמאוד אהבתי).
  תודה רבה 3>

  2
  0
 26. תודה רבה!ממש לא מובן מאליו 3>

  1
  0
 27. קודם כל זה שהסדרה נגמרה לא אומר שאפסיק לצפות פה ותודה על כל ההשקעה המדהימה תודה באמת על הכל אין הרבה פאנסאב כמוך

  2
  0
 28. וואו אוקי אז טיפה באיחור אבל ראיתי את הפרק!
  איזה סיום מדהים לסדרה טובה! שעברה מלא בכל תקופתה!
  פרק מדהים ומסכם באופן חמוד ואוהב מי היו שבעת חטאי המוות ומה הם יעשו עכשיו! הילד של מליודאס ואליזבת חמוד פלאים!שמתי לב אליו מהפעם הראשונה שראיתי את הסיום של חצי העונה הזאת! והקול והציור שלו ממש יפה בעייני! אולי גם אני אקרא את המנגת המשך לראשות איך זה ומה קורה איתו!
  גם אהבתי שהוא לא ידע על שבעת החטאים ואז סיפרו לו ועכשיו הוא רוצה להיות חלק מהם כי הוא יודע מה הם עשו. אחלה תאץ לראות לנו את כל מה שחווינו איתם!
  מחכה כבר לסרט לקבל עוד הצצה אחרונה אליהם!
  עכשיו ליה!
  תודה רבה על כל המסירות שלך!
  אני התחלתי רק השנה לראות את הסדרה מהאתר ועשית עבודת קודש! תרגום כל כך איכותי ומסור!
  ורק בגלל שראיתי תרגומים שנעשו לפני כמה שנים לא אומר שלא קראתי פוסטים מהפרקים של העונות האלה! קראתי וראיתי את ההשקעה שלך בסדרה! תודה רבה רבה על הכל! מחכה כבר לתרגום הסרט שגם בטוח יהיה מהמם כי זאת את!
  תודה שנתת לי את החוויה הטובה ביותר של משבעת חטאי המוות שיכולתי לקבל! סדרה שבאמת יקרה לליבי לא משנה מה עשתה!
  תודה רבה לך!

  2
  0
  • בבקשה רבה, שמחה שנהנת מהסדרה וגם מהתרגום ^^
   לגבי מנגת ההמשך, אל תצפה לראות את הדמויות שאתה מכיר כל כך מהר חח… ממה שקראתי בינתיים (שזה הרוב), לא הופיעה אפילו דמות אחת מהסדרה המקורית, גם לא הבן של מליאודס.

   0
   0
   • אוי זה באסה ממש חשבתי שזה יספר על חיי המשפחה של מליודאס ויתרכז בבן שלו
    אני ממש אוהבת אותו הוא חמוד כל כך!
    טוב לא נורא אולי יום אחד הציץ במנגה לראות מה קורה שם, אני אוהבת סדרך כלל את שאר היצירות של היוצר של המנגה אז נראלי אבדוק מתישהו
    וכמובן רק בגלל שהסדרה נגמרה לא אומר שהפסיק לצפות כאן!
    ממש היום התחלתי הייקו דרך האתר שלכם וגם שם תרגום מהמם איכותי ומסור!
    תודה גם על זה!

    1
    0
   • Mugiwara no Tony D. Stark

    רגע מה-
    אז על מה זה???

    0
    0
    • אולי בעתיד יראו אותם, אבל בינתיים זה לא קרה ויש דמות ראשית אחרת לגמרי (אבל גם עם שם של אביר שולחן עגול – פרסיבל…)
     וזה קורה באותו עולם כמובן

     1
     0
   • קודם כל זו העונה הראשונה של החטאים שאני רואה באתר שלך ונהנתי מכל רגע !
    מהתרגום , מההוצאה המהירה שלא מובנת מאליה בכלל ומהמענה והתייחסות לכל אחד ואחד
    ועכשיו אוכל להתחיל לצפות בסדרות נוספות באתר 🙂

    ראיתי שרשמת שקראת את רוב מנגת ההמשך של החטאים ,
    את יכולה להגיד איפה מצאת אותה (בתקווה שזה באנגלית) ?
    כי חיפשתי אותה וכל מה שמצאתי זו מנגה באנגלית שמתארת רק עד לסוף סדרת האנימה … (רק עם עוד חלק קצר מאוד על באן ואיליין והילד שלהם)

    תודה רבה!

    1
    0
 29. לא מראים את הילד של באן או קינג אני מת לראות את הילדים שלהם אין איזה מנגה או משהו שמראה את אחד מהם ?

