11 שנים ל-AntyLicense Subs!

שלום לכולם!!!
מופתעים לראות אותי?! יופי! זה רק אומר שלא רשמתם ביומן את התאריך הזה.
אתמול יצא פרק כרגיל, והיום…. היום זה יום ההולדת של אלס! ווהו!!! 🎉🎉🎉🎉 ולא סתם יומולדת, היום הקבוצה חוגגת 11 שנים! מספר לא קטן בכלל!
אך בניגוד לרוב ימי ההולדת, לצערי הפעם לא היה לי זמן/אפשרות לדאוג ליותר מדי הוצאות 'מתנה'. עדיין יש מתנה (פרק אחד), אבל מעבר לזה, אני הולכת להפוך את הפוסט הזה למיוחד בכך שהוא יכיל כמה וכמה דברים מעניינים. ממליצה לכם לעיין בו! כמו כן, החלק האחרון שלו יכיל סקר שיכול להשפיע על עתיד הקבוצה. כן כן, קראתם נכון! אז גם אם תדלגו על כל הפוסט, לפחות תציצו בחלק האחרון ותביעו את דעתכם בסקר (;
יאלה, מתחילים בחגיגות!


חלק I – הוצאה!

אז, איך אפשר לחגוג יומולדת פאנסאב-י בלי אשכרה משהו מתורגם?! כמו שאמרתי קודם, לא היה לי יותר מדי זמן להכין משהו מיוחד, לכן מה שתקבלו זה פשוט עוד פרק של לאב לייב. זה אומר שקיבלתם השבוע שני פרקים, אז אני מקווה שאתם מרוצים (;
בפרק הזה אנחנו נזכה לראות את אקווה בתחרות המחוזית, ואת ההכנה האינטנסיבית שהן עשו לקראת התחרות הזו. היו כמה החלטות לקבל וכמה אימונים קשים לעשות… בקיצור, לאב לייב~
תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט ^^

Torrent | Drive


אין מאושרת ממני על כך שקאנאן מופיעה גם בתור תמונת היומולדת! לול


חלק II – מה תרגמנו השנה? כמה מילים + המלצות!

בהשראת ידידי Otoshigami, החלק השני של הפוסט יכיל כמה מילים + המלצה לכל אחד מהפרוייקטים שתרגמנו השנה באלס! אם אתם צופים אדוקים כנראה שצפיתם כבר בכולם, ואם אתם לא, או שסתם הגעתם לכאן במקרה, הנה כמה המלצות לדברים שאולי ימצאו חן בעיניכם! הכותרת היא לינק לעמוד הפרוייקט, אם השתכנעתם (;
[מבחינה טכנית, את כל האנימות המוזכרות כאן סיימנו השנה, אך יכול להיות שאת חלקן התחלנו לפני יותר משנה]

שבעת חטאי המוות: תחיית הדיברות
העונה השניה של שבעת חטאי המוות. חובה לכל מי שצפה ונהנה בעונה הראשונה. האקשן ממשיך במלוא העוצמה עם אויבים חדשים וחזקים, קרבות אדירים, והמשך הסיפור. חשוב במיוחד כי בסתיו הקרוב עומדת לצאת העונה השלישית, אז זה הזמן שלכם להשלים!

דיג'ימון הרפתקה טרי.
סדרת הסרטים שממשיכה את אירועי העונה השניה של דיג'ימון. השנה ספציפית הוצאנו רק את הסרט האחרון שמסכם את סדרת הסרטים הזאת. אם גדלתם על דיג'ימון, אין סיבה שלא תהנו מהסרטים האלו. הדמויות האהובות עלינו חוזרות, הדיג'ימונים שלנו מתפתחים לצורות חדשות ומגניבות, ואנחנו יוצאים לעוד מסע בו צריך להציל את העולם האמיתי והעולם הדיגיטלי. כמו כן, גם לסדרה הזו מתוכנן עוד סרט המשך שיצא בקרוב, אז שווה להשלים!

