מחזמר☆הבנות רביו סטארלייט, פרק 10

שלום לכולם~
היום לצערי אני במקום עם קליטת אינטרנט לא משהו, אז לצערי אני צריכה לתעדף ולדאוג לסיים הכל מהר, ולכן הפוסט יהיה יחסית קצר.
פרק 10 של סטארלייט. אחרי שסיימנו את ארק בננה האודישנים ממשיכים כרגיל(?), ומגיעים ליומם האחרון. יש לכם ניחוש מה יקרה? נסו לראות מה שיקרה בפועל תואם, וספרו לי את התוצאות! חח. לדעתי זה די מפתיע~
אז תהנו, ואשמח מאוד אם תשתפו את הטורנט!
ליה.

Torrent | Drive

About TsUNaMy WaVe

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

8 תגובות

 1. ארק הסיום מתחיל, והוא לא חוסך בהפתעות. מקווה שתיהנו!
  למי שבחטאיו התחיל לשחק במשחק של סטארלייט לפני האנימה, הפרק הזה יסביר לא מעט ממוארים של 2* שנמצאים במשחק ("טנדו מאיה לא הפסידה", "רביו דואט", "רביו הטרגדיה" וכו'~).

  פרט טריוויה מעניין שחיכיתי לפרק הזה בכדי לשתף, בקשר לשיר הרביו של רביו הדואט:
  מכל שירי הרביו שהיו בכל הרביו עד עכשיו, שיר הרביו הזה, "Star Divine" ('כוכב שמימי') הוא שיר הרביו היחיד עד עכשיו שלא באמת נכתב 'למען' הרביו, ולכן גם הקשר שלו למהלך הרביו או לדמויות יותר כללי ורופף. למעשה, הוא נכתב ובוצע בידי כל תשע הבנות עוד לפני יציאת האנימה! ניתן לשמוע את הגרסה המקורית של כל התשע כאן.
  [שיר נוסף כזה הוא השיר "Butai Shojo Kokoroe" ('תבונת בנות הבמה') שאנו צפויים לשמוע בפרק הבא.]

  אממה, הגרסה שאנחנו שומעים בפרק הזה היא לא באמת הגרסה המקורית של סטאר דיוויין. שימו לב ששם השיר הוא "סטאר דיוויין פינאלה", וה'פינאלה' הזה זו גרסה שמביאה איתה שני שינויים מהשיר המקורי.
  הראשון הוא שהביצוע נעשה על ידי קארן, היקארי, מאיה וקלודין בלבד ולא בידי כולן כמו בסטאר דיוויין המקורי, והשני, שהוא מעניין יותר – הוא שכל הבית השני של השיר התחלף לגמרי, והוא מכיל סולו שלם של קלודין!
  הרי אנחנו צריכים שיהיה קשר אקטואלי כלשהו לרביו, נכון? וגם לצערנו קלודין לא זכתה וגם לא תזכה לקבל רביו 'משל עצמה' שבו ניחשף לתחושותיה, ולכן הביטוי האישי שלה בא בגרסת בית סולו בעיבוד הזה של סטאר דיוויין.
  לכן אני מאוד ממליץ לשים לב היטב לבית השני של השיר. גם אם אתם לא מכירים את הקול של קלודין, אתם תזהו אותו לפי זה שכל השורות פשוט בצבע של קלודין – כתום.
  קלודין המסכנה, גם בזמן המסך והביטוי האישי בסדרה טנדו מאיה האפילה עליה ):

  טוב, פרק נפלא וקשה לי להאמין שתצליחו לצפות מה יקרה אחריו, אבל תהיו בטוחים שמצפה לנו סיום נהדר~
  צפייה מהנה! (;

  0
  0
 2. בהתחשב בכך שכבר ראינו את הקרבות בין קלודין למאיה, בין קלודין להיקארי, בין קלודין לקארן ובין מאיה לקארן.
  היה אפשר לצפות מה הקרב האחרון באמת שהולך להיות, הסוף היה קצת מפתיע

  0
  0
 3. לפי חוקי התוכנית זאת הגלימה שלה נופלת מפסידה, כלומר לפי החוקים קארן הפסידה, וכבר ראינו שהפסד גורם לאיבוד הזוהר, כםי שקרה להיקארי, ובכל זאת הדרך להגן על קארן הוא להפיל את הגלימה שלה?
  עוד מישהו רואה משהו בעיה בהגיון הזה?

  0
  0
  • התשובה לכך מתבהרת ממש בתחילת הפרק הבא. אכתוב אותה כאן בבירור למי שזה מציק לו כבר עכשיו ורוצה להבין.

   בתחילת הפרק הבא קירין יסביר טוב יותר שכדי ליצור את במת הגורל צריך זוהר רב שמופק מאת המפסידות למען המנצחת, כך שלא ההפסד כשלעצמו הוא שגורם לאיבוד הזוהר, אלא ה"גניבה" של הזוהר שהמנצחת של האודישנים גונבת מהמפסידות כשהיא מבקשת ויוצרת את במת הגורל (הדוגמה הקלאסית שלנו היא אותה אחת מהאקדמיה בלונדון). בננה בלא יודעין התחמקה מזה מכיוון שבמת הגורל שלה גרמה לחזרה בזמן, ולהיקארי יש גם כן תכנית ל… 'במת גורל יצירתית' כדי להתחמק מזה ובכך להגן על קארן (ועל הדרך גם על שאר המפסידות) מאובדן הזוהר.

   0
   0
 4. תודה רבה
  ^_^

  0
  0
 5. תודה רבה על הפרק!
  הוא היה מעולה~
  הגענו ליום האחרון של האודישינים ואיתו לארק האחרון של הסדרה! הרביו היה מעולה ואני ממש אוהב את השיר הזה… אני עדיין לא ממש בטוח מה הקטע של הצרפתית😓 הקטע בהתחלה שקארן והיקארי עשו פירורים ואז מאהירו "גירשה" אותן מהחדר היה חמוד ומשעשע~

  1
  0
  • בבקשה~
   הצרפתית זה בעיקר הדרך של מאיה להראות לקלודין שהיא ברמה שלה, ולצדה, גם מבחינת השפה, אני מניחה. ככה אני רואה את זה בכל אופן. וכמובן פאנסרוויס, אסור לשכוח לול.

   0
   0

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*