  0
  0
 30. הפרק האחרון היה מצוין. בחלק מהסדרות אין פרק שלם שמוקדש רק או בעיקר לאפילוג, ולדעתי הם עשו את זה קרוב למושלם (קרוב כי אסקנור :/ באמת חשבתי הבחור יחזור איכשהו. באסה). ועכשיו, לחלק הארי:
  נאנאטסו נו טאיזי. Seven Deadly Sins . שבעת חטאי המוות. (או הוק ושבעת החבר'ה האחרים). סאטה, סאטה, סאטה, מה אפשר לכתוב על זה…
  כשהתחלתי את הסדרה לא ציפיתי שאוהב ואתחבר אליה כפי שקרה בפועל. כשהתחלתי עם זה, לקראת עליית עונה 2, חשבתי עליה כסדרת הקדמה לאגדות המלך ארתור, אבל זה התגלה כהרבה יותר מזה. נכון, זה היה קצת קיטשי, והיה פה ושם דאוס אקס מאכינה, וגם בעונה וחצי האחרונה האיכות של הסדרה, הן אנימציה והן עלילתית (אם כי היו לה כמה וכמה הברקות מדהימות) מעט ירדה. אבל עדיין- לדעתי זאת סדרה טובה. לכל אחד מהחטאים ניתנה אישיות אמיתית, הגיון מאחורי הפעולות והאופי, ולא רק שתיים-שלוש דמויות והרבה משנה. למעשה, ללא מעט מדמויות המשנה הייתה יותר אישיות וייחודיות מאשר דמויות ראשיות בסדרות מסוימות אחרות.
  יש בסדרה הרבה נושאים שכשחושבים עליהם הם ממש רציניים, ומעבירים אותם בכיף אמיתי- יחסים בין גזעים/לאומים וגזענות (היחסים בין השבטים ובין בני האדם לכל הלא-אנושיים), מלחמה ושלום, הדרך להשיג משהו (שלא רק התוצאה חשובה, וחשוב מכל- התבגרות והתפקחות. כל החטאים עברו לדעתי שינוי ופיתוח דמות מרשים- מליאודס למד לשלוט בעצמו וגם שחברים עדיפים על כוח, כי בחר בחטאים מאשר בכוח של מלך השדים בסוף (והוא גם לא מטריד מינית את אליזבת, אז יאי גם לזה). באן הפך ליותר אכפתי מאחרים, כשבהתחלה הוא היה סוג של פוץ שרק דואג לעצמו (טוב, גם לאליין, אבל היא לא הייתה בתמונה בהתחלה, אז…). דיאן למדה לשחרר, הן מהאהבה שלה למליאודס והבינה/גילתה שיש מישהו אחר שדואג לה ורוצה אותה, וכדאי לה להיות איתו. קינג התבגר והפך ליותר אחראי ו… ובכן, בוגר חחח (ובישונאן). גות'ר הפך לאנושי ולמד לא רק להרגיש דברים (שזה בא לכל האנשים בקלות), אלא גם להביע אותם לאחרים (שזה מרשים). מרלין גילתה לסמוך על אחרים ולא רק על עצמה (למרבה הצער, קצת מאוחר מידי עם אסקנור :/). ואסקנור למד להיות "גבר" גם כשהוא לא בצורה "הגברית", ולא צריך להיות חש ומתנשא כזה כדי להרשים מישהו, אלא גם להילחם למען מה שאתה מאמין בו ולהגן על אחרים זה גבריות ובגרות, ולמעשה הרבה יותר גברי בעיניי.
  אה, והוק גרם לנו, הצופים, ללמוד שהוא באמת הכי אצילי ואמיץ לב שם. ברצינות, הוא הקריב עצמו למען אליזבת, הוא הציל את גות'ר מליפול למותו, הוא תקף את מלך השדים בלי להסס, ואפילו הלך לכור המצרף למען אחיו. אביר השאריות הוק, החבר הלא רשמי של החטאים, ראוי להרבה הערכה לדעתי (וגם לשאריות. את זה הוא יאהב יותר כנראה חחח).
  זאת סדרה מצוינת לדעתי, ושוב, למרות שהרמה קצת ירדה בעונה האחרונה (במיוחד ארק הכאוס שנראה לא קשור, מאולץ וניסיון לסחוט עוד זמן ריצה/כסף/לחץ של העורכים על המאנגקה, אני עדיין נהניתי. והיי, כולם יודעים שארתור הקפיץ את ההנאה!
  ליה, תודה רבה שתרגמת את הסדרה, והיית חלק ממסע וחוויה בלתי נשכחת עבורי (ועבור רבים אחרים גם כן). תבורכי בשלל ברכות.
  נ"ב- יכול להיות שהמקריין בתחילת כל פרק בסדרה הוא בעצם גות'ר כשהראה את הזיכרונות של החטאים לטריסטן (וזה מה שראינו בסדרה)?
  ובמילותיו של אביר השאריות הוק- שלום לכם, חזירים! ( עד לסרט, כלומר 😉 )