הייקיו!!: תיכון קאראסונו נגד אקדמיית שיראטוריזאווה
העונה השלישית לסדרת הספורט הכי שווה בעולם האנימה (לדעתי חח). טוב, יוצא לי עד עכשיו לדבר רק על פרוייקטים שהם המשך למשהו, אז קשה לגוון חח. בעיקרון, שוב, חובה לכל מי שצפה בעונה הראשונה ובשניה!!! ולשם שינוי, אחרי המון שנים, גם להייקיו הכריזו על עונה 4 שעתידה לצאת בקרוב, ובתור אחת שקוראת את המנגה אני יכולה להבטיח לכם שאין שום סיבה לנטוש את האנימה הזו באמצע! אז קדימה, מי שלא השלים עדיין, להשלים!

לפופיות וקאסה-סאן.
אובה מקסימה של פרק אחד, שמספרת על בנות זוג והקשר בינהן. שתיהן עומדות לסיים את הלימודים, דבר היוביל כנראה לכך שהן יאלצו להיפרד. אמנם לא קורה שם הרבה עלילתית, אבל אני חושבת שזו אובה חמודה ממש ולגמרי שווה צפיה למי שאוהב רומנטיקה ודברים מתוקים 3:

האקדמיה למכשפות קטנות
בעבר, מכשפות וקסמים היו נצרכים מאוד ושלטו בעולם. היום, הקדמה הטכנולוגית דחקה את הקסם לפינה. ועדיין, נערה בשם אקו שראתה בילדותה מופע קסמים, מחליטה שהדבר שהיא רוצה לעשות זה להיות מכשפה, וככה היא מגיעה לאקדמיה למכשפות, לונה נובה. סדרה מקסימה שמלאה בקומדיה וכיף, אך לאט לאט גם נבנית בו עלילה אמיתית שמגיעה לשיאה לקראת סופה המספק. מומלצת לכל חובבי ההרפתקאות, וגם לכל מי שנהנה מכותרים מערביים דומים כמו הארי פוטר (הסדרה 'מרגישה' מאוד מערבית, למרות שעדיין יש לה קסם של אנימה).

ליז והציפור הכחולה
סרט המתמקד בשתי דמויות מהסדרה "צליל! אופוניום", אך ניתן לצפיה גם למי שלא צפה בסדרה. מיזורה ונוזומי הן שתי חברות שלוקחות חלק במועדון תזמורת כלי הנשיפה בבית ספרם. מיזורה מנגנת באבוב, ונוזומי מנגנת בחליל. בתחרות הקרובה יש לשתיהן סולו חשוב באחד השירים, אך המצב הלא כל כך יציב ביניהן מערער את נגינתן. סרט דרמה עמוק שמספר על חברות וקנאה, קשיים חברתיים ופחד משינוי. מומלץ למי שקשרים בין אישיים כאלו מעניינים אותו, וכמובן למי שצפה בסדרה המקורית.

מקום רחוק יותר מהיקום
קימארי היא נערה בכיתה י"א שמחפשת איך לנצל את הנעורים שלה בצורה משמעותית. שרשרת של צירופי מקרים גורמת לה להכיר את שיראסה, נערה אחרת מהשכבה שלה, שנמצאת במשימה להגיע לאנטארקטיקה. קימארי מחליטה להצטרף אליה, והמסע של השתיים מתחיל (כשבדרך יצטרפו אליהן עוד שתיים). נשמע כמו סדרת "בנות חמודות שעושות דברים חמודים" קלאסית, אבל היא הרבה מעבר. הקשרים הבין אישיים והשתלשלות העלילה ריאליים בצורה יוצאת דופן, ויש בה עומק חבוי שאי אפשר לצפות לו מראש. מומלץ לאוהבי ההרפתקאות והקשרים המשמעותיים!

ארץ לעולם לא המובטחת
את הסדרה הזו קשה למכור בכמה מילים בלי להרוס את הטוויסט של הפרק הראשון. לכן רק אומר שזו סדרה נהדרת (והמנגה אפילו יותר), והיא מומלצת לכל מי שאוהב משחקי מוחות וטוויסטים לא צפויים על ימין ועל שמאל.