  4
  0
  • בבקשה! שמחה שאהבת את הסדרה, ותודה על התגובה המפורטת. בהחלט היה נחמד לקרוא את השינויים שכל אחת מהדמויות עברה, זה בהחלט משהו שחשוב לזכור וחבל לצאת מהסדרה ולזכור לה רק את הדברים הרעים.
   הרעיון של הקריינות מעניין! אני לא חושבת שזה העניין אבל משעשע לחשוב על זה ככה חח.

   1
   0
 31. תודה רבה על התרגום של הסדרה המדהימה הזו!!!!
  אני לא יכולה לחכות כבר לסרט!!!!!

  1
  0
 32. תודה רבה על התרגום של כל הפרקים לא מובן מאליו 🙂

  2
  0
 33. כבר עברו שש שנים מהעונה הראשונה? מה?
  אם זכור לי נכון הכרתי את הקבוצה מהפרויקט זריחתה של יונה (סדרה שמאוד אהבתי, ממליץ)
  התרגום שלך/ם תמיד יוצא דופן לטובה מבחינת רמת התרגום וגם מבחינת הסדרות שאת בוחרת לתרגם שתמיד יש בהם משהו מיוחד.
  שתדעי שההשקעה שלכם מאוד מורגשת ומוערכת!

  1
  0
 34. שאלה, האם תעלו לפה את הסרט החדש שיצא בקרוב?
  זה יתן לכם רייטינג מטורף, רק ממליץ ושואל.

  1
  0
  • Mugiwara no Tony D. Stark

   שאלה, מתי תקרא את הפוסט?

   0
   0
  • א. לא אכפת לנו מרייטינג
   ב. תקרא את הפוסט לפני שאתה ממליץ ושואל

   1
   1
    • אם אתה חושב שלא כתבתי את ההודעה הקודמת בהכי רגיעה שאפשר, אתה בבירור לא נמצא כאן הרבה.
     עכשיו אם זה היחס שלך כלפי מה שיש לי להגיד, מוזמן ללכת ולא לחזור.
     כמו שכבר ציינתי בהודעה הקודמת, צופה אחד יותר או פחות ממש לא מזיז לי.

     0
     0
 35. אוקי וואוו….
  עברה כמעט שנה מאז שהכרתי את הסדרה הזאת, כמובן שיש לי מלא מה לומר על כל הסדרה בשלמותה אבל זה למקום אחר, עכשיו אני אתאפק ואדבר על הפרק 🙂

  ברור לי שיש הרבה שלא מרוצים מהפרק ובלה בלה בלה.. מבין אתכם חח אבל יש לי דווקא חיובי על הפרק
  קודם הרבה פינות נסגרו וזה יפה, נכון הכל נעשה בזריזות אבל אין מה לצפות אחרת יש להם רק 20 דק להשתמש..
  היה נחמד לראות את באן מתבאס שהוא לא הצליח לעבוד על הבן שלו וזה מאוחר מדי חחח זה מראה לי עד כמה באן נשאר באן וזה מאד חשוב לי, כי הוא דמות מאד מיוחדת, ופחדתי שהם ניסו לשנות אותו לעוד קרינג' קטן..
  להשאיר הרבה קצוות להמשך.. זה מהלך מעניין כי מצד אחד אתה גונב לעצמך דקות מסך חשובות על משהו שלא בטוח תשתמש, אבל נחמד לראות את זה גם בלי לקבל המשך כי זה נותן לך סקרנות.. (עוד אופציה במקרה שלנו שמדובר באנימה שמבוססת על מנגה שזה בשביל לקדם את המנגה שלו..)
  המבט של זלדריס וגלדה היה חמוד, והייתי רוצה לראות מהזוג הזה קצת יותר.. (אולי בסרט? לדע)
  והסבא החמוד שלנו D: מזל טוב מזל טוב… האהבה החדשה קצת אובייס.. אבל אני מאמין שהם יחיו באושר ואושר (עד שמליאודיס יתחיל להציק להם גם חח)
  אוקי יש עוד מה לומר אבל זה לא חשוב כמו הקטע החשוב בפרק…
  טריסטן ילד חמוד שמעוצב בצורה שקצת מעצבנת אותי, אבל זה בסדר חח
  הם רצו לערבב אותו ואת אליזבת' כמה שיותר וזה גרם לעין ככה- עין ככה ולשיער להיות לא הגיוני בעליל למעלה כמו מליאודיס ולמטה כמו אליזבת'… נו באמת מי מסדר לעצמו את השיער ככה? (חוץ מהדמות מהמשחק בסטארלייט שליה כמובן זכרה להראות לנו חח)
  זה בא להראות כמה הוא משולב חצי מליאודיס חצי אליזבת'… לא מתווכח בסדר? אני חיובי היום בתגובה האחרונה לפחות
  בכל אופן הבחירה לעשות לו "הפתעה" ביום הולדת בקטע שמליאודיס הוא הרע וכו' וכו' . אני לא יודע אם זה "גאוני" אבל זה ממש ממש טוב ואסביר
  בעצם הם רצו לסיים את הסדרה עם ההתחלה שלה, מאיפה שה"קסם" התחיל.. כלומר אליזבת' מותק של בחורה שלא יודעת כלום, ומליאודיס הרע בסיפור שכולם רודפים אחריו ורק אנחנו הצופים ואליזבת' יודעים שהוא חמד של בחור כלשון הדוד מהצפון. כאן שוב אנחנו רואים את מרכז הסיפור חושב שמליאודיס והחבורה הם הרעים, ואנחנו יודעים שהם הטובים. בסופו של דבר הילד מקבל את ההשראה/הבנה שפאפאווי הוא הטוב המוחלט.. למרות שהם לא יכלו להראות יותר מהתגובה שלו, אבל ילד שיגלה סיפור כזה על אבא שלו היה מגיב משהו כמו פיצוץ במוח או משהו כזה חחח.
  בכל אופן מה שקרה פה זה מדהים עכשיו כשאני כותב שורות אלו.. אבל את זה אני אשאיר לתגובה הבאה שלי, על כל הסדרה בכללות. אני רוצה לנתח את הסיפור לפי מודל הגיבור של ג'וזף קאמבל ועלה פה משהו מעניין עם הסוף 🙂
  ברגעים שהם הראו, שאני לא בטוח שאלו הרגעים שאני הייתי שם במצגת פאוורפוינט אם הייתי במקומם אבל לא משנה.. המוזיקה הייתה טובה אבל לא מיוחדת כפי שציפיתי שיביאו משהו יותר מושקע ולא את המוזיקה שהם שמים כשהם רוצים לרגש אותנו, אבל זה עשה את העבודה, התרגשתי זה היה ממש נחמד
  בחזרה לטענה שהתחלתי עם זה שהם רצו לחבר את כל הסדרה מהסוף להתחלה, בעצם היהו…. כאן סיום יפה של כל הסיפור והם השקיעו לומר לנו כמה פעמים שהכל בסדר ולא יהיו כמה מלחמות אחרי זה משמע שהם רצו שנבין שאין עוד בעיות, דבר שאינו נכון כמובן בשום סיפור אבל זה לפחות מורה על סיומת אמיתית לשלב הזה בסיפור.. נכון שנפתח סיפור חדש לדמויות חדשות שהם העתיד וכו' אבל לגיבורינו זה הסוף, וזה טוב. צריך שדברים יגמרו.
  אני רוצה להודות לך על הפרק, ועל הדרה בכללי. כמובן גם על הפוסטים, כן אני קורא אותם D:
  מקווה שהפרוייקט הבא יעשיר אותך ואותנו ותהני ממנו, מאחל לך שתרגישי טוב (בעת כתיבת שורות אלו ליה אמרה שהיא לא מרגישה טוב..)
  ו…. זהו לתגובה הנ"ל מחכה לי עוד עבודה ואין לי מה לעשות הלילה כל כך אז יאלה חח

  4
  0
  • בבקשה אביב ^^
   אכן הפרק רחוק ממושלם אבל אני חושבת שיש בו הרבה דברים חיוביים כמו שציינת.
   לגבי השיער של טריסטן – עכשיו אני פשוט חושבת שזה מתאים למשפט ההוא מפיניאס ופרב. אשנה אותו קצת כדי להתאים אלינו, אבל בעיקרון המשפט נאמר על ידי ה"נבל" שם: "אם היה לי שקל כל פעם שהייתי רואה את העיצוב שיער הזה, היו לי שני שקלים. שזה לא הרבה, אבל זה מוזר שזה קרה פעמיים, לא?" חח.
   בכל אופן לגבי מה שמראים לנו בפלאשבק, האמת שזה אחד לאחד מה שמראים ב"פלאשבק" במנגה (למרות שבמנגה זה לא ממש פלאשבק, זה כזה ציור שנפרש על שני עמודים עם טריסטן למטה בצד אחד וכל שאר העמודים זה פשוט ציורים של קטעים מסויימים). אבל אני מסכימה שלא בחרו את הדברים הכי טובים שיכלו לבחור חח