שבעת חטאי המוות: שבויי השמים
ולקינוח – התחלנו עם החטאים ונסיים איתם. הסרט "שבויי השמים" הוא סרט שלא קשור לעלילה הראשית אבל יש בו את הדמויות שאנחנו אוהבים + אקשן נהדר ואפילו סיפור לא רע. אז הוא מומלץ לכל אוהבי הסדרה (:

עד כאן לפרוייקטים של השנה! מה אתם אומרים, כדאי להפוך את זה למסורת? נהנתם לקרוא על הפרוייקטים? שאעשה את זה גם בשנה הבאה? תגידו לי מה דעתכם 🤔


חלק III – ברכות מחברי הקבוצה + סטטיסטיקות!

עוד שנה עברה ולאתר נתווספו עוד כמה אנימות מתורגמות לעברית בזכות ליה וההתמדה שלה בתרגום. בזכות ההתמדה הזו הרבה אנשים יכלו להתחיל לראות אנימה או לראות את הסדרות שהם אוהבים בתרגום נוח ואיכותי לעברית.אנחנו כולנו רוצים לקדם את סצנת האנימה בארץ, ואולי יום אחד נצליח להגיע לרמת הפופולריות של משחקי המחשב. נשאר רק לאחל שתהיה לאתר עוד שנה פורייה כמו זו שכבר הייתה!

 

 

אני אמנם הטירון החדש בצוות, אבל עדיין אני רוצה לכתוב כמה דברים. עד לא מזמן הצטרפות לפאנסאב איכותי דוגמת אלס הייתה חלום רחוק, החלטתי לקחת את עצמי בידיים והנה אני פה 🙂
זכיתי להכיר אנשים מדהימים, לעבוד על פרויקט (וכמובן שיש עוד מתוכננים ;)) ולקחת חלק בדוכן שלנו בהארוקון (הדוכן הכי שווה שהיה P:). מאחל לנו עוד שנים רבות של עשיה והתקדמות בתחום הפאנסאב ^^

 

 

עוד שנת פאנסאב חלפה לה. מה כבר אני יכולה להגיד שלא אמרתי כבר ב10 השנים הקודמות? או בכל מיני סיומי פרוייקטים למינהם? לפעמים פשוט אין לי רעיונות למה אפשר לכתוב חח.
השנה הוספנו עוד כמה פרוייקטים לארסנל שלנו, ולארסנל הסדרות המתורגמות בכלל. אני שמחה לראות שכיום יש גם לא מעט אנשים שגם אשכרה מביעים את דעתם על הפרקים והסדרות, ולא מגיבים רק 'תודה' ריקה (שגם זה בסדר, אבל פחות מעניין אותי אישית חח). אני מודה לכם מאוד, כיף לי לקרוא את התגובות שלכם, לענות לכם ולדון איתכם, גם אם זה רק דיון קצר.
מעבר לזה, אלו הדברים הרגילים. עברה עוד שנה, ואני עדיין כאן. עוד שנה, ועוד לא נמאס לי מפאנסאב. עוד שנה שלמרות שאין לי את כל הזמן הפנוי בעולם, שהאוניברסיטה מעמיסה עליי וגם כל מיני קשיים כאלה ואחרים בחיים נערמים עליי – הפאנסאב תמיד יהיה כאן בשבילי ואני תמיד אחזור אליו. זה מה שאני אוהבת לעשות. זה מה שאני מוכנה לעשות מהיום ועד יומי האחרון. לא משנה כמה רעשי רקע יש מסביב, כמה מנסים להציג אותי או את הקבוצה שלי באור שלילי מבחוץ (הקנאה הורגת), אני אשאר כאן. עד הסוף.
ותהיו בטוחים שגם בשנה הבאה אתם תראו כאן המון פרוייקטים כיפים ומעניינים שאני אוהבת, שהראשון שבהם שיחל ממש בקרוב הוא סטארלייט. אם אתם עדיין לא בטוחים ב-100% שאתם הולכים לצפות בו, ובכן… אין לי מה להגיד לכם מעבר לזה שאתם חייבים לצפות בו כי זו האחת האנימות הכי טובות שקיימות!!!!!!!!! (לדעתי כמובן חח). אבל זה בעוד כמה שבועות, אמשיך לחפור על כמה שאתם חייבים לראות כשהזמן יגיע לכך חח.

ועכשיו לקצת סטטיסטיקות!

הוצאות:
מספר הוצאות סה”כ: 745
מתוכם סרטים: 17
מספר *סדרות* מושלמות: 31

חברי צוות:
מספר האנשים שלקחו חלק בקבוצה עד היום: 28
מספר חברי צוות נוכחי: 4

אתר (ממאי 2012):
מספר פוסטים: 531
מספר תגובות: 8943
מספר כניסות ממוצע ביום: ~300


חלק IV – סקר שישפיע על העתיד!

טוב, אז אחרי הטיזינג שעשיתי לסקר הזה בהתחלה, הגיע הזמן להסביר על מה כל העניין.
ובכן, כפי שאתם יודעים (כי אני חופרת על זה בכל מקום), הפרוייקט הבא אחרי סאנשיין יהיה סטארלייט. אבל אחרי סטארלייט… מה יהיה אז? יש לא מעט סדרות שאני רוצה לתרגם, אבל אף אחת מהן אני לא רוצה יותר מהאחרות. בעצמם יש לי כמה סדרות שאני רוצה לתרגם באותה מידה ואני לא יודעת את מי אני רוצה קודם! ולכן, אני משאירה את ההחלטה בידיכם. באמת לא כזה משנה לי איזו סדרה תהיה ראשונה כי אני אוהבת את כולן. הסדרות הן (עם קישורים לסיקורים בעברית):

 • דבורת מכתבים
 • האקומיי ומיקוצ'י
 • בקרוב אהפוך אלייך

כל האנימות האלו שונות מהותית אחת מהשניה, אז אני מניחה שיש כאן משהו לכל אחד חח. תקראו את הסיקורים, ואז בואו להצביע בסקר! שימו לב שזה סקר עם בחירה מרובה, אם בא לכם להצביע ליותר מאחת~

איזו סדרה תתורגם אחרי סטארלייט?

View Results

Loading ... Loading ...

וזהו, זה הכל לפוסט יום ההולדת. מקווה שנהנתם לקרוא, ושתמשיכו איתנו לעוד שנים רבות ^^
נתראה בשנה הבאה! (סתם, נתראה ביום שלישי חח)

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

53 תגובות

 1. המון מזל טוב לאות ולמופת של כל הפאנסאב הישראלי! למעלה מ-700 הוצאות זה ריקורד מכובד מאוד, ועם איכות כמו שלך, זוהי ההוכחה שכאשר סדר העדיפויות אכן מתעדף את התחביב, אף סיבה של לחץ, עומס וזמן לא עומדת בדרך.

  מה אני מאחל לקבוצה ליום ההולדת? מעבר לכך שהיא תמשיך לשגשג ולהוציא פרויקטים נהדרים, אני מאחל לה לזכות להיות מודל לחיקוי, אות ומופת לכל אדם שמחפש להיכנס לעולם הפאנסאב, והתמרור שיאמר לו 'הנה, ככה עושים את זה.' הלוואי שילמדו מאופן הפעולה שלך, יכוונו למקום שלך, ובכך ירבו הוצאות עבריות איכותיות בארץ. זו ה-ברכה שלי לאלס ואלייך, ליה (:

  בקשר לחלקי הפוסט, מאוד נהניתי לקרוא את הסקירות הקצרות, אפילו שרובן היו סיקוולים חח. אשמח לקרוא עוד כאלו בעתיד ^~^
  מה שכן, עוד כמה מילים על סטארלייט המדהימה לא היו מזיקות לדעתי, אנשים צריכים להבין איזה מאסטרפיס הולך לצאת כאן (;

  ובנוגע לסקר, אני מתלבט בבחירה בין טגאמי באצ'י בלבד לטגאמי באצ'י + האקומיי ומיקוצ'י.
  רוצה להטות לי את הבחירה, ליה? 3:

  0
  0
 2. מזל טוב! לחיים לעוד 11 שנים!

  0
  0
 3. מזל טוב! שנה הבאה בת מצווה 😉

  0
  0
 4. מזל טוב!!

  0
  0
 5. מזל טוב שיהיה לכם! שתמשיכו להוביל את עניין הפאנסאב עוד שנים טובות וארוכות~

  0
  0
 6. מזל טוב לקבוצה als הוותיקה שהיא כמו יין נושן המשתבחת עם הזמן עוד ועוד,
  כמות הוצאותיכם מדהימה בכמות ובאיכות ומאחל לכם עוד שנים של פעילות.🙂
  מקווה שגם ביום ההולדת ה12 אוכל לתת ברכה, (;

  0
  0
 7. כשהפאנסאב שלך יותר מבוגר מרוב הצופים (^:
  סתם צוחק. מזל טוב לפאנסאב האהוב בארץ!