   2
   0
 36. לא מובן מאליו המסירות שלך, הכל היה האיכות הגבוהה ביותר
  תודה תודה תודה על תקופה מדהימה

  2
  0
 37. הפרק היה מאוד מרגש לדעתי , זו האנימה הראשונה שראיתי ואני יודעת שזה מוזר אבל נורא נקשרתי אליה
  בכל מקרה תודה לך על שש שנים אני באמת מודה לך זה לא מובן להעלות את הפרקים במהירות כזאת
  אני כל כך נהניתי מהפרויקט הסדרה הזאת אישית, נורא נגעה בי זה באמת מה שהכניס אותי לכל עולם האנימה
  בכל מקרה סליחה שפרקתי כאן מלא אני רק רוצה להגיד לך תודה ושזה לא מובן מאליו

  3
  0
 38. מה מה מה מה מה מה מה רק עכשיו שמתי לב לזה שזהו זה נגמר ,ממש תודה על 6 שנים של תרגום זה ממש לא מובן מאליו (למרות שאני כאן רק מעונה 2). האנימה הזאת תישאר לי בלב לעוד הרבה זמן פשוט אין לי מה לומר עוד ממש תודה

  2
  0
 39. תודה על תרגום הסדרה זו אחת הסדרות האהובות עליי

  2
  0
 40. ומזל טוב על סיום הפרוייקט , והתרגום גורם לסדרה להיות עוד יותר טובה

  2
  0
 41. תודה לך על כל הפרקים!! ראיתי פה את כל עונה חמש ונהניתי ממש!

  0
  0
 42. תודה רבה לך על השנים האלה שנתת והשקעת בזכות הסדרה שלך אני ואחי הגדול התקרבנו ואנחנו קרובים יותר משהיינו אי פעם וזה רק בזכותך ובזכות החטאים אז תודה רבה.

  3
  0
 43. אוי זה מדהים !!

  0
  0
 44. תודה רבה לך על כל התרגום הנפלא שעשית, בזכותך יכולתי לראות את הסדרה שאהבתי.
  מודה לך מאוד :]

  0
  0
 45. תודה רבה
  ^_^

  1
  0
 46. שבעת חטאי המוות הייתה הסדרה האהובה אלי תודה על התירגום הלווי שהמנגה הייתה גם סדרה אני מאוד אצוב שהסדרה ניגמרה ואם אפשר תוחלו לישלוח קישור לספיישלים תודה

  0
  1
 47. אה ודרך אגב כתוב שבעת חטאי המוות עונה 4 אבל זו עונה 5 אני רק מתקן

  1
  2
 48. לא קשור כלכך, אבל אני חושב שאמרו לי שבגלל שדימון סלייר הצליח בקולנוע יש סיכוי שיביאו סרטי אנימה נוספים, ויכול מאוד להיות שהסרט של שבעת חטאי המוות תהיה חלק מהם.

  במידה והסרט יצא לקולנוע בארץ, את עדיין תתרגמי אותו? (במידה והוא לא יהיה ממש ממש גרוע XD)

  0
  0
  • בתור אחת שהלכה לסרט של דמון סלייר – התרגום יותר זבל מזבל.
   אני כנראה אלך לצפות בסרט של החטאים בקולנוע אם הוא יהיה, אבל אני לחלוטין גם אתרגם אותו בעצמי. אל תשכח שבסופו של דבר ההקרנה בקולנוע מסתיימת, ואצלי באתר הכל נמצא לנצח.
   מי שכמובן יחליט לא לצפות אצלי, אין לי שום התנגדות לכך~

   1
   0
 49. תגובה באיחור כי סוף סוף היה לי זמן לראות את העונה האחרונה 🙂
  רציתי רק להגיד תודה רבה על התרגום שלך.. אני זוכרת אותך מוציאה פרקים עוד מלפני 6 שנים.
  כל הכבוד על ההתמדה ועל תרגום איכותי!
  תודה רבה לך על האפשרות לראות את הסדרה המדהימה הזו בתרגום מעולה!
  באופן אישי מכורה לאתר שלך ומחכה לעוד פרויקטים (כמובן בזמנך בלי לחץ חס וחסס D:)
  אוהבת ~!

  2
  0
  • בבקשה רבה!
   שמחה לשמוע שאת נהנת ומצפה לעוד פרוייקטים!
   אני אחכה לעוד תגובות ממך ^^

   1
   0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*