  0
  0
 8. 11 שנים, מי היה מאמין? ואיך לעזאזל לקח לי 8 שנים להיחשף לקבוצה הזאת איך?! טוב עדיף מאוחר מאשר אף פעם 😉
  קודם כל, תודה. ממש לא מובנת מאליה כמות ההשקעה וההתמדה שלכם במלאכת הפאנסאב שאתם דוגלים בה.
  מאחל לכם שתמשיכו להוציא אין ספור הוצאות מכל קצוות קשת האנימה וכמובן שתמיד תהנו מהעשיה.
  בנימה אישית, הקבוצה הזו, מעבר לכך שהיא איכותית וקצב ההוצאות בה הוא עקבי שנדיר לראות כמותו, היא ההשראה שלי.
  הצלחתי לשפר המון (ועדיין משתדל) בתחומים מסוימים בפאנסאב עוד לפני שבכלל החלטתי לבקש עזרה. כל שעשיתי היה לצפות
  בסדרה אחת כאן (נראה לי ליה כבר יודעת איזו חח) שעזרה לי לקבל החלטה לשנות גישה ולשפר כל פעם משהו קטן.
  שלא לדבר על זה שליה עוזרת המון ומורגש שהיא עושה את זה בכיף ובאמת מרצון לעזור.
  אז לכל המשמיצים למיניהם, תעשו טובה. תעסקו בטוב ולא ברע 🙂

  לסיום, לצערי כבר לא יוצא לי יותר מידי לצפות באנימות שבאתר ככה שנורא נהניתי
  מהקונספט הזה של סיכום השנה, אז יהיה נחמד אם תמשיכי עם זה.

  המון מזל טוב 🙂

  0
  0
  • תודה רבה על התגובה המרגשת! לדעתי זה מדהים שאתה איתנו כבר 8 שנים, לא בטוח שיש הרבה כאלה חח.
   וכמובן שאני תמיד שמחה לעזור כשאני יכולה ^^

   וכן אני רואה שהסיקורונים התקבלו יפה, אז נראה לי שאמשיך איתם. מקווה שיצא לך לצפות בדברים בקרוב (:

   0
   0
 9. אני זוכר עוד את היום הולדת הקודמת, הזמן עובר מהן שנהנים (נהנים כי התרגום וכל השאר מצוינים), למרות שלא יצא לי לראות את כל האנימות שתרגמת/ם אבל אחת מהן הפכה לאחת האהובות עליי, מזל טוב ושנזכה לעוד הרבה שנים מדהימות עם הפאנסאב המצוין הזה!

  0
  0
 10. יום הולדת 11, אה?
  מזל טוב לקבוצת הפאנסאב הכי טובה בארץ!
  745 הוצאות? זה מספר פשוט מטורף (אני תוהה לעצמי איך אתם מצליחים לשלב את זה עם החיים האישיים שלכם, זה לוקח מלא זמן)! אני בטוח שכל אדם שצופה בהוצאה שלכם פשוט נהנה ותמיד מוקיר תודה על העבודה הקשה של הקבוצה!
  תמיד הייתי צופה שהיה צופה בהוצאות שלכם ואומר לעצמו "רואים את האהבה שלכם לאנימה ואת העבודה הקשה מאחורי האנימה" ואני יכול להגיד שאני לא מרגיש את זה ברוב המוחלט של קבוצות בפאנסאב בארץ, מקווה שילמדו ממכם.
  אין לי יותר מדי מה להגיד מעבר, אז בהצלחה לכל חברי הפאנסאב בחיים האישיים שלהם.

  כל כך התאפקתי לא לראות את סטארלייט באנגלית לפני שאתם תוציאו את האנימה, אני שמח לדעת שיש לי רק עוד קצת זמן לחכות.
  מזל טוב לקבוצה!

  0
  0
  • תודה רבה על התגובה החמה ^^
   ושמחה לשמוע שאתה מצפה לסטארלייט D:

   0
   0
   • שכחתי להוסיף לגבי הקנאים / המשועממים שמוציאים אותך או את הפאנסאב באור רע, אבל אין מה להגיד על זה, צריך פשוט להתעלם מהם והם יפסיקו (או שהם ימשיכו בגלל שמשעמם להם, לול)
    אני לא יודע אם להגיד בבקשה, הרי זה אמור להיות תגובה שאומרת תודה לכם, לול, אז תודה + בבקשה.
    יש לי עדיין חלק מה סיקור של otoshigami צרוב במוח וזה מראה כמה שהסיקור היה מדהים וטוב. ממש גרם לי להיכנס להייפ כלפי הסדרה. חחח.
    היו לכם השנה כל כך הרבה פרוייקטים טובים, שלא לדבר שהכרתי מספר אנימות ממש טובות רק בגללך, נגיד bambo blade ו-hibike eupo (אין לי כוח לרשום את השם המלא, חחח) ואני בטוח שיש עוד אנימות כאלה שאני רק לראות!
    אני מניח שהייתה שנה מעולה!

    0
    0
 11. מזל טוב לפאנסאב שמלווה אותנו כמות זמן בלתי נתפסת עם התרגום האיכותי שלו!
  מזל טוב לפאנסאב שמתמיד לתרגם רק בשבילנו!
  מזל טוב לפאנסאב שהכיר למלא אנשים את עולם האנימה והגדיל את הקהילה המדהימה הזאת!
  מזל טוב לפאנסאב שעובד קשה כל כך למען כל מי שפה! תעריכו את זה אנשים!
  מזל טוב לאלס!

  אני חושב שזה רעיון מצויין כל יום הולדת לכתוב סקירה קטנה על האנימות שתורגמו באותה שנה.

  בקשר לסקר,
  דבורת מכתבים – לא כל כך עניינה אותי (למרות שאם תתרגמו אותה אני בטוח אצפה זו אפילוט לא שאלה)
  בקרוב אהפוך אלייך – רומנטיקה, I like it, התקציר מעניין. הייתי שמח לצפות בזה.
  האקומיי ומיקוצ’י – ממש אהבתי את הסיקור. סיקרן אותי לגבי האנימה הזאת מאוד.
  האקומיי ומיקוצ’י הכי סקרנה אותי משלושתם. בחרתי בה.

  תמשיכו לעשות את מה שאתם עושים כל כך טוב לעד.
  בהצלחה בהמשך!

  0
  0
 12. להתמיד 11 שנים זה השג מרשים (במיוחד כשלא חסרים הייטרס שלא מבינים) ממש. אני ממש מקווה שאצליח בעתיד (הרחוק ככל הנראה) להגיע כמה שיותר לרמה שלך~

  אני גם ממש מחכה לסטארלייט, אני מחכה להוצאות שלך^^ זה בהחלט שווה את ההמתנה.
  כמובן שגם צריך לאחל הרבה הרבה מזל טוב לך ולקבוצה!~
  ~מצטערת, אני לא טובה כל כך בברכות~

  0
  0
 13. מזל טוב!!!!!
  יום הולדת שמח!!!!
  וכל שאר הדברים שתמיד כותבים בברכות יום הולדת!!!!!!
  ועכשיו ברצינות – אני ממש אוהבת את התרגום שלכם, ומקווה שתחיו עד מאה ועשרים (+כמה מאות שנים)
  לפני כמה זמן, צפיתי בסדרה "כוכב הישרדות" וראיתי את הפוסט יום הולדת שלכם מלפני 3 שנים (כן כן אני קוראת את הפוסטים לפני שאני רואה את הפרקים), וחשבתי "וואו, זה ממש בקרוב". הנה אני כבר מוכנה עם ברכה:
  או שבעצם לא…
  אז אחרי שגילינו שאני ממש גרועה בהכנת ברכות ליום הולדת, נמשיך עם כמה מילים כנות:
  תודה, אבל באמת תודה, על כל האנימות שאתם מתרגמים ותרגמתם. בזכותכם ראיתי כמה אנימות ממש טובות, וגם על האנימות שלא ממש נכנסות לרשימת "האנימות האהובות עליי" (לא שבאמת יש לי כזו) אני לא מתחרטת שצפיתי.
  לגבי המשמיצים – מי מקשים להם בכלל?
  שתמשיכו לנצח נצח נצח נצחים בעבודת הקודש הזו ובכללי שתהיה שנה טובה.
  עד שנה הבאה 🙂

  0
  0
  • תודה רבה על המילים החמות!
   ונחמד לדעת שאת קוראת את הפוסטים לפני שאת רואה את הפרקים. זו בהחלט הדרך הנכונה לצפות! (:

   0
   0
 14. מזל טוב ליום הולדת 11!
  תודה על הפרק!

  0
  0
 15. מזל טוב אני ממש אוהבת את האתר שלכם אתם מהאתרים הראשונים שהכרתי ובזכות האתר שלכם התחלתי לראות אנימה אז תודה רבה לכם מזל טוב ושתמיד תמשיכו לתרגם ולהאלות פוסטים מאנימות טובות

  0
  0
 16. מזל טוב ענק לאתר הפאנסאב הכי טוב בארץ 3>
  וזו האמת לדעתי, בתור אחת שמנסה כל אתר פאנסאב ישראלי שקיים…
  מדהים כמה שכוח הרצון שלך ושל חברי הקבוצה חזק, זה באמת מראה כמה שאת אוהבת את התחום הזה, שיהיה לך המון בהצלחה בהמשך ושתמשיכי להינות ולעשות פאנסאב איכותי עוד עשרות שנים כמה שיבוא לך 3>
  (וזה לא בגלל שאני משוחדת ואני רוצה המון אנימות מתורגמות בצורה איכותית XD)
  מגיע לכם תודה ענקית, אני נהניתי המון השנה והסדרות הכי טובות שצפיתי היו ככאן באתר הזה בזכות התרגום והפרסומים שלכם, נתתם לי המון השנה. כמו בכל שנה.
  וגם ממש כיף לדבר איתך כאן על אנימה, יש לנו טעם די דומה באנימה אני חושבת (;
  המון תודה מכל הלב 3>

  פרק מקסים של לאב לייב, ושיר נחמד בהחלט, אם כי לא מהאהובים עליי במיוחד. הסיפור מאחוריו בהחלט מוסיף לו מטען רגשי לכל פעם שאני אשמע אותו שוב.

  בחרתי ב"בקרוב אהפוך אלייך" כי שוג'ו איי מנצח תמיד 3>
  אוהבת מאוד סיפורי רומנטיקה לסבית איכותית, וזה חסר לי במדיה אז אני בהחלט מצפה לסדרה הזו ומקווה ליהנות ממנה (:

  0
  0
  • תודה רבה על המילים החמות, ובבקשה!

   אני מסכימה לגבי MIRACLE WAVE, לא השיר הכי טוב בפני עצמו, אבל סיפור הרקע שלו בהחלט נחמד ולא רע בכלל. ובזכותו ראו את קאנאן מלא בפרק אז מה טוב! D:

   והייתה לי הרגשה שתבחרי ביאגאקימי חח. בואי נראה מה ינצח 3:

   0
   0
 17. מזל טוב, איזה כיף לראות שאתם עוד ממשיכים להוציא ועוד באיכות טובה! יש לצערי הרבה למה להשוות..
  כמעט תמיד הסדרות שאתם מוציאים ממש טובות, ועכשיו גיליתי על פי הפוסט הזה שיש לי הרבה מה לראות כי השנה לא ראיתי עדיין שום דבר ממה שפרסמתם :/

  אז תודה על העבודה שלכם והמשיכו כך 🙂

  0
  0
 18. 11 שנים O:
  מזל טוב! ^^

  0
  0
 19. מזל טוב
  תודה רבה
  ^_^

  0
  0
 20. מזל טוב!!!!!!!!!!

  חולה עליכםםםםםםםםםםם 🙂

  0
  0
 21. פשוט כל הכבוד לכם ! אני נהנה לצפות באנימות האלה באתר הזה עם התרגום הזה ! תמשיכו כך באמת שכל הכבוד !!! וזה ממש ללא מובן מאליו !!!

  0
  0
 22. ממה נוצר האתר?

  0
  0